Festival Majstrovstiev Slovenska mládeže začína už v piatok

   Už tento piatok, teda od zajtra 19.05.2017 sa začínajú hrať finálové turnaje Majstrovstiev Slovenska v mládežníckych kategóriách a skončia až 04.06.2017. Môžeme sa teda všetci spoločne tešiť na veľkú porciu mládežníckeho basketbalu. Výsledky, programy, prípadne live štatistiky budeme postupne zverejňovať aj na našej štatistickej stránke. Veríme, že si nájdete cestu k osobnej účasti na niektorom z týchto turnajov a podporíte svoje družstvo.

 

Juniori, 19.-21.05.2017, Žilina, ŠH Rosinská cesta

Účastníci: MBK Victoria Žilina, IMC Slovakia Považská Bystrica, BKM Iskra Svit, MBK Karlovka Bratislava

Technický komisár: Hlinka Richard

Rozhodcovia: Bullo Peter, Čurilla Matúš, Izák Jakub, Mlynarčík Stanislav

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=11051&f=&idRocnik=12

 

Juniorky, 19.-21.05.2017, Levice, ŠH Dom športu,

Účastníci: BKŽ Levice, Young Angels Košice, BAM Poprad, MBK Ružomberok

Technický komisár: Tulík Ľuboš

Rozhodcovia: Bara Stanislav (hlavný), Kurpaš Ján, Fáber Bruno Samuel, Višniarová Kamila

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=12061&f=&idRocnik=12

 

Starší žiaci, 19.-21.05.2017, Žilina, ŠH Rosinská cesta

Účastníci: MBK Victoria Žilina, ŠBK Junior Levice, MBA Prievidza, MŠK BK Žiar nad Hronom

Technický komisár: Ceizel Alojz

Rozhodcovia: Sirocký Richard (hlavný), Mekelová Martina, Andráši Milan, Stopka Jozef

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&idSkupiny=35&cisloSutaze=11091&f=&idRocnik=12

 

Staršie žiačky, 19.-21.05.2017, Košice, Angels aréna

Účastníci: BK ŠKP 08 Banská Bystrica, Young Angels 2002 Košice, BKM Žilina-Závodie, BK Klokani Ivanka pri Dunaji  

Technický komisár: Cetl Eduard

Rozhodcovia: Matejčík Miroslav (hlavný), Begáni Ľubomír, Zajačik Peter, Cibulka Róbert

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&idSkupiny=4&cisloSutaze=12101&f=&idRocnik=12

 

Mladší žiaci, 19.-21.05.2017, Spišská Nová Ves, ŠH

Účastníci: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, ABOVIA 96 Košice, MBK Victoria Žilina, MBA Prievidza, BK Inter Bratislava, BK Lokomotíva Sereď

Technický komisár: Koller Viliam

Rozhodcovia: Kúkelčík Marek (hlavný), Životský Lukáš, Černický Peter, Nagyová Silvia, Broško Daniel

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=11131&f=&idRocnik=12

 

Mladšie žiačky, 19.-21.05.2017, Košice, ŠH Lokomotívy, Čermeľská

Účastníci: Young Angels 2004 Košice, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BAM Poprad, Piešťanské Čajočky, BK AŠK Slávia Trnava

Technický komisár: Luxová Daniela

Rozhodcovia: Lukáč Tomáš (hlavný), Kiss Tomáš, Bujňák Martin, Viazanko Marek, Mičietová Michaela

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=12141&f=&idRocnik=12

 

Kadeti, 26.-28.05.2017, Považská Bystrica, ŠH na sídlisku SNP

Účastníci: IMC Slovakia Považská Bystrica, KB Košice, BBC Banská Bystrica, MBK Victoria Žilina

Technický komisár: Tulík Ľuboš

Rozhodcovia: Holländer Tomáš (hlavný), Bartoš Ladislav, Obertová Veronika, Uhrin Eduard

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&idSkupiny=26&cisloSutaze=11071&f=&idRocnik=12

 

Kadetky, 26.-28.05.2017, Košice, Angels aréna

Účastníci: Young Angels Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BK Klokani Ivanka pri Dunaji, BK Lokomotíva Sereď

