SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Muži do 16 / Men U 16

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Jozef Ištok
Asistent trénera: Peter Roman
Aasistent trénera: Michal Pešta
Masér: Mojmír Václav
Manažér: Róbert Kiss

 

Hráčsky káder na ME:

Martin Danielič, Matúš Skubeň, Samuel Horváth, Marcel Bátovský, Dominik Kubala, Juraj Páleník, Enrico Krebes, Filip Babič, Máté Balogh, Matej Kotorík, Jakub Zigo

 

Reprezentácia U16 chlapci  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy   10.miesto B divízia, celkove 26.miesto, viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy   4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2014  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2013  -  Majstrovstvá Európy  19.miesto B divízia, celkove 33.miesto, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy  19.miesto B divízia, celkove 35.miesto, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  22.miesto B divízia, celkove 38.miesto, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy    8.miesto B divízia, celkove 24.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy  12.miesto B divízia, celkove 28.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy  21.miesto B divízia, celkove 37.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy  13.miesto B divízia, celkove 29.miesto, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  17.miesto B divízia, celkove 33.miesto, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto B divízia, celkove 22.miesto, viac info

2004  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2003  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                     a tým neúčasť na ME, celkove 27.miesto, viac info

2001  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 19.miesto

1999  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v Challenge Round a tým neúčasť na ME, celkove 13.miesto

1997  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                      a tým neúčasť na ME, celkove 22.miesto

1995  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na Challenge Round

                      a tým neúčasť na ME, celkove 22.miesto

1993  -  družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy


Eurovia SBL - Extraliga ženy

27.kolo  21.1.2017 sobota

157. VŠEMvs Karlovka Bratislava 92:82 (47:41)
MBK Lučenec
159. BC Prievidza 107:65 (57:31)
MBK SPU Nitra
160.  BK Inter Bratislava 90:89 (46:45)
MBK Rieker Com Therm Komárno
161.  KB Košice 97:91 (53:50)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
162. MBK Handlová 95:84 (50:44)
Iskra Svit
158.   BK Levickí Patrioti - voľno     
 

4.kolo  16.1.2017 pondelok, dohrávka

22. MBK Rieker Com Therm Komárno - BC Prievidza 87:79  (38:42)

26.kolo  18.1.2017 streda

151. VŠEMvs Karlovka Bratislava 88:91 (46:35) p.
MBK Handlová
152. Iskra Svit 79:94 (44:43)
KB Košice
153. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 92:86 (47:38)
BK Inter Bratislava
154. MBK Rieker Com Therm Komárno 14.2.!
BC Prievidza
155.

MBK SPU Nitra

73:98 (37:42)

BK Levickí Patrioti

156.     voľno - MBK Lučenec  
 

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice2546
2BK Inter Bratislava2544
3MB Levickí Patrioti2441
4BC Prievidza2340
5Iskra Svit2537
6MBK Handlová2537
7MBK Rieker Com Therm KN2335
8MBK Lučenec2333
9VSEMvs Karlovka Bratislava2431
10BK 04 AC LB SNV2529
11MBK SPU Nitra2426


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

elektrárne


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Zdravý vývoj


Slovenska streetbalova asociacia