Archív súťaží
Prehľad víťazov Extraligy a Slovenského pohára
Extraliga muzi - prehlad vitazov
Extraliga zeny - prehlad vitazov
Slovensky pohar muzi - prehlad vitazov
Slovensky pohar zeny - prehlad vitazov
SÚŤAŽE - 2022-2023
Informačný systém - postupy
Manual_Prihlasovanie_do_sutazi_v2
Manual_Registracia_Noveho_hraca
Manual_Ziadost_o_prestup_hostovanie
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2022-23
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2022-23
1.liga muži a Mladí muži U23 - F4
BKM SPU Nitra
IMC Slovakia Považská Bystrica
UNIPO BKM Iskra Svit 23
Academic ŽU Žilina
1.liga ženy - F4
Dubček Bratislava
TYDAM UPJŠ Košice
YOUNG ANGELS Košice
BK ZŠ Zvolen
2.liga muži - F4
BBK Bánovce nad Bebravou
BK Dolný Kubín
RB Košice
MŠK BO Holíč
Mladí muži U23 - F4
ŠBK Handlová U23
ŠBK JUNIOR PATRIOTI Levice U23
UNIPO BKM Iskra Svit 23
BK AS Trenčín U23
Mladé ženy U23 - F4
Slávia ŠKP Banská Bystrica 23
YOUNG ANGELS U19 Košice
YOUNG ANGELS U23 Košice
MBK Stará Turá
Juniori U19 - F8
Inter Bratislava
DIAWIN Košice
ŠBK Junior Levice
1.BK Michalovce
BKM SPU Nitra
MBA Prievidza
BK Lokomotíva Sereď
BKM Iskra Svit
Juniorky U19 - F4
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
CBK U19 Košice
YOUNG ANGELS U19 Košice
BAM Poprad
Kadeti U17 - F8
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava Yellow
BA Čaňa
RIM Basket Košice
MBA Prievidza
BK Lokomotíva Sereď
BK MŠK Žiar nad Hronom
TSM Slávia Žilina
Kadetky U17 - F8
Slávia ŠKP Banská Bystrica
BK Slovan Bratislava
BA Čaňa
YOUNG ANGELS U17 Košice
Piešťanské Čajočky
MBK Ružomberok
MBK Stará Turá
ŠBK Šamorín
Starší žiaci U15 - F8
ŠKP BBC Banská Bystrica
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava
MBK Karlovka Bratislava
RIM Basket Košice
AKAPO Lučenec
MBA Prievidza
BKM Iskra Svit
Staršie žiačky U15 - F8
Slávia ŠKP Banská Bystrica
BK Slovan Bratislava
YOUNG ANGELS U15 Košice
Piešťanské Čajočky
BAM Poprad
MBK Ružomberok
ŠBK Šamorín
BK AŠK SLÁVIA Trnava
Žiaci U14 - F8
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava
ŠBK Handlová
ŠBK GALAXY Košice
MBA Prievidza
BKM Iskra Svit
BK MBK AŠK Slávia Trnava
MBK VICTORIA Žilina
Žiačky U14 - F6
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
YOUNG ANGELS U14 Košice
BKM Junior Nitra
BAM Poprad
ORAVA BasCats Ružomberok
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
Mladší žiaci U13 - F8
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava
Biosaurus Basketball Academy Komárno
ŠBK GALAXY Košice
IMC Slovakia Považská Bystrica
MBA Prievidza
BKM Iskra Svit
BK MŠK Žiar nad Hronom
Mladšie žiačky U13 - F6
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
YOUNG ANGELS U13 Košice
BA Spartak Myjava
BAM Poprad
MBK Ružomberok
BKM Žilina
Starší minižiaci U12 - F8
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava Yellow
Biosaurus Basketball Academy Komárno
ŠBK GALAXY Košice
RIM Basket Košice
IMC Slovakia Považská Bystrica
MBA Prievidza
BKM Iskra Svit
Staršie minižiačky U12 - F6
YOUNG ANGELS U12 Košice
MBK Ružomberok
MBK Stará Turá
ŠBK Šamorín
BK AŠK SLÁVIA Trnava
BKM Žilina
Mladší minižiaci U11 - Festival mládeže F9
B.S.C. Bratislava
Inter Bratislava
Biosaurus Basketball Academy Komárno
ŠBK GALAXY Košice orange
RIM Basket Košice
BKM SPU Nitra
Basketbal Pezinok U11
MBA Prievidza
BK MŠK Žiar nad Hronom
Mladšie minižiačky U11 - F6
Slávia ŠKP Banská Bystrica
BKM U11 Bardejov
YOUNG ANGELS U11 Košice
BK Lokomotíva Sereď
BK AŠK SLÁVIA Trnava
BKM Žilina
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže - po týždňoch
1. ligove vysledky 2022-23-word
1. ligove vysledky 2022-23-pdf
1.liga muži a Mladí muži U23
Vysledky 1.liga muzi a Mladi muzi U23
1.liga ženy
Vysledky 1.liga zeny 2022-23
Juniori U19
Vysledky 1.liga Juniori 2022-23
Kadeti U17
Vysledky 1.liga Kadeti 2022-23
Kadetky U17
Vysledky 1.liga Kadetky 2022-23
Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Vysledky Mlade zeny U23 a Juniorky U19 2022-23
Slovenský pohár muži
Vysledky SPmuzi 2022-23
Slovenský pohár ženy
Vysledky SPzeny 2022-23 – v8
Staršie žiačky U15
Vysledky 1.liga Starsie ziacky 2022-23
Starší žiaci U15
Vysledky 1.liga Starsi ziaci 2022-23
Extraligové súťaže
Vysledky Extraligy muzov 2022-23
Vysledky Extraligy zien 2022-23
Majstrovstvá Slovenska U11 - U14
Vysledky M-SR 2022-23
Nižšie súťaže riadené HK - Región
2.liga Muži a Mladí muži U23
Výsledky Východ 2.liga muži a Mladí muži U23
Výsledky Západ 2.liga Muži a Mladí muži U23
Žiaci U14
Výsledky Žiaci U14 - skupina A
Výsledky Žiaci U14 - skupina B
Výsledky Žiaci U14 - skupina C
Výsledky Žiaci U14 - skupina D
Výsledky Žiaci U14 - nadstavba-východ
Výsledky Žiaci U14 - nadstavba-západ
Výsledky Žiaci U14 - nadstavba-GOLD
Žiačky U14
Výsledky Stred Žiačky U14
Výsledky Východ Žiačky U14
Výsledky Západ Žiačky U14
Výsledky Západ-MS Žiačky U14
Mladší žiaci U13
Výsledky Mladší žiaci U13 - skupina-stred
Výsledky Mladší žiaci U13 - skupina-východ
Výsledky Mladší žiaci U13 - skupina-západ
Výsledky Mladší žiaci U13 - nadstavba-východ
Výsledky Mladší žiaci U13 - nadstavba-západ
Výsledky Mladší žiaci U13 - nadstavba-GOLD
Mladšie žiačky U13
Výsledky Mladšie žiačky U13 - skupina-stred
Výsledky Mladšie žiačky U13 - skupina-východ
Výsledky Mladšie žiačky U13 - skupina-západ
Starší minižiaci U12
Výsledky Starší minižiaci U12 - skupina-stred
Výsledky Starší minižiaci U12 - skupina-východ
Výsledky Starší minižiaci U12 - skupina-západ
Výsledky Starší minižiaci U12 - nadstavba-východ
Výsledky Starší minižiaci U12 - nadstavba-západ
Výsledky Starší minižiaci U12 - nadstavba-GOLD
Staršie minižiačky U12
Výsledky Stred Staršie minižiačky U12
Výsledky Východ Staršie minižiačky U12
Výsledky Západ Staršie minižiačky U12
Mladší minižiaci U11
Výsledky Mladší minižiaci U11 - skupina-stred
Výsledky Mladší minižiaci U11 - skupina-východ
Výsledky Mladší minižiaci U11 - skupina-západ
Mladšie minižiačky U11
Výsledky Stred Mladšie minižiačky U11
Výsledky Východ Mladšie minižiačky U11
Výsledky Západ Mladšie minižiačky U11
Mikroliga U10
Výsledky Mikroliga U10 - chlapci
Výsledky Mikroliga U10 - dievčatá
Vyžrebovanie súťaží
SBL a Extraliga ženy
Zreb Extraliga muzi 2022-23
Zreb Extraliga zeny 2022-23
1.liga muži a Mladí muži U23
Zreb 1.liga muzi a U23 2022-23
1.liga ženy
Zreb 1.liga zeny 2022-23
2.liga muži a Mladí muži U23
Zreb 2.liga muzi a Mladi muzi U23 2022-23
Slovenský pohár muži
Zreb Slovensky pohar muzi 2022-23
Slovenský pohár ženy
Zreb Slovensky pohar zeny 2022-23
Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Zreb Mlade zeny U23 a Juniorky U19 2022-23
Juniori U19
Zreb Juniori U19 2022-23
Kadeti a Kadetky U17
Zreb Kadeti U17 2022-23
Zreb Kadetky U17 2022-23
Starší žiaci U15
Zreb Starsi ziaci U15 2022-23
Staršie žiačky U15
Zreb Starsie ziacky U15 2022-23
Žiaci a Žiačky U14
Zreb Ziaci U14 2022-23
Zreb Ziacky U14 2022-23
Mladší žiaci U13
Zreb Mladsi ziaci U13 2022-23
Mladšie žiačky U13
Zreb Mladsie ziacky U13 2022-23
Starší minižiaci U12
Zreb Starsi mini U12 2022-23
Staršie mini U12
Zreb Starsie mini U12 2022-23
Mladší minižiaci U11
Zreb Mladsi mini U11 2022-23
Mladšie mini U11
Zreb Mladsie mini U11 2022-23
Mikroliga U10
Zreb Mikroliga U10 2022-23
Prehľad TCH 2022-2023 k 15.06.2023
TCH_SBL_vho22_23
TCHvho22_23
HK-R TCH v ho 22-23
Súpisky družstiev
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaInter2223
SupiskaEMHandlovaMBKBANIK2223
SupiskaEMKomarnoBC2223
SupiskaEMLevicePatrioti2223
SupiskaEMLucenecBKM2223
SupiskaEMPrievidzaBC2223
SupiskaEMSpisskaNovaVesSpisskiRytieri2223
SupiskaEMSvitIskra2223
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaSlavia2223
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKUMB2223
SupiskaEZKosiceCBK2223
SupiskaEZKosiceYOUNGANGELS2223
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky2223
SupiskaEZPopradBAM2223
SupiskaEZRuzomberokMBK2223
SupiskaEZSamorinSBK2223
1.liga muži a Mladí muži U23
Supiska1MKosiceSlaviaHvarsportresort2223
Supiska1MLevocaBKSlovenskyOrol2223
Supiska1MNitraBKMSPU2223
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
Supiska1MZiarnadHronomMBKMSK2223
Supiska1MZilinaAcademicZU2223
Supiska23LeviceSBKJUNIORPATRIOTIU232223
Supiska23SvitUNIPOBKMIskra2223
Supiska23TrencinBKASU232223
1.liga ženy
Supiska1ZBratislavaDubcek2223
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJS2223
Supiska1ZKosiceYOUNGANGELS2223
Supiska1ZRoznavaZBK2223
Supiska1ZZvolenBKZS2223
2.liga muži a Mladí muži U23
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK2223
Supiska2MDolnyKubinBK2223
Supiska2MDunajskaStredaBKDSG2223
Supiska2MHolicMSKBO2223
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani2223
Supiska2MKezmarokBKMSK2223
Supiska2MKosiceRB2223
Supiska2MKosiceSlaviaHvarsportresortB2223
Supiska2MNitraBKmdlekacery2223
Supiska2MPartizanskeTJIskra2223
Supiska2MRoznavaBKSPD2223
Supiska2MTrnavaBKMBKASKSlavia2223
Supiska23HandlovaSBKU232223
Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Supiska23BanskaBystricaSlaviaSKP2223
Supiska23BratislavaBKSlovan2223
Supiska23KosiceYOUNGANGELSU232223
Supiska23PiestanyMBKStaraTura2223
Supiska23TrencinBKASU232223
SupiskaJYIvankapriDunajiBKKlokani2223
SupiskaJYKosiceCBKU192223
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU192223
SupiskaJYPopradBAM2223
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKPBBC2223
SupiskaJIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaJIBratislavaInter2223
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaJIHumenne1.BK2223
SupiskaJIKezmarokBKMSKMileo2223
SupiskaJIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2223
SupiskaJIKosiceDIAWIN2223
SupiskaJIKosiceTYDAMUPJS2223
SupiskaJILeviceSBKJunior2223
SupiskaJILiptovskyMikulasMBK2223
SupiskaJIMichalovce1.BK2223
SupiskaJINitraBKMSPU2223
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
SupiskaJIPresovBKUNIPOAkademik2223
SupiskaJIPrievidzaMBA2223
SupiskaJISeredBKLokomotiva2223
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB2223
SupiskaJISvitBKMIskra2223
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA2223
Kadeti U17
SupiskaKIBanovcenadBebravouBBK2223
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC2223
SupiskaKIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaKIBratislavaInterBlack2223
SupiskaKIBratislavaInterYellow2223
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaKICanaBA2223
SupiskaKIHandlovaSBK2223
SupiskaKIKosiceRIMBasket2223
SupiskaKILeviceSBKJunior2223
SupiskaKIMichalovce1.BK2223
SupiskaKINitraBKMSPU2223
SupiskaKINoveMestonadVahomBKNMnV2223
SupiskaKIPrievidzaMBA2223
SupiskaKISenecLevy2223
SupiskaKISeredBKLokomotiva2223
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB2223
SupiskaKISvitBKMIskra2223
SupiskaKITrencinBKAS-MS2223
SupiskaKIZiarnadHronomBKMSK2223
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA2223
SupiskaKIZilinaTSMSlavia2223
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaKYBardejovBKMKADETKY2223
SupiskaKYBratislavaBKSlovan2223
SupiskaKYCanaBA2223
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU172223
SupiskaKYPiestanyMBKStaraTura2223
SupiskaKYPiestanyPiestanskeCajocky2223
SupiskaKYRuzomberokMBK2223
SupiskaKYSeredBKLokomotiva2223
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD2223
SupiskaKYSamorinSBK2223
SupiskaKYTrencinBKAS2223
SupiskaKYTrnavaBKASKSLAVIA2223
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanskaBystricaSKPBBC2223
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaSZCIBratislavaInter2223
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaSZCIBratislavaSINTERBAsket2223
SupiskaSZCICanaBA2223
SupiskaSZCIKezmarokBKMSK2223
SupiskaSZCIKosiceRIMBasket2223
SupiskaSZCIKosiceSBKGALAXY2223
SupiskaSZCILiptovskyMikulasMBK2223
SupiskaSZCILucenecAKAPO2223
SupiskaSZCIPezinokBasketbalovyklub2223
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia-MS2223
SupiskaSZCIPrievidzaMBA2223
SupiskaSZCISenecLevy2223
SupiskaSZCISeredBKLokomotiva-MS2223
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2223
SupiskaSZCIStupavaMIBA-MS2223
SupiskaSZCISvitBKMIskra2223
SupiskaSZCITrnavaBKMBKASKSlavia2223
SupiskaSZCIZiarnadHronomBKMSK2223
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA2223
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan2223
SupiskaSZKYKosiceCBKU152223
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELSU152223
SupiskaSZKYLucenecAKAPO2223
SupiskaSZKYPiestanyPiestanskeCajocky2223
SupiskaSZKYPopradBAM2223
SupiskaSZKYRoznavaZBK2223
SupiskaSZKYRuzomberokMBK2223
SupiskaSZKYSenecLevy2223
SupiskaSZKYStaraTuraMBK2223
SupiskaSZKYStupavaMIBA-MS2223
SupiskaSZKYSamorinSBK2223
SupiskaSZKYTrencinBKAS-MS2223
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSLAVIA2223
SupiskaSZKYVrableBK2223
SupiskaSZKYZilina-ZavodieBKMZilina2223
Žiaci U14
SupiskaZCIBanovcenadBebravouBBK-MS2223
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaZCIBratislavaInter2223
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaZCIHandlovaSBK2223
SupiskaZCIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy-MS2223
SupiskaZCIKosiceRIMBasket2223
SupiskaZCIKosiceSBKGALAXY2223
SupiskaZCILeviceSBKJunior2223
SupiskaZCILucenecAKAPO2223
SupiskaZCIMichalovce1.BK2223
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
SupiskaZCIPrievidzaMBA2223
SupiskaZCIRoznavaRoznavskivlci2223
SupiskaZCIStupavaMIBA2223
SupiskaZCISvitBKMIskra2223
SupiskaZCITrencinBKAS-MS2223
SupiskaZCITrnavaBKMBKASKSlavia2223
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA2223
SupiskaZCIZilinaTSMSlavia2223
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaZKYBardejovBKMU142223
SupiskaZKYBratislavaBKMPetrzalka-MS2223
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan2223
SupiskaZKYBratislavaIBAS2223
SupiskaZKYBratislavaSINTERBAsket-MS2223
SupiskaZKYCanaBA2223
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani2223
SupiskaZKYKosiceCBKU142223
SupiskaZKYKosiceTYDAMUPJSU142223
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU142223
SupiskaZKYNitraBKMJunior2223
SupiskaZKYPiestanyPiestanskeCajocky-MS2223
SupiskaZKYPopradBAM2223
SupiskaZKYPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
SupiskaZKYRuzomberokORAVABasCats2223
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD2223
SupiskaZKYStaraLubovnaSSKBASKET2223
SupiskaZKYStupavaMIBA-MS2223
SupiskaZKYTrnavaBKASKSLAVIA2223
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKPBBC-MS2223
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaMZCIBratislavaInter2223
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaMZCIBratislavaSINTERBAsket2223
SupiskaMZCIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2223
SupiskaMZCIKosiceRIMBasket2223
SupiskaMZCIKosiceSBKGALAXY2223
SupiskaMZCILiptovskyMikulasMBK2223
SupiskaMZCINitraBKMSPUA2223
SupiskaMZCINitraBKMSPUB-MS2223
SupiskaMZCIPezinokBasketbalovyklub2223
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
SupiskaMZCIPrievidzaMBA2223
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD2223
SupiskaMZCISeredBKLokomotiva2223
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2223
SupiskaMZCIStupavaMIBA-MS2223
SupiskaMZCISvitBKMIskra2223
SupiskaMZCITopolcanyBKDomovU13-MS2223
SupiskaMZCITrnavaBKMBKASKSlavia2223
SupiskaMZCIZiarnadHronomBKMSK2223
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA2223
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaMZKYBardejovBKMU132223
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan2223
SupiskaMZKYBratislavaIBAS-MS2223
SupiskaMZKYCanaBA2223
SupiskaMZKYGyorUNINKA2223
SupiskaMZKYHandlovaSBK2223
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani2223
SupiskaMZKYKomarnoBC-MS2223
SupiskaMZKYKosiceTYDAMUPJSU13-MS2223
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSU132223
SupiskaMZKYMyjavaBASpartak2223
SupiskaMZKYPopradBAM2223
SupiskaMZKYRuzomberokMBK2223
SupiskaMZKYSamorinSBK2223
SupiskaMZKYTrencinBKAS-MS2223
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSLAVIA2223
SupiskaMZKYZilina-ZavodieBKMZilina2223
SupiskaMZKYZvolenBKZS-MS2223
Starší minižiaci U12
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaSMINIBratislavaInterBlack2223
SupiskaSMINIBratislavaInterYellow2223
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaSMINIHandlovaSBK2223
SupiskaSMINIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2223
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket2223
SupiskaSMINIKosiceSBKGALAXY2223
SupiskaSMINILeviceSBKJunior2223
SupiskaSMINIMichalovce1.BK2223
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia2223
SupiskaSMINIPrievidzaMBA2223
SupiskaSMINIRoznavaBKSPD2223
SupiskaSMINISenecBKGabko-MS2223
SupiskaSMINIStupavaMIBA2223
SupiskaSMINISvitBKMIskra2223
SupiskaSMINITrnavaBKMBKASKSlavia2223
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA2223
Staršie minižiačky U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaSMINIBardejovBKMU122223
SupiskaSMINIBratislavaIBAS-MS2223
SupiskaSMINIBratislavaBKMPetrzalka2223
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan2223
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani2223
SupiskaSMINIKosiceTYDAMJAZEROU122223
SupiskaSMINIKosiceTYDAMUPJSU122223
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSU122223
SupiskaSMINILucenecAKAPO2223
SupiskaSMININitraBKMJunior2223
SupiskaSMINIPopradBAM2223
SupiskaSMINIRuzomberokMBK2223
SupiskaSMINIRuzomberokORAVABasCats2223
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva-MS2223
SupiskaSMINIStaraTuraMBK2223
SupiskaSMINISamorinSBK2223
SupiskaSMINITrnavaBKASKSLAVIA2223
SupiskaSMINIVrableBK2223
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKMZilina2223
Mladší minižiaci U11
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.2223
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.Blue-MS2223
SupiskaMMINIBratislavaInter2223
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka2223
SupiskaMMINICanaBA2223
SupiskaMMINIKomarnoBC-MS2223
SupiskaMMINIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2223
SupiskaMMINIKosiceRIMBasket2223
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYorange2223
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYyellow2223
SupiskaMMINILeviceSBKJunior2223
SupiskaMMININitraBKMSPU2223
SupiskaMMININoveMestonadVahomBKNMnV-MS2223
SupiskaMMINIPezinokBasketbalovyklubU112223
SupiskaMMINIPrievidzaMBA2223
SupiskaMMINISenecBKGabko2223
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva2223
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB2223
SupiskaMMINIStupavaMIBAU-112223
SupiskaMMINISvitBKMIskra2223
SupiskaMMINITrnavaBKMBKASKSlavia2223
SupiskaMMINIZiarnadHronomBKMSK2223
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA2223
Mladšie minižiačky U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSlaviaSKP2223
SupiskaMMINIBardejovBKMU112223
SupiskaMMINIBratislavaIBAS-MS2223
SupiskaMMINICanaBA2223
SupiskaMMINIKosiceCBKU112223
SupiskaMMINIKosiceTYDAM2223
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSU112223
SupiskaMMINIMyjavaBASpartak2223
SupiskaMMININitraBKMJunior2223
SupiskaMMININoveMestonadVahomBKNMnV-MS2223
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky-MS2223
SupiskaMMINIPopradBAM2223
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva2223
SupiskaMMINISpisskaNovaVesSKBD2223
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET2223
SupiskaMMINIStaraTuraMBK2223
SupiskaMMINISamorinSBK2223
SupiskaMMINITrnavaBKASKSLAVIA2223
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKMZilina2223
Mikroliga U10 chlapci
SupiskaMikroBanovcenadBebravouBBK2223
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Holicska2223
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Lachova2223
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Turnianska2223
SupiskaMikroBratislavaInterBlack2223
SupiskaMikroBratislavaInterYellow2223
SupiskaMikroCanaBA2223
SupiskaMikroKocovceBSLuko2223
SupiskaMikroKosiceRIMBasket2223
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYorange2223
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYred2223
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYyellow2223
SupiskaMikroLeviceSBKJunior2223
SupiskaMikroLucenecAKAPO2223
SupiskaMikroMalackyStrojar2223
SupiskaMikroNoveMestonadVahomBKNMnV2223
SupiskaMikroPrievidzaMBA2223
SupiskaMikroSeredBKLokomotiva2223
SupiskaMikroStupavaMIBACityDogsBoys2223
SupiskaMikroStupavaMIBAVysokapriMoraveBulls2223
SupiskaMikroStupavaMIBAZahorskaBystricaTurboSnales2223
SupiskaMikroTrencinBKAS2223
SupiskaMikroZiarnadHronomBKMSK2223
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAA2223
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAB2223
SupiskaMikroZilinaTSMSlavia2223
Mikroliga U10 dievčatá
SupiskaMikroBardejovBKMU10-Mikro2223
SupiskaMikroBratislavaBKMPetrzalka2223
SupiskaMikroBratislavaIBAS2223
SupiskaMikroCanaBA2223
SupiskaMikroKosiceCBKU102223
SupiskaMikroKosiceTYDAM2223
SupiskaMikroKosiceTYDAMJAZERO2223
SupiskaMikroKosiceYOUNGANGELSU102223
SupiskaMikroNitraBKMJunior2223
SupiskaMikroNoveMestonadVahomBKNMnV2223
SupiskaMikroPiestanyPiestanskeCajocky2223
SupiskaMikroPopradBAM2223
SupiskaMikroSeredBKLokomotiva2223
SupiskaMikroSeredBKLokomotiva-cerveni2223
SupiskaMikroStaraLubovnaSSKBASKET2223
SupiskaMikroStupavaMIBAFunkyCatsGirls2223
SupiskaMikroSamorinSBK2223
SupiskaMikroTrnavaBKASKSLAVIA2223
SupiskaMikroZilina-ZavodieBKMZilina2223
Dolezite pokyny k sutaziam v h.o. 2022-23
Kontrolny formular stretnutia 2022-23
Pokyny HK k zmene terminu zapasu najvyssich a vyssich sutazi
Poplatky SBA pre h.o. 2022-2023
Pravidlá pre mini kategórie a žiacke kategórie 2022-23
Prehľad Podmienok zaradenia družstiev do súťaží 2022-2023
Protokol o kolaudacii SH 2022-23
Vyhlásenie mužských súťaží SBA 2022-2023
Vyhlásenie ženských súťaží SBA 2022-2023
Sutaze a hry Mikroliga U10 2022-23
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 15 hracov
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 20 hracov
Zapis o stretnuti SVK kadeti-seniori - spravne vyplnovanie
Zapis o stretnuti SVK mini-ziactvo - spravne vyplnovanie
Zapis o vyskoleni asistentov rozhodcov 2022-23
SÚŤAŽE - 2021-2022
Aktuálne - Manuál karanténa-COVID 19
Aktuálne - Záznam o teste SBA – vzor
Aktuálne - Záznam o teste SBA
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2021-22
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2021-22
Final-four 2.liga muži
BBK Bánovce nad Bebravou
BK Dolný Kubín
BK MŠK Kežmarok
MŠK BO Holíč
Juniori U19
BBK Bánovce nad Bebravou
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
BK Lokomotíva Sereď
BKM Iskra Svit
Diawin Košice
Inter Bratislava
MBA Prievidza
ŠBK Junior Levice
Juniorky U19
BK AŠK Slávia Trnava
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
MBK Stará Turá
Young Angels U19 Košice
Kadeti U17
Biosaurus Basketball Academy Komárno
BK Lokomotíva Sereď
BKM Iskra Svit A
BKM SPU Nitra
Diawin Košice
Inter Bratislava
MBA Prievidza
TSM Slávia Žilina
Kadetky U17
BA Čaňa
BK AŠK Slávia Trnava
BK Slovan Bratislava
CBK U17 Košice
MBK Ružomberok
MBK Stará Turá
Young Angels U16 Košice
Young Angels U17 Košice
Mladé ženy U23
BK Lokomotíva Sereď
MBK Ružomberok
Young Angels U23 Košice
ŠKBD Spišská Nová Ves
Mladí muži U23
B.S.C. Bratislava
UNIPO BKM Iskra Svit
ŠBK Junior Patrioti Levice
Mladšie minižiačky U11
BK AŠK Slávia Trnava
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
BKM Bardejov U11
BKM Žilina
CBK U11 Košice
ORAVA BasCats Ružomberok
Young Angels U11 Košice
ŠBK Šamorín
Mladšie žiačky U13
BK AŠK Slávia Trnava
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
BKM Junior UKF Nitra
CBK U13 Košice
MBK Ružomberok
MBK Stará Turá
Young Angels U13 Košice
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
Mladší minižiaci U11 - Festival mládeže
B.S.C. Bratislava
Biosaurus Basketball Academy Komárno
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MBK Victoria Žilina
MŠK BK Žiar nad Hronom
RIM Basket Košice
ŠBK Galaxy Košice Orange a Yellow
Mladší žiaci U13
B.S.C. Bratislava
BKM Iskra Svit
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MBK Karlovka Bratislava
MBK Victoria Žilina
RIM Basket Košice
ŠBK Galaxy Košice
Staršie minižiačky U12
BAM Poprad
BK AŠK Slávia Trnava
BK Slovan Bratislava
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
BKM Žilina
MBK Ružomberok
MBK Stará Turá
Young Angels U12 Košice
Staršie žiačky U15
BAM Poprad
BK Lokomotíva Sereď
BK Slovan Bratislava
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
MBK Stará Turá
Pieštanské Čajočky
Young Angels U15 Košice
ŠBK Šamorin
Starší minižiaci U12
B.S.C. Bratislava
Biosaurus Basketball Academy Komárno
BKM Iskra Svit
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MBK Liptovský Mikuláš
MBK Victoria Žilina
ŠBK Galaxy Košice
Starší žiaci U15
1.BK Michalovce
B.S.C. Bratislava
BK Lokomotíva Sereď
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MBK Victoria Žilina
MŠK BK Žiar nad Hronom
RIM Basket Košice
Žiaci U14
B.S.C. Bratislava
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
BKM Iskra Svit
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MBK Karlovka Bratislava
MŠK BK Žiar nad Hronom
RIM Basket Košice
Žiačky U14
AKAPO Lučenec
BK AŠK Slávia Trnava
BK Slovan Bratislava A
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
MBK Ružomberok
Piešťanské Čajočky
Young Angels U14 Košice
ŠBK Šamorín
Interná smernica SBA o poplatkoch SBA a kolektívnych členov SBA - klubov za rozhodovanie zápasov v sezóne 2021_2022
Kontrolný formulár stretnutia
Nový informačný systém - postupy
Manual_Prihlasovanie_do_sutazi_v2
Manual_Registracia_Noveho_hraca
Manual_Ziadost_o_prestup
Pokyny HK k zmene terminu zapasu
Poplatky SBA 2021-22
Pravidlá pre mini kategórie a žiacke kategórie 2021-22
Prehľad podmienok pre zaradenie družstiev do súťaží SBA 2021-2022
Prehľad TCH 2021-2022 k 04.07.2022
TCHvho21_22
TCH_SBL_vho21_22
Protokol o kolaudacii 2021-22
Súpisky družstiev
1.liga muži a Mladí muži U23
Supiska1MBanskaBystricaSKPBBC2122
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka2122
Supiska1MKosiceRIMSlaviaTU2122
Supiska1MLevocaBKSlovenskyOrol2122
Supiska1MNitraBKMSPU2122
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
Supiska1MZiarnadHronomMSKMBK2122
Supiska1MZilinaAcademicZU2122
Supiska23LeviceSBKJUNIORPATRIOTIU232122
Supiska23SvitUNIPOBKMISKRA2122
1.liga ženy a Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Supiska1ZBratislavaDubcek2122
Supiska1ZKosiceCBK2122
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJS2122
Supiska1ZNitraBKMJuniorUKF2122
Supiska1ZRoznavaZBK2122
Supiska1ZZvolenBKZS2122
Supiska23KosiceYOUNGANGELSU232122
Supiska23RuzomberokMBK2122
Supiska23SeredBKLokomotiva2122
Supiska23SpisskaNovaVesSKBD2122
SupiskaJYBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU192122
SupiskaJYPiestanyMBKStaraTura2122
SupiskaJYTrnavaBKASKSlavia2122
2.liga muži a Mladí muži U23
Supiska23BratislavaB.S.C.2122
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK2122
Supiska2MDolnyKubinBK2122
Supiska2MDunajskaStredaBKDSG2122
Supiska2MHolicMSKBO2122
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani2122
Supiska2MKezmarokBKMSK2122
Supiska2MKosiceBKUVL2122
Supiska2MKosiceRIMBasket2122
Supiska2MNitraEXIT2122
Supiska2MRoznavaBKSPD2122
Supiska2MTrnavaMBKASKSlavia2122
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaInter2122
SupiskaEMHandlovaMBKBanik2122
SupiskaEMKomarnoBC2122
SupiskaEMLevicePatrioti2122
SupiskaEMLucenecBKM2122
SupiskaEMPrievidzaBC2122
SupiskaEMSpisskaNovaVesSPISSKIRYTIERI2122
SupiskaEMSvitIskra2122
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKUMB2122
SupiskaEZBratislavaBKSlovan2122
SupiskaEZKosiceYOUNGANGELS2122
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky2122
SupiskaEZPopradBAM2122
SupiskaEZRuzomberokMBK2122
SupiskaEZSamorinSBK2122
Juniori U19
SupiskaJIBanovcenadBebravouBBK2122
SupiskaJIBanskaBystricaSKPBBC2122
SupiskaJIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaJIBratislavaInter2122
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaJIHandlovaSBK2122
SupiskaJIHumenne1.BK2122
SupiskaJIKezmarokBKMSKMileo2122
SupiskaJIKosiceDiawin2122
SupiskaJIKosiceTYDAMUPJS2122
SupiskaJILeviceSBKJunior2122
SupiskaJILiptovskyMikulasMBK2122
SupiskaJIMichalovce1.BK2122
SupiskaJINitraBKMSPU2122
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
SupiskaJIPrievidzaMBA2122
SupiskaJISeredBKLokomotiva2122
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaJISvitBKMIskra2122
SupiskaJITrencinBKAS2122
SupiskaJITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaJIZilinaMBKVictoria2122
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC2122
SupiskaKIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI2122
SupiskaKIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaKIBratislavaInter2122
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovkaA2122
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovkaB2122
SupiskaKICanaBA2122
SupiskaKIHandlovaSBK2122
SupiskaKIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2122
SupiskaKIKosiceDiawin2122
SupiskaKILeviceSBKJunior2122
SupiskaKINitraBKMSPU2122
SupiskaKINoveMestonadVahomBKNMnV2122
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
SupiskaKIPrievidzaMBA2122
SupiskaKISeredBKLokomotiva2122
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaKISvitBKMIskraA2122
SupiskaKISvitBKMIskraB2122
SupiskaKITrencinBKAS2122
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK2122
SupiskaKIZilinaTSMSlavia2122
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaKYBardejovBKM-MS2122
SupiskaKYBratislavaBKSlovan2122
SupiskaKYCanaBA2122
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani2122
SupiskaKYKosiceCBKU172122
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU162122
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU172122
SupiskaKYPiestanyMBKStaraTura2122
SupiskaKYPiestanyPiestanskeCajocky2122
SupiskaKYPopradBAM2122
SupiskaKYRuzomberokMBK2122
SupiskaKYSamorinSBK2122
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD2122
SupiskaKYTrencinBKAS-MS2122
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia2122
Mikroliga U10 chlapci
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.HolicskaBlue2122
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.HolicskaYellow2122
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Turnianska2122
SupiskaMikroBratislavaInter2122
SupiskaMikroCanaBA2122
SupiskaMikroKosiceABOVIA962122
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYorange2122
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYred2122
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYyellow2122
SupiskaMikroLeviceSBKJunior2122
SupiskaMikroMalackyStrojarA2122
SupiskaMikroMalackyStrojarB2122
SupiskaMikroPrievidzaMBA2122
SupiskaMikroStupavaMIBAStupava-Lozorno2122
SupiskaMikroTrencinBKAS2122
SupiskaMikroZiarnadHronomMSKBKA2122
SupiskaMikroZiarnadHronomMSKBKB2122
SupiskaMikroZilinaMBKVictoriaA2122
SupiskaMikroZilinaMBKVictoriaB2122
Mikroliga U10 dievčatá
SupiskaMikroBardejovBKMU10-Ball2122
SupiskaMikroBardejovBKMU10-Basket2122
SupiskaMikroCanaBA2122
SupiskaMikroKosiceCBKU102122
SupiskaMikroKosiceTYDAMJAZERO2122
SupiskaMikroKosiceTYDAMUPJS2122
SupiskaMikroKosiceYOUNGANGELSU102122
SupiskaMikroNitraBKMJuniorUKF2122
SupiskaMikroPiestanyPiestanskeCajocky2122
SupiskaMikroPopradBAM2122
SupiskaMikroSamorinSBK2122
SupiskaMikroSeredBKLokomotiva2122
SupiskaMikroStaraLubovnaSSKBASKET2122
SupiskaMikroZilina-ZavodieBKMZilina2122
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaMMINIBardejovBKMU112122
SupiskaMMINIBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars2122
SupiskaMMINIBratislavaIBAS-MS2122
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani2122
SupiskaMMINIKosiceCBKU112122
SupiskaMMINIKosiceTYDAMU112122
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSU112122
SupiskaMMINIMyjavaBASpartak-MS2122
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF2122
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky-MS2122
SupiskaMMINIPopradBAM2122
SupiskaMMINIRuzomberokMBK2122
SupiskaMMINIRuzomberokORAVABasCats2122
SupiskaMMINISamorinSBK2122
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET2122
SupiskaMMINIStaraTuraMBK2122
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia2122
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKMZilina2122
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaMZKYBardejovBKM2122
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan2122
SupiskaMZKYBratislavaIBAS-MS2122
SupiskaMZKYBratislavaSINTERVrakuna-MS2122
SupiskaMZKYCanaBA2122
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani2122
SupiskaMZKYKosiceCBKU132122
SupiskaMZKYKosiceTYDAMUPJS-MS2122
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSU132122
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF2122
SupiskaMZKYPopradBAM2122
SupiskaMZKYPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
SupiskaMZKYRoznavaZBK-MS2122
SupiskaMZKYRuzomberokMBK2122
SupiskaMZKYRuzomberokORAVABasCats2122
SupiskaMZKYSamorinSBK2122
SupiskaMZKYSenecBKGabklo-MS2122
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD2122
SupiskaMZKYStaraLubovnaSSKBASKET2122
SupiskaMZKYStaraTuraMBK2122
SupiskaMZKYStupavaMIBAStupava-Lozorno2122
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia2122
SupiskaMZKYVrableBK-MS2122
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaMMINIBratislavaInter2122
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaMMINIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2122
SupiskaMMINIKosiceABOVIA962122
SupiskaMMINIKosiceRIMBasket2122
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYorange2122
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYyellow2122
SupiskaMMINIMalackyStrojar2122
SupiskaMMINIPrievidzaMBA2122
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaMMINISvitBKMIskra2122
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK2122
SupiskaMMINIZilinaMBKVictoria2122
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaMZCIBratislavaInter2122
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaMZCIBratislavaSINTERVrakuna-MS2122
SupiskaMZCIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy-MS2122
SupiskaMZCIKosiceRIMBasket2122
SupiskaMZCIKosiceSBKGALAXY2122
SupiskaMZCILeviceSBKJunior2122
SupiskaMZCILucenecAKAPO2122
SupiskaMZCIMichalovce1.BK2122
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
SupiskaMZCIPrievidzaMBA2122
SupiskaMZCIRoznavaLoptosi2122
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaMZCIStupavaMIBAStupava-Lozorno2122
SupiskaMZCISvitBKMIskra2122
SupiskaMZCITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaMZCIZilinaMBKVictoria2122
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaSMINIBardejovBKM2122
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan2122
SupiskaSMINIBratislavaIBAS-MS2122
SupiskaSMINIKosiceTYDAMUPJS2122
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSU122122
