SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Ženy do 16 / Women U 16

Realizačný tím: 

Hlavný tréner: Peter Jankovič
Asistent trénera: Radko Dvorščák
Asistent trénera: Tomáš Kačmarik
Masér/fyzioterapeut: Zuzana Maďarčíková
Vedúci družstva: Marek Grondžel


Hráčsky káder na ME:

Tatiana Bábiková, Tereza Burdová, Barbora Bohušová, Martina Machalová, Sára Majorošová, Michaela Pahulyová, Sandra Pahulyová, Natália Seňová, Alexandra Ušalová, Sofia Virasztóová, Laura Olšová, Patrícia Praženicová

 

Reprezentácia U16 dievčatá  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy 16.miesto A divízia, viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy 13.miesto A divízia, viac info

2014  -  Majstrovstvá Európy 12.miesto A divízia, viac info

2013  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto A divízia, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy    8.miesto A divízia, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  11.miesto A divízia, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy    2.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 18.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy    3.miesto B divízia, celkove 19.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto B divízia, celkove 21.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy  16.miesto A divízia, zostup do B divízie, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto A divízia, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    1.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 17.miesto, viac info

2004  -  Majstrovstvá Európy  15.miesto A divízia, zostup do B divízie, viac info

2003  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na ME, celkove 13.miesto 

2001  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto, viac info

1999  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto, viac info

1997  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na ME, celkove 16.miesto, viac info

1995  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto, viac info

1993  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto, viac info

 


Eurovia SBL - Extraliga ženy

27.kolo  21.1.2017 sobota

157. VŠEMvs Karlovka Bratislava 19:30 h.
MBK Lučenec
159. BC Prievidza 18:00 h.
MBK SPU Nitra
160.  BK Inter Bratislava 18:00 h.
MBK Rieker Com Therm Komárno
161.  KB Košice 18:00 h.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
162. MBK Handlová 18:00 h.
Iskra Svit
158.   BK Levickí Patrioti - voľno     
 

4.kolo  16.1.2017 pondelok, dohrávka

22. MBK Rieker Com Therm Komárno - BC Prievidza 87:79  (38:42)

26.kolo  18.1.2017 streda

151. VŠEMvs Karlovka Bratislava 88:91 (46:35) p.
MBK Handlová
152. Iskra Svit 79:94 (44:43)
KB Košice
153. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 92:86 (47:38)
BK Inter Bratislava
154. MBK Rieker Com Therm Komárno 14.2.!
BC Prievidza
155.

MBK SPU Nitra

73:98 (37:42)

BK Levickí Patrioti

156.     voľno - MBK Lučenec  
 

Priebežná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice2444
2BK Inter Bratislava2442
3MB Levickí Patrioti2441
4BC Prievidza2238
5Iskra Svit2436
6MBK Handlová2435
7MBK Rieker Com Therm KN2234
8MBK Lučenec2232
9VSEMvs Karlovka Bratislava2329
10BK 04 AC LB SNV2428
11MBK SPU Nitra2325


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

elektrárne


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Zdravý vývoj


Slovenska streetbalova asociacia