Juniori U19

Juniori U19 Gold - Východ - kvalifikácia

1. kolo

BKM Iskra Svit MST
66:73
23.09.2022
DIAWIN Košice RKE
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
52:61
23.09.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
1.BK Michalovce 1MI
76:67
23.09.2022
MBA Prievidza APD

2. kolo

BKM Iskra Svit MST
100:57
24.09.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
DIAWIN Košice RKE
64:62
24.09.2022
MBA Prievidza APD
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
46:88
24.09.2022
1.BK Michalovce 1MI

3. kolo

IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
50:102
25.09.2022
DIAWIN Košice RKE
1.BK Michalovce 1MI
59:46
25.09.2022
BKM Iskra Svit MST
MBA Prievidza APD
69:44
25.09.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV

4. kolo

DIAWIN Košice RKE
90:39
08.10.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BKM Iskra Svit MST
85:59
08.10.2022
MBA Prievidza APD
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
51:75
08.10.2022
1.BK Michalovce 1MI

5. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
66:96
09.10.2022
BKM Iskra Svit MST
1.BK Michalovce 1MI
68:79
09.10.2022
DIAWIN Košice RKE
MBA Prievidza APD
121:52
09.10.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

Juniori U19 Gold - Západ - kvalifikácia

1. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
50:78
25.09.2022
Inter Bratislava IBA
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
59:78
23.09.2022
BKM SPU Nitra SNR
ŠBK Junior Levice JLV
110:33
23.09.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA

2. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
102:63
24.09.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Inter Bratislava IBA
93:33
20.09.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
BKM SPU Nitra SNR
77:117
24.09.2022
ŠBK Junior Levice JLV

3. kolo

Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
51:107
25.09.2022
Inter Bratislava IBA
ŠBK Junior Levice JLV
97:79
25.09.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBK Karlovka Bratislava KBA
61:63
25.09.2022
BKM SPU Nitra SNR

4. kolo

Inter Bratislava IBA
83:52
08.10.2022
BKM SPU Nitra SNR
BK Lokomotíva Sereď LSR
84:45
08.10.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
64:91
08.10.2022
ŠBK Junior Levice JLV

5. kolo

BKM SPU Nitra SNR
59:65
09.10.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
ŠBK Junior Levice JLV
55:100
10.10.2022
Inter Bratislava IBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
61:54
09.10.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN

Juniori U19 - Baráž o M - SR

1. kolo

MBK VICTORIA ŽILINA VZA
50:58
29.04.2023
BKM SPU Nitra SNR
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
66:70
27.04.2023
MBA Prievidza APD

2. kolo

BKM SPU Nitra SNR
85:59
30.04.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
MBA Prievidza APD
78:52
28.04.2023
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV

Juniori U19 - M-SR

1. kolo

Inter Bratislava IBA
97:29
12.05.2023
BKM SPU Nitra SNR
DIAWIN Košice RKE
73:57
12.05.2023
MBA Prievidza APD
ŠBK Junior Levice JLV
97:60
12.05.2023
1.BK Michalovce 1MI
BKM Iskra Svit MST
68:61
12.05.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

2. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
88:81
13.05.2023
BKM SPU Nitra SNR
1.BK Michalovce 1MI
59:65
13.05.2023
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
83:52
13.05.2023
BKM Iskra Svit MST
DIAWIN Košice RKE
74:58
13.05.2023
ŠBK Junior Levice JLV

3. kolo

1.BK Michalovce 1MI
51:47
14.05.2023
BKM SPU Nitra SNR
BK Lokomotíva Sereď LSR
78:67
14.05.2023
MBA Prievidza APD
ŠBK Junior Levice JLV
71:73
14.05.2023
BKM Iskra Svit MST
Inter Bratislava IBA
82:49
14.05.2023
DIAWIN Košice RKE

Juniori U19 Gold

1. kolo

BKM SPU Nitra SNR
79:101
21.10.2022
ŠBK Junior Levice JLV
1.BK Michalovce 1MI
48:74
22.10.2022
DIAWIN Košice RKE
Inter Bratislava IBA
78:40
22.10.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
BKM Iskra Svit MST
76:66
22.10.2022
MBA Prievidza APD

2. kolo

BKM SPU Nitra SNR
68:88
05.11.2022
BKM Iskra Svit MST
MBA Prievidza APD
69:102
05.11.2022
ŠBK Junior Levice JLV
1.BK Michalovce 1MI
57:72
05.11.2022
Inter Bratislava IBA
DIAWIN Košice RKE
96:62
05.02.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

3. kolo

BKM SPU Nitra SNR
61:70
04.11.2022
MBA Prievidza APD
ŠBK Junior Levice JLV
105:57
06.11.2022
BKM Iskra Svit MST
1.BK Michalovce 1MI
91:71
03.02.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
DIAWIN Košice RKE
71:102
06.11.2022
Inter Bratislava IBA

4. kolo

BKM Iskra Svit MST
63:74
19.11.2022
Inter Bratislava IBA
MBA Prievidza APD
95:67
19.11.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
BKM SPU Nitra SNR
68:61
19.11.2022
1.BK Michalovce 1MI
ŠBK Junior Levice JLV
80:65
20.01.2023
DIAWIN Košice RKE

5. kolo

BKM Iskra Svit MST
77:85
20.11.2022
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBA Prievidza APD
56:99
20.11.2022
Inter Bratislava IBA
BKM SPU Nitra SNR
51:83
21.01.2023
DIAWIN Košice RKE
ŠBK Junior Levice JLV
87:70
20.11.2022
1.BK Michalovce 1MI

6. kolo

1.BK Michalovce 1MI
68:66
03.12.2022
BKM Iskra Svit MST
DIAWIN Košice RKE
71:54
03.12.2022
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
71:32
03.12.2022
BKM SPU Nitra SNR
BK Lokomotíva Sereď LSR
89:95
03.12.2022
ŠBK Junior Levice JLV

7. kolo

1.BK Michalovce 1MI
82:50
04.12.2022
MBA Prievidza APD
DIAWIN Košice RKE
71:48
04.12.2022
BKM Iskra Svit MST
Inter Bratislava IBA
78:59
04.12.2022
ŠBK Junior Levice JLV
BK Lokomotíva Sereď LSR
81:71
04.12.2022
BKM SPU Nitra SNR

8. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
94:72
17.12.2022
BKM SPU Nitra SNR
DIAWIN Košice RKE
88:61
01.02.2023
1.BK Michalovce 1MI
BK Lokomotíva Sereď LSR
60:100
04.01.2023
Inter Bratislava IBA
MBA Prievidza APD
79:61
22.12.2022
BKM Iskra Svit MST

9. kolo

MBA Prievidza APD
71:73
14.01.2023
BKM SPU Nitra SNR
BKM Iskra Svit MST
87:85
14.01.2023
ŠBK Junior Levice JLV
BK Lokomotíva Sereď LSR
73:80
14.01.2023
1.BK Michalovce 1MI
Inter Bratislava IBA
57:62
14.01.2023
DIAWIN Košice RKE

10. kolo

BKM Iskra Svit MST
79:55
15.01.2023
BKM SPU Nitra SNR
ŠBK Junior Levice JLV
91:85
19.01.2023
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
76:48
15.01.2023
1.BK Michalovce 1MI
BK Lokomotíva Sereď LSR
67:96
15.01.2023
DIAWIN Košice RKE

11. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
68:76
28.01.2023
BKM Iskra Svit MST
Inter Bratislava IBA
98:71
28.01.2023
MBA Prievidza APD
DIAWIN Košice RKE
88:61
28.01.2023
BKM SPU Nitra SNR
1.BK Michalovce 1MI
73:78
28.01.2023
ŠBK Junior Levice JLV

12. kolo

Inter Bratislava IBA
80:38
27.01.2023
BKM Iskra Svit MST
BK Lokomotíva Sereď LSR
74:68
29.01.2023
MBA Prievidza APD
1.BK Michalovce 1MI
79:64
29.01.2023
BKM SPU Nitra SNR
DIAWIN Košice RKE
96:72
27.01.2023
ŠBK Junior Levice JLV

13. kolo

MBA Prievidza APD
71:103
11.02.2023
1.BK Michalovce 1MI
BKM Iskra Svit MST
68:75
11.02.2023
DIAWIN Košice RKE
ŠBK Junior Levice JLV
67:78
11.02.2023
Inter Bratislava IBA
BKM SPU Nitra SNR
48:65
07.02.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

14. kolo

BKM Iskra Svit MST
80:68
12.02.2023
1.BK Michalovce 1MI
MBA Prievidza APD
64:80
12.02.2023
DIAWIN Košice RKE
BKM SPU Nitra SNR
51:95
10.02.2023
Inter Bratislava IBA
ŠBK Junior Levice JLV
97:55
13.02.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

Juniori U19 Gold - o 1. - 4. miesto

1. kolo

Inter Bratislava IBA
82:65
28.04.2023
ŠBK Junior Levice JLV
DIAWIN Košice RKE
89:68
22.03.2023
BKM Iskra Svit MST

2. kolo

Inter Bratislava IBA
69:56
11.03.2023
DIAWIN Košice RKE
ŠBK Junior Levice JLV
105:59
11.03.2023
BKM Iskra Svit MST

3. kolo

Inter Bratislava IBA
69:64
10.03.2023
BKM Iskra Svit MST
ŠBK Junior Levice JLV
65:63
12.03.2023
DIAWIN Košice RKE

4. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
106:77
25.03.2023
Inter Bratislava IBA
BKM Iskra Svit MST
75:78
29.03.2023
DIAWIN Košice RKE

5. kolo

BKM Iskra Svit MST
67:87
15.04.2023
Inter Bratislava IBA
DIAWIN Košice RKE
85:83
15.04.2023
ŠBK Junior Levice JLV

6. kolo

DIAWIN Košice RKE
48:67
16.04.2023
Inter Bratislava IBA
BKM Iskra Svit MST
69:95
16.04.2023
ŠBK Junior Levice JLV

Juniori U19 Gold - o 5. - 8. miesto

1. kolo

1.BK Michalovce 1MI
77:83
24.03.2023
MBA Prievidza APD
BK Lokomotíva Sereď LSR
82:67
24.02.2023
BKM SPU Nitra SNR

2. kolo

1.BK Michalovce 1MI
96:65
11.03.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBA Prievidza APD
64:53
11.03.2023
BKM SPU Nitra SNR

3. kolo

1.BK Michalovce 1MI
68:70
12.03.2023
BKM SPU Nitra SNR
MBA Prievidza APD
73:84
02.04.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

4. kolo

MBA Prievidza APD
66:80
25.03.2023
1.BK Michalovce 1MI
BKM SPU Nitra SNR
78:84
28.03.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

5. kolo

BKM SPU Nitra SNR
78:56
15.04.2023
1.BK Michalovce 1MI
BK Lokomotíva Sereď LSR
66:65
15.04.2023
MBA Prievidza APD

6. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
75:58
16.04.2023
1.BK Michalovce 1MI
BKM SPU Nitra SNR
63:77
16.04.2023
MBA Prievidza APD

Juniori U19 Silver - Východ

1. kolo

BK UNIPO Akademik Prešov APO
12:91
23.10.2022
1.BK Humenné 1HN
MBK Liptovský Mikuláš MLM
49:61
22.10.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
39:116
22.10.2022
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE

2. kolo

MBK Liptovský Mikuláš MLM
77:62
23.10.2022
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
44:83
23.10.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV

3. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
60:51
18.12.2022
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
BK UNIPO Akademik Prešov APO
26:147
05.11.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
1.BK Humenné 1HN
110:20
05.11.2022
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK

4. kolo

BK UNIPO Akademik Prešov APO
79:65
06.11.2022
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
1.BK Humenné 1HN
71:76
06.11.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM

5. kolo

MBK Liptovský Mikuláš MLM
125:16
19.11.2022
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
145:13
19.11.2022
BK UNIPO Akademik Prešov APO
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
56:58
19.11.2022
1.BK Humenné 1HN

6. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
83:30
20.11.2022
1.BK Humenné 1HN
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
96:30
20.11.2022
BK UNIPO Akademik Prešov APO

7. kolo

1.BK Humenné 1HN
93:34
03.12.2022
BK UNIPO Akademik Prešov APO
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
54:50
03.12.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
125:38
03.12.2022
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK

8. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
68:42
04.12.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
117:38
04.12.2022
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK

9. kolo

TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
51:57
17.12.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
70:78
17.12.2022
BK UNIPO Akademik Prešov APO
MBK Liptovský Mikuláš MLM
52:66
21.01.2023
1.BK Humenné 1HN

10. kolo

MBK Liptovský Mikuláš MLM
88:41
19.02.2023
BK UNIPO Akademik Prešov APO
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
18:100
18.12.2022
1.BK Humenné 1HN

11. kolo

MBK Liptovský Mikuláš MLM
103:49
14.01.2023
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
1.BK Humenné 1HN
62:73
14.01.2023
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BK UNIPO Akademik Prešov APO
26:105
14.01.2023
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE

12. kolo

BK UNIPO Akademik Prešov APO
36:83
15.01.2023
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
1.BK Humenné 1HN
62:69
15.01.2023
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE

13. kolo

BK UNIPO Akademik Prešov APO
35:79
28.01.2023
1.BK Humenné 1HN
MBK Liptovský Mikuláš MLM
54:65
28.01.2023
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
20:0 kont.
28.01.2023
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE

14. kolo

MBK Liptovský Mikuláš MLM
82:67
29.01.2023
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
110:18
29.01.2023
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK

15. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
86:45
11.02.2023
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
BK UNIPO Akademik Prešov APO
47:105
11.02.2023
MBK Liptovský Mikuláš MLM
1.BK Humenné 1HN
110:16
11.02.2023
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK

16. kolo

BK UNIPO Akademik Prešov APO
65:44
12.02.2023
BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
1.BK Humenné 1HN
63:35
12.02.2023
MBK Liptovský Mikuláš MLM

17. kolo

BK MŠK Mileo Kežmarok MKK
25:103
25.02.2023
MBK Liptovský Mikuláš MLM
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
124:15
25.02.2023
BK UNIPO Akademik Prešov APO
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
39:45
25.02.2023
1.BK Humenné 1HN

18. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
67:36
26.02.2023
1.BK Humenné 1HN
TYDAM UPJŠ KOŠICE TKE
99:46
26.02.2023
BK UNIPO Akademik Prešov APO

19. kolo