Starší žiaci U15

Starší žiaci U15 - GOLD - Západ - kvalifikácia

1. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
116:53
22.09.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
ŠBK Handlová SHA
83:95
22.09.2023
MBA Prievidza APD
MBK Slávia Trnava MTT
39:108
22.09.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
BK AS Trenčín BTN
37:171
22.09.2023
Inter Bratislava IBA

2. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
135:54
23.09.2023
ŠBK Handlová SHA
MBA Prievidza APD
121:21
23.09.2023
MBK Slávia Trnava MTT
BK Lokomotíva Sereď LSR
48:148
23.09.2023
Inter Bratislava IBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
94:27
23.09.2023
BK AS Trenčín BTN
MBK Slávia Trnava MTT
19:121
23.09.2023
B.S.C. Bratislava BBA
ŠBK Handlová SHA
101:78
23.09.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

3. kolo

BK AS Trenčín BTN
26:149
24.09.2023
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
98:62
24.09.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
ŠBK Handlová SHA
93:47
24.09.2023
MBK Slávia Trnava MTT
B.S.C. Bratislava BBA
142:6
24.09.2023
BK AS Trenčín BTN

4. kolo

MBK Slávia Trnava MTT
49:67
06.10.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK AS Trenčín BTN
47:124
06.10.2023
ŠBK Handlová SHA
Inter Bratislava IBA
70:52
06.10.2023
B.S.C. Bratislava BBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
56:93
06.10.2023
MBA Prievidza APD

5. kolo

ŠBK Handlová SHA
61:74
07.10.2023
Inter Bratislava IBA
MBK Slávia Trnava MTT
78:45
07.10.2023
BK AS Trenčín BTN
BK Lokomotíva Sereď LSR
47:96
07.10.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBA Prievidza APD
64:71
07.10.2023
Inter Bratislava IBA
B.S.C. Bratislava BBA
77:46
07.10.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
54:131
07.10.2023
MBA Prievidza APD

6. kolo

Inter Bratislava IBA
126:46
08.10.2023
MBK Slávia Trnava MTT
MBK Karlovka Bratislava KBA
100:76
08.10.2023
ŠBK Handlová SHA
BK AS Trenčín BTN
55:65
08.10.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
MBA Prievidza APD
90:95 pp
08.10.2023
B.S.C. Bratislava BBA

Starší žiaci U15 - GOLD - Východ - kvalifikácia

1. kolo

AKAPO Lučenec ALC
65:91
22.09.2023
Spišskí Rytieri SNV
ŠBK GALAXY Košice GKE
75:47
22.09.2023
RIM Basket Košice RKE
1. BK Michalovce 1MI
55:81
22.09.2023
BKM Iskra Svit MST
MBK VICTORIA Žilina VZA
80:48
22.09.2023
BK MŠK Kežmarok MKK

2. kolo

AKAPO Lučenec ALC
39:121
23.09.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
RIM Basket Košice RKE
98:54
23.09.2023
1. BK Michalovce 1MI
Spišskí Rytieri SNV
68:46
23.09.2023
BK MŠK Kežmarok MKK
BKM Iskra Svit MST
77:78 pp
23.09.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
1. BK Michalovce 1MI
49:101
23.09.2023
AKAPO Lučenec ALC
ŠBK GALAXY Košice GKE
84:55
23.09.2023
Spišskí Rytieri SNV

3. kolo

MBK VICTORIA Žilina VZA
65:46
24.09.2023
RIM Basket Košice RKE
BK MŠK Kežmarok MKK
40:59
24.09.2023
BKM Iskra Svit MST
ŠBK GALAXY Košice GKE
116:26
24.09.2023
1. BK Michalovce 1MI
AKAPO Lučenec ALC
80:83 pp
22.09.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA

4. kolo

1. BK Michalovce 1MI
63:117
06.10.2023
Spišskí Rytieri SNV
MBK VICTORIA Žilina VZA
57:85
06.10.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
BK MŠK Kežmarok MKK
72:111
06.10.2023
AKAPO Lučenec ALC
BKM Iskra Svit MST
72:63
06.10.2023
RIM Basket Košice RKE

5. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
109:44
07.10.2023
BK MŠK Kežmarok MKK
1. BK Michalovce 1MI
40:109
07.10.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
Spišskí Rytieri SNV
84:55
07.10.2023
BKM Iskra Svit MST
RIM Basket Košice RKE
53:50
07.10.2023
BK MŠK Kežmarok MKK
AKAPO Lučenec ALC
73:65
07.10.2023
BKM Iskra Svit MST
Spišskí Rytieri SNV
54:63
07.10.2023
RIM Basket Košice RKE

6. kolo

BK MŠK Kežmarok MKK
65:52
08.10.2023
1. BK Michalovce 1MI
BKM Iskra Svit MST
30:103
08.10.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
74:59
08.10.2023
Spišskí Rytieri SNV
RIM Basket Košice RKE
66:83
08.10.2023
AKAPO Lučenec ALC

Starší žiaci U15 - GOLD

1. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
56:113
25.10.2023
Inter Bratislava IBA
B.S.C. Bratislava BBA
60:68
17.11.2023
MBA Prievidza APD
MBK VICTORIA Žilina VZA
108:60
21.10.2023
AKAPO Lučenec ALC
Spišskí Rytieri SNV
81:93
21.10.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE

2. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
80:59
04.11.2023
Spišskí Rytieri SNV
Inter Bratislava IBA
97:63
04.11.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
B.S.C. Bratislava BBA
74:63
04.11.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBA Prievidza APD
94:62
04.11.2023
AKAPO Lučenec ALC

3. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
75:78
05.11.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
Inter Bratislava IBA
103:58
05.11.2023
Spišskí Rytieri SNV
B.S.C. Bratislava BBA
93:41
05.11.2023
AKAPO Lučenec ALC
MBA Prievidza APD
88:50
05.11.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA

4. kolo

Spišskí Rytieri SNV
73:61
18.11.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
ŠBK GALAXY Košice GKE
77:60
18.11.2023
AKAPO Lučenec ALC
MBK Karlovka Bratislava KBA
78:73
15.11.2023
B.S.C. Bratislava BBA
Inter Bratislava IBA
84:58
15.11.2023
MBA Prievidza APD

5. kolo

Spišskí Rytieri SNV
80:58
19.11.2023
AKAPO Lučenec ALC
ŠBK GALAXY Košice GKE
84:70
19.11.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK Karlovka Bratislava KBA
57:78
07.01.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
86:49
10.04.2024
B.S.C. Bratislava BBA

6. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
66:70
02.12.2023
Spišskí Rytieri SNV
MBA Prievidza APD
48:55
02.12.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
96:77
02.12.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
AKAPO Lučenec ALC
43:83
02.12.2023
Inter Bratislava IBA

7. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
68:73
03.12.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBA Prievidza APD
71:69 pp
03.12.2023
Spišskí Rytieri SNV
MBK VICTORIA Žilina VZA
84:76
03.12.2023
Inter Bratislava IBA
AKAPO Lučenec ALC
57:78
03.12.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA

8. kolo

Inter Bratislava IBA
73:47
16.12.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBA Prievidza APD
54:68
19.11.2023
B.S.C. Bratislava BBA
AKAPO Lučenec ALC
78:98
20.12.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
ŠBK GALAXY Košice GKE
69:73
15.12.2023
Spišskí Rytieri SNV

9. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
78:77
21.01.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
Spišskí Rytieri SNV
82:75
12.01.2024
Inter Bratislava IBA
AKAPO Lučenec ALC
78:59
09.02.2024
B.S.C. Bratislava BBA
MBK VICTORIA Žilina VZA
66:100
13.01.2024
MBA Prievidza APD

10. kolo

Spišskí Rytieri SNV
66:67
22.01.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
ŠBK GALAXY Košice GKE
20:0 kont.
14.01.2024
Inter Bratislava IBA
MBK VICTORIA Žilina VZA
90:70
14.01.2024
B.S.C. Bratislava BBA
AKAPO Lučenec ALC
56:51
01.02.2024
MBA Prievidza APD

11. kolo

AKAPO Lučenec ALC
68:73
26.01.2024
Spišskí Rytieri SNV
MBK VICTORIA Žilina VZA
67:69
27.01.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBA Prievidza APD
84:91
03.02.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
B.S.C. Bratislava BBA
47:97
07.02.2024
Inter Bratislava IBA

12. kolo

MBK VICTORIA Žilina VZA
99:77
28.01.2024
Spišskí Rytieri SNV
AKAPO Lučenec ALC
81:72
28.01.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
B.S.C. Bratislava BBA
62:63
28.01.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBA Prievidza APD
46:106
06.02.2024
Inter Bratislava IBA

13. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
100:53
10.02.2024
B.S.C. Bratislava BBA
Spišskí Rytieri SNV
82:71
10.02.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
92:40
10.02.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK Karlovka Bratislava KBA
95:70
10.02.2024
AKAPO Lučenec ALC

14. kolo

Spišskí Rytieri SNV
75:53
11.02.2024
B.S.C. Bratislava BBA
ŠBK GALAXY Košice GKE
102:73
11.02.2024
MBA Prievidza APD
MBK Karlovka Bratislava KBA
71:77
11.02.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
Inter Bratislava IBA
94:57
11.02.2024
AKAPO Lučenec ALC

Starší žiaci U15 - GOLD - Nadstavba o 1. - 4. miesto

1. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
97:89
24.02.2024
Spišskí Rytieri SNV
Inter Bratislava IBA
74:56
24.02.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA

2. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
74:84
09.03.2024
Inter Bratislava IBA
Spišskí Rytieri SNV
74:87
09.03.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA

3. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
64:62
10.03.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
Spišskí Rytieri SNV
73:96
10.03.2024
Inter Bratislava IBA

4. kolo

Spišskí Rytieri SNV
85:80
23.03.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
58:102
23.03.2024
Inter Bratislava IBA

5. kolo

MBK VICTORIA Žilina VZA
60:112
13.04.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
Inter Bratislava IBA
101:77
13.04.2024
Spišskí Rytieri SNV

6. kolo

Inter Bratislava IBA
77:47
14.04.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
83:69
14.04.2024
Spišskí Rytieri SNV

Starší žiaci U15 - GOLD - Nadstavba o 5. - 8. miesto

1. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
48:63
21.02.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
AKAPO Lučenec ALC
68:80
24.03.2024
MBA Prievidza APD

2. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
79:52
09.03.2024
AKAPO Lučenec ALC
MBK Karlovka Bratislava KBA
85:82
09.03.2024
MBA Prievidza APD

3. kolo

B.S.C. Bratislava BBA
72:68 pp
10.03.2024
MBA Prievidza APD
MBK Karlovka Bratislava KBA
88:84
10.03.2024
AKAPO Lučenec ALC

4. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
62:93
20.03.2024
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
83:52
23.03.2024
AKAPO Lučenec ALC

5. kolo

MBA Prievidza APD
74:77 pp
13.04.2024
B.S.C. Bratislava BBA
AKAPO Lučenec ALC
62:86
13.04.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA

6. kolo

AKAPO Lučenec ALC
50:77
14.04.2024
B.S.C. Bratislava BBA
MBA Prievidza APD
68:37
14.04.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA

Starší žiaci U15 - SILVER - Západ

1. kolo

Strojár Malacky - MS SMA
29:52
21.10.2023
ŠINTER BAsket - MS SBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
66:70
20.10.2023
BBA Komárno - MS SKN
MBK Slávia Trnava MTT
:
21.10.2023
Voľno Voľno
BKM SPU Nitra SNR
72:74
21.10.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
85:78
21.10.2023
BK AS Trenčín BTN

2. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
:
22.10.2023
Voľno Voľno
MBK Slávia Trnava MTT
38:88
22.10.2023
BBA Komárno - MS SKN
BKM SPU Nitra SNR
79:49
22.10.2023
BK AS Trenčín BTN
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
79:62
22.10.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB

3. kolo

BBK Bánovce nad Bebravou BNB
62:59
04.11.2023
BK AS Trenčín BTN
BBA Komárno - MS SKN
121:35
07.11.2023
BKM SPU Nitra SNR
Voľno Voľno
:
04.11.2023
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
Strojár Malacky - MS SMA
48:112
04.11.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
ŠINTER BAsket - MS SBA
61:54 pp
04.11.2023
MBK Slávia Trnava MTT

4. kolo

BBA Komárno - MS SKN
118:71
10.11.2023
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
Voľno Voľno
:
05.11.2023
BKM SPU Nitra SNR
Strojár Malacky - MS SMA
32:78
05.11.2023
MBK Slávia Trnava MTT
ŠINTER BAsket - MS SBA
46:71
05.11.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

5. kolo

BK Lokomotíva Sereď LSR
72:49
18.11.2023
MBK Slávia Trnava MTT
BKM SPU Nitra SNR
54:32
18.11.2023
Strojár Malacky - MS SMA
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
61:59
18.11.2023
ŠINTER BAsket - MS SBA
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
40:107
18.11.2023
BBA Komárno - MS SKN
BK AS Trenčín BTN
:
18.11.2023
Voľno Voľno

6. kolo

BKM SPU Nitra SNR
48:69
19.11.2023
ŠINTER BAsket - MS SBA
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
87:34
19.11.2023
Strojár Malacky - MS SMA
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
:
19.11.2023
Voľno Voľno
BK AS Trenčín BTN
63:99
19.11.2023
BBA Komárno - MS SKN

7. kolo

BBA Komárno - MS SKN
:
02.12.2023
Voľno Voľno
Strojár Malacky - MS SMA
47:78
02.12.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
ŠINTER BAsket - MS SBA
43:62
02.12.2023
BK AS Trenčín BTN
BK Lokomotíva Sereď LSR
103:49
02.12.2023
BKM SPU Nitra SNR
MBK Slávia Trnava MTT
72:80
02.12.2023
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV

8. kolo

Strojár Malacky - MS SMA
51:82
03.12.2023
BK AS Trenčín BTN
ŠINTER BAsket - MS SBA
101:32
03.12.2023
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
BK Lokomotíva Sereď LSR
70:65
03.12.2023
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
MBK Slávia Trnava MTT
63:42
03.12.2023
BKM SPU Nitra SNR

9. kolo

BKM SPU Nitra SNR
70:66
16.12.2023
Patrioti ŠBK Levice - MS JLV
BBK Bánovce nad Bebravou BNB
55:95
14.12.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR </