Starší žiaci U15

Starší žiaci U15 Gold - Východ - kvalifikácia

1. kolo

BKM Iskra Svit MST
71:65
23.09.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
AKAPO Lučenec ALC
52:39
23.09.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
65:41
23.09.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
55:67
23.09.2022
RIM Basket Košice RKE

2. kolo

BKM Iskra Svit MST
49:62
24.09.2022
AKAPO Lučenec ALC
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
63:55
24.09.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
ŠBK GALAXY Košice GKE
65:55
24.09.2022
RIM Basket Košice RKE
MBK Liptovský Mikuláš MLM
63:51
24.09.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA

3. kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
67:69
24.09.2022
BKM Iskra Svit MST
AKAPO Lučenec ALC
70:53
24.09.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
58:84
25.09.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
RIM Basket Košice RKE
90:71
25.09.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM

4. kolo

AKAPO Lučenec ALC
79:61
25.09.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
BKM Iskra Svit MST
97:43
25.09.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
61:60
07.10.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
44:132
07.10.2022
AKAPO Lučenec ALC

5. kolo

RIM Basket Košice RKE
62:73
07.10.2022
BKM Iskra Svit MST
MBK Liptovský Mikuláš MLM
59:77
07.10.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
AKAPO Lučenec ALC
37:96
08.10.2022
RIM Basket Košice RKE
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
84:52
08.10.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA

6. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
66:51
08.10.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
62:67
08.10.2022
RIM Basket Košice RKE
BKM Iskra Svit MST
102:68
08.10.2022
MBK Liptovský Mikuláš MLM
ŠBK GALAXY Košice GKE
43:48
08.10.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

7. kolo

RIM Basket Košice RKE
70:46
09.10.2022
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves SNV
MBK Liptovský Mikuláš MLM
53:98
09.10.2022
AKAPO Lučenec ALC
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
58:59
09.10.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
54:48
09.10.2022
BKM Iskra Svit MST

Starší žiaci U15 Gold - Západ - kvalifikácia

1. kolo

Inter Bratislava IBA
0:20 kont.
23.09.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
MBK Karlovka Bratislava KBA
101:17
23.09.2022
ŠINTER BAsket SBA
MBA Prievidza APD
77:45
24.09.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
68:56
24.09.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
B.S.C. Bratislava BBA
86:48
24.09.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
ŠINTER BAsket SBA
16:131
23.09.2022
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
89:60
05.10.2022
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
78:77
25.09.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
87:26
24.09.2022
ŠINTER BAsket SBA
Inter Bratislava IBA
88:38
20.09.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA

2. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
57:72
07.10.2022
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
80:68
07.10.2022
Inter Bratislava IBA
ŠINTER BAsket SBA
33:122
07.10.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
Inter Bratislava IBA
101:23
08.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
MBK Karlovka Bratislava KBA
42:69
08.10.2022
MBA Prievidza APD
B.S.C. Bratislava BBA
90:19
08.10.2022
ŠINTER BAsket SBA
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
106:48
08.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
B.S.C. Bratislava BBA
72:70
08.10.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:20 kont.
09.10.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
ŠINTER BAsket SBA
27:104
09.10.2022
Inter Bratislava IBA
MBA Prievidza APD
64:42
09.10.2022
B.S.C. Bratislava BBA

Starší žiaci U15 - Baráž o M - SR

1. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
77:70
29.04.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
ŠBK GALAXY Košice GKE
37:68
29.04.2023
RIM Basket Košice RKE

2. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
80:76
30.04.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
RIM Basket Košice RKE
78:50
30.04.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE

Starší žiaci U15 - M-SR

1. kolo

Inter Bratislava IBA
97:48
19.05.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBA Prievidza APD
85:64
19.05.2023
RIM Basket Košice RKE
AKAPO Lučenec ALC
74:62
19.05.2023
BKM Iskra Svit MST
B.S.C. Bratislava BBA
61:45
19.05.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

2. kolo

ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
64:50
20.05.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
BKM Iskra Svit MST
74:59
20.05.2023
RIM Basket Košice RKE
Inter Bratislava IBA
87:59
20.05.2023
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
58:53
20.05.2023
AKAPO Lučenec ALC

3. kolo

RIM Basket Košice RKE
63:73
21.05.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
48:62
21.05.2023
BKM Iskra Svit MST
AKAPO Lučenec ALC
79:73
21.05.2023
B.S.C. Bratislava BBA
Inter Bratislava IBA
98:63
21.05.2023
MBA Prievidza APD

Starší žiaci U15 Gold

1. kolo

AKAPO Lučenec ALC
69:61
22.10.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
B.S.C. Bratislava BBA
46:82
22.10.2022
Inter Bratislava IBA
RIM Basket Košice RKE
66:65
22.10.2022
BKM Iskra Svit MST
MBA Prievidza APD
94:54
19.10.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH

2. kolo

AKAPO Lučenec ALC
59:81
05.11.2022
MBA Prievidza APD
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
84:61
05.11.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
B.S.C. Bratislava BBA
77:58
05.11.2022
RIM Basket Košice RKE
Inter Bratislava IBA
83:41
05.11.2022
BKM Iskra Svit MST

3. kolo

AKAPO Lučenec ALC
94:65
06.11.2022
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
54:89
06.11.2022
MBA Prievidza APD
B.S.C. Bratislava BBA
82:62
06.11.2022
BKM Iskra Svit MST
Inter Bratislava IBA
90:45
06.11.2022
RIM Basket Košice RKE

4. kolo

MBA Prievidza APD
93:68
19.11.2022
RIM Basket Košice RKE
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
76:72
19.11.2022
BKM Iskra Svit MST
AKAPO Lučenec ALC
85:63
19.11.2022
B.S.C. Bratislava BBA
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
50:89
19.11.2022
Inter Bratislava IBA

5. kolo

MBA Prievidza APD
81:52
20.11.2022
BKM Iskra Svit MST
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
88:59
20.11.2022
RIM Basket Košice RKE
AKAPO Lučenec ALC
56:120
20.11.2022
Inter Bratislava IBA
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
67:51
20.11.2022
B.S.C. Bratislava BBA

6. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
69:71
02.12.2022
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
106:51
20.01.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
RIM Basket Košice RKE
73:75
03.12.2022
AKAPO Lučenec ALC
BKM Iskra Svit MST
73:35
03.12.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

7. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
20:0 kont.
16.02.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
Inter Bratislava IBA
90:48
04.12.2022
MBA Prievidza APD
RIM Basket Košice RKE
52:75
04.12.2022
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
BKM Iskra Svit MST
68:71
04.12.2022
AKAPO Lučenec ALC

8. kolo

ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
52:68
09.11.2022
AKAPO Lučenec ALC
Inter Bratislava IBA
86:71
14.02.2023
B.S.C. Bratislava BBA
BKM Iskra Svit MST
54:51
17.12.2022
RIM Basket Košice RKE
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
62:96
09.01.2023
MBA Prievidza APD

9. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
57:95
14.01.2023
AKAPO Lučenec ALC
MBA Prievidza APD
92:40
14.01.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
BKM Iskra Svit MST
74:71
14.01.2023
B.S.C. Bratislava BBA
RIM Basket Košice RKE
53:66
14.01.2023
Inter Bratislava IBA

10. kolo

MBA Prievidza APD
66:56
15.01.2023
AKAPO Lučenec ALC
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
63:92
15.01.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
RIM Basket Košice RKE
81:68
15.01.2023
B.S.C. Bratislava BBA
BKM Iskra Svit MST
63:88
15.01.2023
Inter Bratislava IBA

11. kolo

BKM Iskra Svit MST
62:65
28.01.2023
MBA Prievidza APD
RIM Basket Košice RKE
20:0 kont.
19.04.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
Inter Bratislava IBA
78:49
09.02.2023
AKAPO Lučenec ALC
B.S.C. Bratislava BBA
56:47
28.01.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

12. kolo

RIM Basket Košice RKE
75:82
29.01.2023
MBA Prievidza APD
BKM Iskra Svit MST
106:97
05.04.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
B.S.C. Bratislava BBA
52:83
08.02.2023
AKAPO Lučenec ALC
Inter Bratislava IBA
109:24
08.02.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

13. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
49:84
11.02.2023
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
76:79
11.02.2023
Inter Bratislava IBA
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
74:61
11.02.2023
RIM Basket Košice RKE
AKAPO Lučenec ALC
94:54
11.02.2023
BKM Iskra Svit MST

14. kolo

MBA Prievidza APD
58:73
12.02.2023
B.S.C. Bratislava BBA
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
62:75
12.02.2023
Inter Bratislava IBA
AKAPO Lučenec ALC
92:78
12.02.2023
RIM Basket Košice RKE
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
40:58
12.02.2023
BKM Iskra Svit MST

