Počas víkendu odohrali Kadeti prvé 2 kolá v skupine GOLD.
BKM SPU Nitra začali ťažkým výjazdom na východ Slovenska, BKM Iskra Svit a Diawin Košice si proti Nitre postrážili domáce prostredie, Nitra si tak odnáša dve prehry. Žiar nad Hronom bohužiaľ pre chorobu nevycestoval na zápasy.
Inter Bratislava potvrdil svoje výkony z kvalifikácie a porazil MBA Prievidzu a TSM Slávia Žilinu vysokým rozdielom. MBA Prievidza si v nedeľu napravila chuť proti Lokomotíve Sereď a v poslednom zápase porazila Sereď Žilinu.
Foto: Inter Bratislava, Vladimír Dorňák
16.10.2021 1.kolo | |||||||||||
BKM Iskra Svit A Blaško 26, Matušek 22 |
BKM SPU Nitra Šimko 27, Urban 16 |
93 | : | 85 | 53:47 | ||||||
Diawin Košice Nehrané pre chorobu hostí ! |
MŠK BK Žiar n/Hronom | ||||||||||
TSM Slávia Žilina Hoferica 19, Janžo 16 |
BK Lokomotíva Sereď Rumpík 27, Mizera 18 |
49 | : | 85 | 20:40 | ||||||
MBA Prievidza Králik 17, Simonides 15 |
Inter Bratislava Koller 25, Pospišil 22 |
64 | : | 92 | 32:49 | ||||||
17.10.2021 2.kolo | |||||||||||
BKM Iskra Svit A Nehrané pre chorobu hostí ! |
MŠK BK Žiar n/Hronom | ||||||||||
Diawin Košice Janura 22, Ručinský,Lévay po 15 |
BKM SPU Nitra Barina 17, Urban 16 |
91 | : | 73 | 47:31 | ||||||
Inter Bratislava Hudec 24, Golian 14 |
TSM Slávia Žilina Hoferica 21, A.Čierny 11 |
106 | : | 44 | 43:24 | ||||||
MBA Prievidza Teličák 19, Giakas 15 |
BK Lokomotíva Sereď Rumpík 18, Sárkány 16 |
96 | : | 65 | 52:29 |
16.10.2021 1.kolo | ||||||
5. | MBK Karlovka Bratislava B Kunický 11, Maršálek 10 |
ŠBK Junior Levice Števko 22, Meňuš 15 |
40 | : | 65 | 25:39 |
6. | MBK Karlovka Bratislava A Kohút 19, F.Pašek 8 |
Biosaurus Komárno Šipula 29, Gergely 15 |
59 | : | 83 | 29:46 |
7. | voľno | MBK AŠK Slávia Trnava | ||||
8. | BK AS Trenčín Pabiš 21, Pira 20 |
B.S.C. Bratislava Galvánek 25, Mocinec 17 |
64 | : | 71 | 34:40 |
17.10.2021 2.kolo | ||||||
9. | MBK Karlovka Bratislava B Maršálek 20, Kunický 7 |
Biosaurus Komárno Gyürösi 30, Šipula 25 |
35 | : | 128 | 14:68 |
10. | MBK Karlovka Bratislava A Kohút 32, Martanovič 23 |
ŠBK Junior Levice Kulčár 38, Meňuš 11 |
85 | : | 77 | 42:39 |
11. | voľno | B.S.C. Bratislava | ||||
12. | BK AS Trenčín Pabiš 23, Pira 8 |
MBK AŠK Slávia Trnava Bachorík 28, Mečiar 18 |
48 | : | 61 | 30:27 |
Por. | Družstvo | Poč. záp. | Víťazstvá | Prehry | Dal | Dostal | Body |
1 | Biosaurus Basketball Academy Komárno | 2 | 2 | 0 | 211 | 94 | 4 |
2 | ŠBK Junior Levice | 2 | 1 | 1 | 142 | 125 | 3 |
3 | MBK Karlovka Bratislava A | 2 | 1 | 1 | 144 | 160 | 3 |
4 | MBK AŠK Slávia Trnava | 1 | 1 | 0 | 61 | 48 | 2 |
5 | B.S.C. Bratislava | 1 | 1 | 0 | 71 | 64 | 2 |
6 | BK AS Trenčín | 2 | 0 | 2 | 112 | 132 | 2 |
7 | MBK Karlovka Bratislava B | 2 | 0 | 2 | 75 | 193 | 2 |
16.10.2021 1.kolo | ||||||
5. | BK 04 AC LB Spiš.N.Ves Nehrané pre chorobu hostí ! |
BARDEJOVSKÍ RYTIERI | ||||
6. | BKM Iskra Svit B M.Gradzilla 26, Sczyrzicki 14 |
BA Čaňa S.Molnár, Sročenský po 12 |
76 | : | 44 | 36:21 |
7. | ŠKP BBC B.Bystrica Nehrané pre chorobu hostí ! |
IMC Slovakia P.Bystrica | ||||
8. | ŠBK Handlová | voľno | ||||
17.10.2021 2.kolo | ||||||
9. | BK 04 AC LB Spiš.N.Ves Jašš 24, Čambal 18 |
BA Čaňa S.Molnár 11, Sročenský 10 |
94 | : | 33 | 51:18 |
10. | BKM Iskra Svit B Nehrané pre chorobu hostí ! |
BARDEJOVSKÍ RYTIERI | ||||
11. | ŠKP BBC B.Bystrica | voľno | ||||
12. | ŠBK Handlová Nehrané pre chorobu hostí ! |
IMC Slovakia P.Bystrica |
Por. | Družstvo | Poč. záp. | Víťazstvá | Prehry | Dal | Dostal | Body |
1 | BK 04 AC LB Spiš.N.Ves | 1 | 1 | 0 | 94 | 33 | 2 |
2 | BKM Iskra Svit B | 1 | 1 | 0 | 76 | 44 | 2 |
3 | BA Čaňa | 2 | 0 | 2 | 77 | 170 | 2 |
4 | BARDEJOVSKÍ RYTIERI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | IMC Slovakia P.Bystrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ŠBK Handlová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ŠKP BBC B.Bystrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Copyright © 2024 Slovenská basketbalová asociácia. Všetky práva vyhradené.
Web realizovala spoločnosť NUAKTIV