SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Muži do 16 / Men U 16

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Jozef Ištok
Asistent trénera: Peter Roman
Aasistent trénera: Michal Pešta
Masér: Mojmír Václav
Manažér: Róbert Kiss

 

Hráčsky káder na ME:

Martin Danielič, Matúš Skubeň, Samuel Horváth, Marcel Bátovský, Dominik Kubala, Juraj Páleník, Enrico Krebes, Filip Babič, Máté Balogh, Matej Kotorík, Jakub Zigo

 

Reprezentácia U16 chlapci  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy   10.miesto B divízia, celkove 26.miesto, viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy   4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2014  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2013  -  Majstrovstvá Európy  19.miesto B divízia, celkove 33.miesto, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy  19.miesto B divízia, celkove 35.miesto, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  22.miesto B divízia, celkove 38.miesto, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy    8.miesto B divízia, celkove 24.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy  21.miesto B divízia, celkove 37.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy  13.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  17.miesto B divízia, celkove 33.miesto, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto B divízia, celkove 22.miesto, viac info

2004  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2003  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                     a tým neúčasť na ME, celkove 27.miesto, viac info

2001  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 19.miesto

1999  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 13.miesto

1997  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                      a tým neúčasť na ME, celkove 22.miesto

1995  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                      a tým neúčasť na ME, celkove 22.miesto

1993  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy


Eurovia SBL - Extraliga ženy

II.kolo play-off semifinále 1.,2.zápasy

PO21. KB Košice 81:72 (44:29) 1:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO22. BK Inter Bratislava 78:90 (43:41) 0:1
BC Prievidza
PO23. MBK Rieker Com Therm Komárno 98:87 (54:47) 1:1

KB Košice

PO24. BC Prievidza 68:74 (38:42) 1:1
BK Inter Bratislava
     
 
          
 

II.kolo play-off semifinále 3.zápasy 22.4.2017 sobota

PO25. KB Košice 82:74 (36:39) 2:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO26. BK Inter Bratislava 99:94 (51:45) 2:1
BC Prievidza
     
 4.zápasy 26.4.2017 streda
PO27.

MBK Rieker Com Therm Komárno

18:00 h. 27.4.!
KB Košice 
PO28.

BC Prievidza 

77:79 (51:40) 1:3

BK Inter Bratislava

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia