Niké Extraliga ženy

Niké EXZ - Základná časť

1. kolo

Piešťanské Čajky SPN
76:56
01.10.2022
Slávia Banská Bystrica SBB
YOUNG ANGELS Košice YKE
101:63
01.10.2022
CBK KOŠICE CKE
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
60:62
01.10.2022
BAM Poprad APP
MBK Ružomberok MRK
70:65
01.10.2022
ŠBK Šamorín SAM

2. kolo

Piešťanské Čajky SPN
75:53
12.10.2022
MBK Ružomberok MRK
BAM Poprad APP
44:54
08.10.2022
ŠBK Šamorín SAM
CBK KOŠICE CKE
65:34
08.10.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
Slávia Banská Bystrica SBB
87:54
19.11.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE

3. kolo

YOUNG ANGELS Košice YKE
46:95
15.10.2022
Piešťanské Čajky SPN
Slávia Banská Bystrica SBB
99:48
16.10.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
ŠBK Šamorín SAM
75:48
15.10.2022
CBK KOŠICE CKE
MBK Ružomberok MRK
77:41
15.10.2022
BAM Poprad APP

4. kolo

Piešťanské Čajky SPN
116:23
19.10.2022
BAM Poprad APP
CBK KOŠICE CKE
51:64
19.10.2022
MBK Ružomberok MRK
Slávia Banská Bystrica SBB
84:72
19.10.2022
ŠBK Šamorín SAM
YOUNG ANGELS Košice YKE
80:46
18.10.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB

5. kolo

BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
35:107
22.10.2022
Piešťanské Čajky SPN
ŠBK Šamorín SAM
62:57
22.10.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE
MBK Ružomberok MRK
58:50
23.10.2022
Slávia Banská Bystrica SBB
BAM Poprad APP
52:45
22.10.2022
CBK KOŠICE CKE

6. kolo

Piešťanské Čajky SPN
87:41
29.10.2022
CBK KOŠICE CKE
Slávia Banská Bystrica SBB
105:57
29.10.2022
BAM Poprad APP
YOUNG ANGELS Košice YKE
51:68
26.10.2022
MBK Ružomberok MRK
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
35:62
29.10.2022
ŠBK Šamorín SAM

7. kolo

ŠBK Šamorín SAM
48:88
05.11.2022
Piešťanské Čajky SPN
MBK Ružomberok MRK
94:30
05.11.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
BAM Poprad APP
54:75
05.11.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK KOŠICE CKE
45:80
05.11.2022
Slávia Banská Bystrica SBB

8. kolo

Slávia Banská Bystrica SBB
36:71
12.11.2022
Piešťanské Čajky SPN
CBK KOŠICE CKE
61:82
09.11.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE
BAM Poprad APP
64:77
13.11.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
ŠBK Šamorín SAM
46:66
02.11.2022
MBK Ružomberok MRK

9. kolo

MBK Ružomberok MRK
66:82
19.11.2022
Piešťanské Čajky SPN
ŠBK Šamorín SAM
77:49
19.11.2022
BAM Poprad APP
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
75:50
19.11.2022
CBK KOŠICE CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
50:66
06.11.2022
Slávia Banská Bystrica SBB

10. kolo

Piešťanské Čajky SPN
88:24
03.12.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
47:93
03.12.2022
Slávia Banská Bystrica SBB
CBK KOŠICE CKE
58:71
02.12.2022
ŠBK Šamorín SAM
BAM Poprad APP
38:61
11.01.2023
MBK Ružomberok MRK

11. kolo

BAM Poprad APP
21:97
10.12.2022
Piešťanské Čajky SPN
MBK Ružomberok MRK
82:33
10.12.2022
CBK KOŠICE CKE
ŠBK Šamorín SAM
56:79
10.12.2022
Slávia Banská Bystrica SBB
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
42:91
10.12.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE

12. kolo

Piešťanské Čajky SPN
108:33
17.12.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
YOUNG ANGELS Košice YKE
63:65
17.12.2022
ŠBK Šamorín SAM
Slávia Banská Bystrica SBB
50:68
19.12.2022
MBK Ružomberok MRK
CBK KOŠICE CKE
61:50
17.12.2022
BAM Poprad APP

13. kolo

CBK KOŠICE CKE
35:94
21.12.2022
Piešťanské Čajky SPN
BAM Poprad APP
28:90
21.12.2022
Slávia Banská Bystrica SBB
MBK Ružomberok MRK
68:55
21.12.2022
YOUNG ANGELS Košice YKE
ŠBK Šamorín SAM
93:30
21.12.2022
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB

14. kolo

Piešťanské Čajky SPN
93:42
07.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
29:93
07.01.2023
MBK Ružomberok MRK
YOUNG ANGELS Košice YKE
76:45
07.01.2023
BAM Poprad APP
Slávia Banská Bystrica SBB
114:49
07.01.2023
CBK KOŠICE CKE

Niké EXZ - Nadstavba o 1. - 4. miesto

1. kolo

Piešťanské Čajky SPN
85:37
14.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Ružomberok MRK
51:56
14.01.2023
Slávia Banská Bystrica SBB

2. kolo

ŠBK Šamorín SAM
43:83
28.01.2023
Slávia Banská Bystrica SBB
Piešťanské Čajky SPN
65:46
28.01.2023
MBK Ružomberok MRK

3. kolo

MBK Ružomberok MRK
79:54
04.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
Slávia Banská Bystrica SBB
65:88
04.02.2023
Piešťanské Čajky SPN

4. kolo

ŠBK Šamorín SAM
18:00
18.02.2023
Piešťanské Čajky SPN
Slávia Banská Bystrica SBB
18:00
18.02.2023
MBK Ružomberok MRK

5. kolo

Slávia Banská Bystrica SBB
18:00
26.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Ružomberok MRK
17:00
25.02.2023
Piešťanské Čajky SPN

6. kolo

ŠBK Šamorín SAM
18:00
04.03.2023
MBK Ružomberok MRK
Piešťanské Čajky SPN
18:00
04.03.2023
Slávia Banská Bystrica SBB

Niké EXZ - Nadstavba o 5. - 8. miesto

1. kolo

YOUNG ANGELS Košice YKE
74:49
14.01.2023
BAM Poprad APP
CBK KOŠICE CKE
83:55
14.01.2023
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB

2. kolo

BAM Poprad APP
58:48
28.01.2023
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
YOUNG ANGELS Košice YKE
74:57
28.01.2023
CBK KOŠICE CKE

3. kolo

CBK KOŠICE CKE
:
04.02.2023
BAM Poprad APP
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
50:68
04.02.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE

4. kolo

BAM Poprad APP
16:01
19.02.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
0:05
18.02.2023
CBK KOŠICE CKE

5. kolo

BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB
0:05
25.02.2023
BAM Poprad APP
CBK KOŠICE CKE
0:05
25.02.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE

6. kolo

BAM Poprad APP
0:05
04.03.2023
CBK KOŠICE CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
0:05
04.03.2023
BK ŠK UMB Banská Bystrica SBB