Starší žiaci U15 Gold - o 1. - 4. miesto

1. kolo

MBA Prievidza APD
70:57
27.04.2023
AKAPO Lučenec ALC
Inter Bratislava IBA
65:52
24.02.2023
B.S.C. Bratislava BBA

2. kolo

MBA Prievidza APD
73:97
11.03.2023
Inter Bratislava IBA
AKAPO Lučenec ALC
72:65
11.03.2023
B.S.C. Bratislava BBA

3. kolo

MBA Prievidza APD
67:65
10.03.2023
B.S.C. Bratislava BBA
AKAPO Lučenec ALC
65:98
12.03.2023
Inter Bratislava IBA

4. kolo

AKAPO Lučenec ALC
82:58
25.03.2023
MBA Prievidza APD
B.S.C. Bratislava BBA
49:92
25.03.2023
Inter Bratislava IBA

5. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
57:59
15.04.2023
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
96:54
15.04.2023
AKAPO Lučenec ALC

6. kolo

Inter Bratislava IBA
81:45
16.04.2023
MBA Prievidza APD
B.S.C. Bratislava BBA
80:106
16.04.2023
AKAPO Lučenec ALC

Starší žiaci U15 Gold - o 5. - 8. miesto

1. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
68:84
26.02.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
BKM Iskra Svit MST
69:55
25.02.2023
RIM Basket Košice RKE

2. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
83:73
11.03.2023
BKM Iskra Svit MST
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
50:68
11.03.2023
RIM Basket Košice RKE

3. kolo

BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
62:68
12.03.2023
RIM Basket Košice RKE
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
63:52
12.03.2023
BKM Iskra Svit MST

4. kolo

ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
61:57
25.03.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
RIM Basket Košice RKE
67:63
25.03.2023
BKM Iskra Svit MST

5. kolo

RIM Basket Košice RKE
82:67
15.04.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
BKM Iskra Svit MST
75:61
15.04.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

6. kolo

BKM Iskra Svit MST
79:75
16.04.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
RIM Basket Košice RKE
58:70
16.04.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB

Starší žiaci U15 Silver - Západ

1. kolo

Basketbalový klub Pezinok BPK
41:73
22.10.2022
Levy Senec GSE
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
126:45
29.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
MBK Karlovka Bratislava KBA
105:35
19.10.2022
ŠINTER BAsket SBA

2. kolo

Levy Senec GSE
75:28
05.11.2022
MIBA Stupava (MS) MIS
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
33:114
05.11.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
67:43
05.11.2022
ŠINTER BAsket SBA

3. kolo

Basketbalový klub Pezinok BPK
50:48
06.11.2022
MIBA Stupava (MS) MIS
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
70:53
06.11.2022
ŠINTER BAsket SBA
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
39:103
06.11.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA

4. kolo

MIBA Stupava (MS) MIS
56:43
19.11.2022
ŠINTER BAsket SBA
Basketbalový klub Pezinok BPK
39:87
19.11.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
Levy Senec GSE
63:80
22.11.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT

5. kolo

MIBA Stupava (MS) MIS
30:100
20.11.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
Basketbalový klub Pezinok BPK
51:66
20.11.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Levy Senec GSE
63:73
17.11.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR

6. kolo

Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
47:43
04.12.2022
MIBA Stupava (MS) MIS
MBK Karlovka Bratislava KBA
108:28
03.12.2022
Basketbalový klub Pezinok BPK
ŠINTER BAsket SBA
36:57
03.12.2022
Levy Senec GSE

7. kolo

BK Lokomotíva Sereď MS LSR
89:46
02.12.2022
MIBA Stupava (MS) MIS
MBK Karlovka Bratislava KBA
109:46
30.11.2022
Levy Senec GSE
ŠINTER BAsket SBA
55:46
04.12.2022
Basketbalový klub Pezinok BPK

8. kolo

Levy Senec GSE
78:45
13.01.2023
Basketbalový klub Pezinok BPK
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
102:49
17.12.2022
BK Lokomotíva Sereď MS LSR
ŠINTER BAsket SBA
25:94
17.12.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA

9. kolo

MIBA Stupava (MS) MIS
81:30
14.01.2023
Basketbalový klub Pezinok BPK
ŠINTER BAsket SBA
76:70
14.01.2023
BK Lokomotíva Sereď MS LSR