1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19

1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19

1. kolo

CBK Košice U23 CKE
53:40
23.09.2023
BA Čaňa U23 CAN
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
75:46
24.09.2023
BAM Poprad U23 APP
BK AS Trenčín U23 BTN
:
23.09.2023
Voľno Voľno
Dubček Bratislava DBA
73:39
23.09.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
50:79
23.09.2023
MBK Ružomberok U19 MRK
MBK Stará Turá U19 SPN
87:42
23.09.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD

2. kolo

CBK Košice U23 CKE
33:59
07.10.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
BA Čaňa U23 CAN
69:46
07.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
71:58
07.10.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BAM Poprad U23 APP
45:77
07.10.2023
MBK Ružomberok U19 MRK
BK AS Trenčín U23 BTN
14:128
07.10.2023
Dubček Bratislava DBA
Voľno Voľno
:
07.10.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA

3. kolo

CBK Košice U23 CKE
64:53
08.10.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BA Čaňa U23 CAN
59:60
08.10.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
82:73
08.10.2023
MBK Ružomberok U19 MRK
BAM Poprad U23 APP
64:74
08.10.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BK AS Trenčín U23 BTN
34:82
08.10.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
Voľno Voľno
:
08.10.2023
Dubček Bratislava DBA

4. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
60:70
21.10.2023
Dubček Bratislava DBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
43:33
21.10.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
70:21
21.10.2023
BK AS Trenčín U23 BTN
MBK Ružomberok U19 MRK
:
21.10.2023
Voľno Voľno
CBK Košice U23 CKE
62:66
21.10.2023
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
BA Čaňa U23 CAN
62:50
21.10.2023
BAM Poprad U23 APP

5. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
76:66
22.10.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
47:62
22.10.2023
Dubček Bratislava DBA
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
:
22.10.2023
Voľno Voľno
MBK Ružomberok U19 MRK
81:21
22.10.2023
BK AS Trenčín U23 BTN
CBK Košice U23 CKE
66:48
22.10.2023
BAM Poprad U23 APP
BA Čaňa U23 CAN
62:77
22.10.2023
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE

6. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
75:56
04.11.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
BAM Poprad U23 APP
45:61
04.11.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BK AS Trenčín U23 BTN
28:112
04.11.2023
CBK Košice U23 CKE
Voľno Voľno
:
04.11.2023
BA Čaňa U23 CAN
Dubček Bratislava DBA
85:40
04.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BK Slovan Bratislava U19 SBA
67:76
04.11.2023
MBK Ružomberok U19 MRK

7. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
79:51
05.11.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BAM Poprad U23 APP
40:81
05.11.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
BK AS Trenčín U23 BTN
36:83
05.11.2023
BA Čaňa U23 CAN
Voľno Voľno
:
05.11.2023
CBK Košice U23 CKE
Dubček Bratislava DBA
77:49
05.11.2023
MBK Ružomberok U19 MRK
BK Slovan Bratislava U19 SBA
80:19
05.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB

8. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
71:75
17.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
53:77
25.11.2023
MBK Ružomberok U19 MRK
CBK Košice U23 CKE
43:63
25.11.2023
Dubček Bratislava DBA
BA Čaňa U23 CAN
67:64
25.11.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
78:34
24.03.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
BAM Poprad U23 APP
:
25.11.2023
Voľno Voľno

9. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
60:75
21.01.2024
MBK Ružomberok U19 MRK
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
59:36
24.11.2023
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
CBK Košice U23 CKE
64:57
26.11.2023
BK Slovan Bratislava U19 SBA
BA Čaňa U23 CAN
52:79
26.11.2023
Dubček Bratislava DBA
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
:
26.11.2023
Voľno Voľno
BAM Poprad U23 APP
76:39
26.11.2023
BK AS Trenčín U23 BTN

10. kolo

BK AS Trenčín U23 BTN
26:91
09.12.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
Voľno Voľno
:
09.12.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
Dubček Bratislava DBA
68:78
09.12.2023
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
BK Slovan Bratislava U19 SBA
60:41
09.12.2023
BAM Poprad U23 APP
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
63:54
09.12.2023
CBK Košice U23 CKE
MBK Ružomberok U19 MRK
67:60
09.12.2023
BA Čaňa U23 CAN

11. kolo

BK AS Trenčín U23 BTN
32:70
10.12.2023
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
Voľno Voľno
:
10.12.2023
MBK Stará Turá U19 SPN
Dubček Bratislava DBA
71:31
10.12.2023
BAM Poprad U23 APP
BK Slovan Bratislava U19 SBA
55:69
10.12.2023
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
43:74
10.12.2023
BA Čaňa U23 CAN
MBK Ružomberok U19 MRK
80:41
10.12.2023
CBK Košice U23 CKE

12. kolo

BA Čaňa U23 CAN
64:66
14.03.2024
CBK Košice U23 CKE
BAM Poprad U23 APP
56:86
21.01.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
Voľno Voľno
:
20.01.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
BK Slovan Bratislava U19 SBA
77:63
21.01.2024
Dubček Bratislava DBA
MBK Ružomberok U19 MRK
76:66
20.01.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
56:61
20.01.2024
MBK Stará Turá U19 SPN

13. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
49:46
06.01.2024
CBK Košice U23 CKE
MBK Stará Turá U19 SPN
71:46
06.01.2024
BA Čaňa U23 CAN
MBK Ružomberok U19 MRK
50:58
31.01.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
87:46
03.02.2024
BAM Poprad U23 APP
BK Slovan Bratislava U19 SBA
111:20
03.02.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
Dubček Bratislava DBA
:
03.02.2024
Voľno Voľno

14. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
54:61
07.01.2024
CBK Košice U23 CKE
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
49:59
07.01.2024
BA Čaňa U23 CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
83:65
04.02.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
MBK Ružomberok U19 MRK
93:68
04.02.2024
BAM Poprad U23 APP
Dubček Bratislava DBA
118:28
04.02.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
BK Slovan Bratislava U19 SBA
:
04.02.2024
Voľno Voľno

15. kolo

BK Slovan Bratislava U19 SBA
66:43
24.02.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
Dubček Bratislava DBA
77:40
24.02.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
Voľno Voľno
:
24.02.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BK AS Trenčín U23 BTN
25:128
24.02.2024
MBK Ružomberok U19 MRK
BAM Poprad U23 APP
46:59
24.02.2024
CBK Košice U23 CKE
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
83:57
25.01.2024
BA Čaňa U23 CAN

16. kolo

Dubček Bratislava DBA
75:47
25.02.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
BK Slovan Bratislava U19 SBA
73:49
25.02.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BK AS Trenčín U23 BTN
62:78
25.02.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
Voľno Voľno
:
25.02.2024
MBK Ružomberok U19 MRK
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
75:82
07.02.2024
CBK Košice U23 CKE
BAM Poprad U23 APP
41:62
05.04.2024
BA Čaňa U23 CAN

17. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
43:52
09.03.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
MBK Stará Turá U19 SPN
72:36
09.03.2024
BAM Poprad U23 APP
BA Čaňa U23 CAN
77:17
09.03.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
CBK Košice U23 CKE
:
09.03.2024
Voľno Voľno
MBK Ružomberok U19 MRK
57:67
09.03.2024
Dubček Bratislava DBA
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
65:49
09.03.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA

18. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
54:55
10.03.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
49:51
10.03.2024
BAM Poprad U23 APP
CBK Košice U23 CKE
84:17
10.03.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
BA Čaňa U23 CAN
:
10.03.2024
Voľno Voľno
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
59:55
10.03.2024
Dubček Bratislava DBA
MBK Ružomberok U19 MRK
76:49
10.03.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA

19. kolo

MBK Ružomberok U19 MRK
68:50
23.03.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
69:39
23.03.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BK Slovan Bratislava U19 SBA
66:46
23.03.2024
CBK Košice U23 CKE
Dubček Bratislava DBA
75:58
23.03.2024
BA Čaňa U23 CAN
Voľno Voľno
:
23.03.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
BK AS Trenčín U23 BTN
55:70
23.03.2024
BAM Poprad U23 APP

20. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
90:53
24.03.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
MBK Ružomberok U19 MRK
86:51
24.03.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
Dubček Bratislava DBA
90:42
24.03.2024
CBK Košice U23 CKE
BK Slovan Bratislava U19 SBA
72:65
24.03.2024
BA Čaňa U23 CAN
BK AS Trenčín U23 BTN
21:95
25.11.2023
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
Voľno Voľno
:
24.03.2024
BAM Poprad U23 APP

21. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
79:28
13.04.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
MBK Stará Turá U19 SPN
:
13.04.2024
Voľno Voľno
BAM Poprad U23 APP
45:61
13.04.2024
Dubček Bratislava DBA
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
64:51
13.04.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA
BA Čaňa U23 CAN
45:66
13.04.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
CBK Košice U23 CKE
61:70
13.04.2024
MBK Ružomberok U19 MRK

22. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
107:24
14.04.2024
BK AS Trenčín U23 BTN
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
:
14.04.2024
Voľno Voľno
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
62:58
14.04.2024
Dubček Bratislava DBA
BAM Poprad U23 APP
40:59
14.04.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA
CBK Košice U23 CKE
44:87
14.04.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
BA Čaňa U23 CAN
61:75
14.04.2024
MBK Ružomberok U19 MRK

1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19 - Štvrťfinále

1. kolo

BA Čaňa U23 CAN
66:58
28.04.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
CBK Košice U23 CKE
52:94
26.04.2024
Dubček Bratislava DBA
MBK Stará Turá U19 SPN
81:80
26.04.2024
MBK Ružomberok U19 MRK
BK Slovan Bratislava U19 SBA
60:69
26.04.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB

2. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
82:64
30.04.2024
BA Čaňa U23 CAN
Dubček Bratislava DBA
90:43
28.04.2024
CBK Košice U23 CKE
MBK Ružomberok U19 MRK
79:55
28.04.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
74:54
28.04.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA

1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19 - Semifinále

1. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
62:44
03.05.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
MBK Ružomberok U19 MRK
64:62
04.05.2024
Dubček Bratislava DBA

2. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
87:68
05.05.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
Dubček Bratislava DBA
72:58
05.05.2024
MBK Ružomberok U19 MRK

1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19 - o 3. miesto

1. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
74:63
12.05.2024
MBK Ružomberok U19 MRK

2. kolo

MBK Ružomberok U19 MRK
61:77
11.05.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB

1. liga ženy, Mladé ženy U23 a Juniorky U19 - Finále

1. kolo

Dubček Bratislava DBA
89:59
10.05.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE

2. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
72:59
12.05.2024
Dubček Bratislava DBA

Mladé ženy U23 - M-SR

1. kolo

Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
90:43
24.05.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
CBK Košice U23 CKE
54:49
24.05.2024
BA Čaňa U23 CAN

2. kolo

BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
54:78
25.05.2024
BA Čaňa U23 CAN
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB
88:62
25.05.2024
CBK Košice U23 CKE

3. kolo

CBK Košice U23 CKE
69:48
26.05.2024
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 IPD
BA Čaňa U23 CAN
52:81
26.05.2024
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 8BB

Juniorky U19 - M-SR

1. kolo

YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
79:59
07.06.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
MBK Ružomberok U19 MRK
78:35
07.06.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA

2. kolo

MBK Stará Turá U19 SPN
74:51
08.06.2024
BK Slovan Bratislava U19 SBA
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE
48:68
08.06.2024
MBK Ružomberok U19 MRK

3. kolo

MBK Ružomberok U19 MRK
72:43
09.06.2024
MBK Stará Turá U19 SPN
BK Slovan Bratislava U19 SBA
59:76
09.06.2024
YOUNG ANGELS Košice U19 YKE