Výsledky: Kadeti GOLD, Inter a Sereď s výhrami.

Kadeti U17, skupina GOLD

20.4.2022 14.kolo, dohrávka

54.

MŠK BK Žiar n/Hronom

Kartík 13, Juhász 11

MBA Prievidza

Simonides 26, Chlupis 20

59

:

81

19:44

23.4.2022 25.kolo

97.

Inter Bratislava

Hudec 27, Pospišil 20

BKM SPU Nitra

Urban 19, Šimko 16

105

:

63

52:28

98.

BK Lokomotíva Sereď

Rumpík 29, Vranovie 20

MŠK BK Žiar n/Hronom

Ondrík 22, Kartík 13

89

:

64

40:38

99.

MBA Prievidza

Zápas odložený !

BKM Iskra Svit A

100.

TSM Slávia Žilina

Hoferica 17, Joppa 12

Diawin Košice

Lévay 14, Kollár 10

65

:

80

28:43

24.4.2022 26.kolo

101.

BK Lokomotíva Sereď

Sárkány 31, Rumpík 21

BKM SPU Nitra

Fehér 17, Šimko 16

105

:

62

56:27

102.

Inter Bratislava

Pospišil 17, Hudec 14

MŠK BK Žiar n/Hronom

Kartík 13, Ondrík 6

80

:

28

42:29

103.

TSM Slávia Žilina

Hoferica 16, Joppa 13

BKM Iskra Svit A

Blaško 34, Matulík, Čmil po 16

67

:

95

34:46

104.

MBA Prievidza

Chlupis 18, Barnák 16

Diawin Košice

Lévay 18, Kollár 17

66

:

76

33:38

24.4.2022 5.kolo, dohrávka

14.

MŠK BK Žiar n/Hronom

Ondrík 11, Melaga 7

Inter Bratislava

Pospišil 27, Gregor 15

29

:

98

23:46

 

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Diawin Košice

18

12

6

1292

1107

30

2

BKM Iskra Svit A

15

14

1

1336

971

29

3

Inter Bratislava

14

13

1

1343

767

27

4

MBA Prievidza

16

10

6

1317

1171

26

5

BKM SPU Nitra

17

9

8

1288

1280

25

6

BK Lokomotíva Serei

18

5

13

1191

1532

23

7

MŠK BK Žiar n/Hronom

18

3

15

1079

1539

21

8

Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina

18

1

17

1158

1637

19

 

Kadeti U17, skupina SILVER Západ

 

23.4.2022 25.kolo

97.

B.S.C. Bratislava

Mocinec 18, Kalinay 17

ŠBK Junior Levice

Lipovský 27, Kopernický 13

84

:

76

33:47

98.

MBK AŠK Slávia Trnava

Náhlik 31, Bachorík 19

BBA Komárno

Šipula 16, Kuniček 14

64

:

54

30:23

99.

BK AS Trenčín

Heleš 17, Tomík 15

MBK Karlovka Bratislava B

Bachratý 11, Maršálek 10

84

:

40

35:11

100.

voľno

MBK Karlovka Bratislava A

24.4.2022 26.kolo

101.

MBK AŠK Slávia Trnava

Náhlik 20, Mečiar 16

ŠBK Junior Levice

Lipovský, Gregáň po 14

82

:

48

36:15

102.

B.S.C. Bratislava

Kalinay 22, Holubec 18

BBA Komárno

Šipula 42, Čižmár 22

91

:

93

55:47

103.

voľno

MBK Karlovka Bratislava B

104.

BK AS Trenčín

Zápas rieši HK SBA !

MBK Karlovka Bratislava A

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBK AŠK Slávia Trnava

17

12

5

1438

1051

29

2

Biosaurus Basketball Academy Komárno

14

12

2

1308

808

26

3

B.S.C. Bratislava

14

9

5

1154

973

23

4

ŠBK Junior Levice

17

6

11

1074

1274

23

5

BK AS Trenčín

17

5

12

986

1217

22

6

MBK Karlovka Bratislava A

12

9

3

918

685

21

7

MBK Karlovka Bratislava B

15

0

15

541

1411

15

 

Kadeti U17, skupina SILVER Východ

 

23.4.2022 25.kolo

97.

voľno

BARDEJOVSKÍ RYTIERI

 

98.

IMC Slovakia P.Bystrica

Minárik 25, Blaško 24

BA Čaňa

Ľ.Molnár 23, Sročenský 10

120

:

40

59:17

99.

ŠBK Handlová

Ondrejka 25, Geleta 13

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

Jaseeko 19, Eambal 17

60

:

55

41:26

100.

ŠKP BBC B.Bystrica

Heinz 36, Kašper 27

BKM Iskra Svit B

Misal 9, M.Gradzilla,F.Gradzilla po 8

97

:

37

40:21

24.4.2022 26.kolo

101.

IMC Slovakia P.Bystrica

Zápas odložený !

BARDEJOVSKÍ RYTIERI

102.

voľno

BA Čaňa

103.

ŠKP BBC B.Bystrica

Kašper 16, Caban 14

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

Čambal 16, Jasečko 15

59

:

62

34:33

104.

ŠBK Handlová

Ondrejka 28, Murcin 22

BKM Iskra Svit B

M.Gradzilla 23, Enekeš 14

74

:

49

44:22

 

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 26.kole:

 

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

IMC Slovakia P.Bystrica

15

13

2

1401

735

28

2

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

14

12

2

1019

676

26

3

BKM Iskra Svit B

12

5

7

679

802

17

4

ŠKP BBC B.Bystrica

9

4

5

604

542

13

5

BA Čaňa

12

0

12

502

1137

12

6

ŠBK Handlová

7

4

3

489

424

11

7

BARDEJOVSKÍ RYTIERI

9

1

8

412

790

10