Technický komisár: Címa Vladimír

Rozhodcovia: Lukáč Tomáš (hlavný), Kovalčík Ján, Kuchár Martin, Mačák Eduard

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&idSkupiny=4&cisloSutaze=12081&f=&idRocnik=12

 

Žiaci, 26.-28.05.2017, Žiar nad Hronom, ŠH

Účastníci: MŠK BK Žiar nad Hronom, ABOVIA 96 Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, MBK Victoria Žilina, BBK Bánovce nad Bebravou, BPSA Inter Bratislava

Technický komisár: Koller Viliam

Rozhodcovia: Tomašovič Zdenko (hlavný), Izák Jakub (pôvodne Sirocký Richard), Matejka Marek, Štuhl Roland, Kubík Štefan

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=11111&f=&idRocnik=12

 

Žiačky, 26.-28.05.2017, Košice, ŠH Lokomotívy, Čermeľská

Účastníci: Young Angels 2003 Košice, Young Angels 2004 Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, ŠBK Spišská Nová Ves, BK Nové Mesto nad Váhom, MBK Junior UKF Nitra

Technický komisár: Luxová Danica (piatok), Bojčík Jozef (sobota, nedeľa)

Rozhodcovia: Kiss Tomáš (hlavný), Begáni Ľubomír, Pastirák Imrich st., Uhrin Miroslav, Hudák Robert

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=12121&f=&idRocnik=12

 

Starší Minižiaci, 26.-28.05.2017, Košice, ŠA SOŠŽ Palackého 14

Účastníci: RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, MBK Victoria Žilina, BBC Banská Bystrica, BK Inter Bratislava, BKM SPU Nitra

Technický komisár: Cetl Eduard

Rozhodcovia: Životský Lukáš (hlavný, pôvodne Perečinský Michal), Mekelová Martina (pôvodne Viazanko Marek, Sedláček Maroš, Mlynarski Dawid, Mičieta Martin

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=11151&f=&idRocnik=12

 

Staršie Minižiačky, 26.-28.05.2017, Piešťany, Diplomat aréna

Účastníci: Piešťanské Čajočky, ŠBK Šamorín, BKM Junior UKF Nitra, BAM Poprad, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice, Young Angels 2005 Košice

Technický komisár: Kuzmiak Miroslav

Rozhodcovia: Gálová Lucia (hlavný), Dujava Peter, Čomaj Jakub, Tučániová Lucia, Minda Jaroslav

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=12161&f=&idRocnik=12

 

Mladší Minižiaci, 02.-04.06.2017, Žiar nad Hronom, ŠH

Účastníci: MŠK BK Žiar nad Hronom, BK Junior Komárno, BK Inter Bratislava, MBK Victoria Žilina, ABOVIA 96 Košice, Bardejovskí Rytieri

Technický komisár: Címa Vladimír

Rozhodcovia: Matejčík Miroslav (hlavný), Matejka Marek, Uhrin Eduard, Csank Peter, Vrana Rastislav

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=11171&f=&idRocnik=12

 

Mladšie Minižiačky, 02.-04.06.2017, Trnava, ŠH

Účastníci: BK AŠK Slávia Trnava, ŠBK Šamorín, MBK Ružomberok, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BK SOUŽ Cassovia Košice, Young Angels 2006 Košice

Technický komisár: Jančovič Jozef

Rozhodcovia: Hudec Martin (hlavný), Hančík Miroslav, Šramko Michal, Malčeková Veronika, Ryban Adam

 

Rozpis zápasov: http://www.msbasket.sk/sutaze?q=sutaze&prehlad=1&cisloSutaze=12181&f=&idRocnik=12

 

Za správnosť:

Juraj Panák, vedúci sekretariátu súťaží SBA

Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1KB Košice4074
2BK Inter Bratislava4069
3BC Prievidza4068
4BK Levickí Patrioti4066
5MBK Rieker Com Therm KN4064
6Iskra Svit4062
7MBK Lučenec4058
8MBK Handlová4056
9VSEMvs Karlovka Bratislava4050
10BK 04 AC LB SNV4049
11MBK SPU Nitra4042


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia