Mikroliga U10 dievčatá

Mikroliga U10 dievčatá - Skupina A

1. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
8:72
18.11.2023
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
44:20
18.11.2023
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
62:8
18.11.2023
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
14:50
18.11.2023
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
44:20
18.11.2023
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
42:16
18.11.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT

2. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
:
16.12.2023
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
:
16.12.2023
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
:
16.12.2023
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
:
16.12.2023
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
:
16.12.2023
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
:
16.12.2023
BK AŠK Slávia Trnava STT

3. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
14:98
27.01.2024
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
65:40
27.01.2024
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
93:19
27.01.2024
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
30:66
27.01.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
52:32
27.01.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
50:54
27.01.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT

4. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
6:70
11.05.2024
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
63:20
11.05.2024
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
70:6
11.05.2024
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
16:63
11.05.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
40:13
11.05.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
31:28
11.05.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT

5. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
18:84
16.03.2024
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
56:17
16.03.2024
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
61:8
16.03.2024
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
22:62
16.03.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
30:15
16.03.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
43:39
16.03.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT

6. kolo

BK AŠK Slávia Trnava STT
10:80
21.04.2024
ŠBK Šamorín SAM
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
59:10
21.04.2024
BKM Petržalka PBA
ŠBK Šamorín SAM
105:10
21.04.2024
BKM Petržalka PBA
BK AŠK Slávia Trnava STT
12:70
21.04.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
ŠBK Šamorín SAM
40:28
21.04.2024
BKM JUNIOR UKF Nitra JNR
BKM Petržalka PBA
37:13
21.04.2024
BK AŠK Slávia Trnava STT

Mikroliga U10 dievčatá - Skupina B

1. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
32:28
19.11.2023
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
20:26
19.11.2023
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
30:42
19.11.2023
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
56:12
19.11.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
33:24
19.11.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
12:32
19.11.2023
BŠ LUKO Včielky 346

2. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
29:3
16.12.2023
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
21:10
16.12.2023
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
20:25
16.12.2023
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
34:23
16.12.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
15:20
16.12.2023
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
18:13
16.12.2023
BŠ LUKO Včielky 346

3. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
50:16
27.01.2024
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
23:31
27.01.2024
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
28:45
27.01.2024
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
42:14
27.01.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
27:15
27.01.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
11:48
27.01.2024
BŠ LUKO Včielky 346

4. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
29:21
11.02.2024
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
2:39
11.02.2024
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
16:32
11.02.2024
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
21:23
11.02.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
42:14
11.02.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
25:6
11.02.2024
BŠ LUKO Včielky 346

5. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
47:25
07.04.2024
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
13:31
07.04.2024
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
51:44
07.04.2024
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
54:16
07.04.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
45:22
07.04.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
35:37
07.04.2024
BŠ LUKO Včielky 346

6. kolo

BŠ LUKO Včielky 346
39:16
21.04.2024
BKM Žilina ZZA
Piešťanské Čajočky BPN
21:28
21.04.2024
BA Spartak Myjava AMY
BKM Žilina ZZA
9:49
21.04.2024
BA Spartak Myjava AMY
BŠ LUKO Včielky 346
33:30
21.04.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BKM Žilina ZZA
14:44
21.04.2024
Piešťanské Čajočky BPN
BA Spartak Myjava AMY
48:34
21.04.2024
BŠ LUKO Včielky 346

Mikroliga U10 dievčatá - Skupina C

1. kolo

BAM Poprad APP
12:20
19.11.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
32:8
19.11.2023
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
20:16
19.11.2023
BAM Poprad APP

2. kolo

BAM Poprad APP
:
16.12.2023
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
:
16.12.2023
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
:
16.12.2023
BAM Poprad APP

3. kolo

BAM Poprad APP
13:11
28.01.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
15:23
28.01.2024
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
25:7
28.01.2024
BAM Poprad APP

4. kolo

BAM Poprad APP
26:10
11.02.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
16:56
11.02.2024
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
46:4
11.02.2024
BAM Poprad APP

5. kolo

BAM Poprad APP
22:14
17.03.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
18:52
17.03.2024
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
48:14
17.03.2024
BAM Poprad APP

6. kolo

BAM Poprad APP
20:0 kont.
21.04.2024
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves SNV
0:20
21.04.2024
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa STL
44:6
21.04.2024
BAM Poprad APP

Mikroliga U10 dievčatá - Skupina D

1. kolo

BA Čaňa CAN
20:18
19.11.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
12:32
19.11.2023
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
2:42
19.11.2023
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
20:40
19.11.2023
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
14:38
19.11.2023
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
30:20
19.11.2023
BA Čaňa CAN

2. kolo

BA Čaňa CAN
27:26
17.12.2023
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
14:51
17.12.2023
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
12:38
17.12.2023
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
31:20
17.12.2023
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
18:24
17.12.2023
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
38:15
17.12.2023
BA Čaňa CAN

3. kolo

BA Čaňa CAN
5:31
27.01.2024
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
:
27.01.2024
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
20:43
27.01.2024
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
:
27.01.2024
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
:
27.01.2024
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
44:2
27.01.2024
BA Čaňa CAN

4. kolo

BA Čaňa CAN
20:30
07.04.2024
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
23:26
07.04.2024
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
30:25
07.04.2024
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
27:20
07.04.2024
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
37:31
07.04.2024
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
38:27
07.04.2024
BA Čaňa CAN

5. kolo

BA Čaňa CAN
22:31
17.03.2024
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
4:36
17.03.2024
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
11:29
17.03.2024
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
39:14
17.03.2024
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
46:11
17.03.2024
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
24:12
17.03.2024
BA Čaňa CAN

6. kolo

BA Čaňa CAN
8:27
20.04.2024
YOUNG ANGELS Košice YKE
CBK Košice CKE
13:31
20.04.2024
TYDAM  Košice TKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
12:29
20.04.2024
TYDAM  Košice TKE
BA Čaňa CAN
16:35
20.04.2024
CBK Košice CKE
YOUNG ANGELS Košice YKE
41:31
20.04.2024
CBK Košice CKE
TYDAM  Košice TKE
38:16
20.04.2024
BA Čaňa CAN