Starší minižiaci U12

Starší minižiaci U12 - Západ

1. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
20:65
14.10.2023
Inter Bratislava IBA
Inter Bratislava IBA
67:19
14.10.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK Lokomotíva Sereď LSR
32:29
14.10.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
65:16
14.10.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
8:59
14.10.2023
BK Pezinok BPK
BK Pezinok BPK
28:23
14.10.2023
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
ŠINTER BAsket SBA
17:68
14.10.2023
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
65:13
14.10.2023
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
29:42
14.10.2023
ŠINTER BAsket SBA

2. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
25:22
11.11.2023
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
43:8
11.11.2023
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
20:34
11.11.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
Inter Bratislava IBA
58:6
11.11.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
4:54
11.11.2023
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
54:28
11.11.2023
Inter Bratislava IBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
29:43
11.11.2023
BK Pezinok BPK
BK Pezinok BPK
52:2
11.11.2023
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
4:55
11.11.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

3. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
55:5
25.11.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
43:51
25.11.2023
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
12:60
25.11.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
Inter Bratislava IBA
56:20
25.11.2023
BK Pezinok BPK
BK Pezinok BPK
43:44
25.11.2023
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
31:53
25.11.2023
Inter Bratislava IBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
41:29
17.11.2023
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
17:39
17.11.2023
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
61:13
17.11.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

4. kolo

MBK Karlovka Bratislava KBA
36:39
16.12.2023
BK Pezinok BPK
BK Pezinok BPK
18:60
16.12.2023
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
59:9
10.12.2023
MBK Karlovka Bratislava KBA
Inter Bratislava IBA
48:32
09.12.2023
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
20:0 kont.
09.12.2023
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
0:20 kont.
09.12.2023
Inter Bratislava IBA
BK Lokomotíva Sereď LSR
76:37
10.12.2023
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
22:63
10.12.2023
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
45:31
10.12.2023
BK Lokomotíva Sereď LSR

Starší minižiaci U12 - Stred

1. kolo

BBA Komárno SKN
62:12
15.10.2023
BK NMnV NMV
BK NMnV NMV
0:51
15.10.2023
MBA Prievidza APD
MBA Prievidza APD
65:29
15.10.2023
BBA Komárno SKN
Patrioti ŠBK Levice JLV
39:77
14.10.2023
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
73:23
14.10.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
36:38
14.10.2023
Patrioti ŠBK Levice JLV
BKM SPU Nitra SNR
56:39
15.10.2023
BC Komárno - MS BKN
BKM SPU Nitra SNR
53:39
15.10.2023
BC Komárno - MS BKN

2. kolo

BK NMnV NMV
31:70
05.11.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
43:83
05.11.2023
BKM SPU Nitra SNR
BKM SPU Nitra SNR
65:34
05.11.2023
BK NMnV NMV
BBA Komárno SKN
43:28
12.11.2023
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
34:22
12.11.2023
BC Komárno - MS BKN
BC Komárno - MS BKN
18:67
12.11.2023
BBA Komárno SKN
Patrioti ŠBK Levice JLV
13:64
11.11.2023
MBA Prievidza APD
Patrioti ŠBK Levice JLV
15:48
11.11.2023
MBA Prievidza APD

3. kolo

BBA Komárno SKN
72:32
25.11.2023
Patrioti ŠBK Levice JLV
Patrioti ŠBK Levice JLV
47:66
25.11.2023
BKM SPU Nitra SNR
BKM SPU Nitra SNR
24:64
25.11.2023
BBA Komárno SKN
MBA Prievidza APD
44:29
25.11.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
39:49
25.11.2023
BC Komárno - MS BKN
BC Komárno - MS BKN
28:58
25.11.2023
MBA Prievidza APD
BK NMnV NMV
20:60
25.11.2023
ŠBK Handlová SHA
BK NMnV NMV
8:59
25.11.2023
ŠBK Handlová SHA

4. kolo

BK NMnV NMV
51:37
09.12.2023
Patrioti ŠBK Levice JLV
Patrioti ŠBK Levice JLV
30:32
09.12.2023
BC Komárno - MS BKN
BC Komárno - MS BKN
63:40
09.12.2023
BK NMnV NMV
MBA Prievidza APD
67:16
09.12.2023
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
47:40
09.12.2023
BKM SPU Nitra SNR
BKM SPU Nitra SNR
14:64
09.12.2023
MBA Prievidza APD
BBA Komárno SKN
46:36
06.12.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH
BBA Komárno SKN
67:35
06.12.2023
BK MŠK Žiar nad Hronom MZH

Starší minižiaci U12 - Východ

1. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
45:23
14.10.2023
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
36:24
14.10.2023
Spišskí Rytieri SNV
Spišskí Rytieri SNV
30:49
14.10.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
54:19
14.10.2023
Kysucké Nové Mesto - MS 347
Kysucké Nové Mesto - MS 347
32:28
14.10.2023
BA Čaňa - MS CAN
BA Čaňa - MS CAN
23:38
14.10.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
34:44
14.10.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
43:38
14.10.2023
BK ŠPD Rožňava SRV

2. kolo

RIM Basket Košice RKE
50:29
11.11.2023
BA Čaňa - MS CAN
BA Čaňa - MS CAN
32:27
11.11.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
15:59
11.11.2023
RIM Basket Košice RKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
50:10
11.11.2023
Kysucké Nové Mesto - MS 347
Kysucké Nové Mesto - MS 347
43:14
11.11.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
BK ŠPD Rožňava SRV
5:55
11.11.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
MBK VICTORIA Žilina VZA
39:17
11.11.2023
Spišskí Rytieri SNV
MBK VICTORIA Žilina VZA
45:28
11.11.2023
Spišskí Rytieri SNV

3. kolo

ŠBK GALAXY Košice GKE
42:14
25.11.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
50:26
25.11.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
9:60
25.11.2023
ŠBK GALAXY Košice GKE
Spišskí Rytieri SNV
33:23
25.11.2023
BA Čaňa - MS CAN
BA Čaňa - MS CAN
31:34
25.11.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
BK ŠPD Rožňava SRV
20:30
25.11.2023
Spišskí Rytieri SNV
RIM Basket Košice RKE
39:22
25.11.2023
Kysucké Nové Mesto - MS 347
RIM Basket Košice RKE
53:30
25.11.2023
Kysucké Nové Mesto - MS 347

4. kolo

RIM Basket Košice RKE
35:22
10.12.2023
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
43:26
10.12.2023
BK ŠPD Rožňava SRV
BK ŠPD Rožňava SRV
12:62
10.12.2023
RIM Basket Košice RKE
Spišskí Rytieri SNV
31:28
09.12.2023
Kysucké Nové Mesto - MS 347
Kysucké Nové Mesto - MS 347
32:15
09.12.2023
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
ŠKP BBC Banská Bystrica SBB
19:35
09.12.2023
Spišskí Rytieri SNV
ŠBK GALAXY Košice GKE
60:9
09.12.2023
BA Čaňa - MS CAN
ŠBK GALAXY Košice GKE
64:17
09.12.2023
BA Čaňa - MS CAN

Starší minižiaci U12 - Gold

1. kolo

MBA Prievidza APD
57:7
20.01.2024
Inter Bratislava IBA
Inter Bratislava IBA
58:24
20.01.2024
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
14:64
20.01.2024
MBA Prievidza APD
MBK VICTORIA Žilina VZA
12:62
21.01.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
76:48
21.01.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
48:12
21.01.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
ŠINTER BAsket SBA
34:38
04.05.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
60:64
04.05.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
67:22
04.05.2024
ŠINTER BAsket SBA

2. kolo

MBA Prievidza APD
70:20
10.02.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
28:51
10.02.2024
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
27:60
10.02.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
35:75
10.02.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
58:29
10.02.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
36:61
10.02.2024
Inter Bratislava IBA
RIM Basket Košice RKE
0:20 kont.
10.02.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
60:63
24.04.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
20:0 kont.
10.02.2024
RIM Basket Košice RKE

3. kolo

MBA Prievidza APD
74:57
16.03.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
80:50
16.03.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
52:102
16.03.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
81:50
17.03.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
65:40
17.03.2024
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
40:83
17.03.2024
Inter Bratislava IBA
RIM Basket Košice RKE
44:35
17.03.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
36:79
17.03.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
67:33
17.03.2024
RIM Basket Košice RKE

4. kolo

MBA Prievidza APD
89:43
14.04.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
56:54
14.04.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
40:78
14.04.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
70:18
06.04.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
38:69
06.04.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
42:88
06.04.2024
Inter Bratislava IBA
RIM Basket Košice RKE
20:0 kont.
06.04.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
61:10
20.04.2024
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
40:29
03.05.2024
RIM Basket Košice RKE

5. kolo

MBA Prievidza APD
58:50 pp
04.05.2024
Inter Bratislava IBA
Inter Bratislava IBA
20:0 kont.
04.05.2024
RIM Basket Košice RKE
RIM Basket Košice RKE
0:20 kont.
04.05.2024
MBA Prievidza APD
MBK VICTORIA Žilina VZA
5:55
11.05.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
75:73 pp
11.05.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
58:7
11.05.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
ŠINTER BAsket SBA
29:67
11.05.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
54:55
11.05.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
53:28
11.05.2024
ŠINTER BAsket SBA

6. kolo

MBA Prievidza APD
64:14
21.05.2024
MBK VICTORIA Žilina VZA
MBK VICTORIA Žilina VZA
45:33
21.05.2024
ŠINTER BAsket SBA
ŠINTER BAsket SBA
17:69
21.05.2024
MBA Prievidza APD
Inter Bratislava IBA
53:91
25.05.2024
B.S.C. Bratislava yellow BBA
B.S.C. Bratislava yellow BBA
65:22
25.05.2024
ŠBK GALAXY Košice GKE
ŠBK GALAXY Košice GKE
18:69
25.05.2024
Inter Bratislava IBA
RIM Basket Košice RKE
59:83
25.05.2024
BBA Komárno SKN
BBA Komárno SKN
101:70
25.05.2024
ŠBK Handlová SHA
ŠBK Handlová SHA
86:36
25.05.2024
RIM Basket Košice RKE

Starší minižiaci U12 - Západ

1. kolo

BKM SPU Nitra SNR
66:32
21.01.2024
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
27:77
21.01.2024
BK Pezinok BPK
BK Pezinok BPK
57:51
21.01.2024
BKM SPU Nitra SNR
BK Lokomotíva Sereď LSR
39:16
20.01.2024
BK NMnV NMV
BK NMnV NMV
17:44
20.01.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
21:26
20.01.2024
BK Lokomotíva Sereď LSR
MIBA SLOVAKIA MIB
20:57
28.02.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
MIBA SLOVAKIA MIB
26:52
28.02.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA

2. kolo

Levy Senec GSE
29:72
20.05.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
77:23
20.05.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
50:43
20.05.2024
Levy Senec GSE
BKM SPU Nitra SNR
63:13
05.05.2024
BK NMnV NMV
BK NMnV NMV
42:53
05.05.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
17:67
11.02.2024
BKM SPU Nitra SNR
BK Lokomotíva Sereď LSR
25:32
10.02.2024
BK Pezinok BPK
BK Lokomotíva Sereď LSR
30:57
10.02.2024
BK Pezinok BPK

3. kolo

BKM SPU Nitra SNR
51:37
16.03.2024
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK Lokomotíva Sereď LSR
39:22
16.03.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
17:62
16.03.2024
BKM SPU Nitra SNR
BK Pezinok BPK
63:31
16.03.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
28:37
16.03.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
32:65
16.03.2024
BK Pezinok BPK
Levy Senec GSE
51:74
17.03.2024
BK NMnV NMV
Levy Senec GSE
53:74
17.03.2024
BK NMnV NMV

4. kolo

Levy Senec GSE
37:66
07.04.2024
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK Lokomotíva Sereď LSR
50:28
07.04.2024
MBK Karlovka Bratislava KBA
MBK Karlovka Bratislava KBA
50:43
07.04.2024
Levy Senec GSE
BK Pezinok BPK
59:8
13.04.2024
BK NMnV NMV
BK NMnV NMV
21:50
13.04.2024
MIBA SLOVAKIA MIB
MIBA SLOVAKIA MIB
19:69
13.04.2024
BK Pezinok BPK
BKM SPU Nitra SNR
50:30
06.04.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
BKM SPU Nitra SNR
44:34
06.04.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA

5. kolo

BKM SPU Nitra SNR
66:18
11.05.2024
Levy Senec GSE
Levy Senec GSE
22:60
11.05.2024
BK Lokomotíva Sereď LSR
BK Lokomotíva Sereď LSR
28:61
11.05.2024
BKM SPU Nitra SNR
BK NMnV NMV
55:40
12.05.2024
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA
B.S.C. Bratislava blue - MS BBA