Vyžrebovanie 2.ligy Juniorov U19 + 2.ligy Kadetov U17 a podklady na vyžrebovanie Žiačok U14, Mladších žiačok U13, Starších minižiačok U12

Dobrý deň,

 

dňa 17.08.2019 sa uskutočnilo na sekretariáte súťaží SBA vyžrebovanie súťaže 2.ligy Juniorov U19 + 2.ligy Kadetov U17.

 

Všetky vyžrebovania nájdete na našej stránke www.slovakbasket.sk v sekcii „SÚŤAŽE“ – „2019/2020“ – „Vyžrebovanie súťaží“ – „... príslušná súťaž...“.

 

Žrebovanie súťaží Žiačok U14, Mladších žiačok U13 a Starších mini U12 sa uskutoční dňa 21.08.2019 o 14:00 hod. na sekretariáte SBA.

Podklady na žrebovanie nájdete na našej stránke www.slovakbasket.sk v sekcii „SÚŤAŽE“ – „2019/2020“ – „Vyžrebovanie súťaží - podklady“ – „... príslušná súťaž...“..

 

Žiačky U14

prihlásených je spolu 13 družstiev, Variant A Vyhlásenia ženských súťaží SBA 2019/2020.

Návrh na rozdelenie do 2 skupín:

 

Západ (7):

BK AŠK Slávia Trnava, BK Slovan Bratislava – MS, BKM Junior UKF Nitra – MS, BKM Žilina-Hájik, Piešťanské Čajočky, ŠBK GREEN Šamorín, ŠBK WHITE Šamorín - MS

 

Východ (6):

BA Čaňa, BAM Poprad, MBK Ružomberok, Young Angels U13 Košice, Young Angels U14 Košice, ŽBK Rožňava - MS

 

Mladšie žiačky U13

prihlásených je spolu 19 družstiev, Variant B Vyhlásenia ženských súťaží SBA 2019/2020.

Návrh na rozdelenie do 3 skupín:

 

Západ (7):

BK AŠK Slávia Trnava, BK Klokani Ivanka pri Dunaji, BK Lokomotíva Sereď, BK Slovan Bratislava, BKM Petržalka – Five Stars, Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE – MS, ŠBK šamorín

 

Stred (6):

AKAPO Lučenec – MS, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BKM Junior UKF Nitra, MBK Stará Turá, Piešťanské Čajočky, ŠBK Handlová

 

Východ (6):

BAM Poprad, MBK Ružomberok, ŠŠK Basket Stará Ľubovňa, Young Angels U12 Košice, Young Angels U13 Košice, Young Angels U14 Košice - MS

 

Staršie minižiačky U12

prihlásených je spolu 19 družstiev, Variant B Vyhlásenia ženských súťaží SBA 2019/2020.

Návrh na rozdelenie do 3 skupín:

 

Západ (7):

BK AŠK Slávia Trnava, BK Slovan Bratislava – MS, BK Vráble – MS, BKM Junior UKF Nitra, MBK Stará Turá, Piešťanské Čajky, ŠBK Šamorín

 

Stred (6):

AKAPO Lučenec, BAM Poprad, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BK ZŠ Zvolen – MS, BKM Žilina-Závodie, MBK Ružomberok,

 

Východ (6):

BK Kovohuty Krompachy – MS, BKM Bardejov, CBK Minibuseuropa Košice, ŠŠK Basket Stará Ľubovňa, TYDAM Jazero Košice, Young Angels U12 Košice

 

S pozdravom

HK SBA – C, HK SBA – Z, HK SBA – V

 

Za správnosť:

Juraj Panák, vedúci sekretariátu súťaží SBA