SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Muži do 20 / Men U 20

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Milan Černický
Asistent trénera: Tomáš Polák
Asistent trénera: Richard Leško
Masér: Rudolf Čermák
Vedúci družstva: Tomáš Cibák


Hráčsky káder na Majstrovstvách Európy:

Jakub Pasovský, Filip Halmeš, Marek Mäsiar, David Abrhám, Róbert Rožánek, Jakub Merešš, Patrik Sarna, Lukáš Vilkovský, Roman Skvašík, Marián Lehotský, Adrián Smik, Lukáš Bolek 

 

Reprezentácia U20 chlapci  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy 16.miesto B divízia, celkove 32.miesto , viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto B divízia, celkove 30.miesto, viac info

2014  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2013  -  Majstrovstvá Európy    9.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto B divízia, celkove 26.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy  14.miesto B divízia, celkove 30.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy    7.miesto B divízia, celkove 23.miesto, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  13.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto B divízia, celkove 22.miesto, viac info

2004  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 17.miesto

2002  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 23.miesto

2000  -  Majstrovstvá Európy    7.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 29.miesto

 

Reprezentácia U22 chlapci  - prehľad o umiestneniach

1998  -  Majstrovstvá Európy    3.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 13.miesto

1996  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 21.miesto

1994  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto

 

 


Eurovia SBL - Extraliga ženy

43.kolo 25.3.2017 sobota

253. MBK Rieker Com Therm Komárno 91:72 (47:34)
VŠEMvs Karlovka Bratislava
254. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 108:75 (57:38)
MBK SPU Nitra
256. MBK Handlová 61:65 (27:26)

MBK Lučenec

257.  KB Košice 79:66 (39:33)
BK Levickí Patrioti
258. BK Inter Bratislava 82:97 (37:50)
BC Prievidza
255.   Iskra Svit-voľno     
 

42.kolo 22.3.2017 streda

247. VŠEMvs Karlovka Bratislava 67:100 (32:52)
BC Prievidza
248. BK Levickí Patrioti 87:85 (53:48)
BK Inter Bratislava
249. MBK Lučenec 63:86 (36:39)
KB Košice
251.

MBK SPU Nitra

73:89 (44:38)
Iskra Svit
252.

MBK Rieker Com Therm Komárno

108:79 (62:35)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

250.     voľno-MBK Handlová  
 

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice3972
2BK Inter Bratislava3967
3BC Prievidza3967
4BK Levickí Patrioti3964
5MBK Rieker Com Therm KN3962
6Iskra Svit3960
7MBK Lučenec3957
8MBK Handlová3955
9VSEMvs Karlovka Bratislava3949
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra3941


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia