Usporiadatelia finálových turnajov mládeže - doplnenie

Dobrý deň,

nižšie zasielame rozhodnutie HK SBA – C vo veci doplnenia vyhodnotenia výberového konania na usporiadanie finálových turnajov mládeže.

S pozdravom HK SBA – C

 

Hracia komisia Slovenskej basketbalovej asociácie - sekcia centrálna (ďalej len „HK SBA - C“) vo veci vyhodnotenia dodatočne doručených prihlášok na usporiadanie finálových turnajov mládeže v kategóriách starší mini a mladšie žiačky na základe vyhlásenia výberového konania zo dňa 01.03.2017 a predĺženia termínu do 17.04.2017

rozhodla:

HK SBA – C schvaľuje organizátorov finálových turnajov v mládežníckych kategóriách nasledovne:


M – SR v kategórii st. mini/ CH, U12  -  RIM Basket o.z. Košice

(termín 26. - 28. 05. 2017)

ubytovanie 12 € + strava 12 € // spolu 24 € /osoba/ deň

 

M – SR v kategórii ml. žiačky/ D, U13  -  GOOD ANGELS s.r.o.

(termín 19. - 21. 05. 2017)

ubytovanie + strava 25 € // spolu 25 € /osoba/ deň + dospelí 1,50 € mestský poplatok

 

HK SBA - C rozhodla na základe predložených projektov zo strany dodatočne prihlásených klubov na usporiadanie finálových turnajov v jednotlivých mládežníckych kategóriách a v súlade s Vyhlásením výberového konania na usporiadanie finálových turnajov v mládežníckych kategóriách. 
Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia