Staršie minižiačky U12

Staršie minižiačky U12 - Západ skupina A

1. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
46:17
08.10.2022
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
70:20
09.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
45:16
08.10.2022
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
50:0
09.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA

2. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
31:15
22.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
IBAS Bratislava MS BAS
9:60
22.10.2022
ŠBK Šamorín SAM
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
35:31
22.10.2022
BK Slovan Bratislava SBA
IBAS Bratislava MS BAS
3:53
22.10.2022
ŠBK Šamorín SAM

3. kolo

ŠBK Šamorín SAM
62:12
13.11.2022
BKM Petržalka PBA
BK Slovan Bratislava SBA
48:13
12.11.2022
IBAS Bratislava MS BAS
ŠBK Šamorín SAM
58:8
13.11.2022
BKM Petržalka PBA
BK Slovan Bratislava SBA
42:8
12.11.2022
IBAS Bratislava MS BAS

4. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
40:13
03.12.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BKM Petržalka PBA
20:33
02.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
63:26
03.12.2022
IBAS Bratislava MS BAS
BKM Petržalka PBA
30:33
02.12.2022
BK Slovan Bratislava SBA

5. kolo

ŠBK Šamorín SAM
:
18.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
IBAS Bratislava MS BAS
36:22
18.12.2022
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
:
18.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
IBAS Bratislava MS BAS
30:15
18.12.2022
BKM Petržalka PBA

6. kolo

BKM Petržalka PBA
20:45
14.01.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
23:73
14.01.2023
ŠBK Šamorín SAM
BKM Petržalka PBA
24:61
14.01.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
24:74
14.01.2023
ŠBK Šamorín SAM

7. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
38:42
28.01.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠBK Šamorín SAM
51:1
29.01.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK Slovan Bratislava SBA
38:40
28.01.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠBK Šamorín SAM
50:0
29.01.2023
IBAS Bratislava MS BAS

8. kolo

BKM Petržalka PBA
10:00
11.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
IBAS Bratislava MS BAS
14:00
11.02.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BKM Petržalka PBA
11:30
11.02.2023
ŠBK Šamorín SAM
IBAS Bratislava MS BAS
15:30
11.02.2023
BK Slovan Bratislava SBA

9. kolo

IBAS Bratislava MS BAS
0:05
25.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
41:26
29.01.2023
BKM Petržalka PBA
IBAS Bratislava MS BAS
0:05
25.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK Slovan Bratislava SBA
43:34
29.01.2023
BKM Petržalka PBA

10. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:05
11.03.2023
ŠBK Šamorín SAM
BKM Petržalka PBA
0:05
11.03.2023
IBAS Bratislava MS BAS
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:05
11.03.2023
ŠBK Šamorín SAM
BKM Petržalka PBA
0:05
11.03.2023
IBAS Bratislava MS BAS

Staršie minižiačky U12 - Západ skupina B

1. kolo

BK Lokomotíva Sereď MS LSR
20:31
08.10.2022
BKM Junior Nitra JNR
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
55:5
08.10.2022
BK Vráble VRA
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
23:30
08.10.2022
BKM Junior Nitra JNR
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
62:11
08.10.2022
BK Vráble VRA

2. kolo

BKM Junior Nitra JNR
19:69
22.10.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
MBK Stará Turá MST
65:15
22.10.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BKM Junior Nitra JNR
21:45
22.10.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
MBK Stará Turá MST
63:15
22.10.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR

3. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
58:61
12.11.2022
MBK Stará Turá MST
BK Vráble VRA
59:76
11.11.2022
BKM Junior Nitra JNR
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
64:49
12.11.2022
MBK Stará Turá MST
BK Vráble VRA
55:65
11.11.2022
BKM Junior Nitra JNR

4. kolo

MBK Stará Turá MST
65:37
03.12.2022
BK Vráble VRA
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
:
03.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
MBK Stará Turá MST
77:36
03.12.2022
BK Vráble VRA
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
:
03.12.2022
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

5. kolo

BK Vráble VRA
:
17.12.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BKM Junior Nitra JNR
:
17.12.2022
MBK Stará Turá MST
BK Vráble VRA
:
17.12.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BKM Junior Nitra JNR
:
17.12.2022
MBK Stará Turá MST

6. kolo

BKM Junior Nitra JNR
59:16
14.01.2023
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BK Vráble VRA
21:71
14.01.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BKM Junior Nitra JNR
48:23
14.01.2023
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BK Vráble VRA
35:74
14.01.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT

7. kolo

BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
71:21
28.01.2023
BKM Junior Nitra JNR
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
13:63
28.01.2023
MBK Stará Turá MST
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
88:42
28.01.2023
BKM Junior Nitra JNR
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
10:61
28.01.2023
MBK Stará Turá MST

8. kolo

MBK Stará Turá MST
11:00
26.02.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BKM Junior Nitra JNR
10:30
11.02.2023
BK Vráble VRA
MBK Stará Turá MST
13:00
26.02.2023
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
BKM Junior Nitra JNR
12:00
11.02.2023
BK Vráble VRA

9. kolo

BK Vráble VRA
32:51
29.01.2023
MBK Stará Turá MST
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:05
25.02.2023
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
BK Vráble VRA
33:52
29.01.2023
MBK Stará Turá MST
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA STT
0:05
25.02.2023
BK Lokomotíva Sereď MS LSR

10. kolo

BK Lokomotíva Sereď MS LSR
0:05
11.03.2023
BK Vráble VRA
MBK Stará Turá MST
0:05
11.03.2023
BKM Junior Nitra JNR
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
0:05
11.03.2023
BK Vráble VRA
MBK Stará Turá MST
0:05
11.03.2023
BKM Junior Nitra JNR

Staršie minižiačky U12 - Stred

1. kolo

BKM Žilina ZZA
55:16
08.10.2022
ORAVA BasCats MRK
AKAPO LUČENEC ALC
11:40
09.10.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
42:17
08.10.2022
ORAVA BasCats MRK
AKAPO LUČENEC ALC
17:51
09.10.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

2. kolo

ORAVA BasCats MRK
45:39
17.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
55:41
22.10.2022
MBK Ružomberok MRK
ORAVA BasCats MRK
52:35
17.11.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BKM Žilina ZZA
56:49
22.10.2022
MBK Ružomberok MRK

3. kolo

MBK Ružomberok MRK
63:12
12.11.2022
ORAVA BasCats MRK
AKAPO LUČENEC ALC
15:66
12.11.2022
BKM Žilina ZZA
MBK Ružomberok MRK
63:13
12.11.2022
ORAVA BasCats MRK
AKAPO LUČENEC ALC
7:57
12.11.2022
BKM Žilina ZZA

4. kolo

BKM Žilina ZZA
76:26
03.12.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
MBK Ružomberok MRK
66:21
03.12.2022
AKAPO LUČENEC ALC
BKM Žilina ZZA
60:19
03.12.2022
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
MBK Ružomberok MRK
60:10
03.12.2022
AKAPO LUČENEC ALC

5. kolo

AKAPO LUČENEC ALC
:
04.02.2023
ORAVA BasCats MRK
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
19:42
17.12.2022
MBK Ružomberok MRK
AKAPO LUČENEC ALC
:
04.02.2023
ORAVA BasCats MRK
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
13:35
17.12.2022
MBK Ružomberok MRK

6. kolo

ORAVA BasCats MRK
48:50
14.01.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
30:28
14.01.2023
AKAPO LUČENEC ALC
ORAVA BasCats MRK
43:66
14.01.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
49:44
14.01.2023
AKAPO LUČENEC ALC

7. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
33:27
28.01.2023
ORAVA BasCats MRK
MBK Ružomberok MRK
45:44
28.01.2023
BKM Žilina ZZA
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
33:46
28.01.2023
ORAVA BasCats MRK
MBK Ružomberok MRK
62:39
28.01.2023
BKM Žilina ZZA

8. kolo

ORAVA BasCats MRK
10:00
11.02.2023
MBK Ružomberok MRK
BKM Žilina ZZA
12:00
11.02.2023
AKAPO LUČENEC ALC
ORAVA BasCats MRK
12:00
11.02.2023
MBK Ružomberok MRK
BKM Žilina ZZA
13:45
11.02.2023
AKAPO LUČENEC ALC

9. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
25.02.2023
BKM Žilina ZZA
AKAPO LUČENEC ALC
0:05
25.02.2023
MBK Ružomberok MRK
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
0:05
25.02.2023
BKM Žilina ZZA
AKAPO LUČENEC ALC
0:05
25.02.2023
MBK Ružomberok MRK

10. kolo

ORAVA BasCats MRK
0:05
11.03.2023
AKAPO LUČENEC ALC
MBK Ružomberok MRK
0:05
11.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
ORAVA BasCats MRK
0:05
11.03.2023
AKAPO LUČENEC ALC
MBK Ružomberok MRK
0:05
11.03.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

Staršie minižiačky U12 - Východ

1. kolo

YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
60:25
08.10.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
TYDAM UPJŠ U12 TKE
22:39
09.10.2022
BAM Poprad APP
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
55:27
08.10.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
TYDAM UPJŠ U12 TKE
22:56
09.10.2022
BAM Poprad APP

2. kolo

BAM Poprad APP
27:26
22.10.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
55:5
22.10.2022
TYDAM Jazero U12 TKE
BAM Poprad APP
37:32
22.10.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
53:3
22.10.2022
TYDAM Jazero U12 TKE

3. kolo

TYDAM Jazero U12 TKE
4:54
12.11.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
TYDAM UPJŠ U12 TKE
10:60
13.11.2022
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
TYDAM Jazero U12 TKE
0:50
12.11.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
TYDAM UPJŠ U12 TKE
14:47
13.11.2022
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE

4. kolo

YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
66:18
03.12.2022
BAM Poprad APP
TYDAM Jazero U12 TKE
13:45
03.12.2022
TYDAM UPJŠ U12 TKE
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
65:15
03.12.2022
BAM Poprad APP
TYDAM Jazero U12 TKE
17:43
03.12.2022
TYDAM UPJŠ U12 TKE

5. kolo

TYDAM UPJŠ U12 TKE
:
17.12.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
BAM Poprad APP
:
17.12.2022
TYDAM Jazero U12 TKE
TYDAM UPJŠ U12 TKE
:
17.12.2022
BKM Bardejov U12 BBJ
BAM Poprad APP
:
17.12.2022
TYDAM Jazero U12 TKE

6. kolo

BKM Bardejov U12 BBJ
24:55
15.01.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
BAM Poprad APP
25:26
14.01.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE
BKM Bardejov U12 BBJ
34:60
15.01.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
BAM Poprad APP
39:21
14.01.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE

7. kolo

BKM Bardejov U12 BBJ
9:00
12.03.2023
BAM Poprad APP
TYDAM Jazero U12 TKE
:
29.01.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
BKM Bardejov U12 BBJ
10:30
12.03.2023
BAM Poprad APP
TYDAM Jazero U12 TKE
:
29.01.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE

8. kolo

BKM Bardejov U12 BBJ
0:05
11.02.2023
TYDAM Jazero U12 TKE
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
0:05
11.02.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE
BKM Bardejov U12 BBJ
0:05
11.02.2023
TYDAM Jazero U12 TKE
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
0:05
11.02.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE

9. kolo

BAM Poprad APP
0:05
25.02.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
TYDAM UPJŠ U12 TKE
0:05
25.02.2023
TYDAM Jazero U12 TKE
BAM Poprad APP
0:05
25.02.2023
YOUNG ANGELS U12 Košice YKE
TYDAM UPJŠ U12 TKE
0:05
25.02.2023
TYDAM Jazero U12 TKE

10. kolo

BKM Bardejov U12 BBJ
0:05
11.03.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE
TYDAM Jazero U12 TKE
0:05
11.03.2023
BAM Poprad APP
BKM Bardejov U12 BBJ
0:05
11.03.2023
TYDAM UPJŠ U12 TKE
TYDAM UPJŠ U12 TKE
0:05
11.03.2023
BAM Poprad APP