Mladšie žiačky U13



Aktuálne zápasy

12.5.2024 o 11:00 hod. Športová hala, Štítnická, Rožňava
TYDAM UPJŠ Košice 34:44 ŽBK Rožňava
TYDAM UPJŠ Košice - ŽBK Rožňava
12.5.2024 o 12:15 hod. Športová hala, Štítnická, Rožňava
BAM Poprad 56:34 TYDAM UPJŠ Košice
BAM Poprad - TYDAM UPJŠ Košice
12.5.2024 o 13:30 hod. Športová hala, Štítnická, Rožňava
ŽBK Rožňava 31:69 BAM Poprad
ŽBK Rožňava - BAM Poprad
24.5.2024 o 23:59 hod. Neodohraté, rieši Hracia komisia
MBK Ružomberok VS YOUNG ANGELS Košice
MBK Ružomberok - YOUNG ANGELS Košice

Tabuľka

Mladšie žiačky U13 - Západ - o 1.-3. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. ŠBK Šamorín ŠBK Šamorín 2 4 2 0 100,0 % 126:74 52 Výhra Výhra
2. BK Klokani Ivanka pri Dunaji BK Klokani Ivanka pri Dunaji 2 3 1 1 50,0 % 119:80 39 Prehra Výhra
3. BK AŠK Slávia Trnava BK AŠK Slávia Trnava 2 2 0 2 0,0 % 42:133 -91 Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Západ - o 4.-6. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BK Slovan Bratislava BK Slovan Bratislava 2 4 2 0 100,0 % 115:53 62 Výhra Výhra
2. BK Vráble BK Vráble 2 2 0 2 0,0 % 53:115 -62 Prehra Prehra
3. IBAS Bratislava IBAS Bratislava 0 0 0 0 0,0 % 0:0 0

Mladšie žiačky U13 - Západ

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. ŠBK Šamorín ŠBK Šamorín 20 40 20 0 100,0 % 1710:611 1099 Výhra Výhra Výhra Výhra Výhra
2. BK Klokani Ivanka pri Dunaji BK Klokani Ivanka pri Dunaji 20 34 14 6 70,0 % 1239:876 363 Prehra Výhra Výhra Výhra Výhra
3. BK AŠK Slávia Trnava BK AŠK Slávia Trnava 20 34 14 6 70,0 % 1044:979 65 Prehra Výhra Výhra Prehra Prehra
4. BK Slovan Bratislava BK Slovan Bratislava 20 28 8 12 40,0 % 776:1024 -248 Prehra Výhra Prehra Výhra Výhra
5. IBAS Bratislava IBAS Bratislava 20 24 4 16 20,0 % 709:1287 -578 Výhra Prehra Prehra Výhra Prehra
6. BK Vráble BK Vráble 20 20 0 20 0,0 % 684:1385 -701 Prehra Prehra Prehra Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Stred - o 1.-3. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BKM Žilina BKM Žilina 2 4 2 0 100,0 % 103:90 13 Výhra Výhra
2. Slávia ŠKP Banská Bystrica Slávia ŠKP Banská Bystrica 2 3 1 1 50,0 % 74:76 -2 Výhra Prehra
3. BA Spartak Myjava BA Spartak Myjava 2 2 0 2 0,0 % 89:100 -11 Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Stred - o 4.-6. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BKM Junior UKF Nitra BKM Junior UKF Nitra 2 4 2 0 100,0 % 141:98 43 Výhra Výhra
2. BBGP Prievidza BBGP Prievidza 2 3 1 1 50,0 % 125:109 16 Prehra Výhra
3. Piešťanské Čajočky Piešťanské Čajočky 2 2 0 2 0,0 % 82:141 -59 Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Stred

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BKM Žilina BKM Žilina 20 39 19 1 95,0 % 1544:630 914 Výhra Výhra Výhra Výhra Výhra
2. Slávia ŠKP Banská Bystrica Slávia ŠKP Banská Bystrica 20 34 14 6 70,0 % 904:793 111 Výhra Výhra Prehra Výhra Výhra
3. BA Spartak Myjava BA Spartak Myjava 20 32 12 8 60,0 % 1146:746 400 Výhra Prehra Prehra Prehra Prehra
4. BKM Junior UKF Nitra BKM Junior UKF Nitra 20 31 11 9 55,0 % 875:905 -30 Prehra Výhra Prehra Výhra Prehra
5. BBGP Prievidza BBGP Prievidza 20 23 3 17 15,0 % 696:1167 -471 Prehra Výhra Prehra Prehra Prehra
6. Piešťanské Čajočky Piešťanské Čajočky 20 21 1 19 5,0 % 525:1449 -924 Prehra Prehra Prehra Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Východ - o 1. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. MBK Ružomberok MBK Ružomberok 1 2 1 0 100,0 % 38:34 4 Výhra
2. YOUNG ANGELS Košice YOUNG ANGELS Košice 1 1 0 1 0,0 % 34:38 -4 Prehra

Mladšie žiačky U13 - Východ - o 5.-7. miesto

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BAM Poprad BAM Poprad 2 4 2 0 100,0 % 125:65 60 Výhra Výhra
2. ŽBK Rožňava ŽBK Rožňava 2 3 1 1 50,0 % 75:103 -28 Prehra Výhra
3. TYDAM UPJŠ Košice TYDAM UPJŠ Košice 2 2 0 2 0,0 % 68:100 -32 Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - Východ

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. MBK Ružomberok MBK Ružomberok 24 47 23 1 95,8 % 1696:598 1098 Výhra Výhra Výhra Výhra Výhra
2. YOUNG ANGELS Košice YOUNG ANGELS Košice 24 44 20 4 83,3 % 1734:530 1204 Výhra Prehra Prehra Výhra Výhra
3. ORAVA BasCats ORAVA BasCats 24 39 15 9 62,5 % 1412:796 616 Výhra Výhra Výhra Prehra Výhra
4. BKM Bardejov BKM Bardejov 24 37 14 10 58,3 % 1149:862 287 Výhra Výhra Prehra Prehra Prehra
5. BAM Poprad BAM Poprad 24 31 7 17 29,2 % 681:1398 -717 Výhra Výhra Výhra Výhra Prehra
6. ŽBK Rožňava ŽBK Rožňava 24 29 5 19 20,8 % 591:1727 -1136 Prehra Výhra Prehra Prehra Prehra
7. TYDAM UPJŠ Košice TYDAM UPJŠ Košice 24 21 0 24 0,0 % 256:1608 -1352 Prehra Prehra Prehra Prehra Prehra

Mladšie žiačky U13 - skupina D

Poradie Zápasy Body Výhry Prehry Úspešnosť Skóre Rozdiel Posledné zápasy
1. BKM Petržalka - MS BKM Petržalka - MS 22 42 20 2 90,9 % 1021:746 275 Výhra Výhra Prehra Výhra Výhra
2. BK Lokomotíva Sereď - MS BK Lokomotíva Sereď - MS 22 33 11 11 50,0 % 967:825 142 Výhra Prehra Výhra Prehra Výhra
3. BC Komárno - MS BC Komárno - MS 18 27 9 9 50,0 % 725:625 100 Výhra Prehra Prehra Prehra Prehra
4. AKAPO Lučenec - MS AKAPO Lučenec - MS 18 25 9 9 50,0 % 777:634 143 Výhra Výhra Výhra Prehra Prehra
5. BK ZŠ Zvolen - MS BK ZŠ Zvolen - MS 22 24 2 20 9,1 % 509:1169 -660 Prehra Prehra Prehra Výhra Prehra