SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Ženy do 16 / Women U 16

Realizačný tím: 

Hlavný tréner: Peter Jankovič
Asistent trénera: Radko Dvorščák
Asistent trénera: Tomáš Kačmarik
Masér/fyzioterapeut: Zuzana Maďarčíková
Vedúci družstva: Marek Grondžel


Hráčsky káder na ME:

Tatiana Bábiková, Tereza Burdová, Barbora Bohušová, Martina Machalová, Sára Majorošová, Michaela Pahulyová, Sandra Pahulyová, Natália Seňová, Alexandra Ušalová, Sofia Virasztóová, Laura Olšová, Patrícia Praženicová

 

Reprezentácia U16 dievčatá  - prehľad o umiestneniach

2016  -  Majstrovstvá Európy 16.miesto A divízia, viac info

2015  -  Majstrovstvá Európy 13.miesto A divízia, viac info

2014  -  Majstrovstvá Európy 12.miesto A divízia, viac info

2013  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto A divízia, viac info

2012  -  Majstrovstvá Európy    8.miesto A divízia, viac info

2011  -  Majstrovstvá Európy  11.miesto A divízia, viac info

2010  -  Majstrovstvá Európy    2.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 18.miesto, viac info

2009  -  Majstrovstvá Európy    3.miesto B divízia, celkove 19.miesto, viac info

2008  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto B divízia, celkove 21.miesto, viac info

2007  -  Majstrovstvá Európy  16.miesto A divízia, zostup do B divízie, viac info

2006  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto A divízia, viac info

2005  -  Majstrovstvá Európy    1.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 17.miesto, viac info

2004  -  Majstrovstvá Európy  15.miesto A divízia, zostup do B divízie, viac info

2003  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na ME, celkove 13.miesto 

2001  -  Majstrovstvá Európy    6.miesto, viac info

1999  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto, viac info

1997  -  Majstrovstvá Európy    5.miesto v kvalifikačnej skupine, neúčasť na ME, celkove 16.miesto, viac info

1995  -  Majstrovstvá Európy  10.miesto, viac info

1993  -  Majstrovstvá Európy    4.miesto, viac info

 


Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia