Ivan Rudež oznámil širšiu nomináciu
14.06.2017
Reprezentácie SR
Tréner mužskej basketbalovej reprezentácie Ivan Rudež oznámil širšiu 25 člennú nomináciu do reprez...
Slovenská U20 odohrala dvojzápas s Českom
12.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenská mužská reprezentácia U20 odohrala dva prípravné zápasy v Opave proti Česku. Česká reprez...
Tréner Marian Svodoba oznámil záverečnú nomináciu na ME
10.06.2017
Reprezentácie SR
Tréner ženskej reprezentácie Marian Svoboda oznámil po dvojzápase s Maďarskom záverečnú nomináciu ...
Slovenky prehrali v generálke pred ME
10.06.2017
Reprezentácie SR
Slovenské basketbalistky prehrali v sobotňajšom prípravnom stretnutí s Maďarskom 58:84. S rovnakým súperom...
3X3 basketbal na OH 2020 v Tokiu
09.06.2017
3x3
Medzinárodný olympijský výbor na svojom dnešnom zasadnutí v Lausanne rozhodol o zaradení 3x3 basketba...
Schválené predpisy SBA pre hracie obdobie 2017/2018
09.06.2017
Dobrý deň,   týmto vás všetkých chceme informovať, že boli schválené VV SBA dňa 02.06.2017...
Reprezentácia U20 začala prípravu na ME B - divízie v Rumunsku
07.06.2017
Reprezentácie SR
Mužská reprezentácia do 20 rokov odštartovala v Prievidzi prípravu 4-dňovým sústredením na Majstrov...
<< predchádzajúca strana nasledujúca strana >>
Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia