100001 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
59
15.10.2022
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100002 |
MST
MBK Stará Turá
|
24
15.10.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100003 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
40
15.10.2022
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100004 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
54
15.10.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100005 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
53
15.10.2022
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100006 |
MST
MBK Stará Turá
|
27
15.10.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100007 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
32
15.10.2022
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100008 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
56
15.10.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100009 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
16
06.11.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100010 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
18
05.11.2022
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100011 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
32
05.11.2022
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100012 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
64
05.11.2022
|
MST
MBK Stará Turá
|
100013 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
30
06.11.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100014 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
16
05.11.2022
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100015 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
37
05.11.2022
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100016 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
35
05.11.2022
|
MST
MBK Stará Turá
|
100017 |
MST
MBK Stará Turá
|
49
19.11.2022
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100018 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
15
19.11.2022
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100019 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
38
19.11.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100020 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
16
19.11.2022
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100021 |
MST
MBK Stará Turá
|
42
19.11.2022
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100022 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
35
19.11.2022
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100023 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
27
19.11.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100024 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
18
19.11.2022
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100025 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
32
12.02.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100026 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
20
10.12.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100027 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
31
10.12.2022
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100028 |
MST
MBK Stará Turá
|
50
16.05.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100029 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
43
12.02.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100030 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
20
10.12.2022
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100031 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
32
10.12.2022
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100032 |
MST
MBK Stará Turá
|
24
16.05.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100033 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
35
12.03.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100034 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
45
07.01.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100035 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
17
07.01.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100036 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
26
17.12.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100037 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
38
12.03.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100038 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
56
07.01.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100039 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
23
07.01.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100040 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
21
17.12.2022
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100041 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
18
21.01.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100042 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
69
22.01.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100043 |
MST
MBK Stará Turá
|
32
21.01.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100044 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
21
21.01.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100045 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
14
21.01.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100046 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
64
22.01.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100047 |
MST
MBK Stará Turá
|
35
21.01.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100048 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
39
21.01.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100049 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
53
04.02.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100050 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
18
04.02.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100051 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
19
05.02.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100052 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
46
04.02.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100053 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
60
04.02.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100054 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
20
04.02.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100055 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
37
05.02.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100056 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
44
04.02.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100057 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
29
18.02.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100058 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
36
18.02.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100059 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
25
18.02.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100060 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
7
08.03.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100061 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
21
18.02.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100062 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
48
18.02.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100063 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
30
18.02.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100064 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
28
08.03.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100065 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
24
14.05.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100066 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
45
04.03.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100067 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
15
26.02.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100068 |
MST
MBK Stará Turá
|
36
04.03.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100069 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
22
14.05.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100070 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
54
04.03.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100071 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
36
26.02.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100072 |
MST
MBK Stará Turá
|
39
04.03.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100073 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
32
18.03.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100074 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
42
18.03.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100075 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
36
18.03.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100076 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
46
18.03.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100077 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
44
18.03.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100078 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
36
18.03.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100079 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
31
18.03.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100080 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
38
18.03.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100081 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
36
01.04.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100082 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
22
01.04.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100083 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
30
01.04.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100084 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
47
30.04.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100085 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
25
01.04.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100086 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
20
01.04.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100087 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
52
01.04.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100088 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
54
30.04.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100089 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
26
22.04.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100090 |
MST
MBK Stará Turá
|
24
22.04.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100091 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
46
22.04.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100092 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
43
22.04.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100093 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
28
22.04.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100094 |
MST
MBK Stará Turá
|
24
22.04.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100095 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
58
22.04.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100096 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
60
22.04.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100097 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
30
06.05.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100098 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
55
06.05.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100099 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
39
05.05.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100100 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
28
06.05.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100101 |
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
31
06.05.2023
|
BAS
IBAS Bratislava MS
|
100102 |
AMY
BA Spartak Myjava
|
48
06.05.2023
|
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
100103 |
JNR
BKM Junior Nitra
|
26
05.05.2023
|
MST
MBK Stará Turá
|
100104 |
SAM
ŠBK Šamorín
|
24
06.05.2023
|
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
100105 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
16
20.05.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100106 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
29
18.05.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100107 |
MST
MBK Stará Turá
|
28
10.05.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100108 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
36
20.05.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
100109 |
BAS
IBAS Bratislava MS
|
24
20.05.2023
|
SAM
ŠBK Šamorín
|
100110 |
LSR
BK Lokomotíva Sereď
|
34
18.05.2023
|
JNR
BKM Junior Nitra
|
100111 |
MST
MBK Stará Turá
|
39
10.05.2023
|
AMY
BA Spartak Myjava
|
100112 |
BPN
Piešťanské Čajočky - MS
|
27
20.05.2023
|
STT
BK AŠK SLÁVIA TRNAVA
|
1000002 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
50
15.10.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000003 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
57
16.10.2022
|
CAN
BA Čaňa
|
1000004 |
CKE
CBK U11
|
19
15.10.2022
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000006 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
52
15.10.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000007 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
51
16.10.2022
|
CAN
BA Čaňa
|
1000008 |
CKE
CBK U11
|
22
15.10.2022
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000009 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
29
05.11.2022
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000010 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
43
06.11.2022
|
CKE
CBK U11
|
1000011 |
CAN
BA Čaňa
|
13
06.11.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000013 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
23
05.11.2022
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000014 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
31
06.11.2022
|
CKE
CBK U11
|
1000015 |
CAN
BA Čaňa
|
28
06.11.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000017 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
16
19.11.2022
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000019 |
CKE
CBK U11
|
48
20.11.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000020 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
2
20.11.2022
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000021 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
22
19.11.2022
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000023 |
CKE
CBK U11
|
51
20.11.2022
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000024 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
13
20.11.2022
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000025 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
43
22.04.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000026 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
3
28.01.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000028 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
30
10.12.2022
|
CAN
BA Čaňa
|
1000029 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
51
22.04.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000030 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
7
28.01.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000032 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
55
10.12.2022
|
CAN
BA Čaňa
|
1000033 |
CAN
BA Čaňa
|
9
07.01.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000034 |
CKE
CBK U11
|
13
08.01.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000036 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
55
07.01.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000037 |
CAN
BA Čaňa
|
11
07.01.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000038 |
CKE
CBK U11
|
22
08.01.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000040 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
52
07.01.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000041 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
64
21.01.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000043 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
12
21.01.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000044 |
CAN
BA Čaňa
|
21
22.01.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000045 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
59
21.01.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000047 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
20
21.01.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000048 |
CAN
BA Čaňa
|
1
22.01.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000049 |
CKE
CBK U11
|
23
04.02.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000050 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
51
16.04.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000051 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
30
19.02.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000053 |
CKE
CBK U11
|
38
04.02.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000054 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
60
16.04.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000055 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
13
19.02.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000058 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1
15.04.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000059 |
CAN
BA Čaňa
|
0
18.02.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000060 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
52
25.03.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000062 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
2
15.04.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000063 |
CAN
BA Čaňa
|
9
18.02.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000064 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
57
25.03.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000065 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
33
14.05.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000066 |
CKE
CBK U11
|
16
04.03.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000067 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
38
05.03.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000069 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
30
14.05.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000070 |
CKE
CBK U11
|
20
04.03.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000071 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
29
05.03.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000073 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
49
18.03.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000075 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
13
18.03.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000076 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
58
18.03.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000077 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
50
18.03.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000079 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
6
18.03.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000080 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
51
18.03.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000081 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
25
07.05.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000082 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
62
01.04.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000084 |
CAN
BA Čaňa
|
15
01.04.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000085 |
TKE
TYDAM KOŠICE
|
31
07.05.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000086 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
58
01.04.2023
|
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1000088 |
CAN
BA Čaňa
|
15
01.04.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000089 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
54
23.04.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000090 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
30
01.05.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000092 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
1
23.04.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000093 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
46
23.04.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000094 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
53
01.05.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000096 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
12
23.04.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000097 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
16
06.05.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000099 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
30
06.05.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000100 |
CKE
CBK U11
|
35
06.05.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000101 |
SNV
ŠKBD Spišská Nová Ves
|
24
06.05.2023
|
BBJ
BKM Bardejov U11
|
1000103 |
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
27
06.05.2023
|
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
1000104 |
CKE
CBK U11
|
42
06.05.2023
|
CAN
BA Čaňa
|
1000105 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
47
30.04.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000106 |
CAN
BA Čaňa
|
31
20.05.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000107 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
35
20.05.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
1000109 |
BBJ
BKM Bardejov U11
|
49
30.04.2023
|
CKE
CBK U11
|
1000110 |
CAN
BA Čaňa
|
23
20.05.2023
|
YKE
YOUNG ANGELS U11 Košice
|
1000111 |
STL
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
|
31
20.05.2023
|
TKE
TYDAM KOŠICE
|
Copyright © 2024 Slovenská basketbalová asociácia. Všetky práva vyhradené.
Web realizovala spoločnosť NUAKTIV