Kadetky U17

Kadetky U17 - Východ

1. kolo

BA Čaňa CAN
81:33
24.09.2022
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
52:43
24.09.2022
MBK Ružomberok MRK

2. kolo

BA Čaňa CAN
64:63
08.10.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
42:75
08.10.2022
MBK Ružomberok MRK

3. kolo

BKM Bardejov KADETKY BBJ
30:109
09.10.2022
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
BA Čaňa CAN
56:71
09.10.2022
MBK Ružomberok MRK
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
33:78
09.10.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

4. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
71:45
22.10.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
72:58
22.10.2022
BKM Bardejov KADETKY BBJ

5. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
72:58
23.10.2022
MBK Ružomberok MRK
BA Čaňa CAN
100:21
23.10.2022
BKM Bardejov KADETKY BBJ

6. kolo

BA Čaňa CAN
43:70
12.11.2022
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
MBK Ružomberok MRK
89:15
12.11.2022
BKM Bardejov KADETKY BBJ

7. kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
24:108
13.11.2022
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
106:22
13.11.2022
BKM Bardejov KADETKY BBJ

8. kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
35:82
25.09.2022
BA Čaňa CAN
MBK Ružomberok MRK
60:58
25.09.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

9. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
113:17
03.12.2022
BKM Bardejov KADETKY BBJ
MBK Ružomberok MRK
70:63
03.12.2022
BA Čaňa CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
20:0 kont.
03.12.2022
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

10. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
45:43
04.12.2022
BA Čaňa CAN
MBK Ružomberok MRK
76:31
04.12.2022
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

11. kolo

MBK Ružomberok MRK
49:50
17.12.2022
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
BKM Bardejov KADETKY BBJ
34:96
10.12.2022
BA Čaňa CAN

12. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
49:91
18.12.2022
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
BKM Bardejov KADETKY BBJ
48:44
11.12.2022
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

13. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
89:37
14.01.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
BKM Bardejov KADETKY BBJ
23:77
14.01.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

14. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
80:52
07.01.2023
BA Čaňa CAN
BKM Bardejov KADETKY BBJ
37:81
15.01.2023
MBK Ružomberok MRK

Kadetky U17 - Západ

1. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
71:66
24.09.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK AS Trenčín BTN
25:115
24.09.2022
MBK Stará Turá SPN
ŠBK Šamorín SAM
68:55
07.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA

2. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
67:78
08.10.2022
ŠBK Šamorín SAM
BK Lokomotíva Sereď LSR
41:62
08.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
Piešťanské Čajočky BPN
48:61
08.10.2022
MBK Stará Turá SPN

3. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
39:54
09.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
50:78
09.10.2022
ŠBK Šamorín SAM
Piešťanské Čajočky BPN
79:28
09.10.2022
BK AS Trenčín BTN

4. kolo

ŠBK Šamorín SAM
72:38
22.10.2022
BK AS Trenčín BTN
BK Slovan Bratislava SBA
41:46
22.10.2022
MBK Stará Turá SPN
BK Lokomotíva Sereď LSR
58:89
22.10.2022
Piešťanské Čajočky BPN

5. kolo

ŠBK Šamorín SAM
73:54
23.10.2022
MBK Stará Turá SPN
BK Slovan Bratislava SBA
82:31
23.10.2022
BK AS Trenčín BTN
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
50:74
23.10.2022
Piešťanské Čajočky BPN

6. kolo

Piešťanské Čajočky BPN
48:57
12.11.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BK AS Trenčín BTN
39:60
12.11.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
MBK Stará Turá SPN
100:59
12.11.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR

7. kolo

Piešťanské Čajočky BPN
50:73
13.11.2022
ŠBK Šamorín SAM
BK AS Trenčín BTN
46:61
13.11.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBK Stará Turá SPN
72:47
13.11.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

8. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
62:82
25.09.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
MBK Stará Turá SPN
94:24
25.09.2022
BK AS Trenčín BTN
BK Slovan Bratislava SBA
47:53
11.11.2022
ŠBK Šamorín SAM

9. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
58:44
03.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
ŠBK Šamorín SAM
124:28
03.12.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK AS Trenčín BTN
25:43
03.12.2022
Piešťanské Čajočky BPN

10. kolo

ŠBK Šamorín SAM
73:44
04.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK Slovan Bratislava SBA
60:32
04.12.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBK Stará Turá SPN
71:28
17.11.2022
Piešťanské Čajočky BPN

11. kolo

MBK Stará Turá SPN
51:64
09.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK AS Trenčín BTN
39:69
17.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA
Piešťanské Čajočky BPN
69:50
17.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

12. kolo

BK AS Trenčín BTN
24:118
04.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Stará Turá SPN
50:47
11.01.2023
BK Slovan Bratislava SBA
Piešťanské Čajočky BPN
55:53
07.01.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

13. kolo

ŠBK Šamorín SAM
72:44
14.01.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BK Lokomotíva Sereď LSR
62:39
14.01.2023
BK AS Trenčín BTN
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
62:75
14.01.2023
MBK Stará Turá SPN

14. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
54:44
15.01.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
94:29
15.01.2023
BK AS Trenčín BTN
BK Lokomotíva Sereď LSR
68:75
15.01.2023
MBK Stará Turá SPN

Kadetky U17 - 1. - 8. miesto

1. kolo

ŠBK Šamorín SAM
46:55
28.01.2023
BK Slovan Bratislava SBA
Piešťanské Čajočky BPN
62:58
28.01.2023
MBK Stará Turá SPN
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
66:42
28.01.2023
BA Čaňa CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
55:47
28.01.2023
MBK Ružomberok MRK

2. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
40:47
29.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Stará Turá SPN
75:53
29.01.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BA Čaňa CAN
28:66
29.01.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
MBK Ružomberok MRK
70:37
29.01.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

3. kolo

ŠBK Šamorín SAM
0:05
25.02.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
25.02.2023
MBK Ružomberok MRK
Piešťanské Čajočky BPN
0:05
25.02.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
MBK Stará Turá SPN
0:05
25.02.2023
BA Čaňa CAN

4. kolo

ŠBK Šamorín SAM
0:05
26.02.2023
MBK Ružomberok MRK
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
26.02.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
Piešťanské Čajočky BPN
0:05
26.02.2023
BA Čaňa CAN
MBK Stará Turá SPN
0:05
26.02.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE

5. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
11.03.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
MBK Ružomberok MRK
0:05
11.03.2023
BA Čaňa CAN
ŠBK Šamorín SAM
0:05
11.03.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
11.03.2023
MBK Stará Turá SPN

6. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
12.03.2023
BA Čaňa CAN
MBK Ružomberok MRK
0:05
12.03.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
ŠBK Šamorín SAM
0:05
12.03.2023
MBK Stará Turá SPN
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
12.03.2023
Piešťanské Čajočky BPN

7. kolo

Piešťanské Čajočky BPN
0:05
25.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
MBK Stará Turá SPN
0:05
25.03.2023
MBK Ružomberok MRK
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
25.03.2023
ŠBK Šamorín SAM
BA Čaňa CAN
0:05
25.03.2023
BK Slovan Bratislava SBA

8. kolo

Piešťanské Čajočky BPN
0:05
26.03.2023
MBK Ružomberok MRK
MBK Stará Turá SPN
0:05
26.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
26.03.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BA Čaňa CAN
0:05
26.03.2023
ŠBK Šamorín SAM

9. kolo

MBK Ružomberok MRK
0:05
15.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
15.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BA Čaňa CAN
0:05
15.04.2023
Piešťanské Čajočky BPN
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
15.04.2023
MBK Stará Turá SPN

10. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
16.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Ružomberok MRK
0:05
16.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
16.04.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BA Čaňa CAN
0:05
16.04.2023
MBK Stará Turá SPN

11. kolo

BA Čaňa CAN
0:05
29.04.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
29.04.2023
MBK Ružomberok MRK
MBK Stará Turá SPN
0:05
29.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
Piešťanské Čajočky BPN
0:05
29.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA

12. kolo

YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
0:05
30.04.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BA Čaňa CAN
0:05
30.04.2023
MBK Ružomberok MRK
Piešťanské Čajočky BPN
0:05
30.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
MBK Stará Turá SPN
0:05
30.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA

13. kolo

MBK Ružomberok MRK
0:05
13.05.2023
Piešťanské Čajočky BPN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
13.05.2023
MBK Stará Turá SPN
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
13.05.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
ŠBK Šamorín SAM
0:05
13.05.2023
BA Čaňa CAN

14. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
14.05.2023
Piešťanské Čajočky BPN
MBK Ružomberok MRK
0:05
14.05.2023
MBK Stará Turá SPN
ŠBK Šamorín SAM
0:05
14.05.2023
YOUNG ANGELS U17 Košice YKE
BK Slovan Bratislava SBA
0:05
14.05.2023
BA Čaňa CAN

Kadetky U17 - 9. - 14. miesto

1. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
25.02.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
0:15
25.02.2023
BK AS Trenčín BTN

2. kolo

BKM Bardejov KADETKY BBJ
0:15
26.02.2023
BK AS Trenčín BTN

3. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
11.03.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
BK Lokomotíva Sereď LSR
0:15
11.03.2023
BKM Bardejov KADETKY BBJ

4. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
12.03.2023
BKM Bardejov KADETKY BBJ
BK Lokomotíva Sereď LSR
0:15
12.03.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

5. kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
0:15
25.03.2023
BKM Bardejov KADETKY BBJ
BK AS Trenčín BTN
0:15
25.03.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

6. kolo

BK AS Trenčín BTN
0:15
26.03.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

7. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
0:15
15.04.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK AS Trenčín BTN
0:15
15.04.2023
BKM Bardejov KADETKY BBJ

8. kolo

BK AS Trenčín BTN
0:15
16.04.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

9. kolo

BKM Bardejov KADETKY BBJ
0:15
29.04.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
0:15
29.04.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

10. kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
0:15
30.04.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BKM Bardejov KADETKY BBJ
0:15
30.04.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

11. kolo

BKM Bardejov KADETKY BBJ
0:15
13.05.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
BK Lokomotíva Sereď LSR
0:15
13.05.2023
BK AS Trenčín BTN

12. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
14.05.2023
BK AS Trenčín BTN