Staršie žiačky U15

Staršie žiačky U15 - Západ

1. kolo

ŠINTER BAsket SBA
67:36
30.09.2023
IBAS Bratislava BAS
MIBA SLOVAKIA MIB
:
23.09.2023
Voľno Voľno
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
116:12
23.09.2023
Levy Senec - MS GSE
BK Slovan Bratislava SBA
86:4
21.09.2023
BKM Petržalka - MS PBA

2. kolo

ŠINTER BAsket SBA
27:84
07.10.2023
BK Slovan Bratislava SBA
IBAS Bratislava BAS
83:37
07.10.2023
BKM Petržalka - MS PBA
MIBA SLOVAKIA MIB
45:65
07.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
Voľno Voľno
:
07.10.2023
Levy Senec - MS GSE

3. kolo

ŠINTER BAsket SBA
96:31
08.10.2023
BKM Petržalka - MS PBA
IBAS Bratislava BAS
40:75
08.10.2023
BK Slovan Bratislava SBA
MIBA SLOVAKIA MIB
100:30
08.10.2023
Levy Senec - MS GSE
Voľno Voľno
:
08.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD

4. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
38:61
21.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BKM Petržalka - MS PBA
57:72
21.10.2023
Levy Senec - MS GSE
ŠINTER BAsket SBA
47:69
21.10.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
IBAS Bratislava BAS
:
21.10.2023
Voľno Voľno

5. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
105:33
22.10.2023
Levy Senec - MS GSE
BKM Petržalka - MS PBA
39:84
22.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠINTER BAsket SBA
:
22.10.2023
Voľno Voľno
IBAS Bratislava BAS
56:78
22.10.2023
MIBA SLOVAKIA MIB

6. kolo

MIBA SLOVAKIA MIB
49:59
08.11.2023
BK Slovan Bratislava SBA
Voľno Voľno
:
04.11.2023
BKM Petržalka - MS PBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
70:33
04.11.2023
ŠINTER BAsket SBA
Levy Senec - MS GSE
51:61
04.11.2023
IBAS Bratislava BAS

7. kolo

MIBA SLOVAKIA MIB
102:33
05.11.2023
BKM Petržalka - MS PBA
Voľno Voľno
:
05.11.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
105:25
05.11.2023
IBAS Bratislava BAS
Levy Senec - MS GSE
27:87
05.11.2023
ŠINTER BAsket SBA

8. kolo

IBAS Bratislava BAS
42:60
01.10.2023
ŠINTER BAsket SBA
Voľno Voľno
:
24.09.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
Levy Senec - MS GSE
21:105
24.09.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
BKM Petržalka - MS PBA
17:104
24.09.2023
BK Slovan Bratislava SBA

9. kolo

BKM Petržalka - MS PBA
32:108
25.11.2023
ŠINTER BAsket SBA
BK Slovan Bratislava SBA
71:47
25.11.2023
IBAS Bratislava BAS
Levy Senec - MS GSE
41:76
25.11.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
:
25.11.2023
Voľno Voľno

10. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
83:25
14.11.2023
ŠINTER BAsket SBA
BKM Petržalka - MS PBA
23:89
26.11.2023
IBAS Bratislava BAS
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
91:37
11.11.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
Levy Senec - MS GSE
:
26.11.2023
Voľno Voľno

11. kolo

Levy Senec - MS GSE
27:70
09.12.2023
BK Slovan Bratislava SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
93:24
09.12.2023
BKM Petržalka - MS PBA
Voľno Voľno
:
09.12.2023
ŠINTER BAsket SBA
MIBA SLOVAKIA MIB
82:74
09.12.2023
IBAS Bratislava BAS

12. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
59:36
10.12.2023
BK Slovan Bratislava SBA
Levy Senec - MS GSE
57:39
13.01.2024
BKM Petržalka - MS PBA
MIBA SLOVAKIA MIB
59:35
10.12.2023
ŠINTER BAsket SBA
Voľno Voľno
:
10.12.2023
IBAS Bratislava BAS

13. kolo

BKM Petržalka - MS PBA
37:84
20.01.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
BK Slovan Bratislava SBA
:
20.01.2024
Voľno Voľno
IBAS Bratislava BAS
41:81
20.01.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
ŠINTER BAsket SBA
51:27
20.01.2024
Levy Senec - MS GSE

14. kolo

BK Slovan Bratislava SBA
52:49
15.01.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
BKM Petržalka - MS PBA
:
21.01.2024
Voľno Voľno
ŠINTER BAsket SBA
15:78
21.01.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
IBAS Bratislava BAS
59:32
21.01.2024
Levy Senec - MS GSE

Staršie žiačky U15 - Stred

1. kolo

BKM Junior UKF Nitra JNR
97:32
23.09.2023
BK Vráble VRA
BK AŠK Slávia Trnava STT
:
23.09.2023
Voľno Voľno
BK AS Trenčín - MS BTN
52:21
23.09.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
Piešťanské Čajočky - MS BPN
58:71
23.09.2023
MBK Stará Turá MST

2. kolo

BKM Junior UKF Nitra JNR
107:41
07.10.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
BK Vráble VRA
44:78
07.10.2023
MBK Stará Turá MST
BK AŠK Slávia Trnava STT
52:35
07.10.2023
BK AS Trenčín - MS BTN
Voľno Voľno
:
07.10.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

3. kolo

BKM Junior UKF Nitra JNR
86:53
08.10.2023
MBK Stará Turá MST
BK Vráble VRA
60:81
08.10.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
BK AŠK Slávia Trnava STT
58:29
08.10.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
Voľno Voľno
:
08.10.2023
BK AS Trenčín - MS BTN

4. kolo

Piešťanské Čajočky - MS BPN
63:44
21.10.2023
BK AS Trenčín - MS BTN
MBK Stará Turá MST
110:21
21.10.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
BKM Junior UKF Nitra JNR
63:41
21.10.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT
BK Vráble VRA
:
21.10.2023
Voľno Voľno

5. kolo

Piešťanské Čajočky - MS BPN
79:16
22.10.2023
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
MBK Stará Turá MST
82:33
22.10.2023
BK AS Trenčín - MS BTN
BKM Junior UKF Nitra JNR
:
22.10.2023
Voľno Voľno
BK Vráble VRA
43:73
22.10.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT

6. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
65:50
04.11.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
Voľno Voľno
:
04.11.2023
MBK Stará Turá MST
BK AS Trenčín - MS BTN
28:62
04.11.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
26:43
04.11.2023
BK Vráble VRA

7. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
73:76
05.11.2023
MBK Stará Turá MST
Voľno Voľno
:
05.11.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
BK AS Trenčín - MS BTN
44:30
05.11.2023
BK Vráble VRA
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
13:95
05.11.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR

8. kolo

BK Vráble VRA
49:85
19.10.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
Voľno Voľno
:
24.09.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
28:27
24.09.2023
BK AS Trenčín - MS BTN
MBK Stará Turá MST
67:54
24.09.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN

9. kolo

MBK Stará Turá MST
47:44
25.11.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
Piešťanské Čajočky - MS BPN
73:57
25.11.2023
BK Vráble VRA
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
38:63
25.11.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT
BK AS Trenčín - MS BTN
:
25.11.2023
Voľno Voľno

10. kolo

Piešťanské Čajočky - MS BPN
53:75
26.11.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
MBK Stará Turá MST
67:37
26.11.2023
BK Vráble VRA
BK AS Trenčín - MS BTN
42:60
26.11.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
:
26.11.2023
Voľno Voľno

11. kolo

IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
23:56
09.12.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
BK AS Trenčín - MS BTN
32:66
09.12.2023
MBK Stará Turá MST
Voľno Voľno
:
09.12.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
BK AŠK Slávia Trnava STT
63:49
09.12.2023
BK Vráble VRA

12. kolo

BK AS Trenčín - MS BTN
34:74
10.12.2023
Piešťanské Čajočky - MS BPN
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB
31:62
10.12.2023
MBK Stará Turá MST
BK AŠK Slávia Trnava STT
59:67
10.12.2023
BKM Junior UKF Nitra JNR
Voľno Voľno
:
10.12.2023
BK Vráble VRA

13. kolo

MBK Stará Turá MST
56:39
12.01.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT
Piešťanské Čajočky - MS BPN
:
20.01.2024
Voľno Voľno
BK Vráble VRA
38:34
20.01.2024
BK AS Trenčín - MS BTN
BKM Junior UKF Nitra JNR
84:19
20.01.2024
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

14. kolo

Piešťanské Čajočky - MS BPN
62:47
21.01.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT
MBK Stará Turá MST
:
21.01.2024
Voľno Voľno
BKM Junior UKF Nitra JNR
89:25
21.01.2024
BK AS Trenčín - MS BTN
BK Vráble VRA
37:38
21.01.2024
IMC Slovakia Považská Bystrica PPB

Staršie žiačky U15 - Východ

1. kolo

BA Čaňa CAN
35:92
24.09.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
ORAVA BasCats MRK
55:42
23.09.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
46:87
23.09.2023
BAM Poprad APP
AKAPO Lučenec - MS ALC
:
23.09.2023
Voľno Voľno

2. kolo

BA Čaňa CAN
41:50
03.10.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
YOUNG ANGELS Košice YKE
:
07.10.2023
Voľno Voľno
ORAVA BasCats MRK
64:56
07.10.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
15:74
07.10.2023
BAM Poprad APP

3. kolo

BA Čaňa CAN
:
08.10.2023
Voľno Voľno
YOUNG ANGELS Košice YKE
78:44
05.10.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
ORAVA BasCats MRK
45:76
08.10.2023
BAM Poprad APP
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
59:47
08.10.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV

4. kolo

AKAPO Lučenec - MS ALC
83:59
21.10.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
Voľno Voľno
:
21.10.2023
BAM Poprad APP
BA Čaňa CAN
78:65
21.10.2023
ORAVA BasCats MRK
YOUNG ANGELS Košice YKE
64:40
21.10.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

5. kolo

AKAPO Lučenec - MS ALC
80:46
22.10.2023
BAM Poprad APP
Voľno Voľno
:
22.10.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
BA Čaňa CAN
44:82
22.10.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
YOUNG ANGELS Košice YKE
73:51
22.10.2023
ORAVA BasCats MRK

6. kolo

ORAVA BasCats MRK
66:77
04.11.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
:
04.11.2023
Voľno Voľno
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
86:51
04.11.2023
BA Čaňa CAN
BAM Poprad APP
64:41
04.11.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE

7. kolo

ORAVA BasCats MRK
:
05.11.2023
Voľno Voľno
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
55:61
05.11.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
60:57
05.11.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
BAM Poprad APP
78:50
05.11.2023
BA Čaňa CAN

8. kolo

YOUNG ANGELS Košice YKE
76:51
23.09.2023
BA Čaňa CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
62:75
24.09.2023
ORAVA BasCats MRK
BAM Poprad APP
79:35
24.09.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
Voľno Voľno
:
24.09.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC

9. kolo

Voľno Voľno
:
25.11.2023
BA Čaňa CAN
AKAPO Lučenec - MS ALC
81:50
25.11.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
BAM Poprad APP
85:46
01.12.2023
ORAVA BasCats MRK
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
65:69
25.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

10. kolo

AKAPO Lučenec - MS ALC
85:49
26.11.2023
BA Čaňa CAN
Voľno Voľno
:
26.11.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
46:66
26.11.2023
ORAVA BasCats MRK
BAM Poprad APP
63:47
26.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB

11. kolo

BAM Poprad APP
91:61
09.12.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
:
09.12.2023
Voľno Voľno
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
78:54
09.12.2023
BA Čaňa CAN
ORAVA BasCats MRK
51:66
09.12.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE

12. kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
68:64
10.12.2023
AKAPO Lučenec - MS ALC
BAM Poprad APP
:
10.12.2023
Voľno Voľno
ORAVA BasCats MRK
80:42
10.12.2023
BA Čaňa CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
26:42
10.12.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE

13. kolo

Voľno Voľno
:
20.01.2024
ORAVA BasCats MRK
AKAPO Lučenec - MS ALC
50:51
17.02.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
YOUNG ANGELS Košice YKE
67:38
20.01.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
BA Čaňa CAN
49:90
20.01.2024
BAM Poprad APP

14. kolo

AKAPO Lučenec - MS ALC
0:20 kont.
21.01.2024
ORAVA BasCats MRK
Voľno Voľno
:
21.01.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica 8BB
BA Čaňa CAN
57:76
21.01.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
YOUNG ANGELS Košice YKE
64:53
21.01.2024
BAM Poprad APP

Staršie žiačky U15 - Nadstavba o 1. - 8. miesto

1. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
35:68
03.02.2024
BKM Junior UKF Nitra JNR
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
47:54
10.02.2024
MBK Stará Turá MST
YOUNG ANGELS Košice YKE
67:60
06.02.2024
BAM Poprad APP
BK Slovan Bratislava SBA
76:44
10.02.2024
MIBA SLOVAKIA MIB

2. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
67:64
28.02.2024
BK Slovan Bratislava SBA
BKM Junior UKF Nitra JNR
76:38
24.02.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
BK Klokani Ivanka pri Dunaji IPD
78:64
24.02.2024
YOUNG ANGELS Košice YKE
MBK Stará Turá MST
80:54
24.02.2024
BAM Poprad APP

3. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
72:49
13.03.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
BKM Junior UKF Nitra JNR
67:49