2. liga muži a mladí muži U23

2.liga muži a mladí muži U23 - Východ

1. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
71:73
01.10.2022
RB Košice BKK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
64:58
01.10.2022
BK MŠK KEŽMAROK MKK

2. kolo

BK Dolný Kubín BDK
81:73
08.10.2022
BK MŠK KEŽMAROK MKK
RB Košice BKK
78:81
05.10.2022
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

3. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
47:79
15.10.2022
BK Dolný Kubín BDK
BK MŠK KEŽMAROK MKK
82:62
15.10.2022
RB Košice BKK

4. kolo

BK Dolný Kubín BDK
89:84
17.12.2022
RB Košice BKK
BK ŠPD Rožňava SRV
57:81
22.10.2022
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

5. kolo

Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
70:53
05.11.2022
BK Dolný Kubín BDK
BK MŠK KEŽMAROK MKK
63:51
05.11.2022
BK ŠPD Rožňava SRV

6. kolo

RB Košice BKK
85:68
13.11.2022
BK ŠPD Rožňava SRV
BK MŠK KEŽMAROK MKK
68:73
12.11.2022
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

7. kolo

BK MŠK KEŽMAROK MKK
73:80
19.11.2022
BK Dolný Kubín BDK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
56:60
16.11.2022
RB Košice BKK

8. kolo

BK Dolný Kubín BDK
73:68
26.11.2022
BK ŠPD Rožňava SRV
RB Košice BKK
90:74
27.11.2022
BK MŠK KEŽMAROK MKK

9. kolo

RB Košice BKK
75:76
04.12.2022
BK Dolný Kubín BDK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
75:63
03.12.2022
BK ŠPD Rožňava SRV

10. kolo

BK Dolný Kubín BDK
85:90
10.12.2022
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
BK ŠPD Rožňava SRV
68:92
10.12.2022
BK MŠK KEŽMAROK MKK

11. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
67:71
14.01.2023
RB Košice BKK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
68:55
14.01.2023
BK MŠK KEŽMAROK MKK

12. kolo

BK Dolný Kubín BDK
102:81
21.01.2023
BK MŠK KEŽMAROK MKK
RB Košice BKK
75:66
18.01.2023
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

13. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
54:72
28.01.2023
BK Dolný Kubín BDK
BK MŠK KEŽMAROK MKK
59:75
28.01.2023
RB Košice BKK

14. kolo

BK Dolný Kubín BDK
:
04.02.2023
RB Košice BKK
BK ŠPD Rožňava SRV
:
04.02.2023
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

15. kolo

Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
0:05
18.02.2023
BK Dolný Kubín BDK
BK MŠK KEŽMAROK MKK
0:05
18.02.2023
BK ŠPD Rožňava SRV

16. kolo

RB Košice BKK
0:05
04.03.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
BK MŠK KEŽMAROK MKK
0:05
04.03.2023
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE

17. kolo

BK MŠK KEŽMAROK MKK
0:05
18.03.2023
BK Dolný Kubín BDK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
0:05
18.03.2023
RB Košice BKK

18. kolo

BK Dolný Kubín BDK
0:05
25.03.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
RB Košice BKK
0:05
25.03.2023
BK MŠK KEŽMAROK MKK

19. kolo

RB Košice BKK
0:05
01.04.2023
BK Dolný Kubín BDK
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
0:05
01.04.2023
BK ŠPD Rožňava SRV

20. kolo

BK Dolný Kubín BDK
0:05
22.04.2023
Slávia Hvar sport resort Košice B RKE
BK ŠPD Rožňava SRV
0:05
22.04.2023
BK MŠK KEŽMAROK MKK

2.liga muži a mladí muži U23 - Západ

1. kolo

BBK Bánovce nad Bebravou BNB
113:57
08.10.2022
TJ Iskra Partizánske IPA
BK mdlé káčery Nitra ENR
80:49
08.10.2022
BK DSG Dunajská Streda DDS
MŠK BO Holíč HOL
87:60
17.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠBK Handlová U23 SHA
48:69
08.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT

2. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
48:75
22.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
85:71
22.10.2022
ŠBK Handlová U23 SHA
BK DSG Dunajská Streda DDS
51:93
22.10.2022
MŠK BO Holíč HOL
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
79:56
22.10.2022
BK mdlé káčery Nitra ENR

3. kolo

BK mdlé káčery Nitra ENR
79:49
05.11.2022
TJ Iskra Partizánske IPA
MŠK BO Holíč HOL
79:94
05.11.2022
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
ŠBK Handlová U23 SHA
73:67
05.11.2022
BK DSG Dunajská Streda DDS
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
91:87
05.11.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD

4. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
58:85
19.11.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK DSG Dunajská Streda DDS
67:85
19.11.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
ŠBK Handlová U23 SHA
49:88
19.11.2022
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
BK mdlé káčery Nitra ENR
65:79
19.11.2022
MŠK BO Holíč HOL

5. kolo

MŠK BO Holíč HOL
109:40
03.12.2022
TJ Iskra Partizánske IPA
ŠBK Handlová U23 SHA
:
03.12.2022
BK mdlé káčery Nitra ENR
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
:
03.12.2022
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
83:69
03.12.2022
BK DSG Dunajská Streda DDS

6. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
91:64
17.12.2022
BK DSG Dunajská Streda DDS
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
86:74
10.12.2022
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BK mdlé káčery Nitra ENR
77:49
10.12.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
MŠK BO Holíč HOL
92:54
10.12.2022
ŠBK Handlová U23 SHA

7. kolo

ŠBK Handlová U23 SHA
93:63
14.01.2023
TJ Iskra Partizánske IPA
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
62:79
14.01.2023
MŠK BO Holíč HOL
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
70:57
14.01.2023
BK mdlé káčery Nitra ENR
BK DSG Dunajská Streda DDS
77:85
07.01.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB

8. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
48:103
21.01.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
BK DSG Dunajská Streda DDS
56:80
28.01.2023
BK mdlé káčery Nitra ENR
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
56:85
21.01.2023
MŠK BO Holíč HOL
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
:
22.01.2023
ŠBK Handlová U23 SHA

9. kolo

Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
:
04.02.2023
TJ Iskra Partizánske IPA
ŠBK Handlová U23 SHA
:
04.02.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
MŠK BO Holíč HOL
:
04.02.2023
BK DSG Dunajská Streda DDS
BK mdlé káčery Nitra ENR
:
04.02.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB

10. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
0:05
18.02.2023
BK mdlé káčery Nitra ENR
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
0:05
18.02.2023
MŠK BO Holíč HOL
BK DSG Dunajská Streda DDS
17:00
25.02.2023
ŠBK Handlová U23 SHA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:05
18.02.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT

11. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:05
04.03.2023
TJ Iskra Partizánske IPA
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
04.03.2023
BK DSG Dunajská Streda DDS
ŠBK Handlová U23 SHA
0:05
04.03.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
MŠK BO Holíč HOL
0:05
04.03.2023
BK mdlé káčery Nitra ENR

12. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
0:05
18.03.2023
MŠK BO Holíč HOL
BK mdlé káčery Nitra ENR
0:05
18.03.2023
ŠBK Handlová U23 SHA
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
0:05
18.03.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
BK DSG Dunajská Streda DDS
0:05
18.03.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD

13. kolo

BK DSG Dunajská Streda DDS
0:05
01.04.2023
TJ Iskra Partizánske IPA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
0:05
01.04.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
01.04.2023
BK mdlé káčery Nitra ENR
ŠBK Handlová U23 SHA
0:05
01.04.2023
MŠK BO Holíč HOL

14. kolo

TJ Iskra Partizánske IPA
0:05
22.04.2023
ŠBK Handlová U23 SHA
MŠK BO Holíč HOL
0:05
22.04.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
BK mdlé káčery Nitra ENR
0:05
22.04.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
0:05
22.04.2023
BK DSG Dunajská Streda DDS