Mladšie žiačky U13

Mladše žiačky U13 - Západ

1. kolo

ŠBK Šamorín SAM
55:31
16.10.2022
IBAS Bratislava MS BAS
UNI GYŐR NKA GYO
47:61
15.10.2022
BA Spartak Myjava AMY
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
55:14
15.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BC Komárno MS BKN
4:76
23.10.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
ŠBK Šamorín SAM
57:32
16.10.2022
IBAS Bratislava MS BAS
UNI GYŐR NKA GYO
32:57
15.10.2022
BA Spartak Myjava AMY
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
53:19
15.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BC Komárno MS BKN
10:54
23.10.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

2. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
42:32
05.11.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK Slovan Bratislava SBA
61:12
05.11.2022
BC Komárno MS BKN
BA Spartak Myjava AMY
48:49
19.11.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠBK Šamorín SAM
45:55
06.11.2022
UNI GYŐR NKA GYO
IBAS Bratislava MS BAS
33:28
05.11.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK Slovan Bratislava SBA
44:10
05.11.2022
BC Komárno MS BKN
BA Spartak Myjava AMY
30:58
19.11.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠBK Šamorín SAM
39:56
06.11.2022
UNI GYŐR NKA GYO

3. kolo

UNI GYŐR NKA GYO
44:57
26.11.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
61:39
26.11.2022
ŠBK Šamorín SAM
BC Komárno MS BKN
:
26.11.2022
BA Spartak Myjava AMY
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
30:27
26.11.2022
BK Slovan Bratislava SBA
UNI GYŐR NKA GYO
48:58
26.11.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
56:28
26.11.2022
ŠBK Šamorín SAM
BC Komárno MS BKN
:
26.11.2022
BA Spartak Myjava AMY
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
30:53
26.11.2022
BK Slovan Bratislava SBA

4. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
39:44
10.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BA Spartak Myjava AMY
68:35
18.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
ŠBK Šamorín SAM
101:13
11.12.2022
BC Komárno MS BKN
UNI GYŐR NKA GYO
32:65
10.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
IBAS Bratislava MS BAS
25:52
10.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BA Spartak Myjava AMY
49:31
18.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
ŠBK Šamorín SAM
86:17
11.12.2022
BC Komárno MS BKN
UNI GYŐR NKA GYO
43:69
10.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD

5. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
56:24
21.12.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BC Komárno MS BKN
:
07.01.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
45:30
07.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK Slovan Bratislava SBA
54:42
04.12.2022
BA Spartak Myjava AMY
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
63:28
21.12.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BC Komárno MS BKN
:
07.01.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
57:35
07.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK Slovan Bratislava SBA
40:36
04.12.2022
BA Spartak Myjava AMY

6. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
45:28
21.01.2023
BA Spartak Myjava AMY
ŠBK Šamorín SAM
36:53
22.01.2023
BK Slovan Bratislava SBA
UNI GYŐR NKA GYO
75:12
21.01.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
85:6
21.01.2023
BC Komárno MS BKN
IBAS Bratislava MS BAS
40:39
21.01.2023
BA Spartak Myjava AMY
ŠBK Šamorín SAM
35:53
22.01.2023
BK Slovan Bratislava SBA
UNI GYŐR NKA GYO
50:7
21.01.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
88:4
21.01.2023
BC Komárno MS BKN

7. kolo

BC Komárno MS BKN
:
04.02.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
29:88
04.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
61:46
04.02.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BA Spartak Myjava AMY
52:42
04.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
BC Komárno MS BKN
:
04.02.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
34:83
04.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
68:27
04.02.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BA Spartak Myjava AMY
68:36
04.02.2023
ŠBK Šamorín SAM

8. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
0:15
18.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
BA Spartak Myjava AMY
0:15
18.02.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
18.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
18.02.2023
BC Komárno MS BKN
IBAS Bratislava MS BAS
0:15
18.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
BA Spartak Myjava AMY
0:15
18.02.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
18.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
18.02.2023
BC Komárno MS BKN

9. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
04.03.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BC Komárno MS BKN
0:15
04.03.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
04.03.2023
BA Spartak Myjava AMY
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
04.03.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
04.03.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BC Komárno MS BKN
0:15
04.03.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
04.03.2023
BA Spartak Myjava AMY
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
04.03.2023
ŠBK Šamorín SAM

10. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
0:15
18.03.2023
UNI GYŐR NKA GYO
ŠBK Šamorín SAM
0:15
19.03.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BA Spartak Myjava AMY
0:15
18.03.2023
BC Komárno MS BKN
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
18.03.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
IBAS Bratislava MS BAS
0:15
18.03.2023
UNI GYŐR NKA GYO
ŠBK Šamorín SAM
0:15
19.03.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BA Spartak Myjava AMY
0:15
18.03.2023
BC Komárno MS BKN
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
18.03.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

11. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
0:15
01.04.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
01.04.2023
BA Spartak Myjava AMY
BC Komárno MS BKN
0:15
01.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
01.04.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
01.04.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
01.04.2023
BA Spartak Myjava AMY
BC Komárno MS BKN
0:15
01.04.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
01.04.2023
UNI GYŐR NKA GYO

12. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
0:15
22.04.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
22.04.2023
BC Komárno MS BKN
ŠBK Šamorín SAM
0:15
23.04.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BA Spartak Myjava AMY
0:15
22.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA
IBAS Bratislava MS BAS
0:15
22.04.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
22.04.2023
BC Komárno MS BKN
ŠBK Šamorín SAM
0:15
23.04.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BA Spartak Myjava AMY
0:15
22.04.2023
BK Slovan Bratislava SBA

13. kolo

BA Spartak Myjava AMY
0:15
06.05.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
06.05.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
06.05.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BC Komárno MS BKN
0:15
06.05.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BA Spartak Myjava AMY
0:15
06.05.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK Slovan Bratislava SBA
0:15
06.05.2023
ŠBK Šamorín SAM
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:15
06.05.2023
UNI GYŐR NKA GYO
BC Komárno MS BKN
0:15
06.05.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD

14. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
0:15
20.05.2023
BC Komárno MS BKN
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
20.05.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
20.05.2023
BK Slovan Bratislava SBA
ŠBK Šamorín SAM
0:15
21.05.2023
BA Spartak Myjava AMY
IBAS Bratislava MS BAS
0:15
20.05.2023
BC Komárno MS BKN
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:15
20.05.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
UNI GYŐR NKA GYO
0:15
20.05.2023
BK Slovan Bratislava SBA
ŠBK Šamorín SAM
0:15
21.05.2023
BA Spartak Myjava AMY

Mladše žiačky U13 - Stred

1. kolo

MBK Ružomberok MRK
106:11
15.10.2022
ŠBK Handlová SHA
BKM Žilina ZZA
61:53
12.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
27:43
15.10.2022
BK AS Trenčín MS BTN
MBK Ružomberok MRK
102:10
15.10.2022
ŠBK Handlová SHA
BKM Žilina ZZA
65:45
12.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
17:45
15.10.2022
BK AS Trenčín MS BTN

2. kolo

ŠBK Handlová SHA
42:35
05.11.2022
BK AS Trenčín MS BTN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
99:6
05.11.2022
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
MBK Ružomberok MRK
54:25
05.11.2022
BKM Žilina ZZA
ŠBK Handlová SHA
43:21
05.11.2022
BK AS Trenčín MS BTN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
56:11
05.11.2022
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
MBK Ružomberok MRK
84:27
05.11.2022
BKM Žilina ZZA

3. kolo

BKM Žilina ZZA
94:17
26.11.2022
ŠBK Handlová SHA
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
2:98
26.11.2022
MBK Ružomberok MRK
BK AS Trenčín MS BTN
17:73
26.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
69:25
26.11.2022
ŠBK Handlová SHA
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
0:77
26.11.2022
MBK Ružomberok MRK
BK AS Trenčín MS BTN
27:71
26.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

4. kolo

ŠBK Handlová SHA
42:38
11.12.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
MBK Ružomberok MRK
65:20
10.12.2022
BK AS Trenčín MS BTN
BKM Žilina ZZA
86:9
10.12.2022
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
ŠBK Handlová SHA
35:59
11.12.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
MBK Ružomberok MRK
50:26
10.12.2022
BK AS Trenčín MS BTN
BKM Žilina ZZA
110:4
10.12.2022
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV

5. kolo

BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
20:53
12.01.2023
ŠBK Handlová SHA
BK AS Trenčín MS BTN
30:76
07.01.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
23:74
15.01.2023
MBK Ružomberok MRK
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
18:54
12.01.2023
ŠBK Handlová SHA
BK AS Trenčín MS BTN
17:55
07.01.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
23:74
15.01.2023
MBK Ružomberok MRK

6. kolo

ŠBK Handlová SHA
23:77
21.01.2023
MBK Ružomberok MRK
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
34:26
21.01.2023
BKM Žilina ZZA
BK AS Trenčín MS BTN
36:15
21.01.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
ŠBK Handlová SHA
6:91
21.01.2023
MBK Ružomberok MRK
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
50:51
21.01.2023
BKM Žilina ZZA
BK AS Trenčín MS BTN
37:10
21.01.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV

7. kolo

BK AS Trenčín MS BTN
29:33
04.02.2023
ŠBK Handlová SHA
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
13:82
04.02.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
:
04.02.2023
MBK Ružomberok MRK
BK AS Trenčín MS BTN
27:58
04.02.2023
ŠBK Handlová SHA
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
6:89
04.02.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
:
04.02.2023
MBK Ružomberok MRK

8. kolo

ŠBK Handlová SHA
0:05
18.02.2023
BKM Žilina ZZA
MBK Ružomberok MRK
0:05
18.02.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
18.02.2023
BK AS Trenčín MS BTN
ŠBK Handlová SHA
0:05
18.02.2023
BKM Žilina ZZA
MBK Ružomberok MRK
0:05
18.02.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
18.02.2023
BK AS Trenčín MS BTN

9. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
04.03.2023
ŠBK Handlová SHA
BK AS Trenčín MS BTN
0:05
04.03.2023
MBK Ružomberok MRK
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
0:05
04.03.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
04.03.2023
ŠBK Handlová SHA
BK AS Trenčín MS BTN
0:05
04.03.2023
MBK Ružomberok MRK
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
0:05
04.03.2023
BKM Žilina ZZA

10. kolo

ŠBK Handlová SHA
0:05
18.03.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
BKM Žilina ZZA
0:05
18.03.2023
BK AS Trenčín MS BTN
MBK Ružomberok MRK
0:05
18.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
ŠBK Handlová SHA
0:05
18.03.2023
BK ZŠ Zvolen - MS ZZV
BKM Žilina ZZA
0:05
18.03.2023
BK AS Trenčín MS BTN
MBK Ružomberok MRK
0:05
18.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

Mladše žiačky U13 - Východ

1. kolo

TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
49:41
15.10.2022
BA Čaňa CAN
BAM Poprad APP
34:18
06.11.2022
BKM Bardejov U13 BBJ
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
73:33
15.10.2022
BA Čaňa CAN
BAM Poprad APP
31:20
06.11.2022
BKM Bardejov U13 BBJ

2. kolo

TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
37:43
05.11.2022
BKM Bardejov U13 BBJ
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
36:27
05.11.2022
BA Čaňa CAN
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
31:39
05.11.2022
BKM Bardejov U13 BBJ
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
33:24
05.11.2022
BA Čaňa CAN

3. kolo

BKM Bardejov U13 BBJ
21:46
20.11.2022
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
BAM Poprad APP
59:26
26.11.2022
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
BKM Bardejov U13 BBJ
44:42
20.11.2022
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
BAM Poprad APP
41:25
26.11.2022
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE

4. kolo

YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
52:29
10.12.2022
BAM Poprad APP
BA Čaňa CAN
:
10.12.2022
BKM Bardejov U13 BBJ
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
35:33
10.12.2022
BAM Poprad APP
BA Čaňa CAN
:
10.12.2022
BKM Bardejov U13 BBJ

5. kolo

BAM Poprad APP
41:28
08.01.2023
BA Čaňa CAN
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
26:37
07.01.2023
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE
BAM Poprad APP
51:22
08.01.2023
BA Čaňa CAN
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
30:29
07.01.2023
YOUNG ANGELS U13 Košice YKE

6. kolo

BA Čaňa CAN
50:18
21.01.2023
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
BKM Bardejov U13 BBJ
24:35
21.01.2023
BAM Poprad APP
BA Čaňa CAN
50:16
21.01.2023
TYDAM UPJŠ U13  - MS TKE
BKM Bardejov U13 BBJ
28:27
21.01.2023
BAM Poprad APP