Dôležité informácie pre fanúšikov pred zápasom s Belgickom

Slovenská basketbalová reprezentácia odohrá už vo štvrtok, 22. februára, dôležitý kvalifikačný zápas s Belgickom. Úvod je naplánovaný na 18:00.

Pozrite si dôležité informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas.

Vstupenky

Všetky vstupenky na kvalifikačný duel sú VYPREDANÉ. Zápas bude priamo v hale Pasienky sledovať viac ako 3000 ľudí. Na mieste sa vstupenky nebudú dať kúpiť. Prenos budete môcť sledovať na RTVS Šport.

Príchod do ŠH Pasienky

Odporúčame príchod na do športovej haly prostredníctvom MHD. Najlepšie je vystúpiť na zastávke Bajkalská, kam jazdia spoje č. 39, 61, 78, 60, 63, 53 a 98. Využiť môžete aj električkovú linku 4, ktorá jazdí na zastávku Nová Doba a prechod do športovej haly trvá približne 10 minút. Vstup na štadión je z ulice Trnavská cesta.

Čas príchodu

Brány ŠH Pasienky sa otvárajú o 17:00. Odporúčame príchod najneskôr 30 minút pred začiatkom zápasu kvôli vysokému počtu divákov.

Občerstvenie

Pre fanúšikov je pripravené občerstvenie formou bufetu, ktorý sa bude nachádzať vo vestibule športovej haly.

Fan shop

Hneď vedľa bufetu sa bude nachádzat aj fan shop, v ktorom nájdete šály, tričká i rôzne predmety s logom Slovenskej basketbalovej asociácie.

Výzva fanúšikom

Prosíme fanúšikov, aby si do haly nebrali nepovolené predmety. Pri vstupe bude bezpečnostná kontrola. Zároveň ďakujeme fanúšikom, že sa im podarilo vypredať halu na kvalifikačný duel.