PRÍPRAVNÉ ZÁPASY / TURNAJE

Celkové - PRÍPRAVNÉ ZÁPASY 2023/24 (Základná časť)

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BAM Poprad BAM Poprad 7 13 6 1 85,7 % 376:295 81 Výhra Výhra Výhra Výhra Výhra
2. BASKET FLAMES BASKET FLAMES 6 10 4 2 66,7 % 374:379 -5 Výhra Prehra Prehra Výhra Výhra
3. BK Opava BK Opava 4 8 4 0 100,0 % 423:342 81 Výhra Výhra Výhra Výhra
4. Patrioti ŠBK Levice Patrioti ŠBK Levice 3 6 3 0 100,0 % 281:145 136 Výhra Výhra Výhra
5. BKM Junior UKF Nitra BKM Junior UKF Nitra 4 6 2 2 50,0 % 198:156 42 Prehra Prehra Výhra Výhra
6. BK AŠK Slávia Trnava BK AŠK Slávia Trnava 4 6 2 2 50,0 % 94:93 1 Prehra Výhra Prehra Výhra
7. MBK Karlovka MBK Karlovka 3 5 2 1 66,7 % 233:203 30 Výhra Prehra Výhra
8. DBaK Plzeň DBaK Plzeň 3 5 2 1 66,7 % 164:136 28 Výhra Výhra Prehra
9. Patrioti Levice Patrioti Levice 3 5 2 1 66,7 % 244:225 19 Výhra Prehra Výhra
10. Vienna Timberwolves Vienna Timberwolves 4 5 1 3 25,0 % 246:252 -6 Prehra Výhra Výhra Prehra
11. SKUP Olomouc SKUP Olomouc 3 5 2 1 66,7 % 228:242 -14 Výhra Prehra Výhra
12. AKAPO Lučenec U15 AKAPO Lučenec U15 2 4 2 0 100,0 % 177:66 111 Výhra Výhra
13. BK Příbor BK Příbor 2 4 2 0 100,0 % 150:78 72 Výhra Výhra
14. Slávia Banská Bystrica Slávia Banská Bystrica 2 4 2 0 100,0 % 174:111 63 Výhra Výhra
15. MBK Ružomberok U17 MBK Ružomberok U17 2 4 2 0 100,0 % 157:97 60 Výhra Výhra
16. BK Slovan Bratislava BK Slovan Bratislava 2 4 2 0 100,0 % 106:62 44 Výhra Výhra
17. UNI GYŐR NKA UNI GYŐR NKA 2 4 2 0 100,0 % 86:59 27 Výhra Výhra
18.  AZS Politechnika Kraków AZS Politechnika Kraków 2 4 2 0 100,0 % 160:138 22 Prehra Výhra
19. BKM Petržalka BKM Petržalka 3 4 1 2 33,3 % 148:159 -11 Prehra Výhra Prehra
20. Iskra Svit Iskra Svit 3 4 1 2 33,3 % 231:249 -18 Prehra Prehra Výhra
21. ŠBK Šamorín ŠBK Šamorín 3 4 1 2 33,3 % 177:201 -24 Výhra Prehra Prehra
22. SK Žabovřesky SK Žabovřesky 3 4 1 2 33,3 % 224:265 -41 Prehra Výhra Prehra
23. BKM Lučenec BKM Lučenec 2 3 1 1 50,0 % 185:158 27 Prehra Výhra
24. Inter Bratislava Inter Bratislava 2 3 1 1 50,0 % 93:75 18 Výhra Prehra
25. BK MŠK Kežmarok BK MŠK Kežmarok 2 3 1 1 50,0 % 137:124 13 Výhra Prehra
26. Inter Bratislava Inter Bratislava 2 3 1 1 50,0 % 140:136 4 Výhra Prehra
27. TSM Slávia Žilina TSM Slávia Žilina 2 3 1 1 50,0 % 130:127 3 Prehra Výhra
28. KP Brno U19 KP Brno U19 2 3 1 1 50,0 % 123:121 2 Prehra Výhra
29. BK Slovenský Orol Levoča BK Slovenský Orol Levoča 2 3 1 1 50,0 % 145:147 -2 Prehra Výhra
30. MBK Ružomberok U19 MBK Ružomberok U19 2 3 1 1 50,0 % 121:123 -2 Výhra Prehra
31. Basket Valmez Basket Valmez 2 3 1 1 50,0 % 127:130 -3 Výhra Prehra
32. BK Klosterneuburg BK Klosterneuburg 2 3 1 1 50,0 % 169:175 -6 Prehra Výhra
33. BK Armex Děčín BK Armex Děčín 2 3 1 1 50,0 % 171:185 -14 Prehra Výhra
34. KP Brno KP Brno 2 3 1 1 50,0 % 127:144 -17 Prehra Výhra
35. TYDAM UPJŠ Košice TYDAM UPJŠ Košice 2 3 1 1 50,0 % 120:139 -19 Prehra Prehra
36. 1. BK Michalovce U17 1. BK Michalovce U17 2 3 1 1 50,0 % 104:134 -30 Výhra Prehra
37. Basketpoint Frýdek-Místek Basketpoint Frýdek-Místek 3 3 0 3 0,0 % 214:269 -55 Prehra Prehra Prehra
38. BBK Bánovce nad Bebravou BBK Bánovce nad Bebravou 3 3 0 3 0,0 % 137:265 -128 Prehra Prehra Prehra
39. BK Domov Topoľčany U14 BK Domov Topoľčany U14 1 2 1 0 100,0 % 104:16 88 Výhra
40. ORAVA BasCats ORAVA BasCats 1 2 1 0 100,0 % 94:35 59 Výhra
41. Strojár Malacky U15 Strojár Malacky U15 1 2 1 0 100,0 % 83:30 53 Výhra
42. Basketball Podkarpacie Basketball Podkarpacie 1 2 1 0 100,0 % 88:53 35 Výhra
43. BK MBK AŠK Slávia Trnava BK MBK AŠK Slávia Trnava 1 2 1 0 100,0 % 74:41 33 Výhra
44. DSK Basketball Brandýs DSK Basketball Brandýs 1 2 1 0 100,0 % 80:49 31 Výhra
45. Academic ŽU Žilina Academic ŽU Žilina 1 2 1 0 100,0 % 96:74 22 Výhra
46. Piešťanské Čajky Piešťanské Čajky 1 2 1 0 100,0 % 71:52 19 Výhra
46. Inter Bratislava U19 Inter Bratislava U19 1 2 1 0 100,0 % 71:52 19 Výhra
48. BK ZŠ Lendak B BK ZŠ Lendak B 1 2 1 0 100,0 % 39:26 13 Výhra
49. ŠINTER BAsket U17 ŠINTER BAsket U17 1 2 1 0 100,0 % 31:22 9 Výhra
50. Levy Senec Levy Senec 1 2 1 0 100,0 % 84:76 8 Výhra
51. BK Dolný Kubín BK Dolný Kubín 1 2 1 0 100,0 % 69:63 6 Výhra
52. MBK Karlovka U19 MBK Karlovka U19 1 2 1 0 100,0 % 66:60 6 Výhra
53. 1. BK Humenné U19 1. BK Humenné U19 1 2 1 0 100,0 % 15:11 4 Výhra
54. MBK Victoria Žilina MBK Victoria Žilina 1 2 1 0 100,0 % 64:61 3 Výhra
55. MBK Liptovský Mikuláš U17 MBK Liptovský Mikuláš U17 1 2 1 0 100,0 % 15:12 3 Výhra
56. USK Praha USK Praha 1 2 1 0 100,0 % 4:3 1 Výhra
57. ŠK UMB Banská Bystrica ŠK UMB Banská Bystrica 2 2 0 2 0,0 % 137:148 -11 Prehra Prehra
58. BKM Svit BKM Svit 2 2 0 2 0,0 % 86:110 -24 Prehra Prehra
59. BC Komárno BC Komárno 2 2 0 2 0,0 % 145:197 -52 Prehra Prehra
60. KP Brno U17 KP Brno U17 2 2 0 2 0,0 % 97:157 -60 Prehra Prehra
61. Piešťanské Čajočky Piešťanské Čajočky 2 2 0 2 0,0 % 72:142 -70 Prehra Prehra
62. Salgótarján U15 Salgótarján U15 2 2 0 2 0,0 % 66:177 -111 Prehra Prehra
63. BA Čaňa U17 BA Čaňa U17 1 1 0 1 0,0 % 90:89 1 Výhra
64. BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 1 1 0 1 0,0 % 66:67 -1 Prehra
65. MBK Liptovský Mikuláš U14 MBK Liptovský Mikuláš U14 1 1 0 1 0,0 % 12:15 -3 Prehra
66. Wolves Košice Wolves Košice 1 1 0 1 0,0 % 78:82 -4 Prehra
67. 1. BK Humenné U17 1. BK Humenné U17 1 1 0 1 0,0 % 11:15 -4 Prehra
68. 1. BK Michalovce U11 1. BK Michalovce U11 1 1 0 1 0,0 % 46:51 -5 Prehra
69. MBK Karlovka U17 MBK Karlovka U17 1 1 0 1 0,0 % 60:66 -6 Prehra
70. BK LOKOMOTÍVA Sereď BK LOKOMOTÍVA Sereď 1 1 0 1 0,0 % 76:84 -8 Prehra
71. Slávia ŠKP Banská Bystrica Slávia ŠKP Banská Bystrica 1 1 0 1 0,0 % 52:60 -8 Prehra
72. ŠINTER BAsket U15 ŠINTER BAsket U15 1 1 0 1 0,0 % 22:31 -9 Prehra
73. ŠINTER BAsket ŠINTER BAsket 1 1 0 1 0,0 % 10:20 -10 Prehra
74. Basket Brno Basket Brno 1 1 0 1 0,0 % 76:87 -11 Prehra
75. BK ZŠ Lendak A BK ZŠ Lendak A 1 1 0 1 0,0 % 26:39 -13 Prehra
76. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 1 1 0 1 0,0 % 71:90 -19 Prehra
77. BK VIVIDBOOKS Pardubice U19 BK VIVIDBOOKS Pardubice U19 1 1 0 1 0,0 % 52:71 -19 Prehra
77. SBŠ Ostrava SBŠ Ostrava 1 1 0 1 0,0 % 52:71 -19 Prehra
79. BK AS Trenčín BK AS Trenčín 1 1 0 1 0,0 % 74:96 -22 Prehra
80. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 1 1 0 1 0,0 % 69:99 -30 Prehra
81. ŠINTER BAsket ŠINTER BAsket 1 1 0 1 0,0 % 21:53 -32 Prehra
82. TJ Šumperk TJ Šumperk 1 1 0 1 0,0 % 42:75 -33 Prehra
83. BKM SPU Nitra U15 BKM SPU Nitra U15 1 1 0 1 0,0 % 41:74 -33 Prehra
84. MBA Prievidza MBA Prievidza 1 1 0 1 0,0 % 36:75 -39 Prehra
85. SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1 1 0 1 0,0 % 51:96 -45 Prehra
86. Strojár Malacky U11 Strojár Malacky U11 1 1 0 1 0,0 % 30:83 -53 Prehra
87. International Basket Academy Slovakia International Basket Academy Slovakia 1 1 0 1 0,0 % 9:69 -60 Prehra
88. BK Domov Topoľčany U17 BK Domov Topoľčany U17 1 1 0 1 0,0 % 16:104 -88 Prehra
89. BC Prievidza BC Prievidza 1 0 0 0 0,0 % 75:73 2 Výhra
90. NH Ostrava NH Ostrava 1 0 0 0 0,0 % 73:75 -2 Prehra
91. MBK Ružomberok MBK Ružomberok 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. BKM SPU Nitra U14 BKM SPU Nitra U14 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. TEST 1 TEST 1 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. TEST 2 TEST 2 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. RIM Basket Košice U11 RIM Basket Košice U11 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. BK MŠK Žiar nad Hronom BK MŠK Žiar nad Hronom 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. MBK Slávia Trnava MBK Slávia Trnava 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. CBK Košice CBK Košice 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. DVTK Miškolc DVTK Miškolc 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. MKS Gorlice MKS Gorlice 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. B.S.C. Bratislava B.S.C. Bratislava 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0
91. Basketpoint Frídek - Místek Basketpoint Frídek - Místek 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0