Výsledky dohrávok ligy Juniorov a St. Žiakov GOLD a SILVER

Juniori U19, skupina GOLD, dohrávky

21.4.2022 15.kolo

62.

Inter Bratislava

Koller 18, Hudec 16

ŠBK Junior Levice

Misal 10, Solčánsky 9

86

:

49

42:26

64.

Diawin Košice

Šedivý 31, Sokolovskyi, Rusinko po 9

MBA Prievidza

Rybár 21, Gajdoš 19

84

:

55

44:37

21.4.2022 22.kolo

95.

BBK Bánovce n/Bebravou

Lagin 21, Urban 15

BKM Iskra Svit

Čmil 25, Matulík 16

62

:

82

28:42

 

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBA Prievidza

17

10

7

1215

1286

27

2

ŠBK Junior Levice

15

11

4

1136

1067

26

3

Inter Bratislava

13

12

1

1087

687

25

4

BKM Iskra Svit

18

7

11

1279

1327

25

5

Diawin Košice

15

7

8

1116

1098

22

6

BBK Bánovce n/Bebravou

15

4

11

1090

1252

19

7

BK Lokomotíva Sereď

15

3

12

1024

1230

18

 

Juniori U19, skupina SILVER Východ, dohrávky

19.4.2022 18.kolo

73.

1.BK Michalovce

A.Bujdoš 22, Demko 20

MBK Liptovský Mikuláš

Kubány 13, Hlavna 10

71

:

38

40:19

23.4.2022 16.kolo

65.

1.BK Humenné

Balogáč 26, Zeleňák 9

TYDAM UPJŠ Košice

Pudelský 18, Hegedüš 10

59

:

55

26:28

23.4.2022 15.kolo

63.

BK MŠK Mileo Kežmarok

Majerčák 9, Schmidt 8

MBK Victoria Žilina

R.Florek 26, Kadaši 25

32

:

105

16:51

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

1.BK Michalovce

17

15

2

1375

747

32

2

MBK Victoria Žilina

15

10

5

1210

775

25

3

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

13

11

2

1072

712

24

4

MBK Liptovský Mikuláš

14

8

6

985

901

22

5

1.BK Humenné

15

4

11

680

1041

19

6

BK MŠK Mileo Kežmarok

16

3

13

736

1404

19

7

TYDAM UPJŠ Košice

14

1

13

645

1123

15

Starší žiaci U15, skupina GOLD, dohrávky

20.4.2022 3.kolo

15.

BK Lokomotíva Sereď

Vranovič 22, Majerník 14

MBA Prievidza

Keller 12, Hlinka 11

73

:

54

39:29

20.4.2022 17.kolo

71.

BK Lokomotíva Sereď

Vranovič 20, Vranka 14

MBA Prievidza

Rybár 18, Giakas 17

75

:

69

40:32

 

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MŠK BK Žiar n/Hronom

17

15

2

1329

875

32

2

Inter Bratislava Yellow

15

14

1

1413

945

29

3

RIM Basket Košice

16

10

6

1168

1025

26

4

BK Lokomotíva Sereď

16

9

7

1197

1187

25

5

MBA Prievidza

17

7

10

1143

1194

24

6

B.S.C. Bratislava

15

8

7

1097

994

23

7

BA Čaňa

18

3

15

960

1400

21

8

MBK Victoria Žilina

20

1

19

990

1677

21

 

Starší žiaci U15, skupina SILVER Západ, dohrávka

24.4.2022 16.kolo

65.

BBK Bánovce n/Bebravou

Urban 20, Vaško 15

MBK Karlovka Bratislava

Ázacis 16, Mikolášik, Čechmánek po 8

70

:

48

35:22

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BBK Bánovce n/Bebravou

20

18

2

1818

850

38

2

MBK Karlovka Bratislava

18

16

2

1579

819

34

3

BKM SPU Nitra

19

9

10

1069

1266

28

4

BK AS Trenčín

17

9

8

1175

906

26

5

MBK AŠK Slávia Trnava

16

9

7

1076

1134

25

6

Inter Bratislava Black

16

8

8

1064

912

24

7

Levy Senec

19

3

16

1049

1353

22

8

MIBA Stupava/Lozorno

19

0

19

513

2103

19

 

Starší žiaci U15, skupina SILVER Východ, dohrávky

22.4.2022 6.kolo

28.

BKM Iskra Svit

Dutko 20, Misal 15

ŠBK Handlová

Zbiták 11, Palatický 8

71

:

49

33:27

22.4.2022     26.kolo

101.

BK MŠK Kežmarok

Stolár 5, Gulaši, Uriga po 3

1.BK Michalovce

Ivančo 14, Babinčák 12

18

:

109

9:63

23.4.2022 2.kolo

10.

IMC Slovakia P.Bystrica-MS

Lipták 24, Tatarka 10

1.BK Michalovce

Uhľár 20, Marcin 18

54

:

68

21:36

24.4.2022     16.kolo

66.

IMC Slovakia P.Bystrica-MS

Lipták 11, Tatarka 6

1.BK Michalovce

Uhľár 16, Marcin 15

33

:

76

16:44

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

1.BK Michalovce

15

15

0

1338

579

30

2

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

15

11

4

1238

760

26

3

ŠKP BBC B.Bystrica-MS

14

10

4

1089

660

24

4

BKM Iskra Svit

13

8

5

854

694

21

5

ŠBK Handlová

14

4

10

776

903

18

6

IMC Slovakia P.Bystrica-MS

15

2

13

741

1013

17

7

BK MŠK Kežmarok

14

0

14

216

1643

14

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 26.kole bez družstiev mimo súťaž:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

1.BK Michalovce

10

10

0

958

350

20

2

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

11

8

3

946

542

19

3

BKM Iskra Svit

9

5

4

609

511

14

4

ŠBK Handlová

9

1

8

483

612

10

5

BK MŠK Kežmarok

9

0

9

134

1115

9