SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Ženy do 20 / Women U 20

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Juraj Suja
Asistent trénera: Marek Jurík
Doktor: Michal Slašťan
Fyzioterapeutka: Alžbeta Dutková
Vedúci družstva: Štefan Kubík

Hráčsky káder na Majstrovstvách Európy:

Denisa Blanárová, Marcela Dolniaková, Veronika Dulová, Alexandra Hašková, Lucia Kelčíková, Monika Kučerková, Jana Matejčíková, Miroslava Mištinová, Alexandra Mončeková, Veronika Remenárová, Radka Stašová, Tereza Sedláková

 

 

Reprezentácia U20 dievčatá - prehľad o umiestneniach

2016 - Majstrovstvá Európy 15.miesto A divízia, viac info

2015 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2014 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2013 - Majstrovstvá Európy 7.miesto A divízia, viac info

2012 - Majstrovstvá Európy 12.miesto A divízia, viac info

2011 - Majstrovstvá Európy 13.miesto A divízia, viac info

2010 - Majstrovstvá Európy 2.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 18.miesto, viac info

2009 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2008 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2007 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2006 - Majstrovstvá Európy 3.miesto B divízia, celkove 19.miesto, viac info

2005 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2004 - Majstrovstvá Európy 7.miesto, viac info

2002 - Majstrovstvá Európy 9.miesto, viac info

2000 - Majstrovstvá Európy 8.miesto (1. Majstrovstvá Európy v tejto kategórii), viac info


Eurovia SBL - Extraliga ženy

35.kolo 25.2.2017 sobota

205. KB Košice 99:73 (60:43)
VŠEMvs Karlovka Bratislava
206. BK Inter Bratislava 88:66 (50:26)
MBK Handlová
207.  BC Prievidza 93:78 (47:36)
Iskra Svit
208.  BK Levickí Patrioti 114:65 (47:30)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
209. MBK Lučenec 69:85 (38:33)
MBK Rieker Com Therm Komárno
210.   voľno - MBK SPU Nitra     
 

34.kolo 22.2.2017 streda

199. VŠEMvs Karlovka Bratislava 76:84 (44:38)
MBK SPU Nitra
201. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 72:77 (34:46)
MBK Lučenec
202. Iskra Svit 92:84 (54:36)
BK Levickí Patrioti
203. MBK Handlová 75:67 (40:38)
BC Prievidza
204.

KB Košice

91:71 (42:33)

BK Inter Bratislava

200.     MBK Rieker Com Therm Komárno-voľno  
 

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice3259
2BK Inter Bratislava3256
3MB Levickí Patrioti3253
4BC Prievidza3152
5MBK Rieker Com Therm KN3149
6Iskra Svit3248
7MBK Handlová3246
8MBK Lučenec3145
9VSEMvs Karlovka Bratislava3241
10BK 04 AC LB SNV3238
11MBK SPU Nitra3133


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

elektrárne


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Zdravý vývoj


Slovenska streetbalova asociacia