SupiskaSMINIPopradBAM2122
SupiskaSMINIRuzomberokMBK2122
SupiskaSMINISamorinSBK2122
SupiskaSMINIStaraTuraMBK2122
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia2122
SupiskaSMINIVrableBK2122
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKMZilina2122
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaSZKYBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars2122
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan2122
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELSU152122
SupiskaSZKYKrompachyBKKovohuty2122
SupiskaSZKYPiestanyPiestanskeCajocky2122
SupiskaSZKYPopradBAM2122
SupiskaSZKYSamorinSBK2122
SupiskaSZKYSeredBKLokokomotiva2122
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD2122
SupiskaSZKYStaraLubovnaSSKBASKET2122
SupiskaSZKYStaraTuraMBK2122
SupiskaSZKYStupavaMIBAStupava-Lozorno2122
SupiskaSZKYTrencinBKAS-MS2122
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia2122
Starší mini U12
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaSMINIBratislavaInter2122
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaSMINIKomarnoBiosaurusBasketballAcademy2122
SupiskaSMINIKosiceABOVIA962122
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket2122
SupiskaSMINIKosiceSBKGALAXY2122
SupiskaSMINILeviceSBKJunior2122
SupiskaSMINILiptovskyMikulasMBK2122
SupiskaSMINIMichalovce1.BK2122
SupiskaSMININitraBKMSPU-MS2122
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia2122
SupiskaSMINIPrievidzaMBA2122
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaSMINISvitBKMIskra2122
SupiskaSMINITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaSMINIZilinaMBKVictoria2122
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanovcenadBebravouBBK2122
SupiskaSZCIBanskaBystricaSKPBBC-MS2122
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaSZCIBratislavaInterBlack2122
SupiskaSZCIBratislavaInterYellow2122
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaSZCICanaBA2122
SupiskaSZCIHandlovaSBK2122
SupiskaSZCIKezmarokBKMSK2122
SupiskaSZCIKosiceRIMBasket2122
SupiskaSZCILucenecAKAPO-MS2122
SupiskaSZCIMichalovce1.BK2122
SupiskaSZCINitraBKMSPU2122
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia-MS2122
SupiskaSZCIPrievidzaMBA2122
SupiskaSZCISenecLevy2122
SupiskaSZCISeredBKLokomotiva2122
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaSZCIStupavaMIBAStupava-Lozorno2122
SupiskaSZCISvitBKMIskra2122
SupiskaSZCITrencinBKAS2122
SupiskaSZCITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK2122
SupiskaSZCIZilinaMBKVictoria2122
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKPBBC2122
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.2122
SupiskaZCIBratislavaInter2122
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka2122
SupiskaZCIKosiceRIMBasket2122
SupiskaZCIKosiceSBKGALAXY2122
SupiskaZCILiptovskyMikulasMBK2122
SupiskaZCILucenecAKAPO2122
SupiskaZCIPrievidzaMBA2122
SupiskaZCISenecLevy2122
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2122
SupiskaZCISvitBKMIskra2122
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia2122
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK2122
SupiskaZCIZilinaMBKVictoria2122
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP082122
SupiskaZKYBardejovBKM2122
SupiskaZKYBratislavaBKSlovanA2122
SupiskaZKYBratislavaBKSlovanB-MS2122
SupiskaZKYHandlovaSBK-MS2122
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani-MS2122
SupiskaZKYKosiceCBKU142122
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU142122
SupiskaZKYLucenecAKAPO2122
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF2122
SupiskaZKYPiestanyPiestanskeCajocky2122
SupiskaZKYPopradBAM2122
SupiskaZKYRuzomberokMBK2122
SupiskaZKYSamorinSBK2122
SupiskaZKYSeredBKLokomotiva2122
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD2122
SupiskaZKYStaraTuraMBK2122
SupiskaZKYTrencinBKAS-MS2122
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia2122
SupiskaZKYZilina-ZavodieBKMZilina-MS2122
Vyhlásenie mužských súťaží SBA 2021-2022
Vyhlásenie súťaží SBA 2021-2022 dodatok U10 Mikroliga
Vyhlásenie ženských súťaží SBA 2021-2022
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 15 hracov
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 20 hracov
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži a Liga Mladí muži U23
Zreb1.ligymuzovaU23 2021-22 (3)
1.liga ženy a Liga Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Zreb1Za23aJY2021-22 (3)
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2021-22 (2)
Juniori U19
ZrebJuniori2021-22 (5)
Kadeti a Kadetky U17
ZrebKadeti2021-22 (2)
ZrebKadetky2021-22 (4)
Mikroliga U10
Vyhlásenie súťaží SBA 2021-2022 dodatok U10 Mikroliga
Mladšie mini U11
ZrebMladsiemini2021-22 (2)
Mladšie žiačky U13
ZrebMladsieziacky2021-22 (3)
Mladší mini U11
ZrebMladsimini2021-22 (1)
Mladší žiaci U13
ZrebMladsiziaci2021-22 (2)
SBL a Extraliga ženy
ZrebExtraligymuzov2021-22
ZrebExtraligyzien2021-22
Slovenský pohár muži
Vyzrebovanie SPmuzi 2021-22
Slovenský pohár ženy
Vyzrebovanie SPzeny 2021-22
Staršie minižiačky U12
ZrebStarsiemini2021-22 (2)
Staršie žiačky U15
ZrebStarsieziacky2021-22 (4)
Starší minižiaci U12
ZrebStarsimini2021-22 (2)
Starší žiaci U15
ZrebStarsiziaci2021-22 (3)
Žiaci U14
ZrebZiaci2021-22 (4)
Žiačky U14
ZrebZiacky2021-22 (3)
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1. ligove vysledky 2021-22
1. ligove vysledky 2021-22
1.liga muži a Mladí muži U23
Vysledky 1.ligy muzovaU23 2021-22
1.liga ženy a Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Vysledky 1.ligy zien a Mladych zienU23 a JunioriekU19 2021-22
Juniori U19
Vysledky 1.ligy Juniorov 2021-22
Kadeti U17
Vysledky 1.ligy Kadetov 2021-22
Kadetky U17
Vysledky 1.ligy Kadetiek 2021-22
Slovenský pohár muži
Vysledky SPmuzi 2021-22
Slovenský pohár ženy
Vysledky SPzeny 2021-22
Staršie žiačky U15
Vysledky 1.ligy Starsich ziacok 2021-22
Starší žiaci U15
Vysledky 1.ligy Starsich ziakov 2021-22
Majstrovstvá Slovenska U11 - U14
Vysledky M-SR 2021-22
Extraligové súťaže
Vysledky Extraligy muzov 2021-22
Vysledky Extraligy zien 2021-22
Federálny pohár ženy
VysledkyFederalnypoharzeny2022
Nižšie súťaže riadené HK-Východ
1.Výsledky_HK Východ
2.liga muži - Východ
Mikroliga U10
Mladšie minižiačky U11 - Východ
Mladšie žiačky U13 - Stred
Mladšie žiačky U13 - Východ
Mladší minižiaci U11 - Východ
Mladší žiaci U13 - Východ
Staršie minižiačky U12 - Východ
Starší minižiaci U12 - Východ
Žiaci U14 - 9.-15.miesto
Žiaci U14 - Východ
Žiačky U14 - Stred
Žiačky U14 - Východ
Nižšie súťaže riadené HK-Západ
1.Západ _súhrnné_výsledky_od_30.4.2022
2. Západ_súhrnné_výsledky_od_1.2.2022
3. Západ_súhrnné_výsledky_od_26.9.2021
Stred_mladšie_minižiačky
Stred_žiaci
Výsledky Mikroliga U10
Západ_2.liga_Muži
Západ_mladšie_minižiačky
Západ_mladšie_žiačky
Západ_Mladší_minižiaci
Západ_Mladší_žiaci
Západ_staršie_minižiačky
Západ_Starší_minižiaci
Západ_žiaci
Západ_žiačky
Žiaci _o_1.-8.miesto
Zapis o vyskoleni asistentov rozhodcov 2021-22
SÚŤAŽE - 2020-2021
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga ženy - baráž o postup do Extraligy žien
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Slovan Bratislava 1
CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice 1
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2020-21
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2020-21
Juniori U19
BKM Iskra Svit
BKM SPU Nitra
Inter Bratislava
KB Slávia TU Košice
MBA Prievidza
MBK AŠK Slávia Trnava
MBK VICTORIA Žilina
ŠBK Junior Levice
Juniorky U19
BAM Poprad 1
MBK Stará Turá 1
YOUNG ANGELS U19 Košice 1
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Kadeti U17
B.S.C. Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď A 1
BKM Iskra Svit A 1
Diawin Košice 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Inter Bratislava 1
MBA Prievidza 1
MBK AŠK Slávia Trnava 1
Kadetky U17
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Lokomotíva Sereď 1
MBK Stará Turá 1
YOUNG ANGELS U16 Košice 1
YOUNG ANGELS U17 Košice 1
ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 1
Staršie žiačky U15
BA Čaňa 1
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Slovan Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
YOUNG ANGELS U15 Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Starší žiaci U15
BK Lokomotíva Sereď
Inter Bratislava
MBA Prievidza
MŠK BK Žiar nad Hronom
Kontrolný formulár stretnutia 2020-21
Pokyny HK k zmene terminu zapasu
Poplatky SBA 2020-2021
Pravidlá pre mini kategórie a 3x3 a žiacke kategórie 2020-2021
Prehľad podmienok pre zaradenie družstiev do súťaží SBA 2020-2021
Prehľad TCH 2020-2021 k 19.07.2021
TCHvho20_21
TCH_SBL_vho20_21
Protokol o kolaudacii 2020-21
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBanskaBystricaSKPBBC2021
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka2021
Supiska1MKomarnoBC2021
Supiska1MLeviceSBKJunior-PatriotiLevice2021
Supiska1MLevocaBKSlovenskyOrol2021
Supiska1MNitraBKMSPU2021
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
Supiska1MPresovUNIPOPresovISKRASvit2021
Supiska1MTopolcanyBKDomov2021
Supiska1MZiarnadHronomMSKMBK2021
Supiska1MZilinaAcademicZU2021
1.liga ženy a Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Supiska1Z23BratislavaBKSlovan2021
Supiska1Z23NitraBKMJuniorUKF2021
Supiska1Z23SeredBKLokomotiva2021
Supiska1ZBratislavaDubcek2021
Supiska1ZKosiceCBKMINIBUSEUROPA2021
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJSKosice-PUEILATPresov2021
Supiska1ZTrnavaBKASKSlavia2021
Supiska1ZZilinaBKM2021
SupiskaJYBanskaBystricaZSZvolen-SKP08BanskaBystrica2021
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU192021
SupiskaJYPiestanyMBKStaraTura2021
SupiskaJYPopradBAM2021
SupiskaJYRoznavaZBK2021
2.liga Juniori U19
Supiska2JIBanskaBystricaSKPBBC2021
Supiska2JIBratislavaB.S.C.B2021
Supiska2JIHumenne1.BK2021
Supiska2JIKezmarokBKMSKB2021
Supiska2JIKosiceTYDAMUPJS2021
Supiska2JILevocaBKSlovenskyOrol2021
Supiska2JILiptovskyMikulasMBK2021
Supiska2JIPresovUNIPOAkademik2021
Supiska2JITrencinBKAS2021
2.liga muži
Supiska2M23ZilinaAcademicZU2021
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK2021
Supiska2MDolnyKubinBK2021
Supiska2MDunajskaStredaBKDSG2021
Supiska2MHolicMSK2021
Supiska2MHumenne1.BK2021
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani2021
Supiska2MKezmarokBKMSK2021
Supiska2MKosiceBKUVL2021
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS2021
Supiska2MKrompachyBKMDASTET2021
Supiska2MMartinTJSlaviaMedik2021
Supiska2MNitraEXIT2021
Supiska2MPartizanskeIskra2021
Supiska2MRoznavaBKSPD2021
Supiska2MTrnavaMBKASKSlavia2021
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaInter2021
SupiskaEMHandlovaMBKBanik2021
SupiskaEMLevicePatrioti2021
SupiskaEMLucenecBKM2021
SupiskaEMPrievidzaBC2021
SupiskaEMSpisskaNovaVesSPISSKIRYTIERI2021
SupiskaEMSvitIskra2021
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKUMB2021
SupiskaEZKosiceYOUNGANGELS2021
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky2021
SupiskaEZPopradBAM2021
SupiskaEZRuzomberokMBK2021
SupiskaEZSamorinSBK2021
SupiskaEZSpisskaNovaVesSKBD232021
Extraliga ženy U23
SupiskaEZ23BanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaEZ23BratislavaBKSlovan2021
SupiskaEZ23KosiceYoungAngels2021
SupiskaEZ23NitraBKMJuniorUKF2021
SupiskaEZ23PiestanyMBKStaraTura2021
SupiskaEZ23PopradBAM2021
SupiskaEZ23SeredBKLokomotiva2021
SupiskaEZ23SpisskaNovaVesSKBD232021
Juniori U19
SupiskaJIBanovcenadBebravouBBK2021
SupiskaJIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaJIBratislavaInter2021
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaJIKezmarokBKMSK2021
SupiskaJIKosiceDiawin2021
SupiskaJIKosiceKBSlaviaTU2021
SupiskaJILeviceSBKJunior2021
SupiskaJINitraBKMSPU2021
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaJIPrievidzaMBA2021
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaJISvitBKMIskra2021
SupiskaJITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaJIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA2021
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC2021
SupiskaKIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaKIBratislavaInter2021
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaKIHandlovaSBK2021
SupiskaKIKomarnoBKJunior2021
SupiskaKIKosiceDiawin2021
SupiskaKIKosiceRIMBasket2021
SupiskaKIKosiceTYDAMUPJS2021
SupiskaKILeviceSBKJunior2021
SupiskaKIMichalovce1.BK2021
SupiskaKIPezinokBasketbalovyklub2021
SupiskaKIPiestanyBKASTrencin-Piestany2021
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaKIPrievidzaMBA2021
SupiskaKISeredBKLokomotivaA2021
SupiskaKISeredBKLokomotivaB2021
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaKISvitBKMIskraA2021
SupiskaKISvitBKMIskraB2021
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA2021
Kadetky U17
SupiskaKYBratislavaBKSlovan2021
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani2021
SupiskaKYKosiceCBKMINIBUSEUROPAU162021
SupiskaKYKosiceTYDAMUPJS2021
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU162021
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU172021
SupiskaKYPiestanyMBKStaraTura2021
SupiskaKYPiestanyPiestanskeCajocky2021
SupiskaKYPopradBAM2021
SupiskaKYRoznavaZBK2021
SupiskaKYSeredBKLokomotiva2021
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD2021
SupiskaKYTrencinBKAS2021
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaKYZvolenSKP08BanskaBystrica-ZSZvolen2021
Mikro U10 chlapci
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Holicska2021
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Lachova2021
SupiskaMikroBratislavaB.S.C.Turnianska2021
SupiskaMikroBratislavaInter2021
SupiskaMikroCanaBA2021
SupiskaMikroKomarnoBKJunior2021
SupiskaMikroKosiceABOVIA962021
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYorange2021
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYred2021
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYyellow2021
SupiskaMikroLeviceSBKJunior2021
SupiskaMikroMalackyStrojar2021
SupiskaMikroPrievidzaMBA2021
SupiskaMikroSenecBKGabko2021
SupiskaMikroSvitBKMIskra2021
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAA2021
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAB2021
Mikro U10 dievčatá
SupiskaMikroBratislavaIBAS2021
SupiskaMikroCanaBA2021
SupiskaMikroKosiceTYDAM2021
SupiskaMikroKosiceYOUNGANGELSU102021
SupiskaMikroMalackyStrojar2021
SupiskaMikroMyjavaBASpartak2021
SupiskaMikroNitraBKMJuniorUKF2021
SupiskaMikroPiestanyPiestanskeCajocky2021
SupiskaMikroPopradBAM2021
SupiskaMikroSamorinSBK2021
SupiskaMikroStaraLubovnaSSKBASKET2021
SupiskaMikroZilinaBKM2021
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaMMINIBardejovBKM2021
SupiskaMMINIBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars2021
SupiskaMMINIBratislavaIBAS-MS2021
SupiskaMMINIKosiceCBKU11-MS2021
SupiskaMMINIKosiceTYDAMUPJS-MS2021
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSU112021
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky-MS2021
SupiskaMMINIPopradBAM2021
SupiskaMMINIRuzomberokMBK2021
SupiskaMMINIRuzomberokORAVABasCats2021
SupiskaMMINISamorinSBK2021
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET2021
SupiskaMMINIStaraTuraMBK2021
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaMMINIZilinaBKM2021
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaMZKYBardejovBKM2021
SupiskaMZKYBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars-MS2021
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan2021
SupiskaMZKYHandlovaSBK-MS2021
SupiskaMZKYKosiceCBKMINIBUSEUROPAU132021
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSU132021
SupiskaMZKYKrompachyBKKovohuty-MS2021
SupiskaMZKYLucenecAKAPO2021
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF2021
SupiskaMZKYPiestanyPiestanskeCajky2021
SupiskaMZKYPopradBAM2021
SupiskaMZKYRuzomberokMBK2021
SupiskaMZKYSamorinSBK2021
SupiskaMZKYSeredBKLokomotiva-MS2021
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD2021
SupiskaMZKYStaraTuraMBK2021
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaMZKYZilinaBKM2021
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKPBBC2021
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaMMINIBratislavaIntercierni2021
SupiskaMMINIBratislavaInterzlti2021
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaMMINIKomarnoBKJunior2021
SupiskaMMINIKosiceABOVIA962021
SupiskaMMINIKosiceRIMBasket2021
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYorange2021
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYyellow2021
SupiskaMMINILeviceSBKJunior2021
SupiskaMMINILiptovskyMikulasMBK2021
SupiskaMMINIMichalovce1.BK2021
SupiskaMMININitraBKMSPU-MS2021
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaMMINIPrievidzaMBA2021
SupiskaMMINIPrievidzaMBAcierni2021
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaMMINISvitBKMIskra2021
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA2021
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanovcenadBebravouBBK2021
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKPBBC2021
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaMZCIBratislavaInter2021
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaMZCIHandlovaSBK2021
SupiskaMZCIKosiceRIMBasket2021
SupiskaMZCIKosiceSBKGALAXY2021
SupiskaMZCILiptovskyMikulasMBK2021
SupiskaMZCILucenecAKAPO2021
SupiskaMZCINitraBKMSPU-MS2021
SupiskaMZCIPrievidzaMBA2021
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD-MS2021
SupiskaMZCISenecBKGabko2021
SupiskaMZCISeredBKLokomotiva2021
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaMZCISvitBKMIskra2021
SupiskaMZCITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA2021
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaSMINIBardejovBKM2021
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan2021
SupiskaSMINIBratislavaIBAS-MS2021
SupiskaSMINICanaBA-MS2021
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani2021
SupiskaSMINIKosiceCBKMINIBUSEUROPAU122021
SupiskaSMINIKosiceTYDAMUPJS-MS2021
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSU122021
SupiskaSMININitraBKMJuniorUKF2021
SupiskaSMINIPopradBAM2021
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaSMINIRoznavaZBK-MS2021
SupiskaSMINIRuzomberokMBK2021
SupiskaSMINIRuzomberokORAVABasCats2021
SupiskaSMINISamorinSBK2021
SupiskaSMINISenecBKGabko-MS2021
SupiskaSMINISpisskaNovaVesSKBD2021
SupiskaSMINIStaraLubovnaSSKBASKET2021
SupiskaSMINIStaraTuraMBK2021
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaSMINIVrableBK-MS2021
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP08-MS2021
SupiskaSZKYBardejovBKM2021
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan2021
SupiskaSZKYCanaBA2021
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELSU152021
SupiskaSZKYPiestanyPiestanskeCajocky2021
SupiskaSZKYPopradBAM2021
SupiskaSZKYRoznavaZBK2021
SupiskaSZKYRuzomberokMBK2021
SupiskaSZKYSamorinSBK2021
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD2021
SupiskaSZKYStaraLubovnaSSKBASKET-MS2021
SupiskaSZKYTrencinBKAS2021
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaSZKYZilinaBKM-MS2021
Starší mini U12
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.Blue-MS2021
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.Yellow2021
SupiskaSMINIBratislavaInter2021
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaSMINIBratislavaSINTERVrakuna-MS2021
SupiskaSMINIKomarnoBKJunior2021
SupiskaSMINIKosiceABOVIA962021
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket2021
SupiskaSMINIKosiceSBKGALAXY2021
SupiskaSMINILeviceSBKJunior2021
SupiskaSMINILucenecAKAPO2021
SupiskaSMINIMichalovce1.BK2021
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaSMINIPrievidzaMBA2021
SupiskaSMINIRoznavaLoptosi2021
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaSMINISvitBKMIskra2021
SupiskaSMINITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA2021
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanovcenadBebravouBBK2021
SupiskaSZCIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI-MS2021
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaSZCIBratislavaInter2021
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka-MS2021
SupiskaSZCICanaBA2021
SupiskaSZCIKomarnoBKJunior2021
SupiskaSZCIKosiceRIMBasket2021
SupiskaSZCILeviceSBKJunior2021
SupiskaSZCILiptovskyMikulasMBK-MS2021
SupiskaSZCINitraBKMSPU2021
SupiskaSZCIPrievidzaMBA2021
SupiskaSZCISeredBKLokomotiva2021
SupiskaSZCISvitBKMIskra2021
SupiskaSZCITrnavaMBKASKSlavia2021
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA2021
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKPBBC-MS2021
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.2021
SupiskaZCIBratislavaIntercierni2021
SupiskaZCIBratislavaInterzlti2021
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka2021
SupiskaZCICanaBA2021
SupiskaZCIHandlovaSBKA2021
SupiskaZCIHandlovaSBKB-MS2021
SupiskaZCIKezmarokBKMSK2021
SupiskaZCIKosiceRIMBasket2021
SupiskaZCIKosiceSBKGALAXY2021
SupiskaZCILeviceSBKJunior-MS2021
SupiskaZCILucenecAKAPO-MS2021
SupiskaZCIMichalovce1.BK2021
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia2021
SupiskaZCIPrievidzaMBA2021
SupiskaZCISenecLevy2021
SupiskaZCISeredBKLokomotiva2021
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB2021
SupiskaZCISvitBKMIskra2021
SupiskaZCITrencinBKAS-MS2021
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK2021
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA2021
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP082021
SupiskaZKYBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars2021
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan2021
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani2021
SupiskaZKYKosiceCBKMINIBUSEUROPAU142021
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU142021
SupiskaZKYLucenecAKAPO-MS2021
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF-MS2021
SupiskaZKYPopradBAM2021
SupiskaZKYSamorinSBK2021
SupiskaZKYSeredBKLokomotiva2021
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD2021
SupiskaZKYStaraLubovnaSSKBASKET2021
SupiskaZKYStaraTuraMBK2021
SupiskaZKYTrencinBKAS2021
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia2021
SupiskaZKYZvolenBKZS2021
Vyhlásenie mužských súťaží SBA 2020-2021
Vyhlásenie súťaží SBA 2020-2021 dodatok U10 Mikroliga
Vyhlásenie ženských súťaží SBA 2020-2021
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 15 hracov
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 20 hracov
Vyhodnotenie herných štatistík
Extraliga muži
EM - BC Prievidza - hraci2020-21
EM - BKM Lucenec - hraci2020-21
EM - Inter Bratislava - hraci2020-21
EM - Iskra Svit - hraci 2020-21
EM - MBK Banik Handlova - hraci2020-21
EM - Patrioti Levice - hraci2020-21
EM - SPISSKI RYTIERI - hraci2020-21
EMvsetkyDruzstva2020-21
Extraliga ženy
EZ - BAM Poprad - hraci2020-21
EZ - BK SK UMB Banska Bystrica - hraci2020-21
EZ - BK SKP 08 Banska Bystrica - hraci2020-21
EZ - MBK Ruzomberok - hraci2020-21
EZ - Piestanske Cajky - hraci2020-21
EZ - SBK Samorin - hraci2020-21
EZ - SKBD Spisska Nova Ves 23 - hraci2020-21
EZ - YOUNG ANGELS Kosice - hraci2020-21
EZvsetkyDruzstva2020-21
Extraliga ženy U23
EZ - BAM Poprad U23 - hraci2020-21
EZ - BK Lokomotiva Sered U23 - hraci2020-21
EZ - BK SKP 08 Banska Bystrica U23 - hraci2020-21
EZ - BK Slovan Bratislava U23 - hraci2020-21
EZ - BKM Junior UKF Nitra U23 - hraci2020-21
EZ - MBK Stara Tura U23 - hraci2020-21
EZ - SKBD SNV U23 - hraci2020-21
EZ - Young Angels Kosice U23 - hraci2020-21
EZvsetkyDruzstvaU232020-21
Juniori U19
JI - BBK Banovce nad Bebravou- hraci 2020-21
JI - BK MSK Kezmarok- hraci 2020-21
JI - BKM Iskra Svit- hraci 2020-21
JI - BKM SPU Nitra- hraci 2020-21
JI - BSC Bratislava- hraci 2020-21
JI - Inter Bratislava- hraci 2020-21
JI - KB Slavia TU Kosice- hraci 2020-21
JI - MBA Prievidza- hraci 2020-21
JI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci 2020-21
JI - MBK Karlovka Bratislava- hraci 2020-21
JI - MBK VICTORIA Zilina- hraci 2020-21
JI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci 2020-21
JI - SBK Junior Levice- hraci 2020-21
JIvsetkyDruzstva2020-21
Juniorky U19
JY - BAM Poprad J - hraci 2020-21
JY - MBK Stara Tura J - hraci 2020-21
JY - YOUNG ANGELS U19 Kosice J - hraci 2020-21
JY - ZBK Roznava J - hraci 2020-21
JY - ZS Zvolen-SKP 08 BBystrica J - hraci 2020-21
JYvsetkyDruzstva2020-21
Kadeti U17
KI - 1 BK Michalovce- hraci 2020-21
KI - BK AS Trencin-Piestany- hraci 2020-21
KI - BK Lokomotiva Sered A- hraci 2020-21
KI - BK Lokomotiva Sered B- hraci 2020-21
KI - BKM Iskra Svit A- hraci 2020-21
KI - BKM Iskra Svit B- hraci 2020-21
KI - BSC Bratislava- hraci 2020-21
KI - Diawin Kosice- hraci 2020-21
KI - IMC Slovakia Povazska Bystrica- hraci 2020-21
KI - Inter Bratislava- hraci 2020-21
KI - MBA Prievidza- hraci 2020-21
KI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci 2020-21
KIvsetkyDruzstva2020-21
Kadetky U17
KY - BAM Poprad - hraci 2020-21
KY - BK AS Trencin - hraci 2020-21
KY - BK ASK Slavia Trnava - hraci 2020-21
KY - BK Klokani Ivanka pri Dunaji - hraci 2020-21
KY - BK Lokomotiva Sered - hraci 2020-21
KY - BK Slovan Bratislava - hraci 2020-21
KY - CBK Minibuseuropa U16 Kosice - hraci 2020-21
KY - MBK Stara Tura - hraci 2020-21
KY - Piestanske Cajocky - hraci 2020-21
KY - SKBD Spisska Nova Ves - hraci 2020-21
KY - SKP 08 BBystrica-ZS Zvolen - hraci 2020-21
KY - YOUNG ANGELS U16 Kosice - hraci 2020-21
KY - YOUNG ANGELS U17 Kosice - hraci 2020-21
KY - ZBK Roznava - hraci 2020-21
KYvsetkyDruzstva2020-21
Staršie žiačky U15
SZKY - BA Cana- hraci 2020-21
SZKY - BAM Poprad- hraci 2020-21
SZKY - BK AS Trencin- hraci 2020-21
SZKY - BK ASK Slavia Trnava- hraci 2020-21
SZKY - BK SKP 08 Banska Bystrica (MS)- hraci 2020-21
SZKY - BK Slovan Bratislava- hraci 2020-21
SZKY - BKM Bardejov- hraci 2020-21
SZKY - MBK Ruzomberok- hraci 2020-21
SZKY - Piestanske Cajocky- hraci 2020-21
SZKY - SBK Samorin- hraci 2020-21
SZKY - YOUNG ANGELS U15 Kosice- hraci 2020-21
SZKYvsetkyDruzstva2020-21
Starší žiaci U15
SZCI - BA Cana- hraci 2020-21
SZCI - BBK Banovce nad Bebravou- hraci 2020-21
SZCI - BK Junior Komarno- hraci 2020-21
SZCI - BK Lokomotiva Sered- hraci 2020-21
SZCI - BSC Bratislava- hraci 2020-21
SZCI - Inter Bratislava- hraci 2020-21
SZCI - MBA Prievidza- hraci 2020-21
SZCI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci 2020-21
SZCI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci 2020-21
SZCI - RIM Basket Kosice- hraci 2020-21
SZCI - SBK Junior Levice- hraci 2020-21
SZCIvsetkyDruzstva2020-21
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1.ligymuzov2020-21
1.liga ženy a Liga Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Zreb1Za23aJY2020-21
2.liga Juniori U19
Zreb2juniori2020-21
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2020-21
Juniori U19
ZrebJuniori2020-21
Kadeti a Kadetky U17
ZrebKadeti2020-21
ZrebKadetky2020-21
Mladší a Mladšie mini U11
ZrebMladsiemini2020-21
ZrebMladsimini2020-21
Mladší žiaci a Mladšie žiačky U13
ZrebMladsieziacky2020-21
ZrebMladsiziaci2020-21
SBL a Extraliga ženy
ZrebExtraligymuzov2020-21
ZrebExtraligyzien2020-21
ZrebExtraligyzienU232020-21
Slovenský pohár muži
Vyzrebovanie SPmuzi 2020-21
Slovenský pohár ženy
Vyzrebovanie SPzeny 2020-21
Staršie žiačky U15
ZrebStarsieziacky2020-21
Starší a Staršie mini U12
ZrebStarsiemini2020-21
ZrebStarsimini2020-21
Starší žiaci U15
ZrebStarsiziaci2020-21
Žiaci a Žiačky U14
ZrebZiaci2020-21
ZrebZiacky2020-21
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1. ligove vysledky 2020-21
1. ligove vysledky 2020-21
Vysledky 1.ligy Juniorov 2020-21
Vysledky 1.ligy Kadetiek 2020-21
Vysledky 1.ligy Kadetov 2020-21
Vysledky 1.ligy muzov 2020-21
Vysledky 1.ligy Starsich ziacok 2020-21
Vysledky 1.ligy Starsich ziakov 2020-21
Vysledky 1.ligy zien a Mladych zienU23 a JunioriekU19 2020-21
Vysledky SPmuzi 2020-21
Vysledky SPzeny 2020-21
Extraligové súťaže
Vysledky Extraligy muzov 2020-21
Vysledky Extraligy zien 2020-21
Vysledky Extraligy zien U23 2020-21
Nižšie súťaže - turnaje - máj-júl
Vysledky turnajov z nizsich sutazi 2020-21
Nižšie súťaže riadené HK SBA - VÝCHOD
1.Výsledky HK Východ
Stred_Mladšie žiačky U13
Stred_Staršie minižiačky U12
Východ_2.liga muži
Východ_Staršie minižiačky U12
Východ_Žiaci U14 _C_
Východ_Žiačky U14
Nižšie súťaže riadené HK SBA - ZÁPAD
1. Zapad_súhrnné výsledky, od 3.10.2020
2.liga_Juniori
Stred_mladší minižiaci
Stred_žiačky
Západ_2.liga_Muži
Západ_mladšie minižiačky
Západ_mladšie_žiačky
Západ_mladší minižiaci
Západ_mladší žiaci
Západ_staršie_minižiačky
Západ_starší minižiaci
Západ_žiaci A,B
Západ_žiaci_ nadstavba
Západ_žiačky
Žiaci – 1. - 8. miesto
Zapis o stretnuti 3x3
Zapis o vyskoleni asistentov rozhodcov
Členské a licenčné poplatky SBA 2020-2021
SÚŤAŽE - 2019-2020
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga ženy play-off o 1.-4.miesto
BK ŠK UMB Banská Bystrica 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels U19 Košice J 1
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica J 1
Extraliga muži - súťaž sa nedohrala
Majster SR - Extraliga muži 2019-20 - nedohraná súťaž
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2019-20
Juniori
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM SPU Nitra 1
Inter Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava 1
Young Angels U19 Košice 1
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
Kadeti
BBK Bánovce nad Bebravou 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Iskra Svit 1
Diawin Košice 1
Inter Bratislava 1
KB Košice 1
MBK AŠK Slávia Trnava 1
ŠBK Junior Levice 1
Kadetky
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BKM Junior UKF Nitra 1
CBK Minibuseuropa Košice 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels U17 Košice 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 1
Mladšie žiačky U13
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Petržalka - Five Stars 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels U12 Košice 1
Young Angels U13 Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladší žiaci U13
ABOVIA 96 Košice 1
BA Čaňa 1
BK Gabko Senec 1
BK Lokomotíva Sereď 1
Inter čierni Bratislava 1
MBA Prievidza 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
RIM Basket Košice 1
Staršie mini U12
AKAPO Lučenec 1
BKM Junior UKF Nitra 1
CBK Minibuseuropa Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels U12 Košice 1
ŠBK Šamorín 1
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 1
Staršie žiačky U15
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Slovan Bratislava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
CBK Minibuseuropa Košice 1
Young Angels U15 Košice 1
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 1
Starší mini U12
B.S.C. Yellow Bratislava 1
BBK Bánovce nad Bebravou 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
Inter Bratislava 1
MBA Prievidza 1
MBK Liptovský Mikuláš 1
RIM Basket Košice 1
ŠBK Galaxy Košice 1
Starší žiaci U15
1.BK Humenné 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BKM Iskra Svit 1
Diawin Košice 1
Inter Bratislava 1
MBA Prievidza 1
RIM Basket Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci U14
B.S.C. Bratislava 1
BA Čaňa 1
BBK Bánovce nad Bebravou 1
BK Lokomotíva Sereď 1
Inter Bratislava 1
MBA Prievidza 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
RIM Basket Košice 1
Žiačky U14
BA Čaňa 1
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels U13 Košice 1
Young Angels U14 Košice 1
ŠBK GREEN Šamorín 1
Interná smernica SBA o poplatkoch kolektívnych členov SBA - klubov za rozhodovanie zápasov SBA v sezóne 2019_2020
Kontrolný formulár stretnutia 2019_2020
Lekarske potvrdenie hraca
Poplatky SBA pre h.o. 2019-2020
Pravidla pre mini kategorie a 3x3 a ziacke kategorie 2019-20
Prehľad podmienok pre zaradanie družstiev do súťaží 2019_2020
Prehľad TCH 2019-2020 k termínu 28.07.2020
TCHvho19_20
Protokol o pasportizácií ŠH 2019_2020
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBanskaBystricaSKPBBC1920
Supiska1MBratislavaBKSKPStart1920
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1920
Supiska1MDolnyKubinBK1920
Supiska1MKosiceKBSlaviaTU1920
Supiska1MLeviceSBKJuniorPatrioti1920
Supiska1MLevocaBKSlovenskyorol1920
Supiska1MNitraBKMSPU1920
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1920
Supiska1MPresovPUPresovISKRASvitB1920
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1920
Supiska1MZilinaACADEMICZU1920
Supiska1MZilinaBKSlaviaB1920
1.liga ženy a Juniorky U19
Supiska1ZBanskaBystricaBKSKUMB1920
Supiska1ZBratislavaBKSlovan1920
Supiska1ZKosiceCBKMinibuseuropa1920
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJS1920
Supiska1ZPopradBAM1920
Supiska1ZPresovBKEILATPU1920
Supiska1ZRoznavaZBK1920
Supiska1ZStaraTuraMBK1920
Supiska1ZZilina-ZavodieBKMZilina-Budatin1920
SupiskaJYBanskaBystricaZSZvolen-SKP08BB1920
SupiskaJYBratislavaBKSlovan1920
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU191920
SupiskaJYSpisskaNovaVesSKBD1920
SupiskaJYTrnavaBKASKSlavia1920
2.liga Juniori U19 a Kadeti U17
Supiska2JIBratislavaB.S.C.B1920
Supiska2JIMalackyStrojar1920
Supiska2JINitraBKMSPUB1920
Supiska2KIHumenne1.BK1920
Supiska2KIKezmarokBKMSK1920
Supiska2KILevocaBKSlovenskyorol1920
Supiska2KIPresovPUAkademik1920
Supiska2KISvitBKMIskraB1920
Supiska2KITrnavaMBKASKSlaviaB1920
2.liga muži
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK1920
Supiska2MDunajskaStredaBKDSG1920
Supiska2MHolicMSKBO1920
Supiska2MHumenne1.BK1920
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1920
Supiska2MKezmarokBKMSK1920
Supiska2MKosiceBKUVL1920
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1920
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1920
Supiska2MNitraBKEXIT1920
Supiska2MPartizanskeTJIskra1920
Supiska2MPresovBKPresovskekoneIskra1920
Supiska2MRoznavaBKSPD1920
Supiska2MTopolcanyBKDOMOV1920
Supiska2MTrnavaMBKASKSlavia1920
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaInter1920
SupiskaEMHandlovaMBKBanik1920
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerCOM-therm1920
SupiskaEMLevicePatrioti1920
SupiskaEMLucenecBKM1920
SupiskaEMPrievidzaBC1920
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaEMSvitIskra1920
SupiskaEMZilinaBKSlavia1920
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081920
SupiskaEZBratislavaDubcek1920
SupiskaEZKosiceYOUNGANGELS1920
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1920
SupiskaEZRuzomberokMBK1920
SupiskaEZSamorinSBK1920
Juniori U19
SupiskaJIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaJIBratislavaInter1920
SupiskaJIKezmarokBKMSK1920
SupiskaJILeviceSBKJunior1920
SupiskaJINitraBKMSPU1920
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1920
SupiskaJIPrievidzaMBA1920
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaJISvitBKMIskra1920
SupiskaJIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1920
Kadeti U17
SupiskaKIBanovcenadBebravouBBK1920
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC1920
SupiskaKIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaKIBratislavaInter1920
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1920
SupiskaKIHandlovaSBK1920
SupiskaKIKosiceABOVIA961920
SupiskaKIKosiceDiawin1920
SupiskaKIKosiceKB1920
SupiskaKIKosiceTYDAMUPJS1920
SupiskaKILeviceSBKJunior1920
SupiskaKILiptovskyMikulasMBK1920
SupiskaKIMichalovce1.BK1920
SupiskaKIPrievidzaMBA1920
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaKISvitBKMIskra1920
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia1920
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA1920
Kadetky U17
SupiskaKYBardejovBKM1920
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1920
SupiskaKYKosiceCBKMINIBUSEUROPA1920
SupiskaKYKosiceTYDAMUPJS1920
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU161920
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU171920
SupiskaKYNitraBKMJuniorUKF1920
SupiskaKYPopradBAM1920
SupiskaKYRoznavaZBK1920
SupiskaKYRuzomberokMBK1920
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1920
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD1920
SupiskaKYStaraTuraMBK1920
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia1920
SupiskaKYZvolenSKP08BanskaBystrica-ZSZvolen1920
Mikro U10 chlapci
SupiskaMikroKomarnoBKJunior1920
SupiskaMikroKosiceABOVIA961920
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYJordan1920
SupiskaMikroKosiceSBKGALAXYRed1920
SupiskaMikroMichalovce1.BK1920
SupiskaMikroNitraBKMSPU1920
SupiskaMikroPrievidzaMBA1920
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAA1920
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAB1920
SupiskaMikroZilinaMBKVICTORIAC1920
Mikro U10 dievčatá
SupiskaMikroBratislavaIBAS1920
SupiskaMikroKosiceTYDAMUPJS1920
SupiskaMikroKosiceYOUNGANGELSU101920
SupiskaMikroPiestanyPiestanskeCajocky1920
SupiskaMikroPopradBAM1920
SupiskaMikroSamorinSBK1920
SupiskaMikroStaraTuraMBK1920
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081920
SupiskaMMINIBardejovBKM1920
SupiskaMMINIBratislavaIBAS1920
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1920
SupiskaMMINIKosiceCBKMINIBUSEUROPA1920
SupiskaMMINIKosiceTYDAMUPJS1920
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSU111920
SupiskaMMINILucenecAKAPO1920
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1920
SupiskaMMINIPopradBAM1920
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1920
SupiskaMMINIRuzomberokORAVABasCats1920
SupiskaMMINISamorinSBK1920
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva1920
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET1920
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1920
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1920
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081920
SupiskaMZKYBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars1920
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1920
SupiskaMZKYGyorSzechenyiKosarlabdaA.SE1920
SupiskaMZKYHandlovaSBK1920
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani1920
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSU121920
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSU131920
SupiskaMZKYLucenecAKAPO-MS1920
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF1920
SupiskaMZKYPiestanyPiestanskeCajocky1920
SupiskaMZKYPopradBAM1920
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1920
SupiskaMZKYSamorinSBK1920
SupiskaMZKYSeredBKLokomotiva1920
SupiskaMZKYStaraLubovnaSSKBASKET1920
SupiskaMZKYStaraTuraMBK1920
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia1920
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaMMINIBratislavaInter1920
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka1920
SupiskaMMINIKomarnoBKJunior1920
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961920
SupiskaMMINIKosiceRIMBasket1920
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYorange1920
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYyellow1920
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIOR1920
SupiskaMMINILucenecAKAPO1920
SupiskaMMININitraBKMSPU1920
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1920
SupiskaMMINIPrievidzaMBA1920
SupiskaMMINISenecBKGabko1920
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaMMINISvitBKMIskraPoprad1920
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia1920
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA1920
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaMZCIBratislavaIntercierni1920
SupiskaMZCIBratislavaInterzlti1920
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka1920
SupiskaMZCICanaBA1920
SupiskaMZCIKezmarokBKMSK1920
SupiskaMZCIKosiceABOVIA961920
SupiskaMZCIKosiceRIMBasket1920
SupiskaMZCIKosiceSBKGALAXY1920
SupiskaMZCILeviceSBKJunior1920
SupiskaMZCILucenecAKAPO-MS1920
SupiskaMZCIMichalovce1.BK1920
SupiskaMZCINitraBKMSPU1920
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1920
SupiskaMZCIPrievidzaMBA1920
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD1920
SupiskaMZCISenecBKGabko1920
SupiskaMZCISeredBKLokomotiva1920
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaMZCISvitBKMIskra1920
SupiskaMZCITrnavaMBKASKSlavia1920
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1920
SupiskaMZCIZvolenBKZS1920
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081920
SupiskaSMINIBardejovBKM1920
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan-MS1920
SupiskaSMINIKosiceCBKMINIBUSEUROPA1920
SupiskaSMINIKosiceTYDAMJAZERO1920
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSU121920
SupiskaSMINIKrompachyBKKovohuty-MS1920
SupiskaSMINILucenecAKAPO1920
SupiskaSMININitraBKMJuniorUKF1920
SupiskaSMINIPiestanyPiestanskeCajocky1920
SupiskaSMINIPopradBAM1920
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1920
SupiskaSMINISamorinSBK1920
SupiskaSMINIStaraLubovnaSSKBASKET1920
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1920
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1920
SupiskaSMINIVrableBK-MS1920
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM1920
SupiskaSMINIZvolenBKZS-MS1920
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081920
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1920
SupiskaSZKYHandlovaSBK-MS1920
SupiskaSZKYIvankapriDunajiBKKlokani1920
SupiskaSZKYKosiceCBKMINIBUSEUROPA1920
SupiskaSZKYKosiceTYDAMUPJS-MS1920
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELSU151920
SupiskaSZKYPiestanyPiestanskeCajocky1920
SupiskaSZKYPopradBAM1920
SupiskaSZKYRoznavaZBK-MS1920
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD1920
SupiskaSZKYStaraLubovnaSSKBASKET1920
SupiskaSZKYStaraTuraMBK1920
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1920
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanovcenadBebravouBBK1920
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKPBBC1920
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.Blue-MS1920
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.Yellow1920
SupiskaSMINIBratislavaInter1920
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1920
SupiskaSMINIHandlovaSBK1920
SupiskaSMINIKomarnoBKJunior-MS1920
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket1920
SupiskaSMINIKosiceSBKGALAXY1920
SupiskaSMINILeviceSBKJunior1920
SupiskaSMINILiptovskyMikulasMBK1920
SupiskaSMINIMichalovce1.BK1920
SupiskaSMINIPrievidzaMBA1920
SupiskaSMINIRoznavaBKSPD1920
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1920
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaSMINISvitBKMIskra1920
SupiskaSMINITrnavaMBKASKSlavia1920
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA1920
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanskaBystricaSKPBBC1920
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaSZCIBratislavaInter1920
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka1920
SupiskaSZCIHandlovaSBK1920
SupiskaSZCIHumenne1.BK1920
SupiskaSZCIKomarnoBKJunior1920
SupiskaSZCIKosiceDiawin1920
SupiskaSZCIKosiceRIMBasket1920
SupiskaSZCIKosiceTYDAMUPJS1920
SupiskaSZCILeviceSBKJunior1920
SupiskaSZCIPezinokBK1920
SupiskaSZCIPiestanyTJDruzba-MS1920
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1920
SupiskaSZCIPrievidzaMBA1920
SupiskaSZCISeredBKLokomotiva1920
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaSZCISvitBKMIskra1920
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1920
Žiaci U14
SupiskaZCIBanovcenadBebravouBBK1920
SupiskaZCIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI1920
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.1920
SupiskaZCIBratislavaInter1920
SupiskaZCICanaBA1920
SupiskaZCIHandlovaSBK1920
SupiskaZCIKomarnoBKJunior-MS1920
SupiskaZCIKosiceRIMBasket1920
SupiskaZCILeviceSBKJunior1920
SupiskaZCILiptovskyMikulasMBK1920
SupiskaZCINitraBKMSPU1920
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia-MS1920
SupiskaZCIPrievidzaMBA1920
SupiskaZCISeredBKLokomotiva1920
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1920
SupiskaZCISvitBKMIskra1920
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia1920
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1920
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA1920
Žiačky U14
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan-MS1920
SupiskaZKYCanaBA1920
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU131920
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU141920
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF-MS1920
SupiskaZKYPiestanyPiestanskeCajocky1920
SupiskaZKYPopradBAM1920
SupiskaZKYRoznavaZBK-MS1920
SupiskaZKYRuzomberokMBK1920
SupiskaZKYSamorinSBKGREEN1920
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1920
SupiskaZKYZilina-ZavodieBKMZilina-Hajik1920
Vyhlasenie muzskych sutazi SBA 2019-2020 priloha c.1
Vyhlasenie muzskych sutazi SBA 2019-2020
Vyhlásenie ženských súťaží SBA 2019_2020
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 15 hracov
Vyhodnotenie hernej statistiky a hodnotenie rozhodcov pre 20 hracov
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1M - Academic ZU Zilina- hraci2019-20
1M - BK Dolny Kubin- hraci2019-20
1M - BK SKP Start Bratislava- hraci2019-20
1M - BK Slavia Zilina B- hraci2019-20
1M - BK Slovensky Orol Levoca- hraci2019-20
1M - BKM SPU Nitra- hraci2019-20
1M - IMC Slovakia P Bystrica- hraci2019-20
1M - KB Slavia TU Kosice- hraci2019-20
1M - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2019-20
1M - MSK Iskra Petrzalka- hraci2019-20
1M - PU Presov Iskra Svit B- hraci2019-20
1M - SBK Junior-Patrioti Levice- hraci2019-20
1M - SKP BBC Banska Bystrica- hraci2019-20
1MvsetkyDruzstva2019-20
1.liga ženy a Juniorky U19
1ZJY - BAM Poprad- hraci2019-20
1ZJY - BK ASK Slavia Trnava (J)- hraci2019-20
1ZJY - BK EILAT PU Presov- hraci2019-20
1ZJY - BK SK UMB Banska Bystrica- hraci2019-20
1ZJY - BK Slovan Bratislava (J)- hraci2019-20
1ZJY - BK Slovan Bratislava- hraci2019-20
1ZJY - BKM Zilina-Budatin- hraci2019-20
1ZJY - CBK Munibuseuropa Kosice- hraci2019-20
1ZJY - MBK Stara Tura- hraci2019-20
1ZJY - SKBD Spisska Nova Ves (J)- hraci2019-20
1ZJY - TYDAM UPJS Kosice- hraci2019-20
1ZJY - YOUNG ANGELS U19 Kosice (J)- hraci2019-20
1ZJY - ZBK Roznava- hraci2019-20
1ZJY - ZS Zvolen-SKP 08 BBystrica (J)- hraci2019-20
1ZJYvsetkyDruzstva2019-20
Juniorky U19 - finálový turnaj
JYfinalovyturnaj - BK ASK Slavia Trnava (J)- hraci2019-20
JYfinalovyTurnaj - SKBD Spisska Nova Ves (J)- hraci2019-20
JYfinalovyTurnaj - YOUNG ANGELS U19 Kosice (J)- hraci2019-20
JYfinalovyTurnaj - ZS Zvolen-SKP 08 B.Bystrica (J)- hraci2019-20
JYfinalovyTurnajVsetkyDruzstva2019-20
Extraliga muži - SBL
EM - BC Prievidza- hraci2019-20
EM - BK 04 AC LB SNV- hraci2019-20
EM - BK Slavia Zilina- hraci2019-20
EM - BKM Lucenec- hraci2019-20
EM - Inter Bratislava- hraci2019-20
EM - Iskra Svit- hraci2019-20
EM - MBK Banik Handlova- hraci2019-20
EM - MBK Rieker COM-therm Komarno- hraci2019-20
EM - PATRIOTI Levice- hraci2019-20
EMvsetkyDruzstva2019-20
Extraliga ženy
EZ - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2019-20
EZ - Dubcek Bratislava- hraci2019-20
EZ - MBK Ruzomberok- hraci2019-20
EZ - Piestanske Cajky- hraci2019-20
EZ - SBK Samorin- hraci2019-20
EZ - YOUNG ANGELS Kosice- hraci2019-20
EZvsetkyDruzstva2019-20
Juniori U19
JI - BK 04 AC LB SNV- hraci2019-20
JI - BK MSK Kezmarok- hraci2019-20
JI - BKM Iskra Svit- hraci2019-20
JI - BKM SPU Nitra- hraci2019-20
JI - BSC Bratislava- hraci2019-20
JI - IMC Slovakia P.Bystrica- hraci2019-20
JI - Inter Bratislava- hraci2019-20
JI - MBA Prievidza- hraci2019-20
JI - MBK Victoria Zilina- hraci2019-20
JI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2019-20
JI - SBK Junior Levice- hraci2019-20
JIvsetkyDruzstva2019-20
Kadeti U17
KI - 1.BK Michalovce- hraci2019-20
KI - ABOVIA 96 Kosice- hraci2019-20
KI - BBK Banovce nad Bebravou- hraci2019-20
KI - BK 04 AC LB SNV- hraci2019-20
KI - BKM Iskra Svit- hraci2019-20
KI - BSC Bratislava- hraci2019-20
KI - Diawin Kosice- hraci2019-20
KI - Inter Bratislava- hraci2019-20
KI - KB Kosice- hraci2019-20
KI - MBA Prievidza- hraci2019-20
KI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci2019-20
KI - MBK Karlovka Bratislava- hraci2019-20
KI - MBK Liptovsky Mikulas- hraci2019-20
KI - MBK Victoria Zilina- hraci2019-20
KI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2019-20
KI - SBK Handlova- hraci2019-20
KI - SBK Junior Levice- hraci2019-20
KI - SKP BBC Banska Bystrica- hraci2019-20
KI - TYDAM UPJS Kosice- hraci2019-20
KIvsetkyDruzstva2019-20
Kadetky U17
KY - BAM Poprad- hraci2019-20
KY - BK ASK Slavia Trnava- hraci2019-20
KY - BK Lokomotiva Sered- hraci2019-20
KY - BK Slovan Bratislava- hraci2019-20
KY - BKM Bardejov-hraci2019-20
KY - BKM Junior UKF Nitra- hraci2019-20
KY - CBK Minibuseuropa Kosice- hraci2019-20
KY - MBK Ruzomberok- hraci2019-20
KY - MBK Stara Tura- hraci2019-20
KY - SKBD Spisska Nova Ves- hraci2019-20
KY - SKP 08 B.Bystrica-ZS Zvolen- hraci2019-20
KY - TYDAM UPJS Kosice- hraci2019-20
KY - Young Angels U16 Kosice- hraci2019-20
KY - Young Angels U17 Kosice- hraci2019-20
KY - ZBK Roznava- hraci2019-20
KYvsetkyDruzstva2019-20
Staršie žiačky U15
SZKY - BAM Poprad- hraci2019-20
SZKY - BK ASK Slavia Trnava- hraci2019-20
SZKY - BK Klokani Ivanka pri Dunaji- hraci2019-20
SZKY - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2019-20
SZKY - BK Slovan Bratislava- hraci2019-20
SZKY - CBK Minibuseuropa Kosice- hraci2019-20
SZKY - MBK Stara Tura- hraci2019-20
SZKY - Piestanske Cajocky- hraci2019-20
SZKY - SBK Handlova (MS)- hraci2019-20
SZKY - SKBD Spisska Nova Ves- hraci2019-20
SZKY - SSK Basket Stara Lubovna- hraci2019-20
SZKY - TYDAM UPJS Kosice (MS)- hraci2019-20
SZKY - Young Angels U15 Kosice- hraci2019-20
SZKY - ZBK Roznava (MS)- hraci2019-20
SZKYvsetkyDruzstva2019-20
Starší žiaci U15
SZCI - 1 BK Humenne- hraci2019-20
SZCI - Basketbalovy klub Pezinok- hraci2019-20
SZCI - BK 04 AC LB SNV- hraci2019-20
SZCI - BK Junior Komarno- hraci2019-20
SZCI - BK Lokomotiva Sered- hraci2019-20
SZCI - BKM Iskra Svit- hraci2019-20
SZCI - BSC Bratislava- hraci2019-20
SZCI - Diawin Kosice- hraci2019-20
SZCI - IMC Slovakia P.Bystrica- hraci2019-20
SZCI - Inter Bratislava- hraci2019-20
SZCI - MBA Prievidza- hraci2019-20
SZCI - MBK Karlovka Bratislava- hraci2019-20
SZCI - MBK Victoria Zilina- hraci2019-20
SZCI - RIM Basket Kosice- hraci2019-20
SZCI - SBK Handlova- hraci2019-20
SZCI - SBK Junior Levice- hraci2019-20
SZCI - SKP BBC Banska Bystrica- hraci2019-20
SZCI - TJ Druzba Piestany (MS)- hraci2019-20
SZCI - TYDAM UPJS Kosice- hraci2019-20
SZCIvsetkyDruzstva2019-20
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1.ligymuzov2019-20
1.ligy ženy a Juniorky U19
Zreb1ZaJY2019-20
2.liga Juniori U19 a Kadeti U17
Zreb2juniori2kadeti2019-20
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2019-20
Juniori U19
ZrebJuniori2019-20
Kadeti a Kadetky U17
ZrebKadeti2019-20
ZrebKadetky2019-20
Mladší mini a Mladšie mini U11
ZrebMladsiemini2019-20
ZrebMladsimini2019-20
Mladší žiaci a Mladšie žiačky U13
ZrebMladsieziacky2019-20-1 upravene
ZrebMladsiziaci2019-20 aj s nadstavbou
SBL a Extraliga ženy
zrebExtraligymuzov2019-20
ZrebExtraligyzien2019-20
Staršie minižiačky U12
ZrebStarsiemini2019-20
Staršie žiačky U15
ZrebStarsieziacky2019-20
Starší minižiaci U12
ZrebStarsimini2019-20
Starší žiaci U15
ZrebStarsiziaci2019-20
Žiaci a Žiačky U14
ZrebZiaci2019-20
ZrebZiacky2019-20
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1. ligove vysledky 2019-20
1. ligove vysledky 2019-20
SP muzi vysledky 2019-20
SP zeny vysledky 2019-20
Vysledky 1.ligy Juniorov 2019-20
Vysledky 1.ligy Kadetiek 2019-20
Vysledky 1.ligy Kadetov 2019-20
Vysledky 1.ligy muzov 2019-20
Vysledky 1.ligy Starsich ziacok 2019-20
Vysledky 1.ligy Starsich ziakov 2019-20
Vysledky 1.ligy zien a Junioriek 2019-20
Vysledky M-SR 2019-20
Extraligové súťaže
Vysledky Extraligy muzov 2019-20
Vysledky Extraligy zien 2019-20
Nižšie súťaže riadené HK SBA - Východ
1.Výsledky HK Východ
Stred_Mladšie minižiačky U11
Stred_Mladší žiaci U13
Stred_Staršie minižiačky U12
Stred_Starší minižiaci U12
Stred_Žiaci U14
Východ_2.liga muži
Východ_Mladšie minižiačky U11
Východ_Mladšie žiačky U13
Východ_Mladší minižiaci U11
Východ_Mladší žiaci U13 _A_
Východ_Mladší žiaci U13 _B_
Východ_Mladší žiaci U13_ o 1.-4. miesto
Východ_Staršie minižiačky U12
Východ_Starší minižiaci U12
Východ_Žiaci U14 _C_
Východ_Žiaci U14 _D_
Východ_Žiaci U14
Východ_Žiačky U14
Západ_Žiaci U14
Nižšie súťaže riadené HK SBA - Západ
1.Zapad_súhrnné výsledky, od 21.9.2019
2.liga_Juniori_a_Kadeti
2.Zapad_súhrnné výsledky, od 11.1.2020
Stred_mladšie_žiačky
Stred_mladší minižiaci
ZCI - nadstavba 1-8 turnaje
Západ_2.liga_Muži
Západ_mladšie minižiačky
Západ_mladšie_žiačky
Západ_mladší minižiaci
Západ_mladší_žiaci
Západ_staršie mini žiačky
Západ_starší_minižiaci
Západ_žiaci
Západ_žiačky
Zapis o stretnuti 3x3
Zapis o vyskoleni asistentov rozhodcov
SÚŤAŽE - 2018-2019
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2018-19
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2018-19
Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KB Slávia TU Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Juniorky U19
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Slovan Bratislava 1
BO Spartak Myjava 1
Young Angels U17 Košice 1
Young Angels U19 Košice 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
ŠŠK Žilina-Budatín 1
Kadeti U17
BKM SPU Nitra 1
MBA Prievidza 1
MBK Victoria Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Kadetky U17
BK ZŠ Zvolen 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Young Angels U16 Košice 1
Young Angels U17 Košice 1
Mladšie mini U11
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Žilina-Závodie 1
CBK 2008 Košice 1
Young Angels Yellow Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladšie žiačky U13
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels Yellow Košice 1
ŠBK GREEN Šamorín 1
Mladší mini U11
AKAPO Lučenec 1
BK Inter Bratislava 1
BSC Bratislava 1
MBA Prievidza 1
ŠBK GALAXY yellow a orange Košice 1
Mladší žiaci U13
ABOVIA 96 Košice 1
BA Čaňa 1
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
MBA Prievidza 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Staršie mini U12
BAM Poprad 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels Blue Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Staršie žiačky U15
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
CBK 2004 Košice 1
Young Angels U15 Košice 1
Starší mini U12
1.BK Michalovce 1
BA Čaňa 1
BK Inter Bratislava 1
BSC Bratislava 1
MBA Prievidza 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Starší žiaci U15
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BKM Iskra Svit 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci U14
BK Inter Bratislava 1
BKM Iskra Svit 1
BKM SPU Nitra 1
MBA Prievidza 1
RIM Basket Košice 1
ŠBK Handlová 1
Žiačky U14
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Slovan Bratislava 1
CBK Košice 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels U14 Košice 1
Prehľad TCH 2018-2019 k 06.06.2019
TCHvho18_19
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBanskaBystricaSKPBBC1819
Supiska1MBratislavaBKSKPStart1819
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1819
Supiska1MBratislavaVSEMvsKarlovkaB1819
Supiska1MDolnyKubinBK1819
Supiska1MKosiceKBSlaviaTU1819
Supiska1MLevocaBKSlovenskyOrol1819
Supiska1MNitraBKMSPU1819
Supiska1MPresovPUPresovISKRASvitB1819
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1819
Supiska1MZilinaAcademiczilinskauniverzita1819
1.liga ženy a Juniorky U19
Supiska1ZBanskaBystricaBKSKUMB1819
Supiska1ZBardejovBKM1819
Supiska1ZBratislavaDubcek1819
Supiska1ZKosiceCBKMINIBUSEUROPATahanovce1819
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJS1819
Supiska1ZPresovBKEILATPU1819
Supiska1ZRuzomberokMBKB1819
Supiska1ZStaraTuraMBK1819
Supiska1ZZvolenBKZS1819
SupiskaJYBratislavaBKSlovan1819
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU171819
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSU191819
SupiskaJYMyjavaBOSpartak1819
SupiskaJYPopradBAM1819
SupiskaJYRoznavaZBK1819
SupiskaJYSeredImproveyourbasketballLokomotiva1819
SupiskaJYSpisskaNovaVesSKBD1819
SupiskaJYTrnavaBKASKSlavia1819
SupiskaJYZilina-BudatinSSK1819
2.liga Juniori U19
Supiska2JIBratislavaSkolskySKB.S.C.1819
Supiska2JIKezmarokBKMSK1819
Supiska2JIPartizanskeIskra1819
Supiska2JISenecGABBO1819
2.liga muži
Supiska2MDunajskaStredaBKDSG1819
Supiska2MHolicMSKBO1819
Supiska2MHumenne1.BK1819
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1819
Supiska2MKezmarokBKMSK1819
Supiska2MKosiceBKUVL1819
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1819
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1819
Supiska2MMartinTJSlaviaMedik1819
Supiska2MNitraBKEXIT1819
Supiska2MPartizanskeIskra1819
Supiska2MPresovBKPresovskekoneIskra1819
Supiska2MRoznavaBKSPD1819
Supiska2MSeredBKLokomotiva1819
Supiska2MTrnavaMBKASKSlavia1819
2.liga Starší žiaci U15
Supiska2SZCIBanskaBystricaSKPBBC1819
Supiska2SZCIHandlovaSBK1819
Supiska2SZCIHumenne1.BK1819
Supiska2SZCIKosiceTYDAMUPJS1819
Supiska2SZCILiptovskyMikulasMBK1819
Supiska2SZCIPezinokBK1819
Supiska2SZCIPiestanyDruzba1819
Supiska2SZCIRoznavaBKSPD1819
Supiska2SZCISeredBKLokomotivaB1819
Supiska2SZCISvitBKMIskraB1819
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaBKInter1819
SupiskaEMHandlovaMBK1819
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerCom-therm1819
SupiskaEMLeviceBKLEVICKIPATRIOTI1819
SupiskaEMLucenecBKM1819
SupiskaEMPrievidzaBC1819
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaEMSvitIskra1819
SupiskaEMZilinaPP_TVRaj1819
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaEZBratislavaBKSlovan1819
SupiskaEZKosiceYOUNGANGELS1819
SupiskaEZNitraBKMJuniorUKF1819
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1819
SupiskaEZPopradBAM1819
SupiskaEZRuzomberokMBK1819
SupiskaEZSamorinSBK1819
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKPBBC1819
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1819
SupiskaJIHandlovaMBK1819
SupiskaJIKosiceKBSlaviaTU1819
SupiskaJILeviceSBKJunior1819
SupiskaJIMichalovce1BK1819
SupiskaJINitraBKMSPU1819
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1819
SupiskaJIPrievidzaMBA1819
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaJISvitBKMIskra1819
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1819
Kadeti U17
SupiskaKIBanovcenadBebravouBBK1819
SupiskaKIBratislavaBKInter1819
SupiskaKIBratislavaBSCBlue-MS1819
SupiskaKIBratislavaBSCYELLOW1819
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1819
SupiskaKIKosiceABOVIA961819
SupiskaKIKosiceSSKKACJednota1819
SupiskaKILeviceSBKJunior1819
SupiskaKILevocaBKSlovenskyOrol1819
SupiskaKIMalackyStrojar1819
SupiskaKINitraBKMSPU1819
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1819
SupiskaKIPrievidzaMBA1819
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaKISvitBKMIskra1819
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia1819
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA1819
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1819
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani1819
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU161819
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELSU171819
SupiskaKYNitraBKMJuniorUKF1819
SupiskaKYNoveMestonad VahomBK1819
SupiskaKYPopradBAM1819
SupiskaKYRoznavaZBK1819
SupiskaKYRuzomberokMBK1819
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD1819
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia1819
SupiskaKYZilina-ZavodieBKM1819
SupiskaKYZvolenBKZS1819
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaMMINIBardejovBKM1819
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1819
SupiskaMMINIKosiceCBK20081819
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSBLUE1819
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSYELLOW1819
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1819
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky1819
SupiskaMMINIPopradBAM1819
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1819
SupiskaMMINISamorinSBK1819
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET1819
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1819
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1819
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKM1819
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaMZKYBardejovBKM1819
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1819
SupiskaMZKYCanaBA1819
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSBlue1819
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELSYellow1819
SupiskaMZKYPiestanyPiestanskeCajocky1819
SupiskaMZKYPopradBAM1819
SupiskaMZKYRoznavaZBK1819
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1819
SupiskaMZKYSamorinSBKGREEN1819
SupiskaMZKYSamorinSBKWHITE1819
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD1819
SupiskaMZKYStaraTuraMBK1819
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia1819
SupiskaMZKYZilina-ZavodieBKM1819
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanovcenadBebravouBBK1819
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKPBBC1819
SupiskamMINIBratislavaBKInter1819
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaA1819
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaB1819
SupiskaMMINIBratislavaSSKB.S.C.1819
SupiskaMMINIKezmarokBKMSK1819
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961819
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYorange1819
SupiskaMMINIKosiceSBKGALAXYyellow1819
SupiskaMMINILiptovskyMikulasMBK1819
SupiskaMMINILucenecAKAPO1819
SupiskaMMINIMichalovce1.BK1819
SupiskaMMININitraBKMSPU1819
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1819
SupiskaMMINIPrievidzaMBA1819
SupiskaMMINISeredSBKFandly1819
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaMMINISvitBKMIskraPoprad1819
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia1819
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA1819
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanovcenadBebravouBBK1819
SupiskaMZCIBardejovBASKETBAL1819
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1819
SupiskaMZCIBratislavaSSKB.S.C.1819
SupiskaMZCICanaBA1819
SupiskaMZCIHandlovaSBK1819
SupiskaMZCIKosiceABOVIA961819
SupiskaMZCILeviceSBKJUNIOR1819
SupiskaMZCILiptovskyMikulasMBK1819
SupiskaMZCINitraBKMSPU1819
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1819
SupiskaMZCIPrievidzaMBA1819
SupiskaMZCISeredBKLokomotiva1819
SupiskaMZCISeredSBKFandly1819
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaMZCISvitBKMIskraPoprad1819
SupiskaMZCITrnavaMBKASKSlavia1819
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1819
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaSMINIBratislavaBKMPetrzalka-FiveStars1819
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan1819
SupiskaSMINIGyorSzechenyiKosarlabdaAkademiaSE1819
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani1819
SupiskaSMINIKosiceCBK20071819
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSBLUE1819
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSYELLOW1819
SupiskaSMINIKrompachyBKKovohuty1819
SupiskaSMINILucenecAKAPO1819
SupiskaSMININitraBKMJuniorUKF1819
SupiskaSMINIPiestanyPiestanskeCajocky1819
SupiskaSMINIPopradBAM1819
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1819
SupiskaSMINISamorinSBK1819
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1819
SupiskaSMINIStaraLubovnaSSKBASKET1819
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1819
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1819
SupiskaSMINIZvolenBKZS1819
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaSZKYKosiceCBK20041819
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELSU151819
SupiskaSZKYPopradBAM1819
SupiskaSZKYRuzomberokMBK1819
SupiskaSZKYSeredBKLokomotiva1819
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD1819
SupiskaSZKYStaraTuraMBK1819
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1819
Starší mini U12
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1819
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1819
SupiskaSMINIBratislavaSSKB.S.C.1819
SupiskaSMINICanaBA1819
SupiskaSMINIHandlovaSBK1819
SupiskaSMINIKomarnoBKJunior1819
SupiskaSMINIKosiceABOVIA961819
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket1819
SupiskaSMINILeviceSBKJUNIOR1819
SupiskaSMINIMichalovce1.BK1819
SupiskaSMININitraBKMSPU1819
SupiskaSMINIPrievidzaMBA1819
SupiskaSMINISenecBKGabko1819
SupiskaSMINISeredSBKFandly1819
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaSMINISvitBKMIskraPoprad1819
SupiskaSMINITrnavaMBKASKSlavia1819
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA1819
SupiskaSMINIZvolenBKZS1819
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBratislavaBKInter1819
SupiskaSZCIBratislavaBSC1819
SupiskaSZCIDolnyKubinBKM1819 - vyradeny zo sutaze
SupiskaSZCIKezmarokBKMSK1819
SupiskaSZCIKosiceABOVIA961819
SupiskaSZCILeviceSBKJunior1819
SupiskaSZCIMichalovce1.BK1819
SupiskaSZCIPrievidzaMBA1819
SupiskaSZCISeredBKLokomotivaA1819
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaSZCISvitBKMIskraA1819
SupiskaSZCITrnavaMBKASKSlavia1819
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1819
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKPBBC1819
SupiskaZCIBratislavaBKInter1819
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka1819
SupiskaZCIBratislavaSSKB.S.C.-MS1819
SupiskaZCIHandlovaSBK1819
SupiskaZCIKomarnoBKJunior1819
SupiskaZCIKosiceABOVIA961819
SupiskaZCIKosiceRIMBasket1819
SupiskaZCIKosiceTYDAMUPJS1819
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1819
SupiskaZCIPezinokBK1819
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1819
SupiskaZCIPrievidzaMBA1819
SupiskaZCISeredBKMSPUNitra1819
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1819
SupiskaZCISvitBKMIskra1819
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1819
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIAA1819
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIAB1819
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081819
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1819
SupiskaZKYGyorSzechenyiKosarlabdaAkademiaSE1819
SupiskaZKYHandlovaSBK-MS1819
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1819
SupiskaZKYKosiceCBK20051819
SupiskaZKYKosiceTYDAMUPJS-MS1819
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSU141819
SupiskaZKYKrompachyBKKovohuty-MS1819
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF1819
SupiskaZKYPiestanyPiestanskeCajocky1819
SupiskaZKYPopradBAM1819
SupiskaZKYRoznavaZBK-MS1819
SupiskaZKYRuzomberokMBK1819
SupiskaZKYSamorinSBK1819
SupiskaZKYStaraLubovnaSSKBASKET1819
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1819
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1M - Academic ZU Zilina- hraci2018-19
1M - BK Dolny Kubin- hraci2018-19
1M - BK SKP Start Bratislava- hraci2018-19
1M - BK Slovensky Orol Levoca- hraci2018-19
1M - BKM SPU Nitra- hraci2018-19
1M - KB Slavia TU Kosice- hraci2018-19
1M - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2018-19
1M - MSK Iskra Petrzalka- hraci2018-19
1M - PU Presov ISKRA Svit B- hraci2018-19
1M - SKP BBC Banska Bystrica- hraci2018-19
1M - VSEMvs Karlovka Bratislava B- hraci2018-19
1MvsetkyDruzstva2018-19
1.liga ženy a Juniorky U19
1ZJY - BAM Poprad (J)- hraci2018-19
1ZJY - BK ASK Slavia Trnava (J)- hraci2018-19
1ZJY - BK EILAT PU Presov- hraci2018-19
1ZJY - BK SK UMB Banska Bystrica- hraci2018-19
1ZJY - BK Slovan Bratislava (J)- hraci2018-19
1ZJY - BK ZS Zvolen- hraci2018-19
1ZJY - BKM Bardejov- hraci2018-19
1ZJY - BO Spartak Myjava (J)- hraci2018-19
1ZJY - CBK Minibuseuropa Tahanovce KE- hraci2018-19
1ZJY - Dubcek Bratislava- hraci2018-19
1ZJY - Improve your basket Loko Sered (J)- hraci2018-19
1ZJY - MBK Ruzomberok- hraci2018-19
1ZJY - MBK Stara Tura- hraci2018-19
1ZJY - SKBD Spisska Nova Ves (J)- hraci2018-19
1ZJY - SSK Zilina - Budatin (J)- hraci2018-19
1ZJY - TYDAM UPJS Kosice- hraci2018-19
1ZJY - Young Angels U17 Kosice (J)- hraci2018-19
1ZJY - Young Angels U19 Kosice (J)- hraci2018-19
1ZJY - ZBK Roznava (J)- hraci2018-19
1ZJYvsetkyDruzstva2018-19
Juniorky U19 - finálový turnaj
JYfinalovyTurnaj-BAM Poprad-hraci2019-19
JYfinalovyTurnaj-BK ASK Slavia Trnava-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-BK Slovan Bratislava-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-BO Spartak Myjava-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-SKBD Spisska Nova Ves-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-SSK Zilina-Budatin-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-Young Angels U17 Kosice-hraci2018-19
JYfinalovyTurnaj-Young Angels U19 Kosice-hraci2018-19
JYfinalovyTurnajVsetkyDruzstva2018-19
Extraliga muži - SBL
EM - BC Prievidza- hraci2018-19
EM - BK 04 AC LB SNV- hraci2018-19
EM - BK Inter Bratislava- hraci2018-19
EM - BK Levicki Patrioti- hraci2018-19
EM - BKM Lucenec- hraci2018-19
EM - Iskra Svit- hraci2018-19
EM - MBK Handlova- hraci2018-19
EM - MBK Rieker COM-therm Komarno- hraci2018-19
EM - PP _ TV Raj Zilina- hraci2018-19
EMvsetkyDruzstva2018-19
Extraliga ženy
EMbaraz - BK Slovan Bratislava- hraci2018-19
EMbaraz - Dubcek Bratislava- hraci2018-19
EZ - BAM Poprad- hraci2018-19
EZ - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2018-19
EZ - BK Slovan Bratislava- hraci2018-19
EZ - BKM Junior UKF Nitra- hraci2018-19
EZ - MBK Ruzomberok- hraci2018-19
EZ - Piestanske Cajky- hraci2018-19
EZ - SBK Samorin- hraci2018-19
EZ - YOUNG ANGELS Kosice- hraci2018-19
EZvsetkyDruzstva2018-19
Juniori U19
JI - 1 BK Michalovce- hraci2018-19
JI - BK 04 AC LB SNV- hraci2018-19
JI - BKM Iskra Svit- hraci2018-19
JI - BKM SPU Nitra- hraci2018-19
JI - IMC Slovakia P Bystrica- hraci2018-19
JI - KB Slavia TU Kosice- hraci2018-19
JI - MBA Prievidza- hraci2018-19
JI - MBK Handlova- hraci2018-19
JI - MBK Karlovka Bratislava- hraci2018-19
JI - MBK Victoria Zilina- hraci2018-19
JI - SBK Junior Levice- hraci2018-19
JI - SKP BBC Banska Bystrica- hraci2018-19
JIvsetkyDruzstva2018-19
Kadeti U17
KI - Abovia 96 Kosice- hraci2018-19
KI - BBK Banovce nad Bebravou- hraci2018-19
KI - BK 04 AC LB SNV- hraci2018-19
KI - BK Inter Bratislava- hraci2018-19
KI - BK Slovensky Orol Levoca- hraci2018-19
KI - BKM Iskra Svit- hraci2018-19
KI - BKM SPU Nitra- hraci2018-19
KI - BSC BLUE Bratislava(MS)- hraci2018-19
KI - BSC YELLOW Bratislava- hraci2018-19
KI - IMC Slovakia P Bystrica- hraci2018-19
KI - MBA Prievidza- hraci2018-19
KI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci2018-19
KI - MBK Karlovka Bratislava- hraci2018-19
KI - MBK Victoria Zilina- hraci2018-19
KI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2018-19
KI - SBK Junior Levice- hraci2018-19
KI - SSK KAC Jednota Kosice- hraci2018-19
KI - Strojar Malacky- hraci2018-19
KIvsetkyDruzstva2018-19
Kadetky U17
KY - BAM Poprad- hraci2018-19
KY - BK ASK Slavia Trnava- hraci2018-19
KY - BK Klokani Ivanka pri Dunaji- hraci2018-19
KY - BK Nove Mesto nad Vahom- hraci2018-19
KY - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2018-19
KY - BK Slovan Bratislava- hraci2018-19
KY - BK ZS Zvolen- hraci2018-19
KY - BKM Junior UKF Nitra- hraci2018-19
KY - BKM Zilina - Zavodie- hraci2018-19
KY - MBK Ruzomberok- hraci2018-19
KY - SKBD Spisska Nova Ves- hraci2018-19
KY - Young Angels U16 Kosice- hraci2018-19
KY - Young Angels U17 Kosice- hraci2018-19
KY - ZBK Roznava- hraci2018-19
KYvsetkyDruzstva2018-19
Staršie žiačky U15
SZKY - BAM Poprad- hraci2018-19
SZKY - BK ASK Slavia Trnava- hraci2018-19
SZKY - BK Lokomotiva Sered- hraci2018-19
SZKY - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2018-19
SZKY - CBK 2004 Kosice- hraci2018-19
SZKY - MBK Ruzomberok- hraci2018-19
SZKY - MBK Stara Tura- hraci2018-19
SZKY - SKBD Spisska Nova Ves- hraci2018-19
SZKY - Young Angels U15 Kosice- hraci2018-19
SZKYvsetkyDruzstva2018-19
Starší žiaci U15
SZCI - 1.BK Michalovce- hraci2018-19
SZCI - Abovia 96 Kosice- hraci2018-19
SZCI - BK 04 AC LB SNV- hraci2018-19
SZCI - BK Inter Bratislava- hraci2018-19
SZCI - BK Lokomotiva Sered- hraci2018-19
SZCI - BK MSK Kezmarok- hraci2018-19
SZCI - BKM Iskra Svit A- hraci2018-19
SZCI - BSC Bratislava- hraci2018-19
SZCI - MBA Prievidza- hraci2018-19
SZCI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci2018-19
SZCI - MBK Victoria Zilina- hraci2018-19
SZCI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2018-19
SZCI - SBK Junior Levice- hraci2018-19
SZCIvsetkyDruzstva2018-19
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1.ligymuzov2018-19
1.liga ženy a Juniorky U19
Zreb1ZaJY2018-19
2.liga Juniori U19
Zreb2ligyJuniorov2018-19
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2018-19
2.liga Starší žiaci U15
Zreb2Lstarsiziaci2018-19
Extraliga muži - SBL
zrebExtraligymuzov2018-19
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2018-19
Juniori U19
ZrebJuniori2018-19
Kadeti U17
ZrebKadeti2018-19
Kadetky U17
ZrebKadetky2018-19
Mladšie mini U11
ZrebMladsiemini2018-19
Mladšie žiačky U13
ZrebMladsieziacky2018-19
Mladší mini U11
ZrebMladsimimi2018-19
Mladší žiaci U13
ZrebMladsiziaci2018-19
Staršie mini U12
ZrebStarsiemini2018-19
Staršie žiačky U15
ZrebStarsieziacky2018-19
Starší mini U12
ZrebStarsimini2018-19
Starší žiaci U15
ZrebStarsiziaci2018-19
Žiaci U14
ZrebZiaci2018-19
Žiačky U14
ZrebZiacky2018-19
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1. ligove vysledky 2018-19
1. ligove vysledky 2018-19
SPmuziVysledky2018-19
SPzenyVysledky2018-19
Vysledky 1.ligy Juniorov 2018-19
Vysledky 1.ligy Kadetiek 2018-19
Vysledky 1.ligy Kadetov 2018-19
Vysledky 1.ligy muzov 2018-19
Vysledky 1.ligy Starsich ziacok 2018-19
Vysledky 1.ligy Starsich ziakov 2018-19
Vysledky 1.ligy zien a Junioriek 2018-19
Vysledky M-SR 2018-19
Extraligové súťaže
Vysledky Extraligy muzov 2018-19
Vysledky Extraligy zien 2018-19
Nižšie súťaže - regionálne
1.Stred_súhrnné výsledky od 6.10.2018
1.Východ_súhrnné výsledky, od 29.9.2018
1.Zapad_súhrnné výsledky, od 23.9.2018
1.Západ_súhrnné výsledky, od 6.1.2019
2.liga juniori2018-2019
2.liga starší žiaci2018-2019, 1-4, 5-10
Stred_Mladšie mini žiačky
Stred_mladší minižiaci
Stred_Mladší žiaci
Stred_staršie mini žiačky
Stred_Starší mini žiaci
Stred_Žiaci
Východ - 2.liga muži
Východ_2.liga starší žiaci
Východ_Mladšie mini žiačky
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini žiaci
Východ_Mladší žiaci
Východ_Staršie mini
Východ_Starší mini
Východ_Žiaci
Východ_Žiačky
Západ_2.liga muži
Západ_2.liga starší žiaci
Západ_mladšie minižiačky
Západ_mladšie žiačky
Západ_mladší minižiaci
Západ_mladší žiaci
Západ_staršie mini žiačky
Západ_starší mini žiaci
Západ_žiaci
Západ_žiačky
SÚŤAŽE - 2017-2018
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2017-18
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2017-18
Juniori
BK 04 AC LB Spišska Nová Ves 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBA Prievidza 1
ŠBK Junior Levice 1
Juniorky
BK Slovan Bratislava 1
Young Angels Blue Košice 1
Young Angels Yellow Košice 1
ŠBK Spišská Nová Ves 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BKM SPU Nitra 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Kadetky
BAM Poprad 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Young Angels Košice 1
Mladšie mini
BK Petržalka 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels Blue Košice 1
ŠBK Šamorín 1
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa 1
Mladšie žiačky
BAM Poprad 1
BK Slovan Bratislava 1
CBK 2005 Košice 1
MBK Stará Turá 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels 2005 Košice 1
Mladší mini
1.BK Michalovce 1
ABOVIA 96 Košice 1
BK Inter Bratislava 1
BSC Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Mladší žiaci
BK Inter Bratislava 1
BKM Iskra Svit 1
BKM SPU Nitra 1
MBA Prievidza 1
RIM Basket Košice 1
ŠBK Handlová 1
Staršie mini
BK AŠK Slávia Trnava 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels Blue Košice 1
Young Angels Yellow Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Staršie žiačky
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BKM Junior UKF Nitra 1
Young Angels 2003 Košice 1
ŠBK Spišská Nová Ves 1
Starší mini
ABOVIA 96 Košice 1
Bardejovskí Rytieri 1
BK Inter Bratislava 1
BSC Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Starší žiaci
ABOVIA 96 Košice 1
BBK Bánovce nad Bebravou 1
BK Inter Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
ABOVIA 96 Košice 1
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BKM Iskra Poprad 1
MBA Prievidza 1
MBK Victoria Žilina 1
Žiačky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
CBK 2004 Košice 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels Blue Košice 1
Young Angels Yellow Košice 1
Prehľad TCH 2017-2018 k 02.05.2018
TCHvho17_18
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBanskaBystricaSKPBBC1718
Supiska1MBratislavaBKSKPStart1718
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1718
Supiska1MBratislavaVSEMvsKarlovkaB1718
Supiska1MKosiceKBTU1718
Supiska1MLucenecBKM1718
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSLOVAKIA1718
Supiska1MPresovPUPresovISKRASvitB1718
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1718
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1718
Supiska1MZilinaAcademicZU1718
1.liga ženy a Juniorky U19
Supiska1ZBardejovBKM1718
Supiska1ZKosiceCBKMINIBUSEUROPATAHANOVCE1718
Supiska1ZLeviceBKZ1718
Supiska1ZPresovBKEILATPU1718
Supiska1ZStaraTuraMBK1718
SupiskaJYBratislavaBKSlovan1718
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSBlue1718
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELSYellow1718
SupiskaJYMyjavaBOSpartak1718
SupiskaJYRoznavaZBK1718
SupiskaJYRuzomberokMBK1718
SupiskaJYSpisskaNovaVesSBK1718
SupiskaJYTrnavaBKASKSlavia1718
SupiskaJYZilina-BudatinSkolskysportovyklub1718
SupiskaJYZvolenBKZS1718
2.liga Juniori U19 a Kadeti U17
Supiska2JIPartizanskeTJIskra1718
Supiska2JISenecGABBO1718
Supiska2JISeredBK Lokomotiva1718
Supiska2KIBratislavaBSCB1718
Supiska2KIBratislavaMBKKarlovka1718
Supiska2KINitraBKMSPUB1718
2.liga muži
Supiska2MBratislavaVSKFEISTU1718
Supiska2MDolnyKubinBK1718
Supiska2MDunajskaStredaBK1718
Supiska2MHolicMSKBO1718
Supiska2MHumenne1.BASKETKLUB1718
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1718
Supiska2MKezmarokBKMSK1718
Supiska2MKosiceBKUVLF1718
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1718
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1718
Supiska2MLeviceBKLevickiPatriotiB1718
Supiska2MLevocaBKSlovenskyorol1718
Supiska2MMartinTJSlaviaMedik1718
Supiska2MNitraBKEXIT1718
Supiska2MPartizanskeTJIskra1718
Supiska2MPresovBKPresovskekoneIskra1718
Supiska2MRoznavaBKSPD1718
Supiska2MTrencinTJStadion1718
2.liga Starší žiaci U15
Supiska2SZCIBratislavaMBKKarlovka1718
Supiska2SZCIPezinokBK1718
Supiska2SZCIPiestanyTJDruzba1718
Supiska2SZCISeredBKLokomotiva1718
ASWBL
SupiskaASWBLBanskaBystricaBDZSKUMB1718
SupiskaASWBLZvolenBKZS1718
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaBKInter1718
SupiskaEMBratislavaVSEMvsKarlovka1718
SupiskaEMHandlovaMBK1718
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerCOM-therm1718
SupiskaEMKosiceKB1718
SupiskaEMLeviceBKLevickiPatrioti1718
SupiskaEMPrievidzaBC1718
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaEMSvitIskra1718
SupiskaEMZilinaPPTVRaj1718
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaEZBratislavaBKSlovan1718
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1718
SupiskaEZNitraBKMJuniorUKF1718
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1718
SupiskaEZPopradBAM1718
SupiskaEZRuzomberokMBK1718
SupiskaEZSamorinSBK1718
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKPBBC1718
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1718
SupiskaJIHandlovaMBK1718
SupiskaJIKezmarokBKMSK1718
SupiskaJIKomarnoBKJunior1718
SupiskaJIKosiceKBTU1718
SupiskaJILeviceSBKJunior1718
SupiskaJIMichalovce1BK1718
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1718
SupiskaJIPrievidzaMBA1718
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaJISvitBKMIskra1718
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1718
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC1718
SupiskaKIBratislavaBKInter1718
SupiskaKIBratislavaBSCA1718
SupiskaKILeviceSBKJunior1718
SupiskaKILiptovskyMikulasMBK1718
SupiskaKINitraBKMSPUA1718
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1718
SupiskaKIPrievidzaMBA1718
SupiskaKISeredBKLokomotiva1718
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaKISvitBKMIskra1718
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK1718
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA1718
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaKYBratislavaBKPetrzalka1718
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1718
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani1718
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELS1718
SupiskaKYPopradBAM1718
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1718
SupiskaKYSpisskaNovaVesSBK1718
SupiskaKYTrnavaBKASKSlaviaA1718
SupiskaKYTrnavaBKASKSlaviaB1718
SupiskaKYZilinaBKM1718
SupiskaKYZvolenBKZS1718
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaMMINIBratislavaBasketbalovyklubPetrzalka1718
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1718
SupiskaMMINIKosiceCBK20071718
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSBlue1718
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSKosice-Saca1718
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELSYellow1718
SupiskaMMINILucenecAKAPO1718
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1718
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky1718
SupiskaMMINIPopradBAM1718
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1718
SupiskaMMINISamorinSBK1718
SupiskaMMINISpisskaNovaVesSBK1718
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET1718
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1718
SupiskaMZKYGyorSzechenyiKosarlabdaAkademiaSE1718
SupiskaMZKYHandlovaSBK1718
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani1718
SupiskaMZKYKosiceCBK20051718
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELS20051718
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF1718
SupiskaMZKYPiestanyPiestanskeCajocky1718
SupiskaMZKYPopradBAM1718
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1718
SupiskaMZKYSamorinSBK1718
SupiskaMZKYStaraLubovnaSSKBASKET1718
SupiskaMZKYStaraTuraMBK1718
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBratislavaBKInter1718
SupiskaMMINIBratislavaBSC1718
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka1718
SupiskaMMINIKezmarokBKMSK1718
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961718
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIOR1718
SupiskaMMINILucenecAKAPO1718
SupiskaMMINIMichalovce1.BK1718
SupiskaMMININitraBKMSPU1718
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSLOVAKIA1718
SupiskaMMINIPrievidzaMBA1718
SupiskaMMINISenecBKGabko1718
SupiskaMMINISeredSBKFandly1718
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaMMINISvitBKMIskraPoprad1718
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia1718
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1718
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA1718
SupiskaMMINIZvolenBKZS1718
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1718
SupiskaMZCIBratislavaBSC1718
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka1718
SupiskaMZCIHandlovaSBKA1718
SupiskaMZCIHandlovaSBKB1718
SupiskaMZCIKomarnoBKJunior1718
SupiskaMZCIKosiceABOVIA961718
SupiskaMZCIKosiceKBRIMBasket1718
SupiskaMZCIKosiceTYDAMUPJS1718
SupiskaMZCILeviceSBKJUNIOR1718
SupiskaMZCIPezinokBK1718
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSLOVAKIA1718
SupiskaMZCIPrievidzaMBA1718
SupiskaMZCISenecGABBO1718
SupiskaMZCISeredBKMSPUNitra1718
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaMZCISvitBKMIskra1718
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1718
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaSMINIBardejovBKM1718
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan1718
SupiskaSMINICanaBasketbalovaakademia1718
SupiskaSMINIGyorSzechenyiKosarlabdaAkademiaSE1718
SupiskaSMINIKosiceCBK20061718
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSBlue1718
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELSYellow1718
SupiskaSMINIPiestanyPiestanskeCajocky1718
SupiskaSMINIPopradBAM1718
SupiskaSMINIRoznavaZBK1718
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1718
SupiskaSMINISamorinSBK1718
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1718
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1718
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1718
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM1718
SupiskaSMINIZvolenBKZS1718
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1718
SupiskaSZKYIvankapriDunajiBKKlokani1718
SupiskaSZKYKosiceSSKUNIONPRESS1718
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20031718
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20041718
SupiskaSZKYNitraBKMJuniorUKF1718
SupiskaSZKYNoveMestonad VahomBK1718
SupiskaSZKYPopradBAM1718
SupiskaSZKYRoznavaZBK1718
SupiskaSZKYRuzomberokMBK1718
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSBK1718
SupiskaSZKYStaraTuraMBK1718
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1718
SupiskaSZKYZvolenBKZS-MS1718
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanovcenadBebravouBBK1718
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKPBBC1718
SupiskaSMINIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI1718
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1718
SupiskaSMINIBratislavaBSC1718
SupiskaSMINICanaBasketbalovaakademia1718
SupiskaSMINIHandlovaSBK1718
SupiskaSMINIKosiceABOVIA961718
SupiskaSMINILeviceSBKJUNIOR1718
SupiskaSMINILiptovskyMikulasMBK1718
SupiskaSMININitraBKMSPU1718
SupiskaSMINIPezinokBK1718
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSLOVAKIA1718
SupiskaSMINIPrievidzaMBA1718
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1718
SupiskaSMINISeredSBKFandly1718
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaSMINISvitBKMIskraPoprad1718
SupiskaSMINITrnavaMBKASKSlavia1718
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1718
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA1718
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanovcenadBebravouBBK1718
SupiskaSZCIBratislavaBKInter1718
SupiskaSZCIBratislavaBSC1718
SupiskaSZCIKosiceABOVIA961718
SupiskaSZCIKosiceSSKKACJednota1718
SupiskaSZCIKosiceTYDAMUPJS1718
SupiskaSZCILeviceSBKJunior1718
SupiskaSZCILevocaBKSlovenskyorol1718
SupiskaSZCIMalackyStrojar-MS1718
SupiskaSZCINitraBKMSPU-MS1718
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1718
SupiskaSZCIPrievidzaMBA1718
SupiskaSZCIRoznavaBKSPD1718
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaSZCISvitBKMIskra1718
SupiskaSZCITrnavaMBKASKSlavia1718
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK1718
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1718
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKPBBC1718
SupiskaZCIBratislavaBKInter1718
SupiskaZCIBratislavaBSC1718
SupiskaZCIDolnyKubinBKM1718
SupiskaZCIHandlovaSBK-MS1718
SupiskaZCIHumenne1.BASKETKLUB1718
SupiskaZCIKezmarokBKMSK1718
SupiskaZCIKosiceABOVIA961718
SupiskaZCIKosiceKBRIMBasket1718
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1718
SupiskaZCILiptovskyMikulasMBK-MS1718
SupiskaZCIMichalovce1.BK1718
SupiskaZCIPopradBKMIskra1718
SupiskaZCIPrievidzaMBA1718
SupiskaZCIRoznavaBKSPD1718
SupiskaZCISeredBKLokomotiva1718
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1718
SupiskaZCISvitBKMIskra1718
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia1718
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1718
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA1718
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081718
SupiskaZKYKosiceCBK20041718
SupiskaZKYKosiceTYDAMUPJS1718
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELS20051718
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSBlue1718
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELSYellow1718
SupiskaZKYKrompachyBKKovohuty1718
SupiskaZKYMyjavaBOSpartak1718
SupiskaZKYPiestanyPiestanskeCajocky1718
SupiskaZKYPopradBAM1718
SupiskaZKYRoznavaZBK-MS1718
SupiskaZKYSeredBKLokomotiva1718
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSBK1718
SupiskaZKYStaraLubovnaSSKBASKET-MS1718
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1718
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1M - ACADEMIC ZU Zilina- hraci2017-18
1M - BK MSK Ziar nad Hronom- hraci2017-18
1M - BK SKP Start Bratislava- hraci2017-18
1M - BKM Lucenec- hraci2017-18
1M - IMC Slovakia P Bystrica- hraci2017-18
1M - KB TU Kosice- hraci2017-18
1M - MBK ASK Slavia Trnava- hraci2017-18
1M - MSK Iskra Petrzalka- hraci2017-18
1M - PU Presov ISKRA Svit B- hraci2017-18
1M - SKP BBC B.Bystrica- hraci2017-18
1M - VSEMvs Karlovka BA B- hraci2017-18
1MvsetkyDruzstva1718
1.liga ženy a Juniorky U19 a ASWBL
1ZJY - BK ASK Slavia Trnava - hraci2017-18
1ZJY - BK EILAT PU Presov (Z) - hraci2017-18
1ZJY - BK Slovan Bratislava jun - hraci2017-18
1ZJY - BK ZS Zvolen - hraci2017-18
1ZJY - BKM Bardejov (Z) - hraci2017-18
1ZJY - BKZ Levice (Z) - hraci2017-18
1ZJY - BO Spartak Myjava - hraci2017-18
1ZJY - CBK Minibuseuropa Tahanovce KE (Z) - hraci2017-18
1ZJY - MBK Ruzomberok - hraci2017-18
1ZJY - MBK Stara Tura (Z) - hraci2017-18
1ZJY - SBK Spisska Nova Ves - hraci2017-18
1ZJY - SSK Zilina-Budatin - hraci2017-18
1ZJY - Young Angels Blue Kosice - hraci2017-18
1ZJY - Young Angels Yellow Kosice - hraci2017-18
1ZJY - ZBK Roznava - hraci2017-18
1ZJYvsetkyDruzstva2017-18
ASWBL - BDZ SK UMB Banska Bystrica- hraci2017-18
ASWBL - BK ZS Zvolen- hraci2017-18
JYfinalovyturnaj-BK Slovan Bratislava jun hraci2017-18
JYfinalovyturnaj-SBK Spisska Nova Ves hraci2017-18
JYfinalovyturnaj-Young Angels Blue Kosice hraci2017-18
JYfinalovyturnaj-Young Angels Yellow Kosice hraci2017-18
JYfinalovyturnajVsetkyDruzstva2017-18
Extraliga muži - SBL
EM - BC Prievidza- hraci2017-18
EM - BK 04 AC LB SNV- hraci2017-18
EM - BK Inter Bratislava- hraci2017-18
EM - BK Levicki Patrioti A- hraci2017-18
EM - Iskra Svit- hraci2017-18
EM - KB Kosice A- hraci2017-18
EM - MBK Handlova- hraci2017-18
EM - MBK Rieker Com-therm Komarno- hraci2017-18
EM - PP TV Raj Zilina- hraci2017-18
EM - VSEMvs Karlovka Bratislava A- hraci2017-18
EMvsetkyDruzstva1718
Extraliga ženy
EZ - BAM Poprad- hraci2017-18
EZ - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2017-18
EZ - BK Slovan Bratislava- hraci2017-18
EZ - BKM Junior UKF Nitra- hraci2017-18
EZ - GOOD ANGELS Kosice- hraci2017-18
EZ - MBK Ruzomberok- hraci2017-18
EZ - PiestanskeCajky- hraci2017-18
EZ - SBK Samorin- hraci2017-18
EZvsetkyDruzstva1718
Juniori U19
JI - 1 BK Michalovce - hraci2017-18
JI - BK 04 AC LB SNV - hraci2017-18
JI - BK Junior Komarno - hraci2017-18
JI - BK MSK Kezmarok - hraci2017-18
JI - BKM Iskra Svit - hraci2017-18
JI - IMC Slovakia P Bystrica - hraci2017-18
JI - KB TU Kosice - hraci2017-18
JI - MBA Prievidza - hraci2017-18
JI - MBK Handlova - hraci2017-18
JI - MBK Karlovka Bratislava - hraci2017-18
JI - MBK Victoria Zilina - hraci2017-18
JI - SBK Junior Levice - hraci2017-18
JI - SKP BBC Banska Bystrica - hraci2017-18
JIvsetkyDruzstva1718
Kadeti U17
KI - BK 04 AC LB SNV- hraci2017-18
KI - BK Inter Bratislava- hraci2017-18
KI - BK Lokomotiva Sered- hraci2017-18
KI - BKM Iskra Svit- hraci2017-18
KI - BKM SPU Nitra- hraci2017-18
KI - BSC Bratislava- hraci2017-18
KI - IMC Slovakia P Bystrica- hraci2017-18
KI - MBA Prievidza- hraci2017-18
KI - MBK Liptovsky Mikulas- hraci2017-18
KI - MBK Victoria Zilina- hraci2017-18
KI - MSK BK Ziar nad Hronom- hraci2017-18
KI - SBK Junior Levice- hraci2017-18
KI - SKP BBC B.Bystrica- hraci2017-18
KIvsetkyDruzstva1718
Kadetky U17
KY - BAM Poprad- hraci2017-18
KY - BK ASK Slavia Trnava A- hraci2017-18
KY - BK ASK Slavia Trnava B- hraci2017-18
KY - BK Klokani Ivanka pri Dunaji- hraci2017-18
KY - BK Lokomotiva Sered- hraci2017-18
KY - BK Petrzalka- hraci2017-18
KY - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2017-18
KY - BK Slovan Bratislava- hraci2017-18
KY - BK ZS Zvolen- hraci2017-18
KY - BKM Zilina- hraci2017-18
KY - SBK Spisska Nova Ves- hraci2017-18
KY - Young Angels Kosice- hraci2017-18
KYvsetkyDruzstva1718
Staršie žiačky U15
SZKY - BAM Poprad- hraci2017-18
SZKY - BK ASK Slavia Trnava- hraci2017-18
SZKY - BK Klokani Ivanka pri Dunaji- hraci2017-18
SZKY - BK Nove Mesto nad Vahom- hraci2017-18
SZKY - BK SKP 08 Banska Bystrica- hraci2017-18
SZKY - BK Slovan Bratislava- hraci2017-18
SZKY - BK ZS Zvolen (MS)- hraci2017-18
SZKY - BKM Junior UKF Nitra- hraci2017-18
SZKY - MBK Ruzomberok- hraci2017-18
SZKY - MBK Stara Tura- hraci2017-18
SZKY - SBK Spisska Nova Ves- hraci2017-18
SZKY - SSK Union Press Kosice- hraci2017-18
SZKY - Young Angels 2003 Kosice- hraci2017-18
SZKY - Young Angels 2004 Kosice- hraci2017-18
SZKY - ZBK Roznava- hraci2017-18
SZKYvsetkyDruzstva1718
Starší žiaci U15
SZCI - ABOVIA 96 Kosice - hraci2017-18
SZCI - BBK Banovce nad Bebravou - hraci2017-18
SZCI - BK 04 AC LB SNV - hraci2017-18
SZCI - BK Inter Bratislava - hraci2017-18
SZCI - BK Slovensky orol Levoca - hraci2017-18
SZCI - BK SPD Roznava - hraci2017-18
SZCI - BKM Iskra Svit - hraci2017-18
SZCI - BKM SPU Nitra (MS) - hraci2017-18
SZCI - BSC Bratislava - hraci2017-18
SZCI - IMC Slovakia P Bystrica - hraci2017-18
SZCI - MBA Prievidza - hraci2017-18
SZCI - MBK ASK Slavia Trnava- hraci2017-18
SZCI - MBK Victoria Zilina - hraci2017-18
SZCI - MSK BK Ziar nad Hronom - hraci2017-18
SZCI - SBK Junior Levice - hraci2017-18
SZCI - SSK KAC Jednota Kosice - hraci2017-18
SZCI - TJ Strojar Malacky (MS) - hraci2017-18
SZCI - TYDAM UJPS Kosice - hraci2017-18
SZCIvsetkyDruzstva1718
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2017-18
1.liga ženy a Juniorky U19
zreb1.ligyzienAjunioriek2017-18
2.liga Juniori U19 a Kadeti U17
Zreb2Juniori2017-18
2.liga muži
Zreb2Mvychod2017-18
Zreb2Mzapad2017-18
2.liga Starší žiaci U15
Zreb2Starsiziaci2017-18
ASWBL
Spielplan
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2017-18
Extraligy muži - SBL
zrebExtraligymuzov2017-18
Juniori U19
zrebDLjuniorov2017-18
Kadeti U17
zrebDLkadetov2017-18
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2017-18
Mladšie mini U11
Mladšie mini Stred
Mladšie mini Východ
Mladšie mini Západ
Mladšie žiačky U13
ZrebMladsieziackyVychod2017-18
ZrebMladsieziackyZapad2017-18 – nove
ZrebMladsieziackyZapad2017-18
Mladší mini U11
Mladší mini Stred
Mladší mini Východ
Mladší mini Západ
Mladší žiaci U13
ZrebMladiziaciVychod2017-18
ZrebMladsiziaciStred2017-18
ZrebMladsiziaciZapad2017-18
Slovenský pohár muži
vysledkySPmuzov2017-18
Slovenský pohár ženy
vysledkySPzien2017-18
Staršie mini U12
ZrebStarsieminiVychod2017-18
ZrebStarsieminiZapad2017-18
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2017-18
Starší mini U12
ZrebStarsiminiStred2017-18
ZrebStarsiminiVychod2017-18
ZrebStarsiminiZapad2017-18
Starší žiaci U15
zrebZLstarsiziaci2017-18
Žiaci U14
ZrebZiaciStred2017-18
ZrebZiaciVychod2017-18
ZrebZiaciZapad2017-18
Žiačky U14
ZrebZiackyVychod2017-18
ZrebZiackyZapad2017-18
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky 2017-18
1.ligove vysledky 2017-18
Vysledky 1.ligy juniorov 2017-18
Vysledky 1.ligy Kadetiek 2017-18
Vysledky 1.ligy Kadetov 2017-18
Vysledky 1.ligy muzov 2017-18
Vysledky 1.ligy zien a Junioriek 2017-18
Vysledky ASWBL 2017-18
Vysledky M-SR 2017-18
Vysledky ZL Starsich ziacok 2017-18
Vysledky ZL Starsich ziakov 2017-18
vysledkySPmuzov2017-18
vysledkySPzien2017-18
Extraligové súťaže
vysledkyExtraligymuzov2017-18
vysledkyExtraligyzien2017-18
Nižšie súťaže - regionálne
1.Stred_súhrnné výsledky
1.Východ_súhrnné výsledky
1.Západ_súhrnné výsledky od 6.1.2018
Stred_Mladšie mini
Stred_Mladšie mini_3x3
Stred_Mladšie mini_5x5
Stred_Mladší mini
Stred_Mladší mini_3x3
Stred_Mladší mini_5x5
Stred_Mladší žiaci
Stred_Mladší žiaci_
Stred_Starší mini
Stred_Žiaci
Východ _Žiaci B
Východ_2.liga muži
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie mini_3x3
Východ_Mladšie mini_5x5
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší mini_3x3
Východ_Mladší mini_5x5
Východ_Mladší žiaci
Východ_Mladší žiaci_
Východ_Staršie mini
Východ_Starší mini
Východ_Žiaci 1-4
Východ_Žiaci A
Východ_Žiačky
Západ_2.liga juniori
Západ_2.liga muži
Západ_2.liga starší žiaci
Západ_mladšie minižiačky
Západ_mladšie žiačky
Západ_mladší minižiaci
Západ_mladší žiaci
Západ_staršie mini žiačky
Západ_starší mini žiaci
Západ_súhrnné výsledky do 23.12.2017
Západ_žiaci
Západ_žiačky
Žiaci Východ 1-4
Žiaci Východ 5.-9
SÚŤAŽE - 2016-2017
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2016-17
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2016-17
Juniori
BKM Iskra Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
Juniorky
BAM Poprad 1
BKŽ Levice 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels Košice 1
Kadeti
BBC Banská Bystrica 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KB Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
Kadetky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Young Angels Košice 1
Mladšie mini
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK SOUŽ Cassovia Košice 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels 2006 Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladšie žiačky
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
CBK Minibuseuropa Ťahanovce 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels 2004 Košice 1
Mladší mini
ABOVIA 96 Košice 1
Bardejovskí Rytieri 1
BK Inter Bratislava 1
BK Junior Komárno 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Mladší žiaci
ABOVIA 96 Košice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
MBA Prievidza 1
MBK Victoria Žilina 1
Staršie mini
BAM Poprad 1
BKM Junior UKF Nitra 1
CBK Minibuseuropa Ťahanovce 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels 2005 Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Žilina-Závodie 1
Young Angels 2002 Košice 1
Starší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM SPU Nitra 1
MBK Victoria Žilina 1
RIM Basket Košice 1
ŠKP BBC Banská Bystrica 1
Starší žiaci
MBA Prievidza 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
ABOVIA 96 Košice 1
BBK Bánovce nad Bebravou 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BPSA Inter Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Žiačky
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
Young Angels 2003 Košice 1
Young Angels 2004 Košice 1
ŠBK Spišská Nová Ves 1
Prehľad TCH 2016-2017 k 09.06.2017
TCHvho16_17
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBratislavaBKSKPStart1617
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1617
Supiska1MBratislavaVSEMvsKarlovkaB1617
Supiska1MKezmarokBKMSK1617
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
Supiska1MPresovPUAkademik1617
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1617
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1617
Supiska1MZilinaMBK1617
1.liga ženy
Supiska1ZBanskaBystricaBDZSKUMB1617
Supiska1ZLeviceBKZ1617
Supiska1ZPresovBKEILATPU1617
Supiska1ZZvolenBKZSSKP1617
2.liga Kadeti U17
Supiska2JIBratislavaBSC1617
Supiska2JISenecGABBO1617
Supiska2KIHandlovaSBK1617
Supiska2KIKezmarokBKMSK1617
Supiska2KILiptovskyMikulasMBK1617
Supiska2KIPartizanskeIskra1617
Supiska2KIPezinokBASKETBAL1617
Supiska2KIPrievidzaMBAB1617
Supiska2KISeredBKLokomotivaB1617
Supiska2KITrencinTJStadion1617
2.liga muži
Supiska2MDolnyKubinBK1617
Supiska2MDunajskaStredaDSGTeam1617
Supiska2MHolicMSKBO1617
Supiska2MHumenne1.BK1617
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1617
Supiska2MKosiceBKUVL1617
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1617
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1617
Supiska2MLeviceBKLevickiPatriotiB1617
Supiska2MLevocaBKSlovenskyOrol1617
Supiska2MMartinTJSlaviaMedik1617
Supiska2MNitraBKEXIT1617
Supiska2MPartizanskeTJIskra1617
Supiska2MRoznavaBKSPD1617
Supiska2MSabinovMMBK1617
Supiska2MSeredBKLokomotiva1617
Supiska2MTopolcanyBKDomov1617
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaBKInter1617
SupiskaEMBratislavaVSEMvsKarlovkaA1617
SupiskaEMHandlovaMBK1617
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerCOM-therm1617
SupiskaEMKosiceKB1617
SupiskaEMLeviceBKLevickiPatriotiA1617
SupiskaEMLucenecMBK1617
SupiskaEMNitraMBKSPU1617
SupiskaEMPrievidzaBC1617
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaEMSvitIskra1617
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaEZBratislavaBKSlovan1617
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1617
SupiskaEZNitraBKMJuniorUKF1617
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1617
SupiskaEZPopradBAM1617
SupiskaEZRuzomberokMBK1617
SupiskaEZSamorinSBK1617
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKPBBC1617
SupiskaJIBratislavaBPSAInter1617
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1617
SupiskaJIKomarnoBKJunior1617
SupiskaJIKosiceKB1617
SupiskaJILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaJIPrievidzaMBA1617
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaJISvitBKMIskra1617
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1617
Juniorky U19
SupiskaJYBardejovBKM1617
SupiskaJYBratislavaBKSlovan1617
SupiskaJYKosiceBKSOUZCassovia1617
SupiskaJYKosiceCBKMINIBUSEUROPATAHANOVCE1617
SupiskaJYKosiceSSKUNIONPRESS1617
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELS1617
SupiskaJYLeviceBKZ1617
SupiskaJYPopradBAM1617
SupiskaJYRuzomberokMBK1617
SupiskaJYSamorinSBK1617
SupiskaJYSpisskaNovaVesSBK1617
SupiskaJYStaraTuraMBK1617
SupiskaJYZvolenBKZSSKP1617
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKPBBC1617
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1617
SupiskaKIKosiceKB1617
SupiskaKILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaKILucenecMBK1617
SupiskaKIMichalovce1.BK1617
SupiskaKINitraBKMSPU1617
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaKIPrievidzaMBAA1617
SupiskaKISeredBKLokomotivaA1617
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaKISvitBKMIskra1617
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA1617
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaKYBardejovBKM1617
SupiskaKYBratislavaBKPetrzalka1617
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1617
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani1617
SupiskaKYKosiceBKSOUZCassovia1617
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELS1617
SupiskaKYMyjavaBOSpartak1617
SupiskaKYPopradBAM1617
SupiskaKYRoznavaZBK1617
SupiskaKYRuzomberokMBK1617
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1617
SupiskaKYSpisskaNovaVesSBK1617
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia1617
SupiskaKYZilina-BudatinSkolskysportovyklub1617
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaMMINIKosiceBKSOUZCassovia1617
SupiskaMMINIKosiceCBKMINIBUSEUROPATahanovce1617
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELS20061617
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky1617
SupiskaMMINIPopradBAM1617
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1617
SupiskaMMINISamorinSBK1617
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1617
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1617
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKM1617
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaMZKYBardejovBKM1617
SupiskaMZKYGyorSzechenyiKosarlabdaAkademiaSE-MS1617
SupiskaMZKYKosiceBKSOUZCassovia1617
SupiskaMZKYKosiceCBKMINIBUSEUROPATahanovce1617
SupiskaMZKYKosiceTYDAMUPJS1617
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELS20041617
SupiskaMZKYKrompachyBKKovohuty1617
SupiskaMZKYMyjavaBOSpartak1617
SupiskaMZKYPiestanyPiestanske Cajocky1617
SupiskaMZKYPopradBAM1617
SupiskaMZKYRoznavaZBK1617
SupiskaMZKYSeredBKLokomotiva1617
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSBK1617
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia1617
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanovcenadBebravouBBK1617
SupiskaMMINIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI1617
SupiskaMMINIBratislavaBKInter1617
SupiskaMMINIBratislavaBSC1617
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovka1617
SupiskaMMINIKomarnoBKJunior1617
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961617
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaMMINILiptovskyMikulasMBK1617
SupiskaMMININitraBKMSPU1617
SupiskaMMINIPopradBKMIskra1617
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaMMINIPrievidzaMBA1617
SupiskaMMINISeredSBKFandly1617
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia1617
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1617
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIA1617
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKPBBC1617
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.1617
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1617
SupiskaMZCIHandlovaSBK1617
SupiskaMZCIHumenne1.BK1617
SupiskaMZCIKezmarokBKMSK1617
SupiskaMZCIKosiceABOVIA961617
SupiskaMZCIKosiceRIMBasket1617
SupiskaMZCILeviceSBKJunior1617
SupiskaMZCIMichalovce1.BK1617
SupiskaMZCIPopradBKMIskra1617
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaMZCIPrievidzaMBA1617
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD1617
SupiskaMZCISeredBKLokomotiva1617
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaMZCISvitBKMIskra1617
SupiskaMZCITrnavaMBKASKSlavia1617
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1617
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1617
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaSMINIBratislavaBKPetrzalka1617
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan1617
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani1617
SupiskaSMINIKosiceCBKMINIBUSEUROPATahanovce1617
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELS20051617
SupiskaSMININitraBKMJuniorUKF1617
SupiskaSMINIPiestanyPiestanskeCajocky1617
SupiskaSMINIPopradBAM1617
SupiskaSMINIRoznavaZBK1617
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1617
SupiskaSMINISamorinSBK1617
SupiskaSMINIStaraLubovnaSSKBASKET1617
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1617
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1617
SupiskaSZKYIvankapriDunajiBKKlokani1617
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20021617
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20031617
SupiskaSZKYLucenecMBK-MS1617
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1617
SupiskaSZKYTrnavaSSKZSAtomova1617
SupiskaSZKYZilina-ZavodieBKM1617
SupiskaSZKYZvolenBKZS1617
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKPBBC1617
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.1617
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1617
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1617
SupiskaSMINIDolnyKubinBKM1617
SupiskaSMINIHandlovaSBK1617
SupiskaSMINIKomarnoBKJunior1617
SupiskaSMINIKosiceABOVIA961617
SupiskaSMINIKosiceRIMBasket1617
SupiskaSMINIKosiceTYDAMUPJS1617
SupiskaSMINILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaSMINIMichalovce1.BK1617
SupiskaSMININitraBKMSPU1617
SupiskaSMINIPezinokBK1617
SupiskaSMINIPopradBKMIskra1617
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaSMINIPrievidzaMBA1617
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaSMINISvitBKMIskra1617
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA1617
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.-MS1617
SupiskaSZCIBratislavaBPSAInter1617
SupiskaSZCILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaSZCINitraBKMSPU1617
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1617
SupiskaSZCIPrievidzaMBA1617
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaSZCISvitBKMIskra1617
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK1617
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1617
Žiaci U14
SupiskaZCIBanovcenadBebravouBBK1617
SupiskaZCIBanskaBystricaSKPBBC1617
SupiskaZCIBratislavaBSC1617
SupiskaZCIBratislavaInterBPSA1617
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka1617
SupiskaZCIHandlovaSBK1617
SupiskaZCIKosiceABOVIA961617
SupiskaZCIKosiceSSKKACJednota1617
SupiskaZCIKosiceTYDAMUPJS1617
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1617
SupiskaZCILevocaBKSlovenskyOrol1617
SupiskaZCILiptovskyMikulasMBK-MS1617
SupiskaZCIMalackyBaOTJStrojar-MS1617
SupiskaZCINitraBKMSPU1617
SupiskaZCIPezinokBK1617
SupiskaZCIRoznavaBKSPD1617
SupiskaZCISenecGABBO1617
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1617
SupiskaZCISvitBKMIskra1617
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia-MS1617
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1617
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA1617
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081617
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1617
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1617
SupiskaZKYKosiceSSKUNIONPRESS1617
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELS20031617
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELS20041617
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF1617
SupiskaZKYNoveMestonadVahomBK1617
SupiskaZKYPopradBAM1617
SupiskaZKYRoznavaZBK-MS1617
SupiskaZKYRuzomberokMBK1617
SupiskaZKYSamorinSBK1617
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSBK1617
SupiskaZKYStaraLubovnaSSKBASKET1617
SupiskaZKYStaraTuraMBK1617
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1617
SupiskaZKYZilina-ZavodieBKM1617
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1MvsetkyDruzstva1617
1.liga ženy
1ZvsetkyDruzstva1617
Extraliga muži - SBL
EM-BC Prievidza-hraci2016-17
EM-BK 04 AC LB SNV-hraci2016-17
EM-BK Inter Bratislava-hraci2016-17
EM-BK Levicki Patrioti-hraci2016-17
EM-Iskra Svit-hraci2016-17
EM-KB Kosice-hraci2016-17
EM-MBK Handlova-hraci2016-17
EM-MBK Lucenec-hraci2016-17
EM-MBK Rieker Com Therm Komarno-hraci2016-17
EM-MBK SPU Nitra-hraci2016-17
EM-VSEMvs Karlovka Bratislava-hraci2016-17
EMvsetkyDruzstva1617
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva1617
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva1617
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva1617
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva1617
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva1617
Staršie žiačky U15
SZKYvsetkyDruzstva1617
Starší žiaci U15
SZCIvsetkyDruzstva1617
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2016-17
1.liga ženy
zreb1ligyzien2016-17
2.liga Kadeti U17
zreb2kadetivychod2016-17
zreb2kadetizapad2016-17
2.liga muži
zreb2ligamuziVychod2016-17
zreb2ligamuziZapad2016-17
2.liga Starší žiaci U15
zreb2starsiziacizapad2016-17
Extraliga muži - SBL
zrebExtraligymuzov2016-17
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2016-17
Juniori U19
zrebDLjuniorov2016-17
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2016-17
Kadeti U17
zrebDLkadetov2016-17
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2016-17
Mladšie mini U11
zrebmladsieministred2016-17
zrebmladsieminivychod2016-17
zrebmladsieminizapad2016-17
Mladšie žiačky U13
zrebmladsieziackyvychod2016-17
zrebmladsieziackyzapad2016-17
Mladší mini U11
zrebmladsiministred2016-17
zrebmladsiminivychod2016-17
zrebmladsiminizapad2016-17
Mladší žiaci U13
zrebmladsiziacistred2016-17
zrebmladsiziacivychod2016-17
zrebmladsiziacizapad2016-17
Staršie mini U12
zrebstarsieminivychod2016-17
zrebstarsieminizapad2016-17
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2016-17
Starší mini U12
zrebstarsiministred2016-17
zrebstarsiminivychod2016-17
zrebstarsiminizapad2016-17
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2016-17
Žiaci U14
zrebziacistred2016-17
zrebziacivychod2016-17
zrebziacizapad2016-17
Žiačky U14
zrebziackystred2016-17
zrebziackyvychod2016-17
zrebziackyzapad2016-17
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky 2016-17
1.ligove vysledky 2016-17
vysledky1ligymuzov2016-17
vysledky1ligyzien2016-17
vysledkyDLjunioriek2016-17
vysledkyDLjuniorov2016-17
vysledkyDLkadetiek2016-17
vysledkyDLkadetov2016-17
VysledkyM-SR2016-17
vysledkySPmuzov2016-17
vysledkySPzien2016-17
vysledkyZLstarsichziacok2016-17
vysledkyZLstarsichziakov2016-17
Extraligové súťaže
vysledkyExtraligymuzov2016-17
vysledkyExtraligyzien2016-17
Nižšie súťaže
vysledky2kadetivychod2016-17
vysledky2kadetizapad2016-17
vysledky2ligamuziVychod2016-17
vysledky2ligamuziZapad2016-17
vysledkymladsieministred2016-17
vysledkymladsieminivychod2016-17
vysledkymladsieminizapad2016-17
vysledkymladsieziackyvychod2016-17
vysledkymladsieziackyzapad2016-17
vysledkymladsiministred2016-17
vysledkymladsiminivychod2016-17
vysledkymladsiminizapad2016-17
vysledkymladsiziacistred2016-17
vysledkymladsiziacivychod2016-17
vysledkymladsiziacizapad2016-17
vysledkystarsieminivychod2016-17
vysledkystarsieminizapad2016-17
vysledkystarsiministred2016-17
vysledkystarsiminivychod2016-17
vysledkystarsiminizapad2016-17
VysledkyStred2016-17
VysledkyVychod2016-17
VysledkyZapad2016-17
vysledkyziacistred2016-17
vysledkyziacivychod2016-17
vysledkyziacizapad2016-17
vysledkyziackystred2016-17
vysledkyziackyvychod2016-17
vysledkyziackyzapad2016-17
SÚŤAŽE - 2015-2016
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2015-16
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2015-16
Juniori
IMC Slovakia Považska Bystrica 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Juniorky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
ŠBK Šamorín 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBA Prievidza 1
ŠBK Junior Levice 1
Kadetky
BK Slovan Bratislava 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels 1999 Košice 1
Young Angels 2000 Košice 1
Mladšie mini
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
CBK Košice 1
MBK Ružomberok 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels 2005 Košice 1
Mladšie žiačky
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels 2003 Košice 1
Young Angels 2004 Košice 1
Mladší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM SPU Nitra 1
MBK Victoria Žilina 1
RIM Basket Košice 1
ŠKP Banská Bystrica 1
Mladší žiaci
ABOVIA 96 Košice 1
BK Inter Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠŠK KAC Jednota Košice 1
Staršie mini
BAM Poprad 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
CBK Košice 1
Piešťanské Čajočky 1
Young Angels 2004 Košice 1
Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BO Spartak Myjava 1
Young Angels 2001 Košice 1
Starší mini
ABOVIA 96 Košice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Starší žiaci
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
KB Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
Žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM Iskra Svit 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Slovan Bratislava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Young Angels 2002 Košice 1
ŠBK Spišská Nová Ves 1
ŠBK Šamorín 1
Prehľad TCH 2015-16 k 16.06.2016
TCHvho15_16
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBratislavaBKSKPStart1516
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1516
Supiska1MBratislavaVSEMvsKarlovkaB1516
Supiska1MBratislavaVSKFEISTU1516
Supiska1MKezmarokBKMSK1516
Supiska1MKosiceSlaviaTUB1516
Supiska1MLucenecMBK1516
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1516
Supiska1MPresovPUAKADEMIKA1516
Supiska1MSeredBKLokomotiva1516
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1516
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1516
Supiska1MZilinaMBKZU1516
1.liga ženy a ASWBL
ASWBL_Atus_Gratkorn_2015_16
ASWBL_Basket_Flames_2015_16
ASWBL_BK_Duchess_2015_16
ASWBL_Flying_Foxes_SVS_Post_2015_16 1
ASWBL_Flying_Foxes_SVS_Post_2015_16 2
ASWBL_UBI_Graz_2015_16
Supiska1ZBanskaBystricaBDZSKUMB1516
Supiska1ZBratislavaBKPetrzalka1516
Supiska1ZKosiceSSKUNIONPRESS1516
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJS1516
Supiska1ZLeviceBKZ1516
Supiska1ZNitraBKMJuniorUKF1516
Supiska1ZPresovBKEILATPU1516
Supiska1ZSamorinSBKB1516
Supiska1ZZvolenBKZS1516
2.liga Kadeti U17
Supiska2JIBratislavaBSC1516
Supiska2KIBanskaBystricaSKPB1516
Supiska2KILeviceSBKJUNIORB1516
Supiska2KIMalackyBaOTJStrojar-MS1516
Supiska2KIPartizanskeTJIskra1516
Supiska2KIPovazskaBystricaIMCSlovakiaB1516
Supiska2KIPrievidzaMBAB1516
Supiska2KISenecGABBO-MS1516
Supiska2KIZvolenBasket1516
2.liga muži
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK1516
Supiska2MDolnyKubinBK1516
Supiska2MDunajskaStredaDSGTeam1516
Supiska2MHolicMSKBO1516
Supiska2MHumenne1.BK1516
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1516
Supiska2MKomarnoHighlanders1516
Supiska2MKosiceBKKAPYBARY1516
Supiska2MKosiceBKUVLF1516
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1516
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1516
Supiska2MLeviceBKLevickiPatriotiB1516
Supiska2MLevocaBKSlovenskyOrol1516
Supiska2MMichalovce1.BKD1516
Supiska2MNitraBKEXIT1516
Supiska2MPartizanskeTJIskra1516
Supiska2MPresovPUAkademikB-MS1516
Supiska2MRoznavaBKSPD1516
Supiska2MSabinovMMBK1516
Supiska2MTopolcanyBKDOMOV1516
2.liga Starší žiaci U15
Supiska2SZCIBratislavaMBKKarlovka1516
Supiska2SZCIPezinokBASKETBAL1516
Supiska2SZCITrencinTJStadion1516
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBratislavaBKInter1516
SupiskaEMBratislavaVSEMvsKarlovkaA1516
SupiskaEMKomarnoMBKRIEKERCOMtherm1516
SupiskaEMKosiceKBA1516
SupiskaEMLeviceBKLevickiPatriotiA1516
SupiskaEMNitraMBKSPU1516
SupiskaEMPrievidzaBC1516
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaEMSvitIskra1516
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaEZBratislavaBKSlovan1516
SupiskaEZKosiceBKSOUZCassovia1516
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1516
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1516
SupiskaEZPopradBAM1516
SupiskaEZRuzomberokMBK1516
SupiskaEZSamorinSBKA1516
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKP1516
SupiskaJIBratislavaBKInter1516
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1516
SupiskaJIHumenne1.BK1516
SupiskaJIKosiceKB1516
SupiskaJILeviceSBKJUNIOR1516
SupiskaJIMichalovce1.BK1516
SupiskaJINitraBKMSPU1516
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1516
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaJISvitBKMIskra1516
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1516
Juniorky U19
SupiskaJYBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaJYKosiceBKSOUZCassovia1516
SupiskaJYKosiceCBK1516
SupiskaJYKosiceYOUNGANGELS1516
SupiskaJYLeviceBKZ1516
SupiskaJYNitraBKMJuniorUKF1516
SupiskaJYPopradBAM1516
SupiskaJYRuzomberokMBK1516
SupiskaJYSamorinSBK1516
SupiskaJYStaraTuraMBK1516
SupiskaJYZvolenBKZS1516
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKPA1516
SupiskaKIBratislavaBKInter1516
SupiskaKIBratislavaBSC1516
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1516
SupiskaKIHandlovaSBK1516
SupiskaKIKezmarokBKMSK1516
SupiskaKIKomarnoBO1516
SupiskaKIKosiceKB1516
SupiskaKILeviceSBKJUNIORA1516
SupiskaKILucenecMBK1516
SupiskaKIMichalovce1.BK1516
SupiskaKINitraBKMSPU1516
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakiaA1516
SupiskaKIPrievidzaMBAA1516
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaKISvitBKMIskra1516
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK1516
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIA1516
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaKYBardejovBKM1516
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1516
SupiskaKYIvankapriDunajiBKKlokani1516
SupiskaKYKosiceBKSOUZCassovia1516
SupiskaKYKosiceSSKUNIONPRESS1516
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELS19991516
SupiskaKYKosiceYOUNGANGELS20001516
SupiskaKYMalackyBaOTJStrojar1516
SupiskaKYMichalovce1.BKD1516
SupiskaKYMyjavaBOSpartak1516
SupiskaKYNitraBKMJuniorUKF1516
SupiskaKYPopradBAM1516
SupiskaKYRoznavaZBK1516
SupiskaKYRuzomberokMBK1516
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1516
SupiskaKYSpisskaNovaVesSBK1516
SupiskaKYStaraTuraMBK1516
SupiskaKYZilina-BudatinSkolskysportovyklub1516
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaMMINIBratislavaBKPetrzalka1516
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1516
SupiskaMMINIKosiceBKSOUZCassovia1516
SupiskaMMINIKosiceCBK1516
SupiskaMMINIKosiceYOUNGANGELS20051516
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1516
SupiskaMMINIPiestanyPiestanskeCajocky1516
SupiskaMMINIPopradBAM1516
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1516
SupiskaMMINISamorinSBKA1516
SupiskaMMINISamorinSBKB1516
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET1516
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1516
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1516
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKM1516
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1516
SupiskaMZKYGalantaBKJunior1516
SupiskaMZKYGyorSzechenyiKosarlabda1516
SupiskaMZKYKosiceCBK1516
SupiskaMZKYKosiceSSKUNIONPRESS1516
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELS20031516
SupiskaMZKYKosiceYOUNGANGELS20041516
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF1516
SupiskaMZKYNoveMestonadVahomBK1516
SupiskaMZKYPopradBAM1516
SupiskaMZKYRoznavaZBK-MS1516
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1516
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSBK1516
SupiskaMZKYStaraLubovnaSSKBASKET1516
SupiskaMZKYStaraTuraMBK1516
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia1516
SupiskaMZKYZilina-ZavodieBKM1516
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKP1516
SupiskaMMINIBratislavaBKInter1516
SupiskaMMINIBratislavaBSC1516
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaA1516
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaB1516
SupiskaMMINIDolnyKubinBKM1516
SupiskaMMINIKomarnoMBKRiekerCOM-therm1516
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961516
SupiskaMMINIKosiceRIMBasket1516
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIOR1516
SupiskaMMININitraBKMSPU1516
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1516
SupiskaMMINIPrievidzaMBA1516
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva1516
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaMMINISvitBKMIskra1516
SupiskaMMINISvitBKMIskraPoprad1516
SupiskaMMINITrnavaMBKASKSlavia1516
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1516
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIAA1516
SupiskaMMINIZilinaMBKVICTORIAB1516
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanovcenadBebravouBBK1516
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKP1516
SupiskaMZCIBardejovBARDEJOVSKIRYTIERI1516
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1516
SupiskaMZCIBratislavaBSC1516
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka1516
SupiskaMZCIGalantaBKJUNIOR1516
SupiskaMZCIHumenne1.BK1516
SupiskaMZCIKosiceABOVIA961516
SupiskaMZCIKosiceKACJednota1516
SupiskaMZCIKosiceTYDAMUPJS-MS1516
SupiskaMZCILeviceSBKJUNIOR1516
SupiskaMZCILevocaBKSlovenskyOrol1516
SupiskaMZCILiptovskyMikulasMBK-MS1516
SupiskaMZCIMalackyBaOTJStrojar1516
SupiskaMZCINitraBKMSPU1516
SupiskaMZCIPezinokBK1516
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1516
SupiskaMZCIPrievidzaMBA1516
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD1516
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaMZCISvitBKMIskra1516
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1516
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1516
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaSMINIIvankapriDunaji1516
SupiskaSMINIKosiceCBK1516
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELS2004Blue1516
SupiskaSMINIKosiceYOUNGANGELS2004Yellow1516
SupiskaSMINIKrompachyBKKovohuty1516
SupiskaSMINIPiestanyPiestanskeCajocky1516
SupiskaSMINIPopradBAM1516
SupiskaSMINIRoznavaZBK-MS1516
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1516
SupiskaSMINISamorinSBK1516
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1516
SupiskaSMINISpisskaNovaVesSBK1516
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1516
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1516
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM1516
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaSZKYBardejovBKM1516
SupiskaSZKYBratislavaBKPetrzalka-MS1516
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan-MS1516
SupiskaSZKYIvankapriDunajiBKKlokani1516
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20011516
SupiskaSZKYKosiceYOUNGANGELS20021516
SupiskaSZKYKrompachyBKKovohuty1516
SupiskaSZKYLucenecMBK1516
SupiskaSZKYMyjavaBOSpartak1516
SupiskaSZKYPopradBAM1516
SupiskaSZKYRuzomberokMBK1516
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSBK1516
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1516
SupiskaSZKYTrnavaSSKZSAtomova1516
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKP1516
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1516
SupiskaSMINIBratislavaBSC1516
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1516
SupiskaSMINIDolnyKubinBKM1516
SupiskaSMINIHandlovaSBK1516
SupiskaSMINIKomarnoMBKRiekerCOM-therm1516
SupiskaSMINIKosiceABOVIA961516
SupiskaSMINIKosiceKBRIMBasket1516
SupiskaSMINILeviceSBKJUNIOR1516
SupiskaSMINIMalackyBaOTJStrojar1516
SupiskaSMINIMichalovce1.BK1516
SupiskaSMINIPrievidzaMBA1516
SupiskaSMINIRoznavaBKSPD1516
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1516
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaSMINISvitBKMIskra1516
SupiskaSMINISvitBKMIskraPoprad1516
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1516
SupiskaSMINIZilinaMBKVICTORIA1516
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBratislavaBKInter1516
SupiskaSZCIKosiceKB1516
SupiskaSZCILiptovskyMikulasMBK1516
SupiskaSZCILucenecMBK1516
SupiskaSZCINitraBKMSPU1516
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1516
SupiskaSZCIPrievidzaMBA1516
SupiskaSZCISeredBKLokomotiva1516
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaSZCISvitBKMIskra1516
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1516
Žiaci U14
Supiska2SZCIBanskaBystricaSKP-MS1516
Supiska2SZCIMartinTJSlaviaMedik-MS1516
SupiskaZCIBanskaBystricaSKP1516
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.1516
SupiskaZCIBratislavaBKInter1516
SupiskaZCIHandlovaSBK-MS1516
SupiskaZCIKosiceKACJednota1516
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1516
SupiskaZCINitraBKMSPU1516
SupiskaZCIPrievidzaMBA1516
SupiskaZCISenecGABBO1516
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1516
SupiskaZCISvitBKMIskra1516
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia1516
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1516
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIA1516
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081516
SupiskaZKYBratislavaBKPetrzalka1516
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1516
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1516
SupiskaZKYKosiceSSKUNIONPRESS1516
SupiskaZKYKosiceYOUNGANGELS20021516
SupiskaZKYMartinTJSlaviaMedik-MS1516
SupiskaZKYRuzomberokMBK-MS1516
SupiskaZKYSamorinSBK1516
SupiskaZKYSeredBKLokomotiva1516
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSBK1516
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1516
SupiskaZKYTrnavaSSKZSAtomova1516
SupiskaZKYZilina-ZavodieBKM1516
SupiskaZKYZvolenBKZS1516
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1MvsetkyDruzstva2015-16
1.liga ženy a ASWBL
1ZvsetkyDruzstva2015-16
Extraliga muži - SBL
EMvsetkyDruzstva2015-16
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva2015-16
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva2015-16
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva2015-16
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva2015-16
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva2015-16
Staršie žiačky U15
SZKYvsetkyDruzstva2015-16
Starší žiaci U15
SZCIvsetkyDruzstva2015-16
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2015-16
1.liga ženy a ASWBL
zreb1ligyzienASWBL2015-16
2.liga Kadeti U17
zreb2ligaKadetiStred2015-16
zreb2ligyKadetovZapad2015-16
2.liga muži
zreb2ligamuziVychod2015-16
zreb2ligymuzovZapad2015-16
2.liga Starší žiaci U15
zreb2ligyStarsichziakovZapad2015-16
Extraliga muži - SBL
zrebExtraligymuzov2015-16
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2015-16
Juniori U19
zrebDLjuniorov2015-16
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2015-16
Kadeti U17
zrebDLkadetov2015-16
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2015-16
Mladšie mini U11
zrebMladsieminiStred2015-16
zrebMladsieminiVychod2015-16
zrebMladsieminiZapad2015-16
Mladšie žiačky U13
zrebMladsieziackyStred2015-16
zrebMladsieziackyVychod2015-16
zrebMladsieziackyZapad2015-16
Mladší mini U11
zrebMladsiminiStred2015-16
zrebMladsiminiVychod2015-16
zrebMladsiminiZapad2015-16
Mladší žiaci U13
zrebMladsiziaciStred2015-16
zrebMladsiziaciVychod2015-16
zrebMladsiziaciZapad2015-16
Staršie mini U12
zrebStarsieminiStred2015-16
zrebStarsieminiVychod2015-16
zrebStarsieminiZapad2015-16
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2015-16
Starší mini U12
zrebStarsiminiStred2015-16
zrebStarsiminiVychod2015-16
zrebStarsiminiZapad2015-16
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2015-16
Žiaci U14
zrebZiaciStred2015-16
zrebZiaciVychod2015-16
zrebZiaciZapad2015-16
Žiačky U14
zrebZiackyStred2015-16
zrebZiackyZapad2015-16
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky 2015-16
1.ligove vysledky 2015-16
vysledky1ligymuzov2015-16
vysledky1ligyzienASWBL2015-16
vysledkyDLjunioriek2015-16
vysledkyDLjuniorov2015-16
vysledkyDLkadetiek2015-16
vysledkyDLkadetov2015-16
VysledkyM-SR2015-16
vysledkySPmuzov2015-16
vysledkySPzien2015-16
vysledkyZLstarsichziacok2015-16
vysledkyZLstarsichziakov2015-16
Extraligové súťaže
vysledkyExtraligymuzov2015-16
vysledkyExtraligyzien2015-16
Nižšie súťaže
vysledky2ligaKadetiStred2015-16
vysledky2ligamuziVychod2015-16
vysledky2ligyKadetiZapad2015-16
vysledky2ligymuzovZapad2015-16
vysledky2ligyStarsichziakovZapad2015-16
vysledkyMladsiemini3x3stred2015-16
vysledkyMladsiemini3x3vychod2015-16
vysledkyMladsiemini5x5stred2015-16
vysledkyMladsiemini5x5vychod2015-16
vysledkyMladsieminiZapad2015-16
vysledkyMladsieziackyStred2015-16
vysledkyMladsieziackyVychod2015-16
vysledkyMladsieziackyZapad2015-16
vysledkyMladsimini3x3stred2015-16
vysledkyMladsimini3x3vychod2015-16
vysledkyMladsimini5x5stred2015-16
vysledkyMladsimini5x5vychod2015-16
vysledkyMladsiminiZapad-A,B,3x3-2015-16
vysledkyMladsiminiZapad-A,B,5x5-2015-16
vysledkyMladsiziaciStred2015-16
vysledkyMladsiziaciVychod2015-16
vysledkyMladsiziaciZapad2015-16
vysledkyStarsieminiStred2015-16
vysledkyStarsieminiVychod2015-16
vysledkyStarsieminiZapad2015-16
vysledkyStarsiminiStred2015-16
vysledkyStarsiminiVychod2015-16
vysledkyStarsiminiZapad2015-16
VysledkyStred2015-16
VysledkyVychod2015-16
VysledkyZapad2015-16
vysledkyZiaciStred2015-16
vysledkyZiaciVychod2015-16
vysledkyZiaciZapad2015-16
vysledkyZiackyStred2015-16
vysledkyZiackyZapad2015-16
SÚŤAŽE - 2014-2015
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2014-15
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2014-15
Juniori
ACADEMIC ŽU Žilina 1
Baník Cigeľ Prievidza 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
Juniorky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BTK Basketbal Pezinok 1
MBK A.Dubčeka Bratislava 1
MBK Stará Turá 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM Svit 1
MBK Victoria Žilina 1
Kadetky
BAM Poprad 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladšie mini
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica A 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica B 1
BKM Piešťany 1
CBK Košice 1
Young Angels 2004 Košice 1
Mladšie žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Žilina-Závodie 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels 2002 Košice 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
Mladší mini
1.BK Michalovce 1
ABOVIA 96 Košice 1
BK Inter Bratislava 1
BKM SPU Nitra 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
Mladší žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM Svit 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Žilina-Závodie 1
Young Angels 2003 Košice 1
ŠŠK Union Press Košice 1
Staršie žiačky
BK Lokomotíva Sereď 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
Young Angels 2000 Košice 1
Starší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Baník Cigeľ Prievidza 1
BK Inter Bratislava 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BKM Svit 1
MBK Victoria Žilina 1
Žiačky
BAM Poprad 1
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BO Spartak Myjava 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels 2001 Košice 1
Prehľad TCH 2014-15 k 23.04.2015
TCHvho14_15
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBratislavaBCSKPStart1415
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1415
Supiska1MBratislavaVSEMvsKarlovkaB1415
Supiska1MKezmarokBKMSK1415
Supiska1MKomarnoMBKRiekerComThermB1415
Supiska1MKosiceSlaviaTU1415
Supiska1MLucenecMBK1415
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
Supiska1MPresovPUAkademikA1415
Supiska1MPrievidzaBanikCigel1415
Supiska1MSeredBKLokomotiva1415
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1415
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1415
Supiska1MZilinaMBKZU1415
1.liga ženy a ASWBL
Supiska1ZBanskaBystricaBDZSKUMB1415
Supiska1ZBratislavaBKPetrzalka1415
Supiska1ZBratislavaBKSlovanB1415
Supiska1ZBratislavaHKFilozof1415
Supiska1ZKosiceCBK1415
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJSA1415
Supiska1ZLeviceBKZ1415
Supiska1ZNitraBKMJuniorUKF1415
Supiska1ZPopradBAM1415
Supiska1ZPresovBKEILATPUA1415
Supiska1ZTrnavaBKASKSlavia1415
Supiska1ZZvolenBKZS1415
SupiskaASWBLDuchessKlosterneuburg1415
SupiskaASWBLFlyingFoxesSVSPost1415
SupiskaASWBLGrazUBI1415
SupiskaASWBLSoproniDarazsakakademia1415
SupiskaASWBLWienBasketFlames1415
SupiskaASWBLWienBCVienna871415
2.liga Kadeti U17
Supiska2KIBanovcenadBebravouBBK-MS1415
Supiska2KIMalackyBaOTJStrojar1415
Supiska2KIMichalovce1.BKD-MS1415
Supiska2KISenecGABBO1415
2.liga muži
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK1415
Supiska2MBratislavaSlaviaSTU1415
Supiska2MDolnyKubinBK1415
Supiska2MDunajskaStredaDSGTeam1415
Supiska2MHolicMSKBO1415
Supiska2MHumenne1.BK1415
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1415
Supiska2MKomarnoHighlanders1415
Supiska2MKosiceBKUVLF1415
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1415
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1415
Supiska2MLeviceBKLevickiPatriotiB1415
Supiska2MLevocaBKSlovenskyOrol1415
Supiska2MMichalovce1.BKD1415
Supiska2MNitraBasketbalovyklubEXIT1415
Supiska2MPartizanskeIskra1415
Supiska2MPresovPUAkademikB-MS1415
Supiska2MRoznavaBKSPD1415
Supiska2MSabinovMMBK1415
Supiska2MTrencinTJStadion1415
2.liga Staršie žiačky U15 a Kadetky U17
Supiska2KYKosiceBKSOSZCassoviaB1415
Supiska2KYMichalovce1.BKD1415
Supiska2SZKYKosiceSSKUNIONPRESS1415
Supiska2SZKYLendakBKZS1415
Supiska2SZKYRoznavaZBK-MS1415
2.liga ženy
Supiska2ZKosiceBKSOSZCassoviaB1415
Supiska2ZKosiceSSKUNIONPRESS1415
Supiska2ZKosiceTYDAMUPJSB1415
Supiska2ZMichalovce1.BKD1415
Supiska2ZPresovBKEILATPUB1415
Supiska2ZRoznavaZBK1415
Supiska2ZStaraLubovnaSSKBASKET1415
Extraliga muži - SBL
SupiskaEMBanskaBystricaSKP1415
SupiskaEMBratislavaBKInterIncheba1415
SupiskaEMBratislavaVSEMvsKarlovkaA1415
SupiskaEMHandlovaMBK1415
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerComThermA1415
SupiskaEMLeviceEUCOSLevickiPatriotiA1415
SupiskaEMNitraMBKSPU1415
SupiskaEMPrievidzaBC1415
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaEMSvitIskra1415
Extraliga ženy
SupiskaEZBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaEZBratislavaBKSlovanA1415
SupiskaEZKosiceBKSOSZCassoviaA1415
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1415
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1415
SupiskaEZRuzomberokMBK1415
SupiskaEZSamorinSBK1415
SupiskaEZSpisskaNovaVesRucon20141415
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaJIBratislavaBKInter1415
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1415
SupiskaJIHumenne1.BK1415
SupiskaJIKezmarokBKMSK1415
SupiskaJIKosiceBKEsprit1415
SupiskaJILiptovskyMikulasMBK1415
SupiskaJIMichalovce1.BK1415
SupiskaJIPezinokBK1415
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaJIPrievidzaBanikCigel1415
SupiskaJIRoznavaBKSPD1415
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaJISvitBKM1415
SupiskaJIZilinaACADEMICZU1415
SupiskaJIZilinaMBKVICTORIA1415
Juniorky U19
SupiskaJYBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaJYBratislavaMBKA.Dubceka1415
SupiskaJYKosiceSSKUNIONPRESS1415
SupiskaJYPezinokBTKBASKETBAL1415
SupiskaJYSeredBKLokomotiva1415
SupiskaJYStaraTuraMBK1415
Kadeti U17
SupiskaKIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaKIBardejovINVESTORKINGS1415
SupiskaKIBratislavaB.S.C.A1415
SupiskaKIBratislavaB.S.C.B1415
SupiskaKIBratislavaBKInter1415
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1415
SupiskaKIHandlovaSBK1415
SupiskaKIKomarnoBOKlokani1415
SupiskaKIKosiceBKEsprit1415
SupiskaKILeviceSBKJUNIOR1415
SupiskaKINitraBKMSPU1415
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaKIPrievidzaBanikCigel1415
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaKISvitBKM1415
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIAA1415
SupiskaKIZilinaMBKVICTORIAB1415
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaKYBardejovBKM1415
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1415
SupiskaKYKosiceBKSOSZCassoviaA1415
SupiskaKYKosiceCBK1415
SupiskaKYKosiceYoungAngels1415
SupiskaKYLeviceBKZ1415
SupiskaKYMalackyBaOTJStrojar1415
SupiskaKYNitraBKMJuniorUKF1415
SupiskaKYPiestanyBKM1415
SupiskaKYPopradBAMA1415
SupiskaKYPopradBAMB1415
SupiskaKYRoznavaZBK1415
SupiskaKYRuzomberokMBK1415
SupiskaKYSamorinSBK1415
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1415
SupiskaKYSpisskaNovaVesSKBD1415
SupiskaKYStaraTuraMBK1415
SupiskaKYZvolenBKZS1415
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP08A1415
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP08B1415
SupiskaMMINIBratislavaBKPetrzalka1415
SupiskaMMINIGyorUNISZKA1415
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1415
SupiskaMMINIKosiceBKSOUZCassovia1415
SupiskaMMINIKosiceCBK1415
SupiskaMMINIKosiceSSKUNIONPRESS1415
SupiskaMMINIKosiceYoungAngels2004Blue1415
SupiskaMMINIKosiceYoungAngels2004Yellow1415
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1415
SupiskaMMINIPiestanyBKM1415
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1415
SupiskaMMINISamorinSBK1415
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva1415
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1415
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1415
SupiskaMZKYHandlovaSBK-MS1415
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani1415
SupiskaMZKYKosiceBKSOUZCassovia-MS1415
SupiskaMZKYKosiceSSKUNIONPRESS1415
SupiskaMZKYKosiceYoungAngels20021415
SupiskaMZKYPopradBAM1415
SupiskaMZKYPrievidzaBanikCigel-MS1415
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1415
SupiskaMZKYSamorinSBK1415
SupiskaMZKYSeredBKLokomotiva1415
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD1415
SupiskaMZKYStaraTuraMBK1415
SupiskaMZKYZilina-ZavodieBKM1415
SupiskaMZKYZvolenBKZS1415
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaMMINIBratislavaB.S.C.1415
SupiskaMMINIBratislavaBKInter1415
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaA1415
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaB1415
SupiskaMMINIGalantaBK-MS1415
SupiskaMMINIKomarnoMBK-MS1415
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961415
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIORA1415
SupiskaMMINILeviceSBKJUNIORB1415
SupiskaMMINIMalackyBaOTJStrojar1415
SupiskaMMINIMichalovce1.BK1415
SupiskaMMININitraBKMSPU1415
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaMMINISeredBKLokomotiva1415
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaMMINISvitBKM1415
SupiskaMMINISvitBKMPoprad1415
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1415
SupiskaMMINIZilinaMBKVictoriaA1415
SupiskaMMINIZilinaMBKVictoriaB1415
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1415
SupiskaMZCIBratislavaGABBOSenecKarlovka1415
SupiskaMZCIHandlovaSBK-MS1415
SupiskaMZCIKosiceKACJednota1415
SupiskaMZCILeviceSBKJUNIOR1415
SupiskaMZCINitraBKMSPU1415
SupiskaMZCIPrievidzaBanikCigel1415
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaMZCISvitBKM1415
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1415
SupiskaMZCIZilinaMBKVICTORIA1415
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan1415
SupiskaSMINIKosiceCBK-MS1415
SupiskaSMINIKosiceSSKUNIONPRESS1415
SupiskaSMINIKosiceYoungAngels20031415
SupiskaSMINILevocaBKSlovenskyOrol-MS1415
SupiskaSMININitraBKMJuniorUKF1415
SupiskaSMININoveMestonadVahomBasketbalovyklub1415
SupiskaSMINIPopradBAM1415
SupiskaSMINIRoznavaZBK-MS1415
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1415
SupiskaSMINISamorinSBK1415
SupiskaSMINISpisskaNovaVesSKBD1415
SupiskaSMINIStaraLubovnaSSKBASKET1415
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1415
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1415
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM1415
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1415
SupiskaSZKYDetvaBK-MS1415
SupiskaSZKYIvankapriDunaji1415
SupiskaSZKYKosiceYoungAngels20001415
SupiskaSZKYKosiceYoungAngels20011415
SupiskaSZKYMyjavaBOSpartak-MS1415
SupiskaSZKYNitraBKMJuniorUKF1415
SupiskaSZKYRuzomberokMBK1415
SupiskaSZKYSeredBKLokomotiva1415
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD-MS1415
SupiskaSZKYTrnavaSSKZSAtomova1415
SupiskaSZKYZilina-BudatinSkolskysportovyklub-MS1415
SupiskaSZKYZvolenBKZS1415
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanovcenadBebravouBBK-MS1415
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.1415
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1415
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1415
SupiskaSMINIHandlovaSBK1415
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani-MS1415
SupiskaSMINIKosiceABOVIA961415
SupiskaSMINIKosiceKACJednota1415
SupiskaSMINILeviceSBKJunior1415
SupiskaSMINILevocaBKSlovenskyOrol-MS1415
SupiskaSMINIMalackyBaOTJStrojar-MS1415
SupiskaSMININitraBKMSPU1415
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaSMINIPrievidzaBKBanikCigel1415
SupiskaSMINIRoznavaBKSPD1415
SupiskaSMINISenecGABBO1415
SupiskaSMINISeredBKLokomotiva1415
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaSMINISvitBKMPoprad1415
SupiskaSMINITerchovaBKZS1415
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1415
SupiskaSMINIZilinaMBKVictoria1415
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanskaBystricaBasketZvolen-MS1415
SupiskaSZCIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka1415
SupiskaSZCIHandlovaSBK1415
SupiskaSZCIKezmarokBKMSK1415
SupiskaSZCIKosiceJuniorbasket1415
SupiskaSZCIKosiceKACJednota1415
SupiskaSZCILeviceSBKJUNIOR1415
SupiskaSZCILiptovskyMikulasMBK-MS1415
SupiskaSZCILucenecMBK1415
SupiskaSZCIMartinTJSlaviaMedik1415
SupiskaSZCIMichalovce1.BK1415
SupiskaSZCINitraBKMSPU1415
SupiskaSZCIPartizanskeTJIskra1415
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaSZCIPrievidzaBanikCigel1415
SupiskaSZCIRoznavaBKSPD1415
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaSZCISvitBKM1415
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK1415
SupiskaSZCIZilinaMBKVICTORIA1415
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKP1415
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.1415
SupiskaZCIBratislavaBKInter1415
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka1415
SupiskaZCIKosiceJuniorbasket-MS1415
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1415
SupiskaZCILiptovskyMikulasMBK1415
SupiskaZCIMichalovce1.BK1415
SupiskaZCINitraBKMSPU1415
SupiskaZCIPezinokBASKETBAL-MS1415
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1415
SupiskaZCIPresovSKMAKADEMIK-MS1415
SupiskaZCIPrievidzaBanikCigel1415
SupiskaZCISeredBKLokomotiva1415
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1415
SupiskaZCISvitBKM1415
SupiskaZCITrencinTJStadion-MS1415
SupiskaZCITrnavaMBKASKSlavia-MS1415
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIAA1415
SupiskaZCIZilinaMBKVICTORIAB-MS1415
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081415
SupiskaZKYBardejovBKM1415
SupiskaZKYBratislavaBKPetrzalka-MS1415
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1415
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1415
SupiskaZKYKosiceSSKUNIONPRESS1415
SupiskaZKYKosiceYoungAngels20011415
SupiskaZKYKosiceYoungAngels20021415
SupiskaZKYKrompachyBKKovohuty1415
SupiskaZKYLeviceBKZ1415
SupiskaZKYMartinTJSlaviaMedik1415
SupiskaZKYMyjavaBOSpartak1415
SupiskaZKYPezinokBasketbalovyklub-MS1415
SupiskaZKYPopradBAM1415
SupiskaZKYRuzomberokMBK1415
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD-MS1415
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1415
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1.Liga muzi-VsetkyDruzstva2014-15
1.liga ženy a ASWBL a Juniorky U19
1ZvsetkyDruzstva2014-15
Extraliga muži - SBL
EMvsetkyDruzstva2014-15
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva2014-15
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva2014-15
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva2014-15
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva2014-15
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva2014-15
Staršie žiačky U15
ZKYvsetkyDuzstva2014-15
Starší žiaci U15
SZCIvsetkyDruzstva2014-15
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2014-15
1.liga ženy a ASWBL
zreb1ligyzienASWBL2014-15
Extraliga muži - SBL
zrebExtraligymuzov2014-15
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2014-15
Juniori U19
zrebDLjuniorov2014-15
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2014-15
Kadeti U17
zrebDLkadetov2014-15
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2014-15
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2014-15
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2014-15
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky 2014-15
1.ligove vysledky 2014-15
vysledky1ligymuzov2014-15
vysledky1ligyzienASWBL2014-15
vysledkyDLjunioriek2014-15
vysledkyDLjuniorov2014-15
vysledkyDLkadetiek2014-15
vysledkyDLkadetov2014-15
VysledkyM-SR2014-15
vysledkySPmuzov2014-15
vysledkySPzien2014-15
vysledkyZLstarsichziacok2014-15
vysledkyZLstarsichziakov2014-15
Extraligové súťaže
vysledkyExtraligymuzov2014-15
vysledkyExtraligyzien2014-15
Nižšie oblastné súťaže
Západ
Západ_Kadeti
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Starší mini
Západ_Starší žiaci
Západ_Žiaci
Západ_Žiačky
SÚŤAŽE - 2013-2014
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2013-14
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2013-14
Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Petržalka 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
CBK Košice 1
MBK A.Dubčeka Bratislava 1
TYDAM UPJŠ Košice 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBK Victoria Žilina 1
Kadetky
BKŽ Levice 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladšie mini
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BKM Žilina-Závodie 1
CBK Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
Mladšie žiačky
BAM Poprad 1
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BO Spartak Myjava 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels 2001 Košice 1
Mladší mini
ABOVIA 96 Košice 1
BKM Poprad 1
Brooks Basketball Club Galanta 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Mladší žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Baník Cigeľ Prievidza 1
BK Lokomotíva Sereď 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Žilina-Závodie 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels 2002 Košice 1
ŠKBD Spišska Nová Ves 1
Staršie žiačky
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
MBK Stará Turá 1
Young Angels 1999 Košice 1
Starší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Poprad 1
BKM SPU Nitra 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Starší žiaci
BK Baník Cigeľ Prievidza 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBK Victoria Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BK Baník Cigeľ Prievidza 1
BKM Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Karlovka Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiačky
BAM Poprad 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
MBK Ružomberok 1
Young Angels 2000 Košice 1
Prehľad TCH 2013-14 k 30.05.2014
TCHvho2013_14
Súpisky družstiev
1.liga muži
Supiska1MBratislavaB.S.C.1314
Supiska1MBratislavaBKInterB1314
Supiska1MBratislavaMBKKarlovkaA1314
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1314
Supiska1MBratislavaSKPFilozof1314
Supiska1MKezmarokBKMSK1314
Supiska1MKosiceSlaviaTU1314
Supiska1MLucenecMBK1314
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
Supiska1MPresovPUAkademik1314
Supiska1MPrievidzaBanikCigel1314
Supiska1MSeredMBKLokomotivaA1314
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1314
Supiska1MZiarnadHronomMSKBK1314
Supiska1MZilinaACADEMICZU1314
1.liga ženy a ASWBL
Supiska1ZBanskaBystricaBKSKP081314
Supiska1ZBardejovBKM1314
Supiska1ZBratislavaBKPetrzalkaB1314
Supiska1ZBratislavaHKFilozof1314
Supiska1ZKosiceSSKUNIONPRESSA1314
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJSA1314
Supiska1ZPopradBAM1314
Supiska1ZPresovBKEILATPU1314
Supiska1ZRoznavaMBKREGION1314
Supiska1ZStaraLubovnaSSKBASKET1314
Supiska1ZStaraTuraMBK1314
Supiska1ZZvolenBKZS1314
SupiskaBasketFlames
SupiskaDuchess
SupiskaGraz
SupiskaPost
SupiskaVienna87
2.liga muži
Supiska2MBardejovINVESTORKINGS1314
Supiska2MBratislavaFTVSUKMBKKarlovkaB1314
Supiska2MBratislavaVSsportovyklubFEISTU1314
Supiska2MDunajskaStredaDSGTeam1314
Supiska2MHolicMSKBO1314
Supiska2MHumenne1.BK1314
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1314
Supiska2MKomarnoHighlanders1314
Supiska2MKosiceBKEspritSlovbet-MS1314
Supiska2MKosiceBKUVLF1314
Supiska2MKosiceTYDAMUPJS1314
Supiska2MKrompachyBKKovohuty1314
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1314
Supiska2MLeviceBKLevickiPatriotiB1314
Supiska2MLevocaBKSlovenskyOrol1314
Supiska2MMichalovce1.BKD1314
Supiska2MNitraBasketbalovyklubEXIT1314
Supiska2MPartizanskeIskra1314
Supiska2MPresovBKEILAT1314
Supiska2MRoznavaBKSPD1314
Supiska2MSabinovMMBK1314
Supiska2MSeredMBKLokomotivaB1314
Supiska2MTopolcanyBKDomov1314
Supiska2MTrencinTJStadion1314
2.liga ženy a Juniorky U19
Supiska2JYKosiceBKSOUZCassovia1314
Supiska2ZBratislavaDubcekK.Ves1314
Supiska2ZIvankapriDunajiBKKlokani1314
Supiska2ZKosiceSSKUNIONPRESSB1314
Supiska2ZKosiceTYDAMUPJSB1314
Supiska2ZMichalovce1.BKD1314
Supiska2ZNitraBKMJuniorUKF1314
Supiska2ZSamorinSBKB1314
Supiska2ZSeredBKLokomotiva1314
Supiska2ZSpisskaBelaMBK1314
Supiska2ZTrnavaBKASKSlavia1314
Extraliga muži
SupiskaEMBanskaBystricaSKP1314
SupiskaEMBratislavaBKInterInchebaA1314
SupiskaEMHandlovaMBK1314
SupiskaEMKomarnoMBKRiekerComTherm1314
SupiskaEMLeviceBK LevickiPatriotiA1314
SupiskaEMNitraEDYMAXSPU1314
SupiskaEMPrievidzaBC1314
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaEMSvitIskra1314
Extraliga ženy
SupiskaEZBratislavaBKPetrzalkaA1314
SupiskaEZBratislavaBKSlovan1314
SupiskaEZKosiceBKSOUZCassovia1314
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1314
SupiskaEZLeviceBKZ1314
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1314
SupiskaEZRuzomberokMBK1314
SupiskaEZSamorinSBKA1314
SupiskaEZSpisskaNovaVesRuconA1314
Juniori U19
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1314
SupiskaJIHandlovaMBK1314
SupiskaJIKezmarokBKMSK1314
SupiskaJIKomarnoMBKRiekerComTherm1314
SupiskaJIKosiceBKEspritSlovbet1314
SupiskaJIMichalovce1.BK1314
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaJIPrievidzaBCPrievidzamladez1314
SupiskaJIRoznavaBKSPD1314
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaJISvitBKM1314
SupiskaJIZiarnadHronomMSKBK1314
SupiskaJIZilinaACADEMICZUA1314
SupiskaJIZilinaACADEMICZUB1314
Juniorky U19
SupiskaJYBanskaBystricaBKSKP081314
SupiskaJYBratislavaBKPetrzalka1314
SupiskaJYBratislavaMBKA.Dubcek1314
SupiskaJYKosiceCBK1314
SupiskaJYKosiceTYDAMUPJS1314
SupiskaJYTrnavaBKASKSlavia1314
Kadeti U17 - 1. a 2.liga
SupiskaKIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaKIBardejovINVESTORKINGS1314
SupiskaKIBratislavaB.S.C.1314
SupiskaKIBratislavaBKInter1314
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovkaA1314
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovkaB1314
SupiskaKIHumenne1.BK1314
SupiskaKIKomarnoBKKlokani1314
SupiskaKIKosiceBKEsprit1314
SupiskaKIKosiceJuniorbasket1314
SupiskaKIKosiceTYDAMUPJS1314
SupiskaKILeviceLEVMILK1314
SupiskaKILiptovskyMikulasMBK1314
SupiskaKIMartinTJSlaviaMedik1314
SupiskaKINitraBKMSPU1314
SupiskaKIPezinokBK1314
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaKIPresovSKMAkademik1314
SupiskaKIRoznavaBKSPD1314
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaKISvitBKM1314
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia1314
SupiskaKIZilinaMBKVictoriaA1314
SupiskaKIZilinaMBKVictoriaB1314
Kadetky U17 - 1. a 2.liga
Supiska2KYKosiceBKSOUZCassoviaB1314
Supiska2KYKosiceCBKB1314
Supiska2KYMartinTJSlaviaMedik1314
Supiska2KYPrievidzaBCPrievidzamladez1314
Supiska2KYStaraLubovnaSSKBASKET1314
Supiska2KYTeplickanadVahomBK1314
SupiskaKYBratislavaBKSlovan1314
SupiskaKYKosiceBKSOUZCassoviaA1314
SupiskaKYKosiceCBKA1314
SupiskaKYKosiceSSKUNIONPRESS1314
SupiskaKYKosiceYoungAngels1314
SupiskaKYLeviceBKZ1314
SupiskaKYNitraBKMJuniorUKF1314
SupiskaKYPopradBAM1314
SupiskaKYRuzomberokMBK1314
SupiskaKYSamorinSBK1314
SupiskaKYSeredBKLokomotiva1314
SupiskaKYStaraTuraMBK1314
SupiskaKYZvolenBKZS1314
Mladšie mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081314
SupiskaMMINIBratislavaBKPetrzalka1314
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1314
SupiskaMMINIKosiceBKSOUZCassovia-MS1314
SupiskaMMINIKosiceCBK1314
SupiskaMMINIKosiceYoungAngels20031314
SupiskaMMINILevocaBKSlovenskyOrol-MS1314
SupiskaMMININitraBKMJuniorUKF1314
SupiskaMMININoveMestonadVahomBK1314
SupiskaMMINIPopradBAM1314
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1314
SupiskaMMINISamorinSBK1314
SupiskaMMINISpisskaNovaVesSKBD1314
SupiskaMMINIStaraLubovnaSSKBASKET1314
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1314
SupiskaMMINITrnavaBKASKSlavia1314
SupiskaMMINIZilina-ZavodieBKM1314
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081314
SupiskaMZKYBratislavaBKPetrzalka1314
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1314
SupiskaMZKYDetvaBK-MS1314
SupiskaMZKYHandlovaSBK-MS1314
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani1314
SupiskaMZKYKosiceSSKABOVIA961314
SupiskaMZKYKosiceSSKUNIONPRESS1314
SupiskaMZKYKosiceYoungAngels20011314
SupiskaMZKYKosiceYoungAngels20021314
SupiskaMZKYKrompachyBKKovohuty1314
SupiskaMZKYLeviceBKZ-MS1314
SupiskaMZKYMyjavaBOSpartak1314
SupiskaMZKYPiestanyBKM-MS1314
SupiskaMZKYPopradBAM1314
SupiskaMZKYRoznavaMBKREGION1314
SupiskaMZKYRuzomberokMBK1314
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD-MS1314
SupiskaMZKYTrnavaBKASKSlavia1314
SupiskaMZKYZilinaSSKBudatin-MS1314
SupiskaMZKYZvolenBKZS1314
Mladší mini U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaMMINIBratislavaBKInter1314
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaA1314
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaB1314
SupiskaMMINIGalantaBROOKSBASKETBALLCLUB1314
SupiskaMMINIKosiceABOVIA961314
SupiskaMMINILeviceSBKJunior1314
SupiskaMMINIMalackyBaOTJStrojar1314
SupiskaMMININitraBKMSPU1314
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaMMINISeredMBKLokomotiva1314
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaMMINISvitBKMPoprad1314
SupiskaMMINITerchovaBKZS1314
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBK1314
SupiskaMMINIZilinaMBKVictoria1314
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.1314
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1314
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka1314
SupiskaMZCIHandlovaSBK1314
SupiskaMZCIKosiceKACJednota1314
SupiskaMZCILeviceSBKJunior1314
SupiskaMZCINitraBKMSPU1314
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaMZCIPrievidzaBCPrievidzamladez1314
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD1314
SupiskaMZCISeredMBKLokomotiva1314
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaMZCISvitBKM1314
SupiskaMZCITrencinTJStadion-MS1314
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1314
SupiskaMZCIZilinaMBKVictoria1314
Staršie mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081314
SupiskaSMINIBratislavaBKSlovan1314
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani1314
SupiskaSMINIKosiceSSKUNIONPRESS1314
SupiskaSMINIKosiceYoungAngels20021314
SupiskaSMINIMartinTJSlaviaMedik-MS1314
SupiskaSMINIPopradBAM1314
SupiskaSMINIPrievidzaBCmladez-MS1314
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1314
SupiskaSMINISamorinSBK1314
SupiskaSMINISeredZBKLokomotiva1314
SupiskaSMINISpisskaNovaVesSKBD1314
SupiskaSMINIStaraTuraMBK1314
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM1314
Staršie žiačky U15 - 1. a 2.liga
Supiska2SZKYKrompachyBKKovohuty1314
Supiska2SZKYLendakBKZS1314
Supiska2SZKYMichalovce1.BKD1314
Supiska2SZKYStaraLubovnaSSKBASKET1314
Supiska2SZKYZilinaCVCTeplickanV1314
Supiska2SZKYZvolenBKZS1314
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP08A1314
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP08B1314
SupiskaSZKYBardejovBKM1314
SupiskaSZKYBratislavaBKPetrzalka1314
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1314
SupiskaSZKYKosiceBKSOUZCassovia1314
SupiskaSZKYKosiceUNIONPRESS1314
SupiskaSZKYKosiceYoungAngels19991314
SupiskaSZKYKosiceYoungAngels20001314
SupiskaSZKYLeviceBKZ1314
SupiskaSZKYNitraBKMJuniorUKF1314
SupiskaSZKYPiestanyBKM-MS1314
SupiskaSZKYPopradBAM1314
SupiskaSZKYRoznavaMBKREGION1314
SupiskaSZKYSpisskaNovaVesSKBD1314
SupiskaSZKYStaraTuraMBK1314
SupiskaSZKYTrnavaBKASKSlavia1314
Starší mini U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.1314
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1314
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1314
SupiskaSMINIGalantaBROOKSBASKETBALLCLUB-MS1314
SupiskaSMINIHandlovaSBK1314
SupiskaSMINIKosiceKACJednota1314
SupiskaSMINILeviceSBKJunior1314
SupiskaSMINILevocaBKSlovenskyOrol-MS1314
SupiskaSMINIMartinTJSlaviaMedik-MS1314
SupiskaSMINIMichalovce1.BK1314
SupiskaSMININitraBKMSPU1314
SupiskaSMINIPrievidzaBCPrievidzamladez1314
SupiskaSMINISenecGABBO1314
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaSMINISvitBKMPoprad1314
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1314
SupiskaSMINIZilinaMBKVictoria1314
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaSZCIBardejovINVESTORKINGS1314
SupiskaSZCIBratislavaBKInter1314
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka1314
SupiskaSZCIHandlovaSBK1314
SupiskaSZCIKomarnoBOKlokani1314
SupiskaSZCILeviceSBKJUNIOR1314
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaSZCIPrievidzaBCPrievidzamladez1314
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaSZCISvitBKM1314
SupiskaSZCIZiarnadHronomMSKBK1314
SupiskaSZCIZilinaMBKVictoria1314
Žiaci U14
SupiskaZCIBanovcenadBebravouBBK-MS1314
SupiskaZCIBanskaBystricaBasketZvolen-MS1314
SupiskaZCIBanskaBystricaSKP1314
SupiskaZCIBratislavaBKInter1314
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka1314
SupiskaZCIBudapestUJPEST-MT1314
SupiskaZCIHandlovaSBK1314
SupiskaZCIKezmarokBKMSK1314
SupiskaZCIKosiceJuniorbasket1314
SupiskaZCIKosiceKACJednota1314
SupiskaZCILeviceSBKJUNIOR1314
SupiskaZCILucenecMBK1314
SupiskaZCIMichalovce1.BK1314
SupiskaZCINitraBKMSPU1314
SupiskaZCIPartizanskeTJIskra1314
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1314
SupiskaZCIPrievidzaBCPrievidzamladez1314
SupiskaZCIRoznavaBKSPD1314
SupiskaZCISenecGABBO-MS1314
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1314
SupiskaZCISvitBKM1314
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK-MS1314
SupiskaZCIZilinaMBKVictoria1314
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081314
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1314
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1314
SupiskaZKYKosiceSSKUNIONPRESS1314
SupiskaZKYKosiceYoungAngels20001314
SupiskaZKYKosiceYoungAngels20011314
SupiskaZKYLeviceBKZ-MS1314
SupiskaZKYMalackyBaOTJStrojar-MS1314
SupiskaZKYMyjavaBOSpartak1314
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF1314
SupiskaZKYPezinokBasketbalovyklub1314
SupiskaZKYPopradBAM1314
SupiskaZKYRoznavaMBKREGION1314
SupiskaZKYRuzomberokBKLiptovskaOsada1314
SupiskaZKYRuzomberokMBK1314
SupiskaZKYSeredBKLokomotiva1314
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD-MS1314
SupiskaZKYTrnavaSSKZSAtomova1314
SupiskaZKYZilina-ZavodieBKM1314
SupiskaZKYZvolenBKZS1314
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1M-VsetkyDruzstva2013-14
1.liga ženy a ASWBL
1Z-VsetkyDruzstva2013-14
Extraliga muži
EM-VsetkyDruzstva2013-14
Extraliga ženy a MEL
EZ-VsetkyDruzstva2013-14
Juniori U19
JI-VsetkyDruzstva2013-14
Juniorky U19
JY-VsetkyDruzstva2013-14
Kadeti U17
KI-VsetkyDruzstva2013-14
Kadetky U17
KY-VsetkyDruzstva2013-14
Staršie žiačky U15
SZKY-VsetkyDruzstva2013-14
Starší žiaci U15
SZCI-VsetkyDruzstva2013-14
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2013-14
1.liga ženy a ASWBL
zreb1ligyzien2013-14
zrebASWBL2013-14
Extraliga muži
zrebExtraligymuzov2013-14
Extraliga ženy a MEL
zrebExtraligyzien2013-14 podla datumov
zrebExtraligyzien2013-14
zrebMEL2013-14
Juniori U19
zrebDLjuniorov2013-14
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2013-14
Kadeti U17
zrebDLkadetov2013-14
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2013-14
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2013-14
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2013-14
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky 2013-14
1.ligove vysledky 2013-14
Vysledky Majstrovstiev Slovenska 2013-14
vysledky1ligymuzov2013-14
vysledky1ligyzien2013-14
vysledkyASWBL2013-14 chronolgicky
vysledkyASWBL2013-14
vysledkyDLjunioriek2013-14
vysledkyDLjuniorov2013-14
vysledkyDLkadetiek2013-14
vysledkyDLkadetov2013-14
vysledkySPmuzov2013-14
vysledkySPzien2013-14
vysledkyZLstarsichziacok2013-14
vysledkyZLstarsichziakov2013-14
Extraligové súťaže a MEL
vysledkyExtraligymuzov2013-14
vysledkyExtraligyzien2013-14 podla datumov EZ
vysledkyExtraligyzien2013-14
vysledkyMEL2013-14
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Kadeti
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci
Východ_Žiaci
Západ
Západ_Kadetky a Staršie žiačky
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Starší mini
Západ_Starší žiaci
Západ_Ženy
Západ_Žiaci
Západ_Žiačky
SÚŤAŽE - 2012-2013
Súpisky družstiev
Extraliga muži
SupiskaEMBanskaBystricaSKPA1213
SupiskaEMBratislavaBKInterInchebaA1213
SupiskaEMHandlovaMBK1213
SupiskaEMKomarnoMBKRIEKER1213
SupiskaEMLeviceAstrum1213
SupiskaEMNitraEDYMAXSPU1213
SupiskaEMPrievidzaBC1213
SupiskaEMSpisskaNovaVesBK04ACLBA1213
SupiskaEMSvitBKIskra1213
Extraliga ženy
SupiskaEZBratislavaBKPetrzalkaA1213
SupiskaEZKosiceBKSOUZCassovia1213
SupiskaEZKosiceGOODANGELS1213
SupiskaEZLeviceBKZ1213
SupiskaEZOstravaSBS1213
SupiskaEZPiestanyPiestanskeCajky1213
SupiskaEZPopradZBK1213
SupiskaEZRuzomberokMBK1213
SupiskaEZSamorinSBKA1213
SupiskaEZSpisskaNovaVesSKBDRuconA1213
1.liga muži
Supiska1MBanskaBystricaSKPB1213
Supiska1MBratislavaB.S.C.A1213
Supiska1MBratislavaBKInterB1213
Supiska1MBratislavaMBKKarlovka1213
Supiska1MBratislavaMSKIskraPetrzalka1213
Supiska1MBratislavaSKPFilozof1213
Supiska1MHolicMSKBO1213
Supiska1MKosiceSlaviaTU1213
Supiska1MLiptovskyMikulasMBK1213
Supiska1MLucenecREALPLUS1213
Supiska1MPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
Supiska1MRoznavaBKSPD1213
Supiska1MSeredMBKLokomotivaA1213
Supiska1MSpisskaNovaVesBK04ACLBB1213
Supiska1MTrnavaMBKASKSlavia1213
Supiska1MZilinaACADEMICZUZilina-MedikMartin1213
1.liga ženy
Supiska1ZBratislavaBKSlovan1213
Supiska1ZBratislavaHKFilozof1213
Supiska1ZKosiceTYDAMUPJSA1213
Supiska1ZPiestanyMBKStaraTura1213
Supiska1ZPresovBKEILATPU1213
Supiska1ZRoznavaMBKREGION1213
Supiska1ZSpisskaNovaVesSKBDRuconB1213
Supiska1ZZvolenBKZS1213
2.liga muži
Supiska2MBanovcenadBebravouBBK1213
Supiska2MBardejovINVESTORKINGS1213
Supiska2MBratislavaB.S.C.B1213
Supiska2MBratislavaB.S.C.C1213
Supiska2MBratislavaVSsportovyklubFEISTU1213
Supiska2MDunajskaStredaDSGTeam1213
Supiska2MHumenne1.BK1213
Supiska2MIvankapriDunajiBKKlokani1213
Supiska2MKezmarokBKMSK1213
Supiska2MKomarnoHighlanders1213
Supiska2MKosiceBKKAPYBARY1213
Supiska2MKosiceBKUVL1213
Supiska2MKosiceSSKABOVIA96IDS1213
Supiska2MKrompachyBKKovohuty1213
Supiska2MKrompachyBKMDASTET1213
Supiska2MLeviceBasketbalB1213
Supiska2MLevocaBKSlovenskyOrol1213
Supiska2MMichalovce1.BKD1213
Supiska2MNitraBasketbalovyklubEXIT1213
Supiska2MPartizanskeIskra1213
Supiska2MPresovBKEILAT1213
Supiska2MPresovPUAkademik1213
Supiska2MSabinovMMBK1213
Supiska2MSeredMBKLokomotivaB1213
Supiska2MTopolcanyBKDomov1213
Supiska2MTrencinTJStadion1213
2.liga ženy
Supiska2ZBardejovBKM1213
Supiska2ZBratislavaBKPetrzalkaB1213
Supiska2ZBratislavaDubcekK.Ves1213
Supiska2ZIvankapriDunajiBKKlokani1213
Supiska2ZKosiceSSKUNIONPRESS1213
Supiska2ZKosiceTYDAMUPJSA1213
Supiska2ZKosiceTYDAMUPJSB1213
Supiska2ZMichalovce1.BKD1213
Supiska2ZSpisskaBelaMBK1213
Supiska2ZStaraLubovnaSSKBASKET1213
Supiska2ZSamorinSBKB1213
Supiska2ZTrnavaBKASKSlavia1213
Juniori U19
SupiskaJIBanskaBystricaSKP1213
SupiskaJIBratislavaBKInter1213
SupiskaJIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaJIHandlovaMBK1213
SupiskaJIKezmarokBKMSKA1213
SupiskaJIKomarnoMBKRIEKER1213
SupiskaJIKosiceTYDAMUPJS1213
SupiskaJILeviceONYX1213
SupiskaJIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaJIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaJISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaJISvitBKM1213
SupiskaJIZilinaACADEMICZU1213
Juniorky U19
SupiskaJYBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaJYBratislavaBKPetrzalka1213
SupiskaJYBratislavaMBKA.Dubcek1213
SupiskaJYKosiceCBK1213
SupiskaJYMichalovce1.BKD-MS1213
SupiskaJYNitraBKMJuniorUKF1213
SupiskaJYPiestanyBKM1213
SupiskaJYPopradMKZBK1213
SupiskaJYRuzomberokMBK1213
SupiskaJYZvolenBKZS1213
2.liga Juniori U19 a Kadeti U17
Supiska2JIKezmarokBKMSKB1213
Supiska2KIHandlovaSBK1213
Supiska2KIKosiceJuniorbasket1213
Supiska2KILevocaBKSlovenskyOrol1213
Kadeti U17
SupiskaKIBanovcenadBebravouBBK1213
SupiskaKIBanskaBystricaSKP1213
SupiskaKIBratislavaBKInter1213
SupiskaKIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaKIKomarnoBOKlokani1213
SupiskaKIKosiceBKTUESPRIT1213
SupiskaKILeviceONYX1213
SupiskaKILiptovskyMikulasMBK1213
SupiskaKIMichalovce1.BK1213
SupiskaKIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaKIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaKIRoznavaBKSPD1213
SupiskaKISeredMBKLokomotiva1213
SupiskaKISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaKISvitBKM1213
SupiskaKITrnavaMBKASKSlavia1213
SupiskaKIZiarnadHronomMSKBK1213
SupiskaKIZilinaACADEMICZU1213
SupiskaKIZilinaMBKVictoria1213
Kadetky U17
SupiskaKYBanskaBystricaBKSKP08A1213
SupiskaKYBratislavaBKPetrzalka1213
SupiskaKYBratislavaBKSlovanA1213
SupiskaKYBratislavaBKSlovanB1213
SupiskaKYKosiceBKSOUZCassovia1213
SupiskaKYKosiceCBK1213
SupiskaKYKosiceSSKAbovia961213
SupiskaKYKosiceSSKUNIONPRESSA1213
SupiskaKYKosiceTYDAMUPJS1213
SupiskaKYPopradMKZBK1213
SupiskaKYRuzomberokMBK1213
SupiskaKYSeredZBKLokomotiva1213
SupiskaKYSamorinSBK1213
SupiskaKYTrnavaBKASKSlavia1213
2.liga Kadetky U17
Supiska2KYBanskaBystricaBKSKP08B1213
Supiska2KYKosiceSSKUNIONPRESSB1213
Supiska2KYMartinTJSlaviaMedik1213
Supiska2KYPrievidzaBCPrievidzamladez1213
Supiska2KYStaraLubovnaSSKBASKET1213
Supiska2KYTeplickanadVahomBK1213
Supiska2KYZvolenBKZS1213
Starší žiaci U15
SupiskaSZCIBardejovINVESTORKINGS1213
SupiskaSZCIBratislavaB.S.C.-MS1213
SupiskaSZCIBratislavaBKInter1213
SupiskaSZCIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaSZCIHandlovaSBK1213
SupiskaSZCIKosiceBKEsprit1213
SupiskaSZCIKosiceTYDAMUPJS1213
SupiskaSZCILeviceONYX1213
SupiskaSZCILucenecDASKIT-MS1213
SupiskaSZCINitraBKMSPU1213
SupiskaSZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaSZCIPresovSKMAkademik1213
SupiskaSZCIRoznavaBKSPD1213
SupiskaSZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaSZCISvitBKM1213
SupiskaSZCIZilinaMBKVictoria1213
Staršie žiačky U15
SupiskaSZKYBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaSZKYBardejovBKM1213
SupiskaSZKYBratislavaBKSlovan1213
SupiskaSZKYKosiceCBK1213
SupiskaSZKYKosiceDANNAXSPORT1213
SupiskaSZKYKosiceSSKUNIONPRESS1213
SupiskaSZKYLeviceBKZ1213
SupiskaSZKYNitraBKMJuniorUKF1213
SupiskaSZKYPiestanyBKM1213
SupiskaSZKYRuzomberokMBK1213
SupiskaSZKYStaraTuraMBK1213
SupiskaSZKYSvitMSKIskra1213
SupiskaSZKYSamorinSBK1213
SupiskaSZKYZvolenBKZS1213
2.liga Staršie žiačky U15
Supiska2SZKYLendakBKZS1213
Supiska2SZKYRoznavaMBKREGION1213
Supiska2SZKYStaraLubovnaSSKBASKET1213
Žiaci U14
SupiskaZCIBanskaBystricaSKP1213
SupiskaZCIBardejovINVESTORKINGS-MS1213
SupiskaZCIBratislavaB.S.C.1213
SupiskaZCIBratislavaBKInter1213
SupiskaZCIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaZCIHandlovaSBK1213
SupiskaZCIHumenne1.BK-MS1213
SupiskaZCIIvankapriDunajiBKKlokani1213
SupiskaZCIKomarnoBOKlokani1213
SupiskaZCILeviceONYX1213
SupiskaZCIMalackyBaOTJStrojar-MS1213
SupiskaZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaZCIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaZCISvitBKM1213
SupiskaZCIZiarnadHronomMSKBK1213
SupiskaZCIZilinaMBKVictoria1213
Žiačky U14
SupiskaZKYBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaZKYBardejovBKM1213
SupiskaZKYBratislavaBKPetrzalka1213
SupiskaZKYBratislavaBKSlovan1213
SupiskaZKYGyorHAT-AGROUNI1213
SupiskaZKYHandlovaSBK-MS1213
SupiskaZKYIvankapriDunajiBKKlokani1213
SupiskaZKYKosiceABOVIA961213
SupiskaZKYKosiceBKSOUZCassovia1213
SupiskaZKYKosiceDANNAXSPORT1213
SupiskaZKYKosiceJuniorbasket1213
SupiskaZKYKosiceSSKUNIONPRESS1213
SupiskaZKYKrompachyBKKovohuty1213
SupiskaZKYLendakBKZS1213
SupiskaZKYLeviceBKZ1213
SupiskaZKYMichalovce1.BKD-MS1213
SupiskaZKYNitraBKMJuniorUKF1213
SupiskaZKYPopradMKZBK1213
SupiskaZKYPrievidzaBCPrievidzamladez-MS1213
SupiskaZKYRoznavaMBKREGION1213
SupiskaZKYRuzomberokBKLiptovskaOsada-MS1213
SupiskaZKYSpisskaNovaVesSKBD-MS1213
SupiskaZKYStaraTuraMBK1213
SupiskaZKYSamorinSBK1213
SupiskaZKYTrnavaBKASKSlavia1213
SupiskaZKYZvolenBKZS1213
SupiskaZKYZilinaTJLokomotiva1213
Mladší žiaci U13
SupiskaMZCIBanovcenadBebravouBBK-MS1213
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKPA1213
SupiskaMZCIBanskaBystricaSKPB-MS1213
SupiskaMZCIBratislavaB.S.C.1213
SupiskaMZCIBratislavaBKInter1213
SupiskaMZCIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaMZCIDunajskaStredaSportovegymnaziumDAC1213
SupiskaMZCIHandlovaSBK1213
SupiskaMZCIKezmarokBKMSK1213
SupiskaMZCIKosiceJuniorbasket1213
SupiskaMZCIKosiceKACJednota1213
SupiskaMZCILeviceONYX1213
SupiskaMZCILucenecDASKIT1213
SupiskaMZCIMichalovce1.BK1213
SupiskaMZCINitraBKMSPU1213
SupiskaMZCIPartizanskeIskra1213
SupiskaMZCIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaMZCIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaMZCIRoznavaBKSPD1213
SupiskaMZCISenecGABBO-MS1213
SupiskaMZCISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaMZCISvitBKMPoprad1213
SupiskaMZCITrencinTJStadion-MS1213
SupiskaMZCIZiarnadHronomMSKBK1213
SupiskaMZCIZilinaMBKVictoria1213
Mladšie žiačky U13
SupiskaMZKYBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaMZKYBardejovBKM1213
SupiskaMZKYBratislavaBKSlovan1213
SupiskaMZKYDetvaBK-MS1213
SupiskaMZKYGyorHAT-AGROUNI1213
SupiskaMZKYIvankapriDunajiBKKlokani1213
SupiskaMZKYKosiceDANNAXSPORTA1213
SupiskaMZKYKosiceDANNAXSPORTB1213
SupiskaMZKYKrompachyBKKovohuty1213
SupiskaMZKYMalackyBaOTJStrojar-MS1213
SupiskaMZKYNitraBKMJuniorUKF1213
SupiskaMZKYPopradMKZBK1213
SupiskaMZKYRoznavaMBKREGION1213
SupiskaMZKYRuzomberokMBKA1213
SupiskaMZKYRuzomberokMBKLiptovskeSliaceB-MS1213
SupiskaMZKYSeredZBKLokomotiva1213
SupiskaMZKYSpisskaNovaVesSKBD1213
SupiskaMZKYTrnavaSSKZSAtomova1213
SupiskaMZKYZvolenBKZS1213
Starší minižiaci U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaSKP1213
SupiskaSMINIBratislavaB.S.C.1213
SupiskaSMINIBratislavaBKInter1213
SupiskaSMINIBratislavaMBKKarlovka1213
SupiskaSMINIHandlovaSBK1213
SupiskaSMINIKomarnoBOKlokani1213
SupiskaSMINIKosiceKACJednota1213
SupiskaSMINILeviceONYX1213
SupiskaSMINILiptovskyMikulasMBK1213
SupiskaSMINIMartinTJSlaviaMedik-MS1213
SupiskaSMININitraBKMSPU1213
SupiskaSMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaSMINIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaSMINISeredMBKLokomotiva1213
SupiskaSMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaSMINISvitBKM1213
SupiskaSMINIZiarnadHronomMSKBK1213
SupiskaSMINIZilinaMBKVictoria1213
Staršie minižiačky U12
SupiskaSMINIBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaSMINIBratislavaBKPetrzalka1213
SupiskaSMINIIvankapriDunajiBKKlokani1213
SupiskaSMINIKosiceDANNAXSPORT1213
SupiskaSMINIKosiceSSKUNIONPRESS1213
SupiskaSMINILeviceBKZ1213
SupiskaSMINIMyjavaBOSpartak1213
SupiskaSMINIPezinokBasketbalovyklub-MS1213
SupiskaSMINIPopradMKZBK1213
SupiskaSMINIRoznavaMBKREGION1213
SupiskaSMINIRuzomberokMBK1213
SupiskaSMINISpisskaNovaVesSKBD-MS1213
SupiskaSMINITrnavaBKASKSlavia1213
SupiskaSMINIZvolenBKZS1213
SupiskaSMINIZilinaSSKBudatin-MS1213
SupiskaSMINIZilina-ZavodieBKM-MS1213
Mladší minižiaci U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaSKP1213
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaA1213
SupiskaMMINIBratislavaMBKKarlovkaB1213
SupiskaMMINIGalantaBROOKSBASKETBALLCLUB-MS1213
SupiskaMMINIKosiceKACJednota1213
SupiskaMMINILeviceONYX1213
SupiskaMMINILevocaBKSlovenskyOrol-MS1213
SupiskaMMININitraBKMSPU1213
SupiskaMMINIPovazskaBystricaIMCSlovakia1213
SupiskaMMINIPrievidzaBCPrievidzamladez1213
SupiskaMMINISenecGABBO1213
SupiskaMMINISeredMBKLokomotiva1213
SupiskaMMINISpisskaNovaVesBK04ACLB1213
SupiskaMMINISvitBKMPoprad1213
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBKA1213
SupiskaMMINIZiarnadHronomMSKBKB1213
SupiskaMMINIZilinaMBKVictoria1213
Mladšie minižiačky U11
SupiskaMMINIBanskaBystricaBKSKP081213
SupiskaMMINIIvankapriDunajiBKKlokani1213
SupiskaMMINIKosiceCBK1213
SupiskaMMINIKosiceDANNAXSPORT1213
SupiskaMMINILeviceBKZ1213
SupiskaMMININoveMestonadVahomBK1213
SupiskaMMINIPopradMKZBK1213
SupiskaMMINIRuzomberokMBK1213
SupiskaMMINISpisskaNovaVesSKBD1213
SupiskaMMINIStaraTuraMBK1213
SupiskaMMINISamorinSBK1213
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2012-13
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2012-13
Juniori
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
TYDAM UPJŠ Košice 1
ŠKP Banská Bystrica 1
Juniorky
BK Petržalka 1
BK ZŠ Zvolen 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKM Piešťany 1
CBK Košice 1
MBK A.Dubčeka Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
Kadeti
ACADEMIC ŽU Žilina 1
BC Prievidza mládež 1
BK TU ESPRIT Košice 1
IMC Slovakia Považska Bystrica 1
Kadetky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Tydam UPJŠ Košice 1
ŠBK Šamorín 1
Mladšie mini
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK Nové Mesto nad Váhom 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
Mladšie žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
Dannax Sport Košice A 1
Dannax Sport Košice B 1
MBK Ružomberok 1
Mladší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM SPU Nitra 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ONYX Levice 1
Mladší žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM SPU Nitra 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KAC Jednota Košice 1
ONYX Levice 1
ŠKP Banská Bystrica 1
Staršie mini
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
Dannax Sport Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠŠK UNION Press Košice 1
Staršie žiačky
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
MŠK Iskra Svit 1
ŠBK Šamorin 1
Starší mini
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Lokomotíva Sereď 1
MBK Victoria Žilina 1
MŠK BK Žiar nad Hronom 1
ONYX Levice 1
Starší žiaci
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
ONYX Levice 1
Žiaci
BC Prievidza mládež 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Poprad 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina 1
ONYX Levice 1
Žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Bardejov 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
Dannax Sport Košice 1
MBK Stará Turá 1
Prehľad TCH 2012-13 k 15.05.2013
TCHvho2012_13
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1M-VsetkyDruzstva2012-13
1.liga ženy
1Z-VsetkyDruzstva2012-13
Extraliga muži
EM-VsetkyDruzstva2012-13
Extraliga ženy a HUN-SVK
EZ-VsetkyDruzstva2012-13
Juniori U19
JI-VsetkyDruzstva2012-13
Juniorky U19
JY-VsetkyDruzstva2012-13
Kadeti U17
KI-VsetkyDruzstva2012-13
Kadetky U17
KY-VsetkyDruzstva2012-13
Staršie žiačky U15
SZKY-VsetkyDruzstva2012-13
Starší žiaci U15
SZCI-VsetkyDruzstva2012-13
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2012-13
1.liga ženy
zreb1ligyzien2012-13
Extraliga muži
zrebExtraligymuzov2012-13
Extraliga ženy a HUN-SVK
zrebExtraligyzienHUN-SVK2012-13
Juniori U19
zrebdljuniorov2012-13
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2012-13
Kadeti U17
zrebDLkadetov2012-13
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2012-13
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2012-13
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2012-13
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky2012-13
1.ligove vysledky2012-13
vysledky1ligymuzov2012-13
vysledky1ligyzien2012-13
vysledkyDLjunioriek2012-13
vysledkyDLjuniorov2012-13
vysledkyDLkadetiek2012-13
vysledkyDLkadetov2012-13
vysledkyMSmladeze2012-13
vysledkySPmuzov2012-13
vysledkySPzien2012-13
vysledkyZLstarsichziacok2012-13
vysledkyZLstarsichziakov2012-13
Extraligové súťaže a HUN-SVK ženy
vysledkyExtraligymuzov2012-13
vysledkyExtraligyzienHUN-SVK2012-13
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Kadeti
Východ_Mladší a Mladšie mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci
Východ_Žiaci
Západ
Západ_Kadetky a Staršie žiačky
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Starší mini
Západ_Starší žiaci
Západ_Ženy
Západ_Žiaci
Západ_Žiačky
SÚŤAŽE - 2011-2012
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2011-12
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2011-12
Juniorky
BaO TJ Strojár Malacky 1
BK Petržalka 1
BK SOUŽ Cassovia Košice 1
BK ZŠ Zvolen 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Kadetky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Petržalka 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
CBK JUGO Košice 1
MBK A.Dubčeka Karlova Ves Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladšie žiačky
BKŽ Levice 1
Mladší žiaci
Basketbal Levice 1
BC Prievidza mládež 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BO Klokani Komárno 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina 1
Staršie mini
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Prehľad TCH 2011-12 k 04.06.2012
TCHvho2011_12
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1MvsetkyDruzstva2011-12
1.liga ženy
1ZvsetkyDruzstva2011-12
Extraliga muži
EMvsetkyDruzstva2011-12
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva2011-12
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva2011-12
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva2011-12
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva2011-12
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva2011-12
Staršie žiačky U15
SZKYvsetkyDruzstva2011-12
Starší žiaci U15
SZCIvsetkyDruzstva2011-12
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
zreb1ligymuzov2011-12
1.liga ženy
zreb1ligyzien2011-12
Extraliga muži
zrebextraligymuzov2011-12
Extraliga ženy
zrebExtraligyzien2011-12
Juniori U19
zrebdljuniorov2011-12
Juniorky U19
zrebDLjunioriek2011-12
Kadeti U17
zrebDLkadetov2011-12
Kadetky U17
zrebDLkadetiek2011-12
Staršie žiačky U15
zrebZLstarsichziacok2011-12
Starší žiaci U15
zrebZLstarsichziakov2011-12
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky2011-12
1.ligove vysledky2011-12
vysledky1ligymuzov2011-12
vysledky1ligyzien2011-12
vysledkyDLjunioriek2011-12
vysledkyDLjuniorov2011-12
vysledkyDLkadetiek2011-12
vysledkyDLkadetov2011-12
vysledkyMSmladeze2011-12
vysledkySPmuzov2011-12
vysledkySPzien2011-12
vysledkyZLstarsichziacok2011-12
vysledkyZLstarsichziakov2011-12
Extraligové súťaže
vysledkyextraligymuzov2011-12
vysledkyExtraligyzien2011-12
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Kadeti-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Mladší a Mladšie mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Starší mini
Východ_Žiaci
Západ
Západ_Juniori
Západ_Kadetky a Staršie žiačky
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Starší mini
Západ_Ženy
Západ_Žiaci
Západ_Žiačky
SÚŤAŽE - 2010-2011
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2010-11
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2010-11
Juniorky
BK Petržalka 1
BK Slovan Bratislava 1
Dannax Sport Košice 1
TJ Lokomotíva Žilina 1
ŠBK Šamorín 1
ŠKBD Spišská Nová Ves 1
ŠŠK SOUŽ Košice 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
IMC Slovakia Považská Bystrica
Juniorbasket Košice
MBK Karlovka Bratislava
Kadetky
BK Petržalka 1
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKM Piešťany 1
Dannax Sport Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Ružomberok 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Mladšie mini
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 1
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BKM Junior UKF Nitra 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Mladšie žiačky
BK ZŠ Zvolen 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BKŽ Levice 1
CBK JUGO Košice 1
MŠK Iskra Svit 1
ŠBK Šamorín 1
Mladší žiaci
Basketbal Levice 1
BKM Svit 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Victoria Žilina A 1
MBK Victoria Žilina B 1
Staršie mini
BK Slovan Bratislava 1
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BKŽ Levice 1
Dannax Sport Košice 1
MBK Stará Turá 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Staršie žiačky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Petržalka 1
BK UMB 08 Banská Bystrica A 1
BK UMB 08 Banská Bystrica B 1
CBK JUGO Košice 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠŠK Union Press Košice 1
Starší žiaci
ACADEMIC ŽU Žilina 1
Basketbal Levice 1
BC Prievidza mládež 1
BKM Svit 1
Juniorbasket Košice 1
MBK Karlovka Bratislava 1
Žiaci
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Inter Bratislava 1
BKM Poprad 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBK Victoria Žilina 1
Žiačky
ALL STARS
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
Prehľad TCH 2010-11 k 22.05.2011
TCH v h.o. 2010-11
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1MvsetkyDruzstva2010-11
1.liga ženy
1ZvsetkyDruzstva2010-11
Extraliga muži
EMvsetkyDruzstva2010-11
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva2010-11
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva2010-11
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva2010-11
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva2010-11
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva2010-11
Staršie žiačky U15
SZKYvsetkyDruzstva2010-11
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligyMuzov2010-11
1.liga ženy
Zreb1ligyZien2010-11
Extraliga muži
ZrebExtraligyMuzov2010-11 s Pezinkom
ZrebExtraligyMuzov2010-11
Extraliga ženy
ZrebExtraligyZien2010-11
Juniori U19
ZrebDLjuniorov2010-11
Juniorky U19
ZrebDLjunioriek2010-11
Kadeti U17
ZrebDLkadetov2010-11
Kadetky U17
ZrebDLkadetiek2010-11
Staršie žiačky U15
ZrebZLstarsichziacok2010-11
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky2010-11
1.ligove vysledky2010-11
Vysledky1ligyMuzov2010-11
Vysledky1ligyZien2010-11
VysledkyDLjunioriek2010-11
VysledkyDLjuniorov2010-11
VysledkyDLkadetiek2010-11
VysledkyDLkadetov2010-11
VysledkyMSmladeze2010-11
VysledkySPmuzi2010-11
VysledkySPzeny2010-11
VysledkyZLstarsichziacok2010-11
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligyMuzov2010-11
VysledkyExtraligyZien2010-11
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Mladší a Mladšie mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci a Kadeti
Východ_Žiaci
Západ
Západ_Juniori
Západ_Kadetky a Staršie žiačky
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Starší mini
Západ_Starší žiaci
Západ_Ženy
Západ_Žiaci
Západ_Žiačky
SÚŤAŽE - 2009-2010
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2009-10
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2009-10
Juniori
B.S.C. Bratislava 1
BKM Alto Svit 1
Inter Bratislava 1
Slávia TU Košice 1
Juniorky - Slovenský pohár
BK Petržalka 1
Dannax Sport Košice 1
Lokomotíva Žilina 1
MBK Ružomberok 1
Slovan Bratislava 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŠŠK Cassovia Košice 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Kadeti
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Juniorbasket Košice 1
MBK Karlovka Bratislava 1
Kadetky - Slovenský pohár
BK Petržalka 1
BK ZŠ Zvolen 1
Dannax Sport Košice 1
MBK Ružomberok 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŠBK Šamorín 1
ŠŠK Cassovia Košice 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Mladšie mini
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BK ZŠ Zvolen 1
BKŽ Levice 1
BSS ABOVIA Košice 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Stará Turá 1
Mladšie žiačky
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BK ZŠ Zvolen 1
BKM Junior UKF Nitra 1
BSS ABOVIA Košice 1
DANNAX SPORT Košice 1
MBK Stará Turá 1
Mladší mini
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BO Klokani Komárno 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina A 1
MBK Victoria Žilina B 1
Mladší žiaci
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Victoria Žilina 1
Staršie mini
BK Slovan Bratislava 1
BK UMB 08 Banská Bystrica 1
BK ZŠ Zvolen 1
BKM Junior UKF Nitra 1
MŠK Iskra Svit 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Staršie žiačky - Slovenský pohár
SP - AŠK Slávia Trnava 1
SP - BK Petržalka 1
SP - BKM Piešťany 1
SP - Cassovia Košice 1
SP - MBK Stará Turá 1
SP - ŽBK Whirlpool Poprad 1
Starší mini
Basketbal Levice 1
BKM Svit 1
BO Klokani Komárno 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina A 1
MBK Victoria Žilina B 1
Starší žiaci
Academic ŽU Žilina 1
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Poprad 1
HBK Prievidza 1
MBK Karlovka Bratislava 1
Žiačky
AŠK Slávia Trnava 1
BK Petržalka Bratislava 1
Cassovia Košice 1
Dannax Sport Košice 1
MBK Ružomberok 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
Prehľad TCH 2009-10 k 14.05.2010
TCH v h.o. 2009-10
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
1MvsetkyDruzstva2009-10
1.liga ženy
1ZvsetkyDruzstva2009-10
2 zápasy baráže o postup
1Z baraz dru 0910
1Z baraz hr 0910
1Z baraz premier dru 0910
1Z baraz premier hr 0910
1Z baraz sum tab 0910
1Z baraz tab 0910
uvod 0910 1Z baraz
Extraliga muži
EMvsetkyDruzstva2009-10
Extraliga ženy
EZvsetkyDruzstva2009-10
Juniori U19
JIvsetkyDruzstva2009-10
Juniorky U19
JYvsetkyDruzstva2009-10
Slovenský pohár Junioriek U19
JZ SP dru 0910
JZ SP hr 0910
JZ SP premier dru 0910
JZ SP premier hr 0910
JZ SP sum tab 0910
JZ SP tab 0910
uvod 0910 JZ SP
Kadeti U17
KIvsetkyDruzstva2009-10
Kadetky U17
KYvsetkyDruzstva2009-10
Slovenský pohár Kadetiek U17
KY SP dru 0910
KY SP hr 0910
KY SP premier dru 0910
KY SP premier hr 0910
KY SP sum tab 0910
KY SP tab 0910
uvod 0910 KY SP
Staršie žiačky U15
SZKYvsetkyDruzstva2009-10
Slovenský pohár Starších žiačok U15
SZ Sp dru 0910
SZ SP hr 0910
SZ SP premier dru 0910
SZ SP premier hr 0910
SZ SP sum tab 0910
SZ SP tab 0910
uvod 0910 SZ SP
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligyMuzov2009-10
1.liga ženy
Zreb1ligyZien2009-10
Extraliga muži
ZrebExtraligyMuzov2009-10
Extraliga ženy
ZrebExtraligyZien2009-10
Juniori U19
ZrebDLJuniorov2009-10
Juniorky U19
ZrebDLJunioriek2009-10
Kadeti U17
ZrebDLKadetov2009-10
Kadetky U17
ZrebDLkadetiek2009-10
Staršie žiačky
ZrebZLstarsichziacok2009-10
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky2009-10
1.ligove vysledky2009-10
Vysledky1ligymuzov2009-10
Vysledky1ligyZien2009-10
VysledkyDLjunioriek2009-10
VysledkyDLJuniorov2009-10
VysledkyDLkadetiek2009-10
VysledkyDLkadetov2009-2010
VysledkyJunioriekSP2009-10
VysledkyKadetiekSP2009-10
VysledkyMSmladeze2009-10
VysledkySPmuzi0910
VysledkySPzeny0910
VysledkyStarsichziacokSP2009-10
VysledkyZLstarsichziacok2009-10
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligyMuzov2009-10
VysledkyExtraligyZien2009-10
SÚŤAŽE - 2008-2009
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2008-09
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2008-09
Juniori
BKM Svit 1
Inter Bratislava 1
MŠK Žiar nad Hronom 1
Slávia TU Košice 1
Juniorky
Cassovia Košice 1
Maxima Broker Košice 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Kadeti
BKM Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Slávia TU Košice 1
ŠKP Banská Bystrica 1
Kadetky
Cassovia Košice 1
Maxima Broker Košice 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Mladšie mini
BKM Junior UKF Nitra 1
BSS Abovia Košice 1
MBK Stará Turá 1
MŠK Iskra Svit 1
UMB 08 Banská Bystrica A 1
UMB 08 Banská Bystrica B 1
Mladšie žiačky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK UMB Banská Bystrica 1
BSS Abovia Košice 1
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Mladší mini
Basketbal Levice 1
BK 99 Prešov 1
BO Klokani Komárno 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Victoria Žilina A 1
MBK Victoria Žilina B 1
Mladší žiaci
Academic ŽU Žilina 1
Basketbal Levice 1
BK Poprad 1
HBK Prievidza 1
KAC Jednota Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
Staršie mini
BK ZŠ Zvolen 1
BSS Abovia Košice 1
Maxima Broker Košice 1
MBK Stará Turá 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŠBK Piešťany 1
Staršie žiačky
Cassovia Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Starší mini
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Victoria Žilina 1
Starší žiaci
AVE - V.O.D.S. Košice 1
Basketbal Levice 1
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 1
HBK Prievidza 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
MBK Karlovka Bratislava 1
Žiačky
BSS Abovia Košice 1
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
UMB 08 Banská Bystrica 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Prehľad TCH 2008-09 k 17.05.2009
TCH v h.o. 2008-09
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
Skupina o 1.-8.miesto
1M 1-8 dru 0809
1M 1-8 hr 0809
1M 1-8 premier dru 0809
1M 1-8 premier hr 0809
1M 1-8 sum tab 0809
1M 1-8 tab 0809
uvod 0809 1M 1-8
Skupina o 9.-16.miesto
1M 9-16 dru 0809
1M 9-16 hr 0809
1M 9-16 premier dru 0809
1M 9-16 premier hr 0809
1M 9-16 sum tab 0809
1M 9-16 tab 0809
uvod 0809 1M 9-16
Skupina Východ
1M v dru 0809
1M v hr 0809
1M v premier dru 0809
1M v premier hr 0809
1M v tab 0809
1M v zc sum tab 0809
uvod 0809 1M v
Skupiny Západ
1M z dru 0809
1M z hr 0809
1M z premier dru 0809
1M z premier hr 0809
1M z sum tab 0809
1M z tab 0809
uvod 0809 1M z
1.liga ženy
Skupina o 1.-4.miesto
1Z 1-4 dru 0809
1Z 1-4 hr 0809
1Z 1-4 premier dru 0809
1Z 1-4 premier hr 0809
1Z 1-4 sum tab 0809
1Z 1-4 tab 0809
uvod 0809 1Z 1-4
Skupina Východ
1Z tab 0809
1Zv dru 0809
1Zv hr 0809
1Zv premier dru 0809
1Zv premier hr 0809
1Zv sum tab 0809
uvod 0809 1Z vychod
Skupiny Západ
1Zz dru 0809
1Zz hr 0809
1Zz premier dru 0809
1Zz premier hr 0809
1Zz zc sum tab 0809
1Zz zc tab 0809
uvod 0809 1Z zapad
Extraliga muži
Play-off
EM dru 0809 PO
EM hr 0809 PO
EM premier dru 0809 PO
EM premier hr 0809 PO
EM sum tab 0809 PO
EM tab 0809 PO
uvod 0809 EM PO
Skupina o 1.-6.miesto
EM dru 0809 1-6
EM hr 0809 1-6
EM premier dru 0809 1-6
EM premier hr 0809 1-6
EM tab 0809 1-6
EM zc sum tab 0809 1-6
uvod 0809 EM
Skupina o 7.-12.miesto
EM dru 0809 7-12
EM hr 0809 7-12
EM premier dru 0809 7-12
EM premier hr 0809 7-12
EM tab 0809 7-12
EM zc sum tab 0809 7-12
uvod 0809 EM
Základná časť
EM dru 0809 zc
EM hr 0809 zc
EM premier dru 0809 zc
EM premier hr 0809 zc
EM tab 0809 zc
EM zc sum tab 0809 zc
uvod 0809 EM
Extraliga ženy
Play-off
EZ PO dru 0809
EZ PO hr 0809
EZ PO premier dru 0809
EZ PO premier hr 0809
EZ PO sum tab 0809
EZ PO tab 0809
uvod 0809 EZ PO
Skupina o 1.-6.miesto
EZ 1-6 dru 0809
EZ 1-6 hr 0809
EZ 1-6 premier dru 0809
EZ 1-6 premier hr 0809
EZ 1-6 sum tab 0809
EZ 1-6 tab 0809
uvod 0809 EZ 1-6
Skupina o 7.-9.miesto
EZ 7-9 dru 0809
EZ 7-9 hr 0809
EZ 7-9 premier dru 0809
EZ 7-9 premier hr 0809
EZ 7-9 sum tab 0809
EZ 7-9 tab 0809
uvod 0809 EZ 7-9
Základná časť
EZ zc1-18k dru 0809
EZ zc1-18k hr 0809
EZ zc1-18k premier dru 0809
EZ zc1-18k premier hr 0809
EZ zc1-18k sum tab 0809
EZ zc1-18k tab 0809
uvod 0809 EZ zc1-18k
Juniori U19
Finálový turnaj
JM FT dru 0809
JM FT hr 0809
JM FT premier dru 0809
JM FT premier hr 0809
JM FT sum tab 0809
JM FT tab 0809
uvod 0809 JM FT
Skupina o 1.-8.miesto
JM 1-8 dru 0809
JM 1-8 hr 0809
JM 1-8 premier dru 0809
JM 1-8 premier hr 0809
JM 1-8 sum tab 0809
JM 1-8 tab 0809
uvod 0809 JM 1-8
Skupina o 17.-21.miesto
JM 17-21 dru 0809
JM 17-21 hr 0809
JM 17-21 premier dru 0809
JM 17-21 premier hr 0809
JM 17-21 sum tab 0809
JM 17-21 tab 0809
uvod 0809 JM 17-21
Skupina o 9.-16.miesto
JM 9-16 dru 0809
JM 9-16 hr 0809
JM 9-16 premier dru 0809
JM 9-16 priemer hr 0809
JM 9-16 sum tab 0809
JM 9-16 tab 0809
uvod 0809 JM 9-16
Skupina Východ
JM v dru 0809
JM v hr 0809
JM v premier dru 0809
JM v premier hr 0809
JM v sum tab 0809
JM v tab 0809
uvod 0809 JM vychod
Skupina Západ
JM z dru 0809
JM z hr 0809
JM z premier dru 0809
JM z premier hr 0809
JM z sum tab 0809
JM z tab 0809
uvod 0809 JM zapad
Juniorky U19
1.polovica základnej časti
JZ zc dru 0809
JZ zc hr 0809
JZ zc premier dru 0809
JZ zc premier hr 0809
JZ zc sum tab 0809
JZ zc tab 0809
uvod 0809 JZ zc
2.polovica základnej časti
JZ oc dru 0809
JZ oc hr 0809
JZ oc premier dru 0809
JZ oc premier hr 0809
JZ oc sum tab 0809
JZ oc tab 0809
uvod 0809 JZ oc
Finálový turnaj
JZ FT dru 0809
JZ FT hr 0809
JZ FT premier dru 0809
JZ FT premier hr 0809
JZ FT sum tab 0809
JZ FT tab 0809
uvod 0809 JZ FT
Kadeti U17
Finálový turnaj
KM FT dru 0809
KM FT hr 0809
KM FT premier dru 0809
KM FT premier hr 0809
KM FT sum tab 0809
KM FT tab 0809
uvod 0809 KM FT
Základná časť
KM zc dru 0809
KM zc hr 0809
KM zc premier dru 0809
KM zc premier hr 0809
KM zc sum tab 0809
KM zc tab 0809
uvod 0809 KM zc
Kadetky U17
Finálový turnaj
KZ FT dru 0809
KZ FT hr 0809
KZ FT premier dru 0809
KZ FT premier hr 0809
KZ FT sum tab 0809
KZFT tab 0809
uvod 0809 KZ FT
Skupina o 1.-8.miesto
KY 1-8 dru 0809
KY 1-8 hr 0809
KY 1-8 premier dru 0809
KY 1-8 premier hr 0809
KY 1-8 sum tab 0809
KY 1-8 tab 0809
uvod 0809 KY 1-8
Skupina o 9.-12.miesto
KZ 9-12 dru 0809
KZ 9-12 hr 0809
KZ 9-12 premier dru 0809
KZ 9-12 premier hr 0809
KZ 9-12 sum tab 0809
KZ 9-12 tab 0809
uvod 0809 KZ 9-12
Základná časť
KY zc dru 0809
KY zc hr 0809
KY zc premier dru 0809
KY zc premier hr 0809
KY zc sum tab 0809
KY zc tab 0809
uvod 0809 KY zc
Staršie žiačky U15
Finálový turnaj
sty FT hr 0809
szy FT dru 0809
szy FT premier dru 0809
szy FT premier hr 0809
szy FT sum tab 0809
szy FT tab 0809
uvod 0809 szy FT
Základná časť
szy dru 0809
szy hr 0809
szy premier dru 0809
szy premier hr 0809
szy sum tab 0809
szy tab 0809
uvod 0809 szy
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligyMuzov2008-09
1.liga ženy
Zreb1ligyZien2008-09
Extraliga muži
ZrebExtraligyMuzov2008-09
Extraliga ženy
ZrebExtraligyZien2008-09
Juniori U19
ZrebDLJuniorov2008-09
Juniorky U19
ZrebDLJunioriek2008-09
Kadeti U17
ZrebDLKadetov2008-09
Kadetky U17
ZrebDLkadetiek2008-09
Staršie žiačky U15
ZrebZLstarsichziacok2008-09
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
1.ligove vysledky2008-09
1.ligove vysledky2008-09
Vysledky1ligyMuzov2008-09
Vysledky1ligyZien2008-09
VysledkyDLJunioriek2008-09
VysledkyDLJuniorov2008-09
VysledkyDLkadetiek2008-09
VysledkyDLKadetov2008-09
VysledkyMSmladeze2008-09
VysledkySPmuzi2008-09
VysledkySPzeny2008-09
VysledkyZLstarsichziacok2008-09
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligyMuzov2008-09
VysledkyExtraligyZien2008-09
SÚŤAŽE - 2007-2008
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2007-08
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2007-08
Mladšie mini
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria PČSP Košice 1
BK ZŠ Zvolen 1
BO Strojár Malacky 1
MBK Stará Turá 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladšie žiačky
BK UMB Banská Bystrica 1
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladší mini
B.S.C. Bratislava 1
BKM Svit 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KAC Jednota Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Victoria Žilina 1
Staršie mini
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria PČSP Košice 1
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Staršie žiačky
BK Teplička na Váhom 1
BK Viktoria PČSP Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠBK Šamorín 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
ŠŠK ZŠ Atómová Trnava 1
Starší mini
Academic ŽU Žilina 1
BK Poprad 1
HBK Prievidza 1
KAC Jednota Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
ŠBK Junior Levice 1
Starší žiaci
AVE V.O.D.S. Košice 1
BK AC LB Spišská Nová Ves 1
ESO CLUB Lučenec 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiačky
Cassovia Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
UMB Banská Bystrica 1
ZŠ Zvolen 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
ŽBK Whirlpool Poprad 1
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
Skupina o 1.-8.miesto
1M 1-8 dru 0708
1M 1-8 hr 0708
1M 1-8 premier dru 0708
1M 1-8 premier hr 0708
1M 1-8 sum tab 0708
1M 1-8 tab 0708
uvod 0708 1M 1-8
Skupina o 9.-16.miesto
1M 9-16 dru 0708
1M 9-16 hr 0708
1M 9-16 premier dru 0708
1M 9-16 premier hr 0708
1M 9-16 sum tab 0708
1M 9-16 tab 0708
uvod 0708 1M 9-16
Skupina Východ
1M v dru 0708
1M v hr 0708
1M v premier dru 0708
1M v premier hr 0708
1M v tab 0708
1M v zc sum tab 0708
uvod 0708 1M v
Skupina Západ
1M z dru 0708
1M z hr 0708
1M z premier dru 0708
1M z premier hr 0708
1M z sum tab 0708
1M z tab 0708
uvod 0708 1M z
1.liga ženy
Skupina Východ
1Zv dru 0708
1Zv hr 0708
1Zv premier dru 0708
1Zv premier hr 0708
1Zv zc sum tab 0708
uvod 0708 1Z vychod
Skupina Západ
1Zz dru 0708
1Zz hr 0708
1Zz premier dru 0708
1Zz premier hr 0708
1Zz zc sum tab 0708
uvod 0708 1Z zapad
Skupiny o 1.-4.miesto
1Z s1-4 dru 0708
1Z s1-4 hr 0708
1Z s1-4 premier dru 0708
1Z s1-4 premier hr 0708
1Z s1-4 sum tab 0708
uvod 0708 1Z skupina 1-4
Extraliga muži
Play-off
EM PO dru 0708
EM PO hr 0708
EM PO premier dru 0708
EM PO premier hr 0708
EM PO sum tab 0708
EM PO tab 0708
uvod 0708 EM PO
Skupina o 9.-12.miesto
EM 9-12 dru 0708
EM 9-12 hr 0708
EM 9-12 premier dru 0708
EM 9-12 premier hr 0708
EM 9-12 sum tab 0708
EM 9-12 tab 0708
uvod 0708 EM 9-12
Základná časť - 22 kôl 1.časť
EM dru 0708
EM hr 0708
EM premier dru 0708
EM premier hr 0708
EM tab 0708
EM zc sum tab 0708
uvod 0708 EM
Základná časť - 22 kôl odvety
EM odv dru 0708
EM odv hr 0708
EM odv premier dru 0708
EM odv premier hr 0708
EM odv sum tab 0708
EM odv tab 0708
uvod 0708 EM odv
Extraliga ženy
Play-off
EZ PO dru 0708
EZ PO hr 0708
EZ PO premier dru 0708
EZ PO premier hr 0708
EZ PO sum tab 0708
EZ PO tab 0708
uvod 0708 EZ PO
Skupina o 1.-6.miesto
EZ nc dru 0708
EZ nc hr 0708
EZ nc premier dru 0708
EZ nc premier hr 0708
EZ nc sum tab 0708
EZ nc tab 0708
uvod 0708 EZ nc
Skupina o 7.-10.miesto
EZ nc2 dru 0708
EZ nc2 hr 0708
EZ nc2 premier dru 0708
EZ nc2 premier hr 0708
EZ nc2 sum tab 0708
EZ nc2 tab 0708
Základná časť
EZ zc dru 0708
EZ zc hr 0708
EZ zc premier dru 0708
EZ zc premier hr 0708
EZ zc sum tab 0708
EZ zc tab 0708
uvod 0708 EZ zc
Juniori U19
Finálový turnaj
JM FT dru 0708
JM FT hr 0708
JM FT premier dru 0708
JM FT premier hr 0708
JM FT sum tab 0708
JM FT tab 0708
uvod 0708 JM FT
Skupina o 1.-8.miesto
JM 1-8 dru 0708
JM 1-8 hr 0708
JM 1-8 premier dru 0708
JM 1-8 premier hr 0708
JM 1-8 sum tab 0708
JM 1-8 tab 0708
uvod 0708 JM 1-8
Skupina o 17.-19.miesto
JM 17-19 dru 0708
JM 17-19 hr 0708
JM 17-19 premier dru 0708
JM 17-19 premier hr 0708
JM 17-19 sum tab 0708
JM 17-19 tab 0708
uvod 0708 JM 17-19
Skupina o 9.-16.miesto
JM 9-16 dru 0708
JM 9-16 hr 0708
JM 9-16 premier dru 0708
JM 9-16 premier hr 0708
JM 9-16 sum tab 0708
JM 9-16 tab 0708
uvod 0708 JM 9-16
Skupina Východ
JM v dru 0708
JM v hr 0708
JM v premier dru 0708
JM v premier hr 0708
JM v sum tab 0708
JM v tab 0708
uvod 0708 JM vychod
Skupina Západ
JM z dru 0708
JM z hr 0708
JM z premier dru 0708
JM z premier hr 0708
JM z sum tab 0708
JM z tab 0708
uvod 0708 JM zapad
Juniorky U19
Skupina o 1.-4.miesto
JY 1-4 dru 0708
JY 1-4 hr 0708
JY 1-4 premier dru 0708
JY 1-4 premier hr 0708
JY 1-4 sum tab 0708
JY 1-4 tab 0708
uvod 0708 JY 1-4
Skupina o 5.-8.miesto
JY 5-8 dru 0708
JY 5-8 hr 0708
JY 5-8 premier dru 0708
JY 5-8 premier hr 0708
JY 5-8 sum tab 0708
JY 5-8 tab 0708
uvod 0708 JY 5-8
Základná časť
JZ zc dru 0708
JZ zc hr 0708
JZ zc premier dru 0708
JZ zc premier hr 0708
JZ zc sum tab 0708
JZ zc tab 0708
uvod 0708 JZ zc
Kadeti U17
Finálový turnaj
KM FT dru 0708
KM FT hr 0708
KM FT premier dru 0708
KM FT premier hr 0708
KM FT sum tab 0708
uvod 0708 KM FT
Základná časť
KM zc dru 0708
KM zc hr 0708
KM zc premier dru 0708
KM zc premier hr 0708
KM zc sum tab 0708
KM zc tab 0708
uvod 0708 KM zc
Kadetky U17
1.časť turnajov
KY dru 0708
KY hr 0708
KY premier dru 0708
KY premier hr 0708
KY tab 0708
KY zc sum tab 0708
uvod 0708 KY
2.časť turnajov
KY 2c dru 0708
KY 2c hr 0708
KY 2c premier dru 0708
KY 2c premier hr 0708
KY 2c tab 0708
KY 2c zc sum tab 0708
uvod 0708 KY 2c
3.časť turnajov
KY 3c dru 0708
KY 3c hr 0708
KY 3c premier dru 0708
KY 3c priemer hr 0708
KY 3c tab 0708
KY 3c zc sum tab 0708
uvod 0708 KY 3c
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligyMuzov2007-08
1.liga ženy
Zreb1ligyZien2007-08
Extraliga muži
ZrebExtraligymuzov2007-08
Extraliga ženy
ZrebExtraligyzien2007-08
Juniori U19
ZrebDLjuniorov2007-08
Juniorky U19
ZrebDLjunioriek2007-08
Kadeti U17
ZrebDLkadetov2007-08
Kadetky U17
ZrebDLkadetiek2007-08
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
Vysledky1.ligyZien2007-08
Vysledky1ligyMuzov2007-08
VysledkyDLjunioriek2007-08
VysledkyDLjuniorov2007-08
VysledkyDLKadetiek2007-08
VysledkyDLkadetov2007-08
VysledkyMSmladeze2007-08
VysledkySPmuzi2007-08
VysledkySPzeny2007-08
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligymuzov2007-08
VysledkyExtraligyzien2007-08
SÚŤAŽE - 2006-2007
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2006-07
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2006-07
Juniori
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK 99 Prešov 1
BKM Svit 1
Inter Bratislava 1
Juniorky
Cassovia Košice 1
Lokomotíva Slávia UK Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
Viktoria PČSP Košice 1
Kadeti
AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Svit 1
ŠBK Handlová 1
ŠBK Junior Levice 1
Kadetky
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
Viktoria PČSP Košice 1
Mladí muži
AC LB Spišská Nová Ves 1
MBK Handlová 1
MBK Pezinok 1
MBK Žilina 1
Mladšie mini
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria PČSP Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladšie žiačky
Cassovia Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
UMB Banská Bystrica 1
ZŠ Zvolen 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
ŽBK Poprad 1
Mladší mini
IMC Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Poprad 1
MBK Žilina 1
Mladší žiaci
IMC Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
Slávia Juniorbasket Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠKP Banská Bystrica 1
Staršie mini
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
MBK Stará Turá 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Staršie žiačky
Cassovia Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
Viktoria PČSP Košice 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Starší mini
B.S.C. Bratislava 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
KAC Jednota Košice 1
MBK Karlovka Bratislava 1
Slávia Juniorbasket Košice 1
Starší žiaci
BKM Svit 1
E.S.O. Lučenec 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Inter Bratislava 1
Slávia TU Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
Vyhodnotenie herných štatistík
1.liga muži
Celá súťaž - všetky časti spolu
1m cz dru 0607
1m dr priemer cz 0607
1m hr priemer cz 0607
1m sum tab cz 0607
1m tab cz 0607
1m zc hr 0607
úvod 0607 1m cz
Skupina o 1.-8.miesto
1m 1-8 hr 0607
1m 1-8 dru 0607
1m dr priemer1-8 0607
1m hr priemer 1-8 0607
1m sum tab1-8 0607
1m tab 1-8 0607
úvod 0607 1m 1-8
Skupina o 9.-15.miesto
1m 9-15 dru 0607
1m 9-15 hr 0607
1m dr priemer 9-15 0607
1m hr priemer9-15 0607
1m sum tab 9-15 0607
1m tab 9-15 0607
úvod 0607 1m 9-15
Skupina Východ a Západ
1M zc sum tab 0607
1mv zc dru 0607
1mv zc hr 0607
1MV zc w-l tab 0607
1mz zc dru 0607
1mz zc Hr 0607
úvod 0607 1m zc
1.liga ženy
Skupina o 1.-4.miesto
1z dr priemer nc 0607
1z hr priemer nc 0607
1z nc dru 0607
1z nc hr 0607
1z sum tab nc 0607
1z tab nc 0607
uvod 0607 1z nc
Základná časť
1z dr priemer zc 0607
1z dr zc 0607
1z hr priemer zc 0607
1z hr zc 0607
1z sum tab zc 0607
1z W-L tab zc 0607
uvod 0607 1z zc
Extraliga muži
Celá súťaž - všetky časti spolu
EM cz dru 0607
EM cz hr 0607
EM cz tab 0607
EM dr priemer cz 0607
EM priemer hr cz 0607
EM sum tab cz 0607
uvod 0607 EM cz
Play-off
EM dr priemer PO 0607
EM hr priemer PO 0607
EM PO dru 0607
EM PO hr 0607
EM PO tab 0607
EM sum tab PO 0607
uvod 0607 EM PO
Základná časť - 1.polovica
em sumtab zcI 0607
em W-L tab zcI 0607
em zcI dru 0607
em zcI dru priemer 0607
em zcI hr 0607
em zcI hr priemer 0607
úvod 0607 em
Základná časť - 2.polovica
EM dr priemer zc2 0607
EM priemer hr zc2 0607
EM sum tab zc2 0607
EM zc2 dru 0607
EM zc2 hr 0607
EM zc2 tab 0607
uvod 0607 EM zc2
Extraliga ženy
Celá súťaž - všetky časti spolu
EZ cz dru 0607
EZ cz hr 0607
EZ dr priemer cz 0607
EZ hr priemer cz 0607
EZ sum tab cz 0607
EZ tab cz 0607
úvod 0607 EZ cz
Play-off
EZ dr priemer PO 0607
EZ hr priemer PO 0607
EZ PO dru 0607
EZ PO hr 0607
EZ sum tab PO 0607
EZ tab PO 0607
úvod 0607 EZ PO
Skupina o 1.-6.miesto
EZ dr priemer 1-6 0607
EZ hr priemer 1-6 0607
EZ 1-6 dru 0607
EZ 1-6 hr 0607
EZ sum tab 1-6 0607
EZ tab 1-6 0607
úvod 0607 EZ1-6
Skupina o 7.-10.miesto
EZ sum tab 7-10 0607
EZ 7-10 dru 0607
EZ 7-10 hr 0607
EZ dr priemer 7-10 0607
EZ hr priemer 7-10 0607
EZ tab 7-10 0607
úvod 0607 EZ 7-10
Základná časť
EZ dr priemer zc 0607
EZ hr priemer zc 0607
EZ sum tab zc 0607
EZ tab zc 0607
EZ zc dru 0607
EZ zc hr 0607
úvod 0607 EZ zc
Juniori
Finálový turnaj
FT dr priemer JI 0607
FT hr priemer JI 0607
FT JI dru 0607
FT JI hr 0607
FT sum tab JI 0607
FT tab JI 0607
FT uvod 0607 JI
Skupina o 1.-8.miesto
JI tab 1-8 0607
JI 1-8 dru 0607
JI 1-8 hr 0607
JI dr priemer1-8 0607
JI hr priemer 1-8 0607
JI sum tab 1-8 0607
uvod 0607 JI 1-8
Skupina o 9.-16.miesto
JI 9-16 dr priemer zc 0607
JI 9-16 hr priemer zc 0607
JI 9-16 sum tab zc 0607
JI 9-16 tab zc 0607
JI 9-16 zc dru 0607
JI 9-16 zc hr 0607
uvod 0607 JI zc
Skupina Východ a Západ
jm zc sum tab 0607
jm zc w-l tab 0607
jm zcv dru 0607
jm zcv hr 0607
jm zcz dru 0607
jm zcz hr 0607
úvod 0607 jm zc
Juniorky
Finálový turnaj
FT JZ dr priemer zc 0607
FT JZ hr priemer zc 0607
FT JZ tab zc 0607
FT JZ zc dru 0607
FT JZ zc hr 0607
FZ JZ sum tab zc 0607
úvod 0607 JZ ft
Skupina o 1.-6.miesto
JZ 1-6 dr priemer zc 0607
JZ 1-6 hr priemer zc 0607
JZ 1-6 sum tab zc 0607
JZ 1-6 tab zc 0607
JZ 1-6 zc dru 0607
JZ 1-6 zc hr 0607
úvod 0607 JZ 1-6 nc
Skupina o 7.-10.miesto
JZ 7-10 zc hr 0607
JZ 7-10 dr priemer zc 0607
JZ 7-10 hr priemer zc 0607
JZ 7-10 sum tab zc 0607
JZ 7-10 tab zc 0607
JZ 7-10 zc dru 0607
úvod 0607 JZ 7-10 nc
Základná časť
JZ tab zc 0607
JZ dr priemer zc 0607
JZ hr priemer zc 0607
JZ sum tab zc 0607
JZ zc dru 0607
JZ zc hr 0607
úvod 0607 JZ nc
Kadeti
Finálový turnaj
FT dr priemer KM 0607
FT hr priemer KM 0607
FT KM dru 0607
FT KM hr 0607
FT sum tab KM 0607
FT tab KM 0607
FT úvod 0607 KM zc
Základná časť
KM dr priemer zc 0607
KM hr priemer zc 0607
KM sum tab zc 0607
KM tab zc 0607
KM zc dru 0607
KM zc hr 0607
uvod 0607 KM zc
Kadetky
Finálový turnaj
FT dr priemer KZ 0607
FT hr priemer KZ 0607
FT KZ hr 0607
FT KZ dru 0607
FT sum tab KZ 0607
FT tab KZ 0607
FT uvod 0607 KZ zc
Základná časť
KZ dr priemer zc 0607
KZ hr priemer zc 0607
KZ sum tab zc 0607
KZ tab zc 0607
KZ zc dru 0607
KZ zc hr 0607
uvod 0607 KZ zc
Mladí muži
Finálový turnaj
FT mm dr priemer zc 0607
FT mm sum tab zc 0607
FT mm tab zc 0607
FT mm zc dru 0607
FT mm zc hr 0607
FT uvod 0607 mm zc
Základná časť
mm dr priemer zc 0607
MM hr priemer zc 0607
mm sum tab zc 0607
mm tab zc 0607
mm zc dru 0607
mm zc hr 0607
uvod 0607 mm zc
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligymuzov2006-07
1.liga ženy
Zreb1ligyzien2006-07
Extraliga muži
ZrebExtraligymuzov2006-07
Extraliga ženy
ZrebExtraligyzien2006-07
Juniori
ZrebDLjuniorov2006-07
Juniorky
ZrebDLjunioriek2006-07
Kadeti
ZrebDLkadetov2006-07
Kadetky
ZrebDLkadetiek2006-07
Mladí muži
ZrebLigymladychmuzov2006-07
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
Vysledky1ligymuzov2006-07
Vysledky1ligyzien2006-07
VysledkyDLjunioriek2006-07
VysledkyDLjuniorov2006-07
VysledkyDLkadetiek2006-07
VysledkyDLkadetov2006-07
VysledkyLigymladychmuzov2006-07
VysledkyMSmladeze2006-07
VysledkySPmuzi2006-07
VysledkySPzeny2006-07
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligymuzov2006-07
VysledkyExtraligyzien2006-07
SÚŤAŽE - 2005-2006
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2005-06
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2005-06
Mladí muži
CON Bratislava 1
MBK Handlová 1
Mladé ženy
MBK A.Dubčeka Bratislava 1
LS UK Bratislava 1
MBK Stará Turá 1
Lokomotíva Žilina 1
Juniorky
UMB Banská Bystrica 1
Cassovia Košice 1
Viktoria PČSP Košice 1
Siemens Poprad 1
Kadeti
BK Dolný Kubín 1
ŠPD Rožňava 1
AC LB Spišská Nová Ves 1
BKM Svit 1
Kadetky
Cassovia Košice 1
Viktoria PŠCP Košice 1
Siemens Poprad 1
MBK Ružomberok 1
Starší žiaci
B.S.C. Bratislava 1
ŠBK Handlová 1
Slávia TU Košice 1
Strojár Malacky 1
BK 99 Prešov 1
MŠK Žiar nad Hronom 1
Staršie žiačky
BK UMB Banská Bystrica 1
ŠBK Lúky Bratislava 1
Cassovia Košice 1
BK Viktoria PČSP Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
Lokomotíva Žilina 1
Mladší žiaci
Slávia TU Košice 1
E.S.O. Lučenec 1
Strojár Malacky 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
BKM Svit 1
Mladšie žiačky
BK LS UK Bratislava 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Siemens Poprad 1
MBK Ružomberok 1
BK Teplička nad Váhom 1
Minibasketbal - starší mini
ŠBK Handlová 1
KAC Jednota Košice 1
Slávia Juniorbasket Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
IMC Slovakia Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď 1
Minibasketbal - staršie mini
Cassovia Košice 1
BK Siemens Poprad 1
MBK Ružomberok 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Stará Turá 1
BK ZŠ Zvolen 1
Babybasketbal - mladšie mini
UMB Banská Bystrica 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Stará Turá 1
Vyhodnotenie herných štatistík
Extraliga muži
em dru 0506
em dru zc 0506
em hr 0506
em hr zc 0506
em sum tab 0506
em sum tab zc 0506
em w-l tab 0506
uvod 0506 em
Extraliga ženy
ez dru 0506
ez hr 0506
ez sum tab 0506
ez w-l tab 0506
uvod 0506 ez
1.liga muži
Celá súťaž - všetky časti spolu
1m dru 0506
1m hr 0506
1m sum tab 0506
1m w-l tab 0506
uvod 0506 1m
Základná časť - skupiny Západ a Východ
1m hr zc 0506
1m w-l tab zc 0506
1mv dru zc 0506
1mv sum tab zc 0506
1mz dru zc 0506
1mz sum tab zc 0506
uvod 0506 1m
1.liga ženy a Mladé ženy
1z dru 0506
1z hr 0506
1z sum tab 0506
1z w-l tab 0506
uvod 0506 1z
Mladí muži
mm dru ft 0506
mm dru zc 0506
mm hr ft 0506
mm hr zc 0506
mm sum tab 0506
mm sum tab ft 0506
mm sum tab zc 0506
mm w-l tab 0506
uvod 0506 mm
Juniori
jm dru 0506
jm hr 0506
jm sum tab dru 0506
jm w-l tab 0506
jmv sum tab zc 0506
jmz sum tab zc 0506
Juniorky
jz dru 0506
jz dru ft 0506
jz dru zc 0506
jz hr 0506
jz hr ft 0506
jz hr zc 0506
jz sum tab ft, zc a ft 0506
jz sum tab zc 0506
jz w-l tab 0506
uvod 0506 jz
Kadeti
km dru zc 0506
km hr zc 0506
km sum tab ft 0506
km sum tab zc 0506
km sum tab zc a ft 0506
km w-l tab 0506
Kadetky
kz dru zc 0506
kz hr zc 0506
kz w-l tab zc 0506
kz zc a ft sum tab 0506
kz zc sum tab 0506
uvod 0506 kz
Vyžrebovanie súťaží
Extraliga muži
ZrebExtraligymuzov2005-06
Extraliga ženy
ZrebExtraligyzien2005-06
1.liga muži
Zreb1ligymuzov2005-06
1.liga ženy a Mladé ženy
Zreb1ligyzienaMladychzien2005-06
Mladí muži
ZrebLigyMladychmuzov2005-06
Juniori
ZrebDLjuniorov2005-06
Juniorky
ZrebDLjunioriek2005-06
Kadeti
ZrebDLkadetov2005-06
Kadetky
ZrebDLkadetiek2005-06
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
Vysledky1ligymuzov2005-06
Vysledky1ligyzienaMladychzien2005-06
VysledkyDLjunioriek2005-06
VysledkyDLjuniorov2005-06
VysledkyDLkadetiek2005-06
VysledkyDLkadetov2005-06
VysledkyLigyMladychmuzov2005-06
VysledkyMSmladeze2005-06
VysledkySPmuzi2005-06
VysledkySPzeny2005-06
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligymuzov2005-06
VysledkyExtraligyzien2005-06
SÚŤAŽE - 2004-2005
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2004-05
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2004-05
Juniori
BK Dolný Kubín 1
BKM Svit 1
MBK Zilina A 1
MBK Zilina B 1
Juniorky
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria Košice 1
CBK Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
Kadeti
BK 99 Prešov 1
BK AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Dolný Kubín 1
MBK Žilina 1
Kadetky
BK Viktoria Košice 1
CBK Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Minibasketbal - staršie mini
BK Teplička nad Váhom 1
BK Viktoria Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠBK Šamorín 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Minibasketbal - starší mini
BKM Svit 1
E.S.O. Lučenec 1
IMC Považská Bystrica 1
Lokomotíva Sereď A 1
Lokomotíva Sereď B 1
Slávia TU Košice 1
Mladí muži
BK Dolný Kubín 1
BK Levice 1
BKM Svit 1
MBK Žilina 1
Mladšie žiačky
BK LS UK Bratislava 1
BK Teplička nad Váhom 1
BK Viktoria Košice 1
BO Lokomotíva Sereď 1
BO Lokomotíva Žilina 1
CBK Cassovia Košice 1
Mladší žiaci
BK 99 Prešov 1
BK Inter Bratislava 1
BK MŠK Žiar nad Hronom 1
BK Slávia TU Košice 1
BSC Bratislava 1
ŠBK Handlová 1
Staršie žiačky
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK LS UK Bratislava 1
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria Košice 1
CBK Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
Starší žiaci
BK 99 Prešov 1
BKM Poprad Svit 1
BSC Bratislava 1
MBK Karlovka Bratislava 1
MBK Žilina 1
ŠBK Handlová 1
Vyhodnotenie herných štatistík
Extraliga muži
em dru nad1 0405
em dru nad2 0405
em dru po 0405
em dru sum tab nad1 0405
em dru sum tab nad2 0405
em dru sum tab zc 0405
em dru zc 0405
em dru zc a nad a po 0405
em hr po 0405
em hr zc a nad a po 0405
em sum tab dru po 0405
em sum tab dru zc a nad a po 0405
em W-L tab zc a nad a po 0405
uvod 0405 em
Extraliga ženy
ez dru nad1 0405
ez dru nad2 0405
ez dru po 0405
ez dru sum tab nad1 0405
ez dru sum tab nad2 0405
ez dru sum tab po 0405
ez dru sum tab zc 0405
ez dru sum tab zc a nad a po 0405
ez dru zc 0405
ez dru zc a nad a po 0405
ez hr zc a nad a po 0405
ez W-L tab zc a nad a po 0405
uvod 0405 ez
Juniori
jm dru zc 0405
jm hr zc 0405
jm sumtab dru zc 0405
jm W-L tab zc 0405
uvod 0405 jm lzc
Juniorky
1.DL Junioriek
jz dru zc a ft 0405
jz hr zc a ft 0405
jz sum tab dru ft 0405
jz sum tab dru zc a ft 0405
jz W-L tab zc a ft 0405
uvod 0405 jz zc1
2.DL Junioriek
jz2 dru 0405
jz2 hr 0405
jz2 sumtab 0405
jz2 W-L tab 0405
úvod 0405 jz2
Kadeti
km dru zc 0405
km hr zc 0405
km sum tab dru zc 0405
km W-L tab zc 0405
uvod 0405 km zc
Kadetky
kz dru ft 0405
kz dru zc 0405
kz hr ft 0405
kz hr zc 0405
kz sumtab dru ft 0405
kz sumtab dru zc 0405
kz sumtab dru zc a ft 0405
kz W-L tab ft 0405
kz W-L tab 0405
úvod 0405 kz
Mladí muži
mm dru zc a ft 0405
mm hr zc a ft 0405
mm sum tab dru ft 0405
mm sum tab dru zc 0405
mm sum tab dru zc a ft 0405
mm W-L tab 0405
uvod 0405 mm zc a ft1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligymuzov2004-05
1.liga ženy
Zreb1ligyzien2004-05
Extraliga muži
ZrebExtraligymuzov2004-05
Extraliga ženy
ZrebExtraligyzien2004-05
Juniori
ZrebDLjuniorov2004-05
Juniorky
ZrebDLjunioriek2004-05
Kadeti
ZrebDLkadetov2004-05
Kadetky
ZrebDLkadetiek2004-05
Mladí muži
ZrebLigyMladychmuzov2004-05
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
Vysledky1ligymuzov2004-05
Vysledky1ligyzien2004-05
VysledkyDLjunioriek2004-05
VysledkyDLjuniorov2004-05
VysledkyDLkadetiek2004-05
VysledkyDLkadetov2004-2005
VysledkyLigyMladychmuzov2004-05
VysledkyMSmladeze2004-05
VysledkySPmuzi2004-05
VysledkySPzeny2004-05
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligymuzov2004-05
VysledkyExtraligyzien2004-05
SÚŤAŽE - 2003-2004
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
Extraliga muži
Majster SR - Extraliga muži 2003-04
Extraliga ženy
Majster SR - Extraliga ženy 2003-04
Juniori
BC Prievidza 1
BK Levice 1
BKM Svit 1
Inter Bratislava 1
Juniorky
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka LS UK Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
Kadeti
BC Prievidza 1
BK Dolný Kubín 1
BKM Svit 1
MBK Žilina 1
Kadetky
CBK Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
Palimpex Prievidza 1
UMB Banská Bystrica 1
Mladšie mini - 5.ročník
BK AGM Banská Bystrica 1
BK Istrobanka Bratislava 1
BK UMB Banská Bystrica 1
BK Viktoria Košice 1
BO Spartak Myjava 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
BK Elán Lučenec 1
BK Istrobanka Bratislava 1
BO Spartak Myjava 1
CBK Cassovia Košice 1
MBK Ružomberok 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladší mini - 5.ročník
BKM Poprad 1
BKM Svit 1
Lokomotíva Sereď 1
MŠK Žiar nad Hronom 1
Strojár Malacky 1
ŠBK Handlová 1
Mladší žiaci - 7.ročník
BSC Bratislava 1
Lokomotíva Sereď 1
MBK Žilina 1
MŠK Žiar nad Hronom 1
PLY SPO Rožňava 1
Slávia TU Košice 1
Staršie mini - 6.ročník
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Istrobanka LS UK Bratislava 1
BK Viktoria Košice 1
CBK Cassovia Košice 1
Lokomotíva LPS Teplička nad Váhom 1
Lokomotíva Žilina 1
Starší mini - 6.ročník
BK 99 Prešov 1
Lokomotíva Sereď 1
MŠK Žiar nad Hronom 1
Slávia TU Košice 1
ŠBK Handlová 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BK 99 Prešov 1
BK AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Dolný Kubín 1
ŠBK Handlová 1
Žiačky
BK Junior Chirana Prema Stará Turá 1
BK Viktoria Košice 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
ŽBK DOVE Poprad 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži
Zreb1ligymuzov2003-04
1.liga ženy
Zreb1ligyzien2003-04
Extraliga muži
ZrebExtraligymuzov2003-04
Extraliga ženy
ZrebExtraligyzien2003-04
Juniori
ZrebDLjuniorov2003-04
Juniorky
ZrebDLjunoriek2003-04
Kadeti
ZrebDLkadetov2003-4
Kadetky
ZrebDLkadetiek2003-04
Žiaci
ZrebZLziakov2003-04
Žiačky
ZrebZLziacok2003-04
Výsledky súťaží
1.ligové súťaže
Vysledky1ligymuzov2003-04
Vysledky1ligyzien2003-04
VysledkyDLjunioriek2003-04
VysledkyDLjuniorov2003-04
VysledkyDLkadetiek2003-04
VysledkyDLkadetov2003-2004
VysledkyMSmladeze2003-04
VysledkySPmuzi2003-04
VysledkySPzeny2003-04
VysledkyZLziacok2003-04
VysledkyZLziakov2003-04
Extraligové súťaže
VysledkyExtraligymuzov2003-04
VysledkyExtraligyzien2003-04
Nižšie oblastné súťaže
Stred
Stred_Kadeti
Stred_Kadetky
Stred_Mladšie mini
Stred_Mladšie žiačky
Stred_Mladší mini
Stred_Mladší žiaci
Stred_Muži a Juniori
Stred_Staršie mini
Stred_Staršie žiačky
Stred_Starší mini
Stred_Starší žiaci
Východ
Východ_Kadeti a Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky a Kadetky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci
Východ_Ženy a Juniorky
Západ
Západ_Juniori
Západ_Juniorky
Západ_Kadeti
Západ_Kadetky
Západ_Mladšie mini
Západ_Mladšie žiačky
Západ_Mladší mini
Západ_Mladší žiaci
Západ_Muži
Západ_Staršie mini
Západ_Staršie žiačky
Západ_Starší mini
Západ_Starší žiaci
SÚŤAŽE - 2002-2003
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 2002-03
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 2002-03
Juniori
AC LB Spišská Nová Ves 1
AŠK Inter Bratislava 1
BK Levice 1
BKM Svit 1
Juniorky
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka Bratislava 1
MBK Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
Kadeti
BK Dolný Kubín 1
BK Levice 1
Inter Bratislava 1
MBK Žilina 1
Kadetky
CBK Cassovia Košice 1
Palimpex Prievidza 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Mladšie mini - 5.ročník
AGM Banská Bystrica 1
AGW Viktoria Košice 1
AŠK Slávia Trnava 1
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka Bratislava 1
LPS Teplička nad Váhom 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
AGM Banská Bystrica 1
AGW Viktoria Košice 1
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka Bratislava 1
ŠBK Handlová 1
ŠK UKF Nitra 1
Mladší mini - 5.ročník
BK 99 Prešov 1
BSC Bratislava 1
Delta Gymko Košice 1
Lokomotíva Sereď 1
ZSNP Žiar nad Hronom 1
ŠBK Handlová 1
Mladší žiaci - 7.ročník
BK 99 Prešov 1
BKM Svit 1
BSC Bratislava 1
Lokomotíva Žilina 1
MBK Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini - 6.ročník
BK Elán Lučenec 1
Istrobanka LS UK Bratislava 1
ZŠ Zarevúca Ružomberok 1
ŠBK Piešťany 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
ŽBK DOVE Poprad 1
Starší mini - 6.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK 99 Prešov 1
BK ZSNP Žiar nad Hronom 1
BSC Bratislava 1
Fatran Žilina 1
Lokomotíva Sereď 1
Žiaci
BK BC Prievidza 1
MBK Pezinok 1
MBK Žilina 1
ŠBK Handlová 1
Žiačky
AGW Viktoria BK Košice 1
AŠK Slávia Trnava 1
CBK Cassovia Košice 1
ŽBK DOVE Poprad 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov2002-03
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien2002-03
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2002-03
2.liga ženy
Zreb2ligyzien2002-03
Juniori
ZrebDLjuniorov2002-03
Juniorky
ZrebDLjunioriek2002-03
Kadeti
ZrebDLkadetov2002-03
Kadetky
ZrebDLkadetiek2002-03
Žiaci
ZrebZLziakov2002-03
Žiačky
ZrebZLziacok2002-03
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov2002-03
Vysledky2ligyzien2002-03
VysledkyDLjunioriek2002-03
VysledkyDLjuniorov2002-03
VysledkyDLkadetiek2002-03
VysledkyDLkadetov2002-2003
VysledkyMSmladeze2002-03
VysledkySPmuzi2002-03
VysledkySPzeny2002-03
VysledkyZLziacok2002-03
VysledkyZLziakov2002-03
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov2002-03
Vysledky1ligyzien2002-03
Nižšie oblastné súťaže
Stred
Stred_Kadeti a Juniori
Stred_Kadetky
Stred_Mladšie mini
Stred_Mladšie žiačky
Stred_Mladší mini
Stred_Mladší žiaci
Stred_Muži
Stred_Staršie mini
Stred_Staršie žiačky
Stred_Starší mini
Stred_Starší žiaci
Východ
Východ_Kadeti a Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži a Juniori
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci
Východ_Ženy
SÚŤAŽE - 2001-2002
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 2001-2002
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 2001-02
Kadeti
BC Prievidza 1
DELTA ONLINE Košice 1
Inter Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Kadetky
CBK Cassovia Basket Košice 1
Istrobanka LS UK Bratislava 1
Lokomotíva Žilina 1
UMB Banská Bystrica 1
Mladšie mini - 5.ročník
BK Domček Dolný Kubín 1
BK UMB Banská Bystrica 1
Spartak Myjava 1
ŠK UKF Nitra 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
ŽBK Poprad 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
BK AGW Viktoria Košice 1
BK AŠK Slávia Trnava 1
BK Ružomberok 1
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka ZŠ Gessayova Bratislava 1
Lokomotíva Žilina 1
Mladší mini - 5.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK 99 Prešov 1
BK Fatran Žilina 1
BO Lokomotíva Sereď 1
BSC Bratislava 1
Mladší žiaci - 7.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK ZSNP Žiar nad Hronom 1
BSC Bratislava 1
DBC Košice 1
ŠBK Handlová 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini - 6.ročník
AGM Banská Bystrica 1
CBK Cassovia Košice 1
ŠBK Handlová 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠK UKF Nitra 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Starší mini - 6.ročník
BK ZSNP Žiar nad Hronom 1
BKM Svit A 1
BKM Svit B 1
BO TJ Lokomotíva Žilina 1
BSC Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BC Prievidza 1
BK Dolný Kubín 1
DELTA ONLINE Košice 1
MBK Žilina 1
Žiačky
CBK Cassovia Košice 1
PALIMPEX Prievidza 1
UMB Banská Bystrica 1
ZŠ Moskovská Spišská Belá 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov2001-02
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien2001-02
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2001-02
2.liga ženy
Vyzrebovanie2ligyzien2001-02
Juniori
ZrebDLjuniorov2001-02
Juniorky
ZrebDLjunioriek2001-02
Kadeti
ZrebDLkadetov2001-02
Kadetky
ZrebDLkadetiek2001-02
Žiaci
ZrebZLziakov2001-02
Žiačky
ZrebZLziacok2001-02
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov2001-02
Vysledky2ligyzien2001-02
VysledkyDLjunioriek2001-02
VysledkyDLjuniorov2001-02
VysledkyDLkadetiek2001-02
VysledkyDLkadetov2001-02
VysledkyMSmladeze2001-02
VysledkySPmuzov2001-02
VysledkySPzien2001-02
VysledkyZLziacok2001-02
VysledkyZLziakov2001-02
Najvyššie súťaže mužov a žien a Č-S pohár mužov
Vysledky1ligymuzov2001-02
Vysledky1ligyzien2001-02
VysledkyCesko-Slovenskehopohara2001-02
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Kadeti-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky-Východoslovenský pohár
Východ_Kadetky-Základná časť
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži a Juniori
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Starší žiaci-Základná časť
Východ_Ženy a Juniorky
SÚŤAŽE - 2000-2001
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 2000-2001
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 2000-01
Juniori
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK AŠK Inter Slovnaft Bratislava 1
BK Chemosvit Svit 1
BK Váhostav Žilina 1
Kadeti
BK AŠK Inter Slovnaft Bratislava 1
BK Levice 1
BK TU Košice 1
BKM Svit 1
Kadetky
BK Istrobanka LS UK Bratislava 1
CBK Cassovia Košice 1
SCP Ružomberok 1
ŠK UKF Slávia Nitra 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka LS UK Bratislava 1
Palimpex Prievidza 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠBK Spišská Belá 1
Mladší mini - 5.ročník
BK ZSNP Žiar nad Hronom 1
BKM Svit A 1
BKM Svit B 1
BO TJ Lokomotíva Žilina 1
BSC Bratislava 1
ŠBK Junior Levice 1
Mladší žiaci - 7.ročník
BK Baník Handlová 1
BK Lokomotíva Sereď 1
BK Slovakofarma Pezinok 1
BK TU Košice 1
BK Váhostav Žilina 1
BKM Svit 1
Staršie mini - 6.ročník
AŠK Slávia Trnava 1
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka LS UK Bratislava 1
Lokomotíva Žilina 1
SCP Ružomberok 1
ŠŠK Abovia 96 Košice 1
Starší mini - 6.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
Baník Handlová 1
BKM Svit 1
BSC Bratislava 1
ZSNP Žiar nad Hronom 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BK AŠK Inter Slovnaft Bratislava 1
BK Baník Cígeľ Prievidza 1
BK Dolný Kubín 1
BK Levice 1
Žiačky
BK Istrobanka LS UK Bratislava 1
BK UMB Banská Bystrica 1
BO TJ Spartak Myjava 1
SCP Ružomberok 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov2000-01
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien2000-01
2.liga muži
Zreb2ligymuzov2000-01
2.liga ženy
Zreb2ligyzien2000-01
Juniori
ZrebDLjuniorov2000-01
Juniorky
ZrebDLjunioriek2000-01
Kadeti
ZrebDLkadetov2000-01
Kadetky
ZrebDLkadetiek2000-01
Žiaci
ZrebZLziakov2000-01
Žiačky
ZrebZLziacok2000-01
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov2000-01
Vysledky2ligyzien2000-01
VysledkyDLjunioriek2000-01
VysledkyDLjuniorov2000-01
VysledkyDLkadetiek2000-01
VysledkyDLkadetov2000-01
VysledkyMSmladeze2000-01
VysledkySPmuzov2000-01
VysledkySPzien2000-01
VysledkyZLziacok2000-01
VysledkyZLziakov2000-01
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov2000-01
Vysledky1ligyzien2000-01
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Juniori
Východ_Juniorky
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky-Východoslovenský pohár
Východ_Kadetky-Základná časť
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Starší žiaci-Základná časť
SÚŤAŽE - 1999-2000
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1999-2000
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1999-2000
Juniori
BC Prievidza 1
Chemosvit Svit 1
Inter Bratislava 1
TU Košice 1
Juniorky
CBK Cassovia Košice 1
SCP Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
ŽBK Poprad 1
Kadeti
AC LB Spišská Nová Ves 1
Chemosvit Svit 1
Inter Bratislava 1
SCP Ružomberok 1
Kadetky
BK Šamorín 1
CBK Cassovia Košice 1
Lokomotíva Žilina 1
SCP Ružomberok 1
Mladšie mini - 5.ročník
ASB Roto Banská Bystrica 1
AŠK Slávia Trnava 1
CBK Cassovia Košice 1
SCP Ružomberok 1
ŠBK ZŠ Gessayova Bratislava 1
ŠŠK Abovia DML Košice 1
Mladší mini - 5.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
Baník Handlová 1
BK Dolný Kubín 1
BSC Inter Bratislava 1
Chemosvit Svit 1
ŠBK Junior Levice 1
Mladší žiaci - 7.ročník
BK BC Prievidza 1
BK Chemosvit Svit A 1
BK Chemosvit Svit B 1
BK Dolný Kubín 1
BSC Inter Bratislava 1
Inter Bratislava 1
Staršie mini - 6.ročník
BK Myjava 1
CBK Cassovia Košice 1
Chirana Prema Stará Turá 1
Palimpex Prievidza 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠŠK Abovia DML Košice 1
Starší mini - 6.ročník
AC LB Spišská Nová Ves 1
Baník Handlová 1
BK Dolný Kubín 1
BSC Inter Bratislava 1
Chemosvit Svit 1
Lokomotíva Sereď 1
Žiaci
BC Prievidza 1
BSC Inter Bratislava - takto dodané 1
Chemosvit Svit 1
Slovakofarma Pezinok 1
Žiačky
BK SAM Myjava 1
CBK Cassovia Košice 1
Istrobanka Bratislava 1
ŽBK Poprad 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1999-2000
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1999-2000
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1999-2000
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1999-2000
Juniori
ZrebDLjuniorov1999-2000
Juniorky
ZrebDLjunioriek1999-2000
Kadeti
ZrebDLkadetov1999-2000
Kadetky
ZrebDLkadetiek1999-2000
Žiaci
ZrebZLziakov1999-2000
Žiačky
ZrebZLziacok1999-2000
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov1999-2000
Vysledky2ligyzien1999-2000
VysledkyDLjunioriek1999-2000
VysledkyDLjuniorov1999-2000
VysledkyDLkadetiek1999-2000
VysledkyDLKadetov1999-2000
VysledkyMSmladeze1999-2000
VysledkySPmuzi1999-2000
VysledkySPzeny1999-2000
VysledkyZLziacok1999-2000
VysledkyZLziakov1999-2000
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1999-2000
Vysledky1ligyzien1999-2000
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Juniori
Východ_Kadeti-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky-Vychodoslovenský pohár
Východ_Kadetky-Základná časť
Východ_Mladsie žiačky
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Starší žiaci-Základná časť
Východ_Ženy a Juniorky
Výsledky_Mladší mini
SÚŤAŽE - 1998-1999
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1998-99
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1998-99
Juniori
AŠK Inter Slovnaft Bratislava 1
BK Ferrost TU Košice 1
BK Váhostav Žilina 1
LB Spišská Nová Ves 1
Juniorky
DML Košice 1
Roto Banská Bystrica 1
SAM Myjava 1
ŽKBK Košice 1
Kadeti
BK Chemosvit Svit 1
BK Váhostav Žilina 1
ŠK Iskra Matadorfix Bratislava 1
Štadión Trenčín 1
Kadetky
CBK Košice 1
DML Košice 1
UMB Banská Bystrica 1
ŽBK Poprad 1
Mladšie mini - 5.ročník
CBK Košice 1
Junior Chirana Prema Stará Turá 1
SCP Ružomberok 1
Slávia Pedagóg Nitra 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠBK Spišská Belá 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
CBK Košice 1
Palimpex Prievidza 1
SAM Myjava 1
SCP Ružomberok 1
ŠBK Junior Levice 1
ŽBK Poprad 1
Mladší mini - 5.ročník
BK AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Baník Handlová 1
BK Chemosvit Svit 1
BK Váhostav Žilina 1
TJ Lokomotíva Sereď 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini - 6.ročník
BK Slávia Trnava 1
DM Lokomotíva Košice 1
SCP Ružomberok 1
UMB Banská Bystrica 1
Union Košice 1
ŠBK Junior Levice 1
Starší mini - 6.ročník
BK BC Prievidza 1
BK Chemosvit Svit A 1
BK Chemosvit Svit B 1
BK Dolný Kubín 1
Slovakofarma Pezinok 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
BC Prievidza 1
BK AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Chemosvit Svit B 1
BK Snina 1
Žiačky
CBK Košice 1
Lokomotíva Žilina 1
Roto Banská Bystrica 1
UMB Banská Bystrica 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1998-99
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1998-99
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1998-99
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1998-99
Juniori
ZrebDLjuniorov1998-99
Juniorky
ZrebDLjunioriek1998-99
Kadeti
ZrebDLkadetov1998-99
Kadetky
ZrebDLkadetiek1998-99
Žiaci
ZrebZLziakov1998-99
Žiačky
ZrebZLziacok1998-99
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov1998-99
Vysledky2ligyzien1998-99
VysledkyDLjunioriek1998-99
VysledkyDLjuniorov1998-99
VysledkyDLkadetiek1998-99
VysledkyDLkadetov1998-99
VysledkyMSmladeze1998-99
VysledkySPmuzi1998-99
VysledkySPzeny1998-99
VysledkyZLziacok1998-99
VysledkyZLziakov1998-99
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1998-99
Vysledky1ligyzien1998-99
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Juniori
Východ_Kadeti-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-Základná časť
Východ_Kadetky-Východoslovenský pohár
Východ_Kadetky-Základná časť
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Starší žiaci-Základná časť
Východ_Ženy a Juniorky
SÚŤAŽE - 1997-1998
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1997-98
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1997-98
Juniori
AC LB Spišská Nová Ves 1
BK Levice 1
BKM Svit 1
Inter Bratislava 1
Kadeti
1.MBK Košice 1
AŠK Inter Slovnaft Bratislava 1
BK Baník Cigeľ Prievidza 1
BK Matador Bratislava 1
BK Váhostav Žilina 1
MBK Trenčín 1
Kadetky
CBK Košice 1
Istrobanka Bratislava 1
PALIMPEX Prievidza 1
TORY Cassovia Košice 1
ŽBKL Tlmače Levice 1
Mladšie mini - 5.ročník
AŠK Trnava 1
SCP Ružomberok 1
Spartak SAM Myjava 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠŠK Spišská Belá 1
ŠŠK Union Košice 1
Mladšie žiačky - 7.ročník
CBK Košice 1
Lokomotíva Žilina 1
Slávia Pedagóg Nitra 1
TORY Cassovia Košice 1
UMB Banská Bystrica 1
ŠBK Lúky Istrobanka Bratislava 1
Mladší žiaci - 7.ročník
BK BC Prievidza 1
BK Chemosvit Svit A 1
BK Chemosvit Svit B 1
BSC Holíčska Bratislava 1
Váhostav Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Staršie mini - 6.ročník
BKM Piešťany 1
SAM Myjava 1
TORY Cassovia Košice 1
UMB Banská Bystrica 1
Union Košice 1
ŠBK Lúky Istrobanka Bratislava 1
Starší mini - 6.ročník
BC Prievidza 1
BK Dolný Kubín 1
BSC Holíčska Bratislava 1
Chemosvit Svit A 1
Chemosvit Svit B 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiaci
Baník Handlová 1
BSC Bratislava 1
Chemosvit Svit 1
SCP Ružomberok 1
Váhostav Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiačky
Lokomotíva Žilina 1
Omnia-Roll BSC Riazanská Bratislava 1
PU Prešov 1
SAM Myjava 1
SCP Ružomberok 1
ŽBK Poprad 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1997-98
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1997-98
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1997-98
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1997-98
Juniori
ZrebDLjuniorov1997-98
Juniorky
ZrebDLjunioriek1997-98
Kadeti
ZrebDLkadetov1997-98
Kadetky
ZrebDLkadetiek1997-98
Žiaci
ZrebZLziakov1997-98
Žiačky
ZrebZLziacok1997-98
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov1997-1998
Vysledky2ligyzien1997-98
VysledkyDLjunioriek1997-98
VysledkyDLjuniorov1997-98
VysledkyDLkadetiek1997-98
VysledkyDLkadetov1997-98
VysledkyMSmladeze1997-98
VysledkySPmuzi1997-98
VysledkySPzeny1997-98
VysledkyZLziacok1997-98
VysledkyZLziakov1997-98
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1997-98
Vysledky1ligyzien1997-98
Nižšie oblastné súťaže
Východ
Východ_Juniori
Východ_Kadeti-Východoslovenský pohár
Východ_Kadeti-základná časť
Východ_Kadetky-Východoslovenský pohár
Východ_Kadetky-základná časť
Východ_Mladšie mini
Východ_Mladšie žiačky
Východ_Mladší mini
Východ_Mladší žiaci
Východ_Muži
Východ_Staršie mini
Východ_Staršie žiačky-Východoslovenský pohár
Východ_Staršie žiačky-Základná časť
Východ_Starší mini
Východ_Starší žiaci-Východoslovenský pohár
Východ_Starší žiaci-Základná časť
Východ_Ženy a Juniorky
SÚŤAŽE - 1996-1997
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1996-97
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1996-97
Mladší mini - 5.ročník
BK Baník Cígeľ Prievidza 1
BK Chemosvit Svit A 1
BK Chemosvit Svit B 1
BK Dolný Kubín 1
BSC Matador Bratislava 1
Inter Bratislava 1
Slávia VŠP Nitra 1
ŠBK Junior Istroenergo Levice 1
Staršie mini - 6.ročník
BK K.M. Cassovia Košice 1
BK LS UK Istrobanka Lúky Bratislava 1
BK SAM Myjava 1
BKR Banská Bystrica 1
CBK Košice 1
TJ Lokomotíva Žilina 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠK Slovan Bratislava 1
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1996-97
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1996-97
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1996-97
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1996-97
Juniori
ZrebDLjuniorov1996-97
Juniorky
ZrebDLjunioriek1996-97
Kadeti
ZrebDLkadetov1996-97
Kadetky
ZrebDLkadetiek1996-97
Žiaci
ZrebZLziaci1996-97
Žiačky
ZrebZLziacky1996-97
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov1996-97
Vysledky2ligyzien1996-97
VysledkyDLjunioriek1996-97
VysledkyDLjuniorov1996-97
VysledkyDLkadetiek1996-97
VysledkyDLkadetov1996-97
VysledkyMSmladeze1996-97
VysledkySPmuzi1996-97
VysledkySPzeny1996-97
VysledkyZLziaci1996-97
VysledkyZLziacky1996-97
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1996-97
Vysledky1ligyzien1996-97
SÚŤAŽE - 1995-1996
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1995-96
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1995-96
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1995-96
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1995-96
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1995-96
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1995-96
Juniori
ZrebDLjuniorov1995-96
Juniorky
ZrebDLjunioriek1995-96
Kadeti
ZrebDLkadetov1995-96
Kadetky
ZrebDLkadetiek1995-96
Žiaci
ZrebZLziaci1995-96
Žiačky
ZrebZLziacky1995-96
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2.ligymuzov1995-96
Vysledky2ligyzien1995-96
VysledkyDLjunioriek1995-96
VysledkyDLjuniorov1995-96
VysledkyDLkadetiek1995-96
VysledkyDLkadetov1995-96
VysledkyMSmladeze1995-96
VysledkySPmuzi1995-96
VysledkySPzeny1995-96
VysledkyZLziaci1995-96
VysledkyZLziacky1995-96
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1995-96
Vysledky1ligyzien1995-96
SÚŤAŽE - 1994-1995
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1994-95
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1994-95
Mladšie mini - 5.ročník
Spartak SAM Myjava 1
TJ Mladosť Poprad 1
ŠBK Junior Levice 1
ŠŠK ILT 83 Košice 1
Starší mini - 6.ročník
Baník TMG Handlová 1
BK Chemosvit Svit 1
BSC Matador Bratislava A 1
BSC Matador Bratislava B 1
LB Spišská Nová Ves 1
MBK Žilina 1
VŠP Nitra 1
ŠBK Junior Levice 1
Žiačky
BSC Holicska Bratislava 1
BSC Holicska Bratislava 2
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1994-95
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1994-95
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1994-95
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1994-95
Juniori
ZrebDLjuniorov1994-95
Juniorky
ZrebDLjunioriek1994-95
Kadeti
ZrebDLkadetov1994-95
Kadetky
ZrebDLkadetiek1994-95
Žiaci
ZrebZLziakov1994-95
Žiačky
ZrebZLziacok1994-95
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2.ligymuzov1994-95
Vysledky2ligyzien1994-95
VysledkyDLjunioriek1994-95
VysledkyDLjuniorov1994-95
VysledkyDLkadetiek1994-95
VysledkyDLkadetov1994-95
VysledkyMSmladeze1994-95
VysledkySPmuzi1994-95
VysledkySPzeny1994-95
VysledkyZLziacok1994-95
VysledkyZLziakov1994-95
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1994-95
Vysledky1ligyzien1994-95
SÚŤAŽE - 1993-1994
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1993-94
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1993-94
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1993-94
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1993-94
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1993-94
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1993-94
3.liga muži
Zreb3ligymuzov1993-94
Mladšie dorastenky
ZrebMladsichdorasteniek1993-94
Mladší dorastenci
ZrebMladsichdorastencov1993-94
Staršie dorastenky
ZrebStarsichdorasteniek1993-94
Starší dorastenci
ZrebStarsichdorastencov1993-94
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky2ligymuzov1993-94
Vysledky2ligyzien1993-94
Vysledky3ligymuzov1993-94
VysledkyMladsichdorastencov1993-94
VysledkyMladsichdorasteniek1993-94
VysledkyMSmladeze1993-94
VysledkyStarsichdorastencov1993-94
VysledkyStarsichdorasteniek1993-94
VysledkyZiacok1993-94
VysledkyZiakov1993-94
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1993-94
Vysledky1ligyzien1993-94
SÚŤAŽE - 1992-1993
Fotografie z Majstrovstiev Slovenska
1.liga muži
Majster SR - 1.liga muži 1993
Majster ČSFR - 1.liga muži 1992-93
1.liga ženy
Majster SR - 1.liga ženy 1993
Majster ČSFR - 1.liga ženy 1992-93
Staršie mini - 6.ročník
Cassovia Košice 1
Cassovia Košice 2
Vyžrebovanie súťaží
1.liga muži - najvyššia súťaž
Zreb1ligymuzov1993
1.liga ženy - najvyššia súťaž
Zreb1ligyzien1993
1.Slovenská národná liga muži
Zreb1SNLmuzov1992-93
1.Slovenská národná liga ženy
Zreb1SNLzien1992-93
2.liga muži
Zreb2ligymuzov1993
2.liga ženy
Zreb2ligyzien1993
2.Slovenská národná liga muži
Zreb2SNLmuzov1992-93
Mladšie dorastenky
ZrebMladsichdorasteniek1992-93
Mladší dorastenci
ZrebMladsichdorastencov1992-93
Staršie dorastenky
ZrebStarsichdorasteniek1992-93
Starší dorastenci
ZrebStarsichdorastencov1992-93
Žiaci
ZrebZiakov1992-93
Žiačky
ZrebZiacok1992-93
Výsledky súťaží
1.ligové a 2.ligové súťaže
Vysledky1SNLmuzov1992-93
Vysledky1SNLzien1992-93
Vysledky2ligymuzov1993
Vysledky2ligyzien1993
Vysledky2SNLmuzov1992-93
VysledkyMladsichdorastencov1992-93
VysledkyMladsichdorasteniek1992-93
VysledkyMSmladeze1992-93
VysledkyStarsichdorastencov1992-93
VysledkyStarsichdorasteniek1992-93
VysledkyZiacok1992-93
VysledkyZiakov1992-93
Najvyššie súťaže mužov a žien
Vysledky1ligymuzov1993
Vysledky1ligyzien1993