PROGRAM ME DO 18 ROKOV
30.07.2017
FIBA a jej podujatia
29. júla 2017 13:30 Ukrajina - Taliansko (B-skupina, Piešťany), Fínsko - Litva (C-skupina, Bratislava) 15:45 Nemecko - Turecko...
Predstavujeme tri hlavné hviezdy ME - Martinez, Kasatkin, Velička
28.07.2017
FIBA a jej podujatia
V krátkych profiloch vám predstavíme trojicu hráčov, ktorí by mali patriť medzi hviezdy turnaja v Bratislave a Pi...
Vstupenky priamo v pokladnici
28.07.2017
FIBA a jej podujatia
Do začiatku majstrovstiev Európy hráčov do 18 rokov zostáva doslova pár hodín. Šampionát sa začne ...
Prehľad prihlásených družstiev do súťaží SBA 2017/2018
28.07.2017
Priebežne budeme aktualizovať uvedený prehľad ! Vážení zástupcovia BK, v súlade s Prehľadom podmie...
Slováci prehrali aj v druhom prípravnom zápase s Maďarskom
27.07.2017
Reprezentácie SR
Slovenská mužská reprezentácia prehrala v dnešnom prípravnom stretnutí s Maďarskom 72:51.   Maďars...
Bosniakom budú chýbať Musa so Sikirasom, spoliehať sa budú na Camparu
27.07.2017
FIBA a jej podujatia
Reprezentanti Bosny a Hercegoviny sú pred európskym šampionátom basketbalistov do 18 rokov, ktorý sa od soboty zač...
Slovenská mužská reprezentácia prehrala v príprave s Maďarskom
26.07.2017
Reprezentácie SR
Slovenská mužská reprezentácia prehrala v prvom prípravnom zápase s Maďarskom v pomere 76:47.   Maďarsko ...
nasledujúca strana >>
Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia