SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Muži do 20 / Men U 20

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Milan Černický
Asistent trénera: Tomáš Polák
Asistent trénera: Richard Leško
Masér: Rudolf Čermák
Vedúci družstva: Tomáš Cibák


Hráčsky káder na Majstrovstvách Európy:

Jakub Pasovský, Filip Halmeš, Marek Mäsiar, David Abrhám, Róbert Rožánek, Jakub Merešš, Patrik Sarna, Lukáš Vilkovský, Roman Skvašík, Marián Lehotský, Adrián Smik, Lukáš Bolek 

 

Reprezentácia U20 chlapci  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy 16.miesto B divízia, celkove 32.miesto , viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto B divízia, celkove 30.miesto, viac info

2014  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2013  -  Majstrovstvá Európy    9.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto B divízia, celkove 26.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy  14.miesto B divízia, celkove 30.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy    7.miesto B divízia, celkove 23.miesto, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  13.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto B divízia, celkove 22.miesto, viac info

2004  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 17.miesto

2002  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 23.miesto

2000  -  Majstrovstvá Európy    7.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 29.miesto

 

Reprezentácia U22 chlapci  - prehľad o umiestneniach

1998  -  Majstrovstvá Európy    3.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 13.miesto

1996  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 21.miesto

1994  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto

 

 


Eurovia SBL - Extraliga ženy

II.kolo play-off semifinále 1.,2.zápasy

PO21. KB Košice 81:72 (44:29) 1:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO22. BK Inter Bratislava 78:90 (43:41) 0:1
BC Prievidza
PO23. MBK Rieker Com Therm Komárno 98:87 (54:47) 1:1

KB Košice

PO24. BC Prievidza 68:74 (38:42) 1:1
BK Inter Bratislava
     
 
          
 

II.kolo play-off semifinále 3.zápasy 22.4.2017 sobota

PO25. KB Košice 82:74 (36:39) 2:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO26. BK Inter Bratislava 99:94 (51:45) 2:1
BC Prievidza
     
 4.zápasy 26.4.2017 streda
PO27.

MBK Rieker Com Therm Komárno

18:00 h. 27.4.!
KB Košice 
PO28.

BC Prievidza 

18:00 h.

BK Inter Bratislava

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia