Starší minižiaci U12

Starší minižiaci U12 - Západ

1. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
59:49
28.01.2023
BK Gabko Senec MS GSE
BK Gabko Senec MS GSE
17:50
28.01.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
48:53
28.01.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
Inter Bratislava Black IBA
:
28.01.2023
MIBA Stupava MIB
Inter Bratislava Black IBA
23:25
28.01.2023
MIBA Stupava MIB

2. kolo

BK Gabko Senec MS GSE
0:05
18.02.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
18.02.2023
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
0:05
18.02.2023
BK Gabko Senec MS GSE
MIBA Stupava MIB
0:05
18.02.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MIBA Stupava MIB
0:05
18.02.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA

3. kolo

Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
11.03.2023
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
0:05
11.03.2023
MIBA Stupava MIB
MIBA Stupava MIB
0:05
11.02.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
MBK Karlovka Bratislava KBA
0:05
11.03.2023
BK Gabko Senec MS GSE
MBK Karlovka Bratislava KBA
0:05
11.03.2023
BK Gabko Senec MS GSE

4. kolo

Inter Bratislava Black IBA
0:05
01.04.2023
MIBA Stupava MIB
MIBA Stupava MIB
0:05
01.04.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
0:05
01.04.2023
Inter Bratislava Black IBA
BK Gabko Senec MS GSE
0:05
01.04.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
BK Gabko Senec MS GSE
0:05
01.04.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT

5. kolo

MIBA Stupava MIB
0:05
29.04.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
0:05
29.04.2023
BK Gabko Senec MS GSE
BK Gabko Senec MS GSE
0:05
29.04.2023
MIBA Stupava MIB
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
29.04.2023
Inter Bratislava Black IBA
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
29.04.2023
Inter Bratislava Black IBA

6. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
0:05
20.05.2023
BK Gabko Senec MS GSE
BK Gabko Senec MS GSE
0:05
20.05.2023
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
0:05
20.05.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
Inter Bratislava Black IBA
0:05
20.05.2023
MIBA Stupava MIB
Inter Bratislava Black IBA
0:05
20.05.2023
MIBA Stupava MIB

Starší minižiaci U12 - Východ

1. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
8:49
28.01.2023
ŠBK Junior Levice JLV
BK ŠPD Rožňava SRV
12:61
28.01.2023
ŠBK Junior Levice JLV
1.BK Michalovce 1MI
13:57
28.01.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
1.BK Michalovce 1MI
14:62
28.01.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA

2. kolo

MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
18.02.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
18.02.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
ŠBK Junior Levice JLV
0:05
18.02.2023
1.BK Michalovce 1MI
ŠBK Junior Levice JLV
0:05
18.02.2023
1.BK Michalovce 1MI

3. kolo

1.BK Michalovce 1MI
0:05
11.03.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
1.BK Michalovce 1MI
0:05
11.03.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
11.03.2023
ŠBK Junior Levice JLV
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
11.03.2023
ŠBK Junior Levice JLV

4. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
0:05
01.04.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
ŠBK Junior Levice JLV
0:05
01.04.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
01.04.2023
1.BK Michalovce 1MI
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
0:05
01.04.2023
1.BK Michalovce 1MI

5. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
0:05
29.04.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
BK ŠPD Rožňava SRV
0:05
29.04.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
1.BK Michalovce 1MI
0:05
29.04.2023
ŠBK Junior Levice JLV
1.BK Michalovce 1MI
0:05
29.04.2023
ŠBK Junior Levice JLV

6. kolo

BK ŠPD Rožňava SRV
0:05
20.05.2023
1.BK Michalovce 1MI
BK ŠPD Rožňava SRV
0:05
20.05.2023
1.BK Michalovce 1MI
ŠBK Junior Levice JLV
0:05
20.05.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
ŠBK Junior Levice JLV
0:05
20.05.2023
MBK VICTORIA ŽILINA VZA

Starší minižiaci U12 - GOLD

1. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
77:32
28.01.2023
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
37:56
28.01.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
34:50
28.01.2023
B.S.C. Bratislava BBA
ŠBK GALAXY Košice GKE
51:69
28.01.2023
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
55:52
28.01.2023
Inter Bratislava Yellow IBA
Inter Bratislava Yellow IBA
62:12
28.01.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
BKM Iskra Svit MST
44:54
28.01.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
62:52
28.01.2023
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
44:54
28.01.2023
BKM Iskra Svit MST

2. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
0:05
18.02.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
0:05
18.02.2023
BKM Iskra Svit MST
BKM Iskra Svit MST
0:05
18.02.2023
B.S.C. Bratislava BBA
ŠBK Handlová SHA
0:05
18.02.2023
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
0:05
18.02.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
18.02.2023
ŠBK Handlová SHA
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
0:05
18.02.2023
Inter Bratislava Yellow IBA
Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
18.02.2023
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
0:05
18.02.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN

3. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
0:05
11.03.2023
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
0:05
11.03.2023
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
0:05
11.03.2023
B.S.C. Bratislava BBA
ŠBK Handlová SHA
0:05
11.03.2023
Inter Bratislava Yellow IBA
Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
11.03.2023
BKM Iskra Svit MST
BKM Iskra Svit MST
0:05
11.03.2023
ŠBK Handlová SHA
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
0:05
11.03.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
0:05
11.03.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
11.03.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN

4. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
0:05
01.04.2023
Inter Bratislava Yellow IBA
Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
01.04.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
01.04.2023
B.S.C. Bratislava BBA

8. kolo

Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
0:05
11.03.2023
Inter Bratislava Yellow IBA
ŠBK GALAXY Košice GKE
0:05
11.03.2023
MBA Prievidza APD

9. kolo

Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
01.04.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
BKM Iskra Svit MST
0:05
01.04.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
01.04.2023
ŠBK Handlová SHA
RIM Basket Košice RKE
0:05
01.04.2023
B.S.C. Bratislava BBA

10. kolo

RIM Basket Košice RKE
0:05
01.04.2023
ŠBK Handlová SHA
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
01.04.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
BKM Iskra Svit MST
0:05
01.04.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
01.04.2023
MBA Prievidza APD

11. kolo

MBA Prievidza APD
0:05
01.04.2023
BKM Iskra Svit MST
ŠBK GALAXY Košice GKE
0:05
01.04.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
0:05
01.04.2023
RIM Basket Košice RKE
ŠBK Handlová SHA
0:05
01.04.2023
B.S.C. Bratislava BBA

12. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
0:05
29.04.2023
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
RIM Basket Košice RKE
0:05
29.04.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
0:05
29.04.2023
MBA Prievidza APD
BKM Iskra Svit MST
0:05
29.04.2023
Inter Bratislava Yellow IBA

13. kolo

Inter Bratislava Yellow IBA
0:05
20.05.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
MBA Prievidza APD
0:05
20.05.2023
RIM Basket Košice RKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
0:05
20.05.2023
B.S.C. Bratislava BBA
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
0:05
20.05.2023
ŠBK Handlová SHA

14. kolo

ŠBK Handlová SHA
0:05
20.05.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
B.S.C. Bratislava BBA
0:05
20.05.2023
MBA Prievidza APD

Starší minižiaci U12 - Stred

1. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
36:48
01.10.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
17:68
01.10.2022
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
61:25
01.10.2022
ŠBK Junior Levice JLV
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
33:40
01.10.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
34:41
01.10.2022
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
42:34
01.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT

2. kolo

IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
45:16
16.10.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
26:50
16.10.2022
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
25:43
16.10.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
ŠBK Junior Levice JLV
17:67
15.10.2022
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
70:19
15.10.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
38:55
15.10.2022
ŠBK Junior Levice JLV

3. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
46:27
19.11.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
30:47
19.11.2022
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
48:25
19.11.2022
ŠBK Junior Levice JLV
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
27:52
19.11.2022
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
68:17
19.11.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
29:48
19.11.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

4. kolo

ŠBK Junior Levice JLV
60:9
18.12.2022
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
Basketbalový klub MBK AŠK Slávia Trnava MTT
16:50
18.12.2022
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
32:25
18.12.2022
ŠBK Junior Levice JLV
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
8:58
04.12.2022
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
66:15
04.12.2022
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
MBK VICTORIA ŽILINA VZA
47:41
04.12.2022
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

Starší minižiaci U12 - Východ

1. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
65:16
01.10.2022
BKM Iskra Svit MST
BKM Iskra Svit MST
59:8
01.10.2022
BK ŠPD Rožňava SRV
BK ŠPD Rožňava SRV
16:67
01.10.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
1.BK Michalovce 1MI
7:57
17.11.2022
RIM Basket Košice RKE
1.BK Michalovce 1MI
12:61
17.11.2022
RIM Basket Košice RKE

2. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
56:6
15.10.2022
BK ŠPD Rožňava SRV
BK ŠPD Rožňava SRV
4:55
15.10.2022
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
23:47
15.10.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
BKM Iskra Svit MST
66:15
15.10.2022
1.BK Michalovce 1MI
BKM Iskra Svit MST
66:15
15.10.2022
1.BK Michalovce 1MI

3. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
59:33
20.11.2022
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
60:9
20.11.2022
1.BK Michalovce 1MI
1.BK Michalovce 1MI
13:63
20.11.2022
ŠBK GALAXY Košice GKE
BK ŠPD Rožňava SRV
10:52
20.11.2022
BKM Iskra Svit MST
BK ŠPD Rožňava SRV
18:51
20.11.2022
BKM Iskra Svit MST

4. kolo

BKM Iskra Svit MST
:
10.12.2022
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
:
10.12.2022
1.BK Michalovce 1MI
1.BK Michalovce 1MI
:
10.12.2022
BKM Iskra Svit MST
ŠBK GALAXY Košice GKE
60:9
10.12.2022
BK ŠPD Rožňava SRV
ŠBK GALAXY Košice GKE
53:2
10.12.2022
BK ŠPD Rožňava SRV

Starší minižiaci U12 - Západ

1. kolo

Inter Bratislava Yellow IBA
41:19
01.10.2022
B.S.C. Bratislava BBA
B.S.C. Bratislava BBA
33:21
01.10.2022
BK Gabko Senec MS GSE
BK Gabko Senec MS GSE
4:54
01.10.2022
Inter Bratislava Yellow IBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
16:67
02.10.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
58:8
02.10.2022
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
12:64
02.10.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA

2. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
60:9
15.10.2022
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
18:40
15.10.2022
MIBA Stupava MIB
MIBA Stupava MIB
11:61
15.10.2022
B.S.C. Bratislava BBA
Inter Bratislava Yellow IBA
59:9
15.10.2022
BK Gabko Senec MS GSE
BK Gabko Senec MS GSE
13:63
15.10.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
37:64
15.10.2022
Inter Bratislava Yellow IBA

3. kolo

Inter Bratislava Yellow IBA
62:25
19.11.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
57:6
19.11.2022
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
3:54
19.11.2022
Inter Bratislava Yellow IBA
B.S.C. Bratislava BBA
65:32
12.11.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
42:30
12.11.2022
MIBA Stupava MIB
MIBA Stupava MIB
7:57
12.11.2022
B.S.C. Bratislava BBA

4. kolo

Inter Bratislava Yellow IBA
56:5
10.12.2022
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
60:10
10.12.2022
Inter Bratislava Black IBA
Inter Bratislava Black IBA
11:62
10.12.2022
Inter Bratislava Yellow IBA
BK Gabko Senec MS GSE
30:63
09.12.2022
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
Biosaurus Basketball Academy Komárno SKN
71:34
09.12.2022
MIBA Stupava MIB
MIBA Stupava MIB
35:52
09.12.2022
BK Gabko Senec MS